Opinie o Proficool Fans Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Proficool Fans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Proficool Fans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proficool Fans Sp. z o.o. w Katowice

CopaKabanos

Slyszalem nioficjalnie ze prokurent rezygnuje z wynajmowania hali produkcyjnej a w ramach tego bedzie mozna cos porobic na "firmowym parkingu" haha łosie to żyją wszędzie, nie tylko w polskich lasach

JoźinZBaźin

Nie lubią płacić dostawcom, nie lubią płacić pracownikom, firma z tradycjami

Alicja

@były możesz powiedzieć w takim razie coś więcej na temat tego co dzieje się w firmie? Dlaczego odeszło tyle osób, o których wspominasz?

były

Widzę że nastąpiła próba ratowania dobrego imienia. To jak jest w firmie świadczy jedynie liczba osób które odeszły w ostatnich miesiącach . Wymieniła się prawie cała kadra. Nie były to osoby które nie znały się na pracy. Były to osoby które poświęcały 100% swoich sił, energii dla firmy. Kto nie wierzy niech poszuka tych osób i sam zapyta ......................................

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Proficool Fans Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Alicja

@FrancikBula dlaczego myślisz, że firma nigdy nie cieszyła się dobrą opinią?

@Alicja

Mysle ze odpowiedz na to pytanie jest zawarta w kilku ostatnich wypowiedziach. A ja tez mam do Pani pytania: kiedy pisalem moja opinie przez przypadek wyslalem ja dwa razy(prawdopodobnie jakis problem z polaczeniem). Dlaczego czesc pierwszej opinii zostala usunieta przez administratora? A druga opinia pozostala w calosci. Czy czesc pierwszej z dwoch blizniczych wypowiedzi byla niezgodna z regulaminem? Jesli tak to dlaczego druga identyczna wypowiedz pozostala w calosci? Czy rozmowca o nicku Ja ma racje? Bo na to wyglada ze pracodawca ma limitowany wplyw na usuwanie nieprzyjaznych sobie postow. Bardzo prosze o odpowiedz.

Greg

Jestem pracownikiem i dla mnie Proficool to dobra firma. Mam dobre zarobki i pozycję w firmie. Dla mniej aktywnych zawodowo polecam inne firmy tak będzie dobrze.

Czekan

Czy aktualna jest oferta dla pracownika administracji? Za późno zauważyłam ofertę i bardzo żałuję bo wiem , że to dobra firma.

@Czekan

Dlaczego żałujesz? I skąd wiesz ze to dobra firma skoro tam nie pracowalas? (usunięte przez administratora)

@Czekan

Dlaczego żałujesz? I skąd wiesz ze to dobra firma skoro tam nie pracowalas? Czy to jest próba ratowania dobrego imienia firmy haha? Ta firma dobrą opinią nigdy się nie cieszyła i wśród pracowników jak również wśród zdecydowanej większości klientow

Cukierek

Mam pracować w Proficool w administracji,proszę o kilka informacji. Jakie mogę otrzymać wynagrodzenie na początek? Czy rozmowa rekrutacyjna jest trudna?

Pirat z Karaibów
@Cukierek

Pracowałem tam i to nawet dość długo. Rozmowa jest łatwa do przejścia. Na początek będziesz na zlecenie i w sumie tak już zostanie, dlatego taka tam rotacja no bo przecież nikt nie chce robic bez urlopu płatnego oraz nie mieć płaconych składek chorobowych i emerytalnych. Co do wynagrodzenia to nie wiem jakie stawki w administracji ale szału nima skoro nikt długo miejsca tam nie zagrzal, aha i musisz się liczyć z tym ze wyplaty nie są na czas

JurekKiller

Słyszałem ze w tej firmie jest duza rotacja pracowników ale nie wiem czy to prawda? czy ktoś słyszał o proficoolu?

mko

Umowa jest na bank o pracę @mati chyba, że ci nie odpowiada wtedy zawsze można być nawet i na własnej działalności myślę, że to dla nich nie problem żeby się zgodzić bo potrzebują teraz pracowników właśnie pojawiły się ogłoszenia

AlbertoTomba
@mko

haha pracowałem tam przez 3 lata i mnie zwolniono(taka czystka osób z normalnymi umowami o prace),także nie gadaj takich głupot bo teraz w tej firmie otrzymuje się umowę zlecenie bądź o dzieło. Osoby zajmujące się rekrutacją tylko dużo obiecują ale rzeczywistość jest inna.

boko

ogonek, szczerze to nie chce mi się wierzyć, że cała firma chodzi jak w zegarku w strachu przed jedną osobą. Co oni w takim razie proponują ludziom, którzy chcą z nimi podjąć pracę na start?

Do cialko

Możesz napisać na ile może liczyć taki menedżer. I skoro się orientowales to składała tam cv czy znasz kogoś kto tam pracuje ?

znawca chłodni

bardzo konstruktywna odpowiedź, a kto napisał że jedynym fachowcem byłem ja? czy słowa że najlepsi fachowcy (liczba mnoga) już tam nie pracują jest tak trudne do zrozumienia ?oczywiście brak umiejętności czytania ze zrozumieniem...

Obiektywny

Dziękuje za pańską ocenę, niemniej jest to portal mający na celu podzielenie się opiniami o pracodawcy pod kątem panującej atmosfery i warunków pracy. Tego typu informacje są pomocne dla osób rozważających złożenie aplikacji do w/w firmy i dlatego też najlepszym źródłem informacji będą odczucia wyrażone przez byłych oraz aktualnych pracowników. Nie wątpię w zalety Ich produktów ale uważam, że nie jest to miejsce na prowadzenie działań marketingowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Proficool Fans Sp. z o.o. - Katowice

Proficool Fans Sp. z o.o.