Opinie o Proficool Fans Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Proficool Fans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Proficool Fans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proficool Fans Sp. z o.o. w Katowice

Czy rzeczywiście w firmie źle się dzieje? Szkoda by było takiej firmy, byłem pracownikiem i było super.

także były pracownik

to raczej pracowałeś krótko i to chyba od razu po powstaniu firmy. Teraz to tam cuda się dzieją. Długi to że tak powiem priorytet w spółce. Też tam pracowałem i rzeczywiście było ok ale po wymianie części kadry zarządzającej wszystko zaczęło się walić. Spotkałem się nawet z szantażowaniem pracowników. Za moich czasów wypłaty się spóźniały i to nawet o pół miesiąca Teraz spoglądając na opinie widzę że jest o wiele gorzej. 73 opinie i jedna gwiazdka- chyba o czymś to świadczy...

Zadowolony z wpisu

Wchodząc na stronę PF nie ma informacji że Sz.P JV nie jest juz prokurentem Firmy,o czym można przeczytać z zapisów Krs. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka :-) Tak się kończy pycha,grubiaństwo, brak kultury osobistej ,oraz brak szacunku do drugiego człowieka. Mam nadzieję Kuba że to czytasz.

fa fkulce
@Zadowolony z wpisu

A to w nagrodę ta zmiana? Za celowe działanie na szkodę spółki można odpowiadać przed organami.

Miki

Myślę, że gdyby było prawdą to co piszą niektórzy firma Proficool nie brałaby udziału w oficjalnym wydarzeniu organizowanym podczas Targów Ecobuild 2017 w Londynie. Osobom które nie są fanami uczciwej pracy już można podziękować, niech zmienią profil.

gerwazy
@Miki

"Osobom które nie są fanami uczciwej pracy już można podziękować, niech zmienią profil. " drogi/a Miki chyba jesteś pracownikiem więc skoro nie zauważyłeś/aś to pracujemy uczciwie teraz pytanie czy firma uczciwie wynagradza pracowników ? ja długo mamy czekać na pieniążki abyśmy mogli zapłacić czynsz , prąd , gaz , raty , kupić bułkę , dać kieszonkowe dziecku ? ile razy jeszcze będziemy się zastanawiać czy będzie wypłata czy nie ? p.s. co to za hasło fan uczciwej pracy????????????? translator google z czeskiego coś źle przetłumaczył ;)

monsier LaPaditt
@Miki

Co to ma byc za wydarzenie podczas tych targow?

gerwazy
@monsier LaPaditt

zadałem sobie trud i wpisałem w wyszukiwarkę w/w targi i doszukałem się paru ciekawych rzeczy , to wydarzenie o którym tak ładnie napisał/a Miki to zwykłe spotkania B2B przy okazji trwania targów które notabene odbyły się 7-9 marzec , o tych spotkaniach można się jedynie dowiedzieć ze strony proficool oraz krótkiej wzmianki na b2bmatches . jestem okropnie ciekaw ile pieniędzy firma straciła tym razem na działalności najlepszego handlowca ( sarkazm) p.s. wypłaty dalej nie ma , widoków na wypłatę dalej nie ma . p.s.2 bronić już też powoli nie ma czego w tej firmie , nie ma nawet kto zarządzać tą firmą po zwolnieniu 1/2 czechów

monsier LaPaditt
@gerwazy

wiem spoko tez to sprawdziłem, byłem ciekawy co tam Miki naściemnia ale to jakiś jednoszczałowiec. Może w poniedziałek coś napisze z pracy po uprzedniej konsultacji. Gerwuś pisz do pip-u to coś poradzą

SybkoMiTuVantuchPłaćAlboBanOd

"Pozdrawiam wszystkich hejterów i trzymam kciuki za "nic nierobienie" u kolejnych pracodawców. " To już wysoki level upośledzenia umysłowego pisząc takie bzdury.... To jest hejt? Niezadowolnie z pracy za darmo to hejt? Rachunki za telefon, mieszkanie, RTV, jedzienie mają się z czego opłacać? Mam się powołać na certyfikaty?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Proficool Fans Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
jurand ze spychowa vs. jozin z bazin

Jest mi przykro , a to boli jak drzazga w ...... (wiecie gdzie) że taka firma, mająca potencjał została sprowadzona na dno przez dwóch albo trzech krecików, sam nie wiem ilu ich tam siedzi. Bez mocnej terapi wstrząsowej na górze, nie widzę tego w dobrym świetle. Jeśli ktoś kto ma IQ na normalnym poziomie, nie chwyci tego biznesu za ryj i nie zmierzy się z ich problemami, o ile nie jest za późno, to jest szansa na odbicie się od tego mułu, w którym obecnie ugrzęznąl Proficoolfans. PS. mam na myśli kogoś kompetentengo, mającego wiedzę, doswiadczenie, wizję, pomysł, szanującego ludzi. i można by tak dlej bo obecnym władczym panom tego brakuje.

Hasasin
@jurand ze spychowa vs. jozin z bazin

Wyobrazilem sobie tych krecikow wychodzacych spod ziemi w kaskach i wolajacych ahoj, od razu mi sie humor poprawil. Z tego co pamietam byla w tej bajce jeszcze myszka kolezanka krecika i smialo mozna te postacie skojarzyc z postaciami z firmy, tylko ze te z bajki nie byly wogole falszywe i klamliwe. No ale coz, proficool to nie bajka lecz bardziej dramat

tia
@Hasasin

szczególnie mi się myszka - koleżanka krecika spodobała :) czy to ta o uzębieniu piranii?

Hasasin
@tia

Hahaha nie wiem jak tam z uzębieniem u Jolanty ale charakter piranii to ona ma. Gdzieś w domu mam jeszcze pisemka z których wynika że razem z vantuchem i haha batonem chcieli mnie "ogryźć" z kapuchy...

Czytam te opinię i nie mogę tego zostawić bez komentarza. Pracowałem kiedyś w firmie Proficool Fans i nie mogę powiedzieć złego słowa. Oczywiście chodzi o młodą spółkę, która się jeszcze musi sporo nauczyć, były opóźnienia w płatnościach i wynagrodzeniach jednak uwierzcie mi, zarząd spółki robił wszystko co w jego mocy żeby nie dochodziło do takich sytuacji. Szczerze, to nie rozumiem osób, które hejtują firmę - o ile się komuś nie podoba, to przecież może zrezygnować z pracy w spółce :) Pozdrawiam wszystkich hejterów i trzymam kciuki za "nic nierobienie" u kolejnych pracodawców.

Albatros

gościu nie kłam że jesteś byłym pracownikiem bo nie znam nikogo z byłych pracowników którzy chwalili by tą wykorzystującą ludzi firmę a moja kadencja w tej spółce była bardzo długa.. Aha, opóźnienia i zaległości z wypłatami i innymi płatnościami dalej są i to coraz większe. Bardzo łatwo znaleźć w internecie wierzytelności i to już na sprzedaż co świadczy o tym ze firma nic nie robi by uregulować długi. Ładnie ułożyłeś tą wypowiedz ale raczej nikt ci nie uwierzy w te kłamstewka nierobie hihi już głupot hihi. Czy nie lepiej wykasować parę postów? a tak widzisz- musisz pisać takie nienaturalne rzeczy. Ale fajnie że ktoś z proficoolu się w końcu odezwał mimo że prawdy nie pisze.

były pracowniku , też pracuje w tej firmie długo , napisz mi kiedy były zaległości w wypłatach ? nie licząc ostatnich 8 miesięcy . nawet jak nie mieliśmy zleceń to były regularnie wypłaty . niestety wraz ze zwiększeniem się ilości czeskich ( tfu) zarządców zwiększyły się problemy tej firmy . Ich gburowatość względem dostawców i klientów przechodzi wszelkie normy przyjęte w biznesie . panie dyrektorze mała rada , choć wiem że i tak pan to zleje , z dostawcami i klientami się rozmawia , telefony się odbiera , na e-maile odpisuje bo dzięki panu nasza firma jest teraz postrzegana jako firma kogucik ( proszę sobie sprawdzić w słowniku ) p.s. wypłaty dalej brak ( tzn. jakieś ochłapy wypłacili)

Feliks

Czy oby na pewno jest tak źle? Proficool FANS może mieć gorszy czas w swojej dziołalności ale to nie znaczy że trzeba firmę sprowadzić do zera!. Wszędzie bywają lata tłuste i lata chude tak już w życiu jest, szkoda, że pracownicy z nudów zaczęli pisać hejty.

HalahaMalaha
@Feliks

Ty chyba masz na drugie Hejt, ta firma z początku tylko dobrze się zapowiadała a została kupiona(choć wcale nie była na sprzedaż-w tym momencie prosze sie domyślić o co kaman) przez fansów po to żeby ktoś się w miarę szybko nachapał a przy okazji wykończył dobrze prosperującą firmę. A oni piszą ze powstała przez akwizycje hahahahahahahaha

JoźinZBaźin bez wypłaty

przynajmniej kuba był na wakacjach bo przecież należał mu się wypoczynek od siedzenia i unikania telefonów od zainteresowanych odzyskaniem swoich pieniędzy za materiały, transport, inne usługi.

No i oczywiście wyplaty brak . Informacji jakiejkolwiek brak . Czyli standard w ostatnim półroczu Jak pisałem idziemy na rekord :(

był

Jak widać nie ma sensu pisać o firmie ,skoro Państwo aż tak dbacie o to żeby żadna opinia negatywna nie mogła być opublikowana. Przecież widać ,że w piątek ktoś pisał o braku towaru a dziś już tego nie ma. Nie wstyd Wam tak manipulować opiniami??????

Alicja

Proficool FANS Sp. z o.o. jest członkiem kilku organizacji. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,791863,0,0,czlonkostwo_w_organizacjach

@Alicja

Dziękuję za informacje. Każda firma może zostać członkiem organizacji.....wystarczy tylko opłacić członkostwo. Z tego co czytam to szkoda tylko, że na te członkostwa oraz certyfikaty pieniądze się znajdują a na wypłaty pracowników już nie....smutne.

ekhm
@Alicja

że zacytuję pierwszy post na tym wątku "niemniej jest to portal mający na celu podzielenie się opiniami o pracodawcy pod kątem panującej atmosfery i warunków pracy. Tego typu informacje są pomocne dla osób rozważających złożenie aplikacji do w/w firmy i dlatego też najlepszym źródłem informacji będą odczucia wyrażone przez byłych oraz aktualnych pracowników. Nie wątpię w zalety Ich produktów ale uważam, że nie jest to miejsce na prowadzenie działań marketingowych." nikogo ale to absolutnie nikogo nie obchodzi członkostwo Proficool Fans , może sobie firma być nawet członkiem Yakuzy , ale tu interesuje odwiedzających atmosfera pracy , zarobki itp.

@Alicja

i to znaczy ze moze manipulować opiniami? heh w tym momencie to ten cały gowork jest żałośniejszy od proficool fans. wynika z tego ze to wcale niewiarygodny portal. Ciekawe kiedy zniknie moja wypowiedz?

@Alicja

ale kogo obchodzi ze ta firma jest w organizacjach? aha i niech sobie zmieni adres z ul. Ceglanej na ul.Obroki bo wierzyciele nie wiedza gdzie mają wpadać

Stefan

Każdy przeżył chyba czas lepszy i gorszy ale to nie powód żeby sie położyć i biadolić. Trzeba pracować i tyle.

tora tora

Słyszłałem, że firma nieuchronnie zmierza ku upadłości. Firma matka z Czech ich przejmuje. Proszę o potwierdzenie tego faktu.... bo wiszą mi z płartnością kilku FV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DżakobSweter
@tora tora

Wszyscy Ci którzy mają zaległości proszę atakować do skutku

Alicja

@sanczo panczo, w takim razie dziękuję. Jeżeli chcecie poznać aktualne oferty pracy w Proficool FANS Sp. z o.o. - znajdziecie je na portalu GoWork.pl http://www.gowork.pl/praca/proficool-fans-sp.-z-o.o.;pr

Alicja

@sanczo panczo, dziękuję za informację. Nie wiesz skąd może to wynikać?

@Alicja

No niestety niewiem do końca ale wydaje mi się ze to są decyzje zarządu związane z tym żeby ograniczyć koszty (chodzi mi o nieodprowadzanie składk z normalnych umow) czyli umowa zlecenie albo o dzieło (zależy od stanowiska). Z dostawcami z kolei jest tak jak mówi patriota i dlatego wydaje mi się firma trochę jeszcze podziała i będzie upadłość no bo przecież nie zarabia na siebie a wręcz przeciwnie przynosi straty.

patriota

Interesuje mnie polityka tej firmy, mianowicie chodzi mi o to dlaczego firma kupiona przez czeski fans narobila wszedzie dlugow u polskich dostawcow u ktorych miala wypracowane dobre rabaty, a kupuje materialy glownie w czechach po wyzszych cenach i doliczmy jeszcze transport.

Usuwane były komentarze o firmie o czym pracownicy doskonale wiedzą.Nie były w żaden sposób niezgodne.Administratorem konta PF była osoba z wewnątrz firmy,i miała możliwość usunięcia owych komentarzy. Wszyscy wiedzą jak to działa. Nie ma co ściemniać w tej kwestii

Alicja

@JamesBond archiwizowane są komentarze, które nie są zgodne z naszym regulaminem.

Alicja

@sanczo panczo jestem redaktorem serwisu GoWork.pl, a o moim zadaniu możesz dowiedzieć się więcej klikając w ikonkę mikrofonu zamieszczoną przy moim nicku. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w Proficool FANS Sp. z o.o., dopytuję o niektóre informacje. A Ty jakie masz doświadczenia związane z ową firmą?

JamesBond
@Alicja

Skoro jest Pani redaktorem i udziela się tak ochoczo w dyskusji, to moze od razu wyjasni Pani powód znikających stąd trafnych komentarzy pracowników?

@Alicja

Juz odpowiadam: pracowalem tam do niedawna i bylem jednym z pracownikow z najdluzszym stazem. No ale firma postanowila sie pozbywac doswiadczonych pracownikow i zastepywac ich nowymi( tylko na chwile) a ich miejsce zajma jeszcze swiezsi heh. Rotacja pracownikow to teraz chyba priorytet w proficoolu

Grizzly

Też słyszałam że firma jest nieuczciwa, nie płaci pracowniką i ma poważne długi finansowe wobec kontrahentów. A ilość osób które ostatnio odeszły tylko potwierdza w którym kierunku to zmierza..... PS. Prezes i osoby na stanowiskach dyrektorskich (decyzyjnych) nie uchwytne, nie odbierają telefonów, nie oddzwaniają.... widmo?

Zostaw merytoryczną opinię o Proficool Fans Sp. z o.o. - Katowice

Proficool Fans Sp. z o.o.