Opinie o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Nowy BFG S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Nowy BFG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

markus

Witam NIE BIERZCIE KREDYTÓW W TYM BANKU TO [usunięte przez moderatora]!!!! SPONSORUJĄ HOKEJ ZA GIGANTYCZNE PIENIĄDZE A ZWYKŁYCH LUDZI OBDZIERAJĄ ZE SKURY!! W ziołem kredyt miał być niski procent okazało się że jest 19% miało być 12% z kwoty która wynosi 24000zł mam spłacić 63000zł Niby można ufać ludziom którzy tam pracują i mówią prawdę o tym co się podpisuje ale to są [usunięte przez moderatora] patentowani!!!! stopy procentowe jak spadały to nie obniżyli ani trochę ale teraz jak się będą podnosić to od razu pójdą w górę.

Alfred

Chciałbym w tym banku otworzyć rachunek firmowy (indywidualna działalność gospodarcza). Nie potrzebuję jakchś wyrafinowanych usług - potrzebne mi "tanie" konto, dostęp do przelewów elektronicznych i płatności kartą oraz jakiś prosty rachunek ROR. Załóżmy że nadwyżki finansowe lokowane miałyby być na odnawialnej lokacie. Czy PBS będzie dobrym wyborem?

ekonom

To, że ktoś ukończył studia nie znaczy, że ma automatycznie zarabiać więcej, dzisiaj ukończyć studia to 300 zł na miesiąc zapłacić, raz na jakiś czas pojechać na uczelnię i ma się tytuł mgr -znam takie osoby z tytułem co 4 ortografy robią na stronie, a o stylistyce szkoda wspominać - kto ukończył studia 20 i więcej lat temu, gdzie po parę osób przypadało na jedno miejsce i trzeba było zdać egzamin wstępny, a po pierwszym roku 30% odchodziło to były studia, dziś każdy [usunięte przez moderatora] jak ma kasę studia skończy i wydaje mu się, że ma zarabiać 3000 na rękę

Yeti

Co do pracowników, przynajmniej w mojej miejscowości to pełna kultura i profesja, prawda jest taka, że tam bez przerwy są jakieś przerwy techniczne, zwłaszcza w weekendy kiedy normalny człowiek ma czas płacić rachunki i zrobić bilans, w weekendy ten bank "zamiera" kursy walut z piątku, księgowanie za płatność kartą trwa do 5 dni, czasem na lokacie jest oprocentowanie 9999,99%:), a tak miało być nowocześnie i nie wiem po co komu ta biometria setki razy w kolejce pod bankomatem stałem i nie zauważyłem aby ktoś z tego "cudu techniki"korzystał, wystarczy, że zagipsują mu ręke i bez grosza zostaje, ogólnie bank "gubi" się w środowisku w którym ma klientów, a niestety PKO nie zostanie

Rozmowę kwalifikacyjną w Bank Nowy BFG S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inspektor Działu Rozwoju Rachunków?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
klient

To [usunięte przez moderatora] bank zawsze się coś psuje i nie działa, odsyłają od jednego pracownika do drugiego masakra banda niekompetentnych ludzi a pakietów kont od licha i nie wiadomo co wybrać,a pracownicy zwłaszcza dyrektorzy wybierani po znajomości którzy wchodzą w [usunięte przez moderatora] prezesom,żeby nie stracić posadki.Po za tym siedzący tam pracownicy dostają kasę za nic,jeśli chodzi o zaproponowanie jakiegoś produktu to masakra,siedzą tam jakby za karę ;-( jak człowiek przychodzi się coś zapytać odnośnie spraw związane z produktami bankowymi to pożal się boże.

ciarko-bis

Wszyscy wiemy, że reklama jest dźwignią handlu. Więc nic dodać, nic ująć. Mamy wspaniałą reklamę na cały kraj, a nie ma nic za darmo.

ciarko

Chciałem zapytać pracowników PBS co sądzą o dawaniu naszej ciężko zarobionej kasy na hokeistów z bożej podszewki? O "światowej sławy" Odrobnym nie wspomnę.

xxx

czyżby to oddział lesko? - zgadzam sie z tą opinią

psb

Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMENTARZ WYBITNY!!! NIC DODAC NIC UJAC!!!!!!!! ZGADZAM SIE Z TOBA W 100 %. !!! !!! !!! !!! !!! !!!

mm

Znając życie to premię (i to pewnie nie małą) dostała oczywiście centrala! A ponoć wszyscy mieliśmy zapomnieć o słowie \"PREMIA\" i miał to być rok oszczędności. A my szaraki mamy się pocieszyć 1500 zł z wynagrodzenia... I faktycznie to my pracujemy na tą całą naszą \"górę\". Posadziłabym ich teraz na obsłudze klienta, ciekawe jakie mieliby miny przy pierwszej rozmowie z klientem, który jest teraz badzo wymagający i roszczeniowy?! A nasi dyrektorzy mają nas też \"daleko gdzieś\"! Kompletnie się nami nie interesują, nie obchodzi ich czy mamy za co żyć! Nasz oddział nie miał od 3 lat podwyżek, a moje koleżanki po 30 latach pracy dostają 1700-1900 zl na rękę! Ciekawe z czym pójdą na emerytury? We własnym banku nie możemy się ubiegać o kredyt, bo po prostu nie \"wychodzi\" nam zdolność! Śmie (usunięte przez administratora) warte! Człowiek się faktycznie stara i pracuje... Klienci z naszego oddziału są na prawdę zadowoleni, o czym nam dają nam znać. Ale co z tego? Dyrektor i tak tego nie zauważa i udaje że nie ma żadnego problemu...

alfabet

ciekawy jestem czy oddział czy centrala ma fuksa z tą premią??? tak to bywa inni tyrająaaaaaaaa a i tak nic z tego nie mają!!!!!!!!!!!!!

PBS

Ale niespodzianka nie wiem czy wiecie ale Sanok dostał premię!!! A oczywiście pracownikom którzy robią i robią nic, bez nich Centrala by upadła !!!!!!!!!! Ale to nie mój problem bo ja dostałem/łam premię i powiem że szkoda mi pracowników z innych oddziałów bo wiem że tyrają jak woły!! szkoda

Szperacz

Czy nie przypomina Wam to stosunków w naszym Banku - do przemyślenia - z [usunięte przez moderatora] Pytania do [usunięte przez moderatora], prezesa grupy PZU Gdyby dziś musiał pan opuścić stanowisko prezesa, czego by panu zabrakło w dotychczasowych osiągnięciach w PZU? Gruntownej zmiany kultury organizacji. Wciąż jest zbiurokratyzowana, nastawiona na ograniczanie samodzielności. Ludzie myślą, że nie mogą się w niczym pomylić, zatem nie biorą na siebie żadnego ryzyka. Zwyczajnie boją się przyznać do ewentualnego błędu, co jest zabójcze dla innowacyjności i myślenia o przyszłych sukcesach organizacji. To ogólnie problem w polskich firmach. Myślałem bardzo naiwnie, że szybko uda mi się to zmienić, na razie nie osiągnąłem tego, co zamierzałem.

Alan

A ja piszę jako klient tego banku. Usługa PBS24 to wielka żenada i pogrom. Chcesz założyć lokatę np. 5,3 kolorową na 3 m-ce musisz przejść się do banku. Przez internet nie można, gorzej jak lokata się skończy dalej widnieje po upływie terminu jako aktywna, pieniądze leżą na jakimś \\\"tajemniczym\\\" nieoprocentowanym rachunku no i trzeba oczywiście pofatygować się do banku aby ją zerwać albo przedłużyć. Czyli masz \\\"nowoczesną\\\" usługę PBS24, na której widzisz i nie widzisz swoich pieniędzy. Drugi temat na tej usłudze jest dużo \\\"podusług\\\" na zakładce Dyspozycje, a w praktyce tylko jedna \\\"kredyty\\\". A sam sposób logowania do PBS24 to zero myślenia autorów /co prawda ktoś dziś pomyślał i zmienił / - najpierw wskazania tokena, na którym czas upływa nieubłagalnie, potem hasło - jak ktoś wpisuje z kartki bo nie pamięta , a nie zmieni kolejności to może nie zdążyć, 3 próby i konto zablokowane, no i znowu do banku po odblokowanie....

nefretete

czytam czytam i oczy mi się otwierają ale nie z zachwytu lecz z niedowierzania. jestem pracownikiem banku korporacyjnego od ponad 10 lat na stanowisku Dyrektora i powiem szczerze ze to co tutaj przeczytałam to tak jakby oglądnąć tasiemca pokroju Dynastia. po pierwszym odcinku bym zwolniła kadrę menadżerską zmieniając m.in. Pana Prezesa bo ryba psuje się od głowy a na końcu pozostałych pracowników oddziału, gdyż wszyscy jesteście siebie warci!!!! Pracownicy zamiast zająć się po ciężkich godzinach pracy rodziną piszą takie pasztety - widocznie macie luz w pracy i nie wiecie co to plany, dochodowość więc skąd to rozgoryczenie w temacie premii bo pytam za co??? nie jesteście na tyle zmęczeni co pozostali pracownicy banków korporacyjnych którzy [usunięte przez moderatora] i premii i tak nie dają no bo zarząd nie uchwalił a Wasz Pan prezes to niech sobie coaching dobry zrobi by jego pracownicy takich rzeczy nie wypisywali. szkoda mi Was bardzo ale rada taka - zmieńcie pracodawcę bo biznesu nie zmienicie i nie piszcie takich rzeczy bo ja gdybym była klientem to od następnego dnia roboczego strzeliłabym drzwiami w swojej placówce krzycząc - Wariaty!!!!!!!!!!!!!

gość

Jeżeli chodzi o pracę w PBSie to nie jest aż tak źle. Wiem, że teraz zaczyna się coraz to większy nacisk na sprzedaż- ale u nas nie jest jeszcze tak źle (popatrzmy na Bank Pekao S. A. czy BPH- tam jest dopiero jazda). Jeżeli chodzi o atmosferę to zależy w jakim oddziale pracujesz i jacy są ludzie. Zarobki u nas są kiepskie jeżeli chodzi o takie stanowiska jak kasjer czy sprzedawca. Też dochodzą mnie słuchy, że w Sanoku zarabiają na takich stanowiskach o wiele więcej- ale czyja to wina- chyba naszych szefów, którzy kiepsko o nas walczą podczas podwyżek. Wiadomo, że pupilki szefów mają o wiele wiele więcej, no ale cóż-głową muru nie przebijesz. [usunięte przez moderatora] jest to, że pewne osoby na stanowiskach menadżerów nie robią nic, a dostają spore pieniądze. Ciągle są poza bankiem- nikt nie wie gdzie? A jak przychodzi co do czego to na liście obecności jest podpis. To jest bardzo przykre dla całej reszty pracowników, którzy mają 26 dni urlopu i jakoś muszą nimi dobrze zarządzać. Jeżeli chodzi o prezesa [usunięte przez moderatora], uważam że jest dobrym prezesem i nie powinno sie o nim mówić źle. W naszym banku pracują jego synowie- no i co z tego. Każdy z nas, gdyby był na takim stanowisku pomagałby swoim bliskim i rodzinie. Teraz wszędzie trzeba mieć znajomości. Powiedzcie, gdzie teraz bez znajomości można dostać pracę???? Wiem, że pewnie zaraz będę zbluzgana przez resztę forumowiczów, ale pozdrawiam Was serdecznie- ja napisałam swoją opinie, a każdy ma prawo do swojej.:)

Istnieje takie stanowisko pracownik ds. gospodarczych. Osoba ta zamawia wszystko do banku- papier, tusze, długopisy tonery itp. Porusza się pomiędzy placówkami, wożąc dokumenty. Przywozi pocztę z centrali. Tankuje samochody, dba o ich czystość. U nas sprawdza też dokumenty. Po prostu zajmuje się wszystkim. Mam nadzieję, że pomogłam Pozdrawiam

Pokazałaś klasę. Polemizuj nadal sama ze sobą !!!!!

człek

Widze, iż ktoś zadał 1 normalne pytanie i temat zamarł. Gdzie Ci wszyscy znawcy realiów w PBS-ie? Nie potraficie odpowieedzieć na normalne pytanie? :)

pytanie

On - 2012-09-06 19:14:52 Po co Ci to wiedzieć? Szukasz roboty czy prowadzisz śledzwto. Jeśli interesuje Cię praca za kółkiem to masz wybór : tir i cała Europa twoja!A czy to Ciebie musi interesować, po co mi to wiedzieć? Nie masz nic sensownego do napisania więc nie pisz wcale, zadałem pytanie/a i oczekuję na nie odpowiedzi, tymbardziej, iż osoby wyżej, same wyrażały chęci dalszej polemiki. Nie, nie jestem zainteresowany jazdą po Europie, ale dzięki za info, jak zmienie zdanie to tak zrobię, bo doprawdy sam bym na to nie wpadł !!!! Nie wniosłeś nic do tematu, zacząłeś tylko zbędną dyskusję z mojej strony koniec. Trzymam się twardo tego: Nigdy nie rozmawiaj z [usunięte przez moderatora], najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem-pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Nowy BFG S.A. - Sanok

• Jak się pracuje w Bank Nowy BFG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Nowy BFG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Nowy BFG S.A.?

Bank Nowy BFG S.A.
1.9/5 Na podstawie 333 ocen.

Bank Nowy BFG S.A.