Opinie o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Nowy BFG S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Nowy BFG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

PAULA

To prawda. Ludzie boją się zwolnień. To już jakiś marazm. A konkurencja działa aktywnie. Nic z tego nie bedzie. Ja przeniosłam konto do innego banku. Nigdzie nie ma tylu awarii. Bankowość mobilna znowu niedostępna. ..

Ach

A jaką rolę pełni tam Rada Nadzorcza ?

Ktoś

To prawda, szkoda banku i ludzi, którzy tam przez lata pracowali. Wcześniej przynajmniej zarząd był merytoryczny i doświadczony, a przede wszystkim szanował pracowników. A dzisiaj? Szkoda gadać...

Obserwator

Nikt do KNF nie napisze, każdy się boi i wie, że to skończyłoby się zwolnieniem. Rządzący są mściwi i niesprawiedliwi. Ale prędzej czy później sami wykończą ten Bank - do tego to wszystko zmierza. Dobra zmiana...

Rozmowę kwalifikacyjną w Bank Nowy BFG S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inspektor Działu Rozwoju Rachunków?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Magda

Jak się komuś coś nie podoba w PBS to można śmiało pisać: https://www.knf.gov.pl/dane_wspolne/Serwis_konsumenta/pomoc/zgloszenie_na_bank.jsp

Krawki

TAK, teraz kolesiostwo przybrało gigantycznych rozmiarów.

Ktoś

Wcale nie musztarda po obiedzie. To, co teraz wyrabiają z pracownikami woła o pomstę do nieba. Nigdy czegoś takiego w tym banku nie było. Związki zawodowe są konieczne, jeśli chcecie powstrzymać ten Zarząd.

Jacek

Witam wszystkich pracowników PBS, słyszałem, że w Banku powstaje związek zawodowy SOLIDARNOŚĆ czy ktoś może napisać szczegóły co i jak. Do kogo można pisać, czy związek już działa? Proszę o szczegóły jak ktoś coś wie.

ja, ja
@Jacek

Musztarda po obiedzie..... 10 lub 15 lat temu to miało sens, ale teraz

Barbara

Najgorszy bank, z jakim miałam do czynienia. Dziś jest 30 stycznia, córka przelała mi pieniądze expresem na pilny nieprzewidziany wydatek. Niestety, pieniądze zamiast w ciągu 15 minut dotrą na moje konto dopiero 2 stycznia. Dodam, że córka zapłaciła 35 złotych prowizji z tytułu realizacji expresowego przelewu. W tej sytuacji musiałam prosić znajomych o pożyczkę. To jakaś katastrofa. Ja również, tak jak wspomniał przedmówca nie mogę zrobić szybkiego przelewu, ponieważ posiadam sprzęt w postaci tokenu. Porażka. Zaraz po Nowym Roku zmieniam bank! Nie polecam!!!

@Barbara

To zależy czy faktycznie został wysłany, a jeżeli tak to na pewno jest. Jak masz token to sprawdź czy przyszło i wybierz w bankomacie a nie narzekaj, ja mam aplikację na telefon , kartę i biometrię i nie miałam jeszcze problemu z wybraniem pieniędzy jeżeli zostały wysłane zwykłym przelewem i nie przetrzymane przez bank wysyłający to w ciągu 2-3 godzin wybrałam w bankomacie lub w kasie.

fvbg

@pok ja tam nie widzę zadnych ofert pracy od nich na chwilę obecną ale może szukać nie potrafie i tyle :D

i chwała za to PBSowi, że wszystkie obciążenia bierze na siebie a nie przerzuca na klientów,

Gustaw

a jaki bank dzisiaj nie jest w złej kondycji? dowaliło podatkiem bankowym to teraz niech ludzie płaczą.

CUI 24

Bank PBS na dnie, Z ostatnich informacji, PBSBank ma duże problemy. Nie wiadomo czy KNF przyjmie ich program naprawczy, jeżeli nie to nałożą na nich komisarza a to doprowadzi do upadłości. Na dzień dzisiejszy nie mają Prezesa tylko P.O Prezesa Banku. Wprowadzili program naprawczy polegający na cięciu kosztów wynagrodzenia , oraz redukcji pracowników. Problemy zaczęły się od sprzedaży logo banku PBS, którą wykupiła firma gdzie właścicielami jest Dyrektor Departamentu wraz z innym pracownikiem Banku. Parodia , że KNF się na to zgodził. Moim zdaniem bank padnie na samo dno, już będą dźwigać opłaty za usługi a to doprowadzi do odejścia klientów. Szkoda Banku ale tak to jest jak nie liczy się pracownik ani jego opinia, tylko kasa i sponsoring.

Brutus

Proszę o info czy jest sens zatrudniać się w banku PBS? Jak wyglada sytuacja z planami, z wynagrodzeniem? Czy to prawda ze bank ma tak duze problemy?

fix

To prawda pracownicy sami mówią , że jest źle i nawet swoim dobrym klientom o tym mówią, ja już zmieniłem bank przeniosłem wszystko. Masakra szkoda banku bo przez głupotę doprowadzili do upadku, i nikt z centrali nie ponosi za to odpowiedzialności tylko zwalniają pracowników

informator

Widać że piszę prawdę bo centrala usuwa moje wpisy. Placówki nie zlikwidują zwolnią kadrę.Wiem że pracownicy bojkotują, obsługują klientów 2 razy dłużej, są mniej aktywni, odradzają brania kredytów, sprzedają mało bo jak to sami mówią ( Bank nie dba o nas to my i o Bank też nie ). To samo podejście mają dyrektorzy olali wszystko pracę i pracowników liczy się tylko zabrać kasę raz w miesiącu. Klienci widzą niezadowolonych pracowników i sami odchodzą. Będą zwalniać po 18 osób w miesiącu bo powyżej 20 to już zwolnienia grupowe a za to trzeba by dać odprawy ( to są cwaniacy) ale słyszałem , że będzie organizowany pozew grupowy , zresztą sami się przekonają , jak im pracownicy zrobią koło d.....

aaaaaaaa
@informator

mój post też cenzura obcięła choć nie wiem czemu, cenzor czuwa na gowork Możesz jescze wyjaśnić jaka jest rola PBS Finanse w tym cudownym Banku? Dlaczego Bank, w końcu to bank spółdzielczy, nie rozwija tego sam a udostępnia logo i robi to wydzielona spółka?? Pozdrawiam

sorty

To prawda,tez tak słyszałem! redukcja zatrudnienia i obcinanie wszystkiego co się da zresztą zapytajcie się samych pracowników to wam powiedzą. Centrala sama sobie dołki kopie a co z tym idzie własny grób ;-)

klient

A cóż to się porobiło, że wymiotło połowę załogi w Rzeszowie ?

bankowiec

jestem czestym klientem oddzialu na krakowskiej ale z przykroscia stwierdzam ze po wymianie ekipy na nowa sa wieczne kolejki dwie panie jedna przewaznie zamkniete okienko bo cos liczy,zastanawiam sie nad przeniesieniem konta do innego banku..........

realia spółdzielczych
@bankowiec

rodzina na swoim to i pracowac nie ma komu haha

Metic

Wysoka prowizja. Brak ostrzeżenia. W dziale pomocy pisze, że prowizja jest niska, więc mamy oszustwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Nowy BFG S.A. - Sanok

• Jak się pracuje w Bank Nowy BFG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Nowy BFG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Nowy BFG S.A.?

Bank Nowy BFG S.A.
1.9/5 Na podstawie 333 ocen.

Bank Nowy BFG S.A.