Proficool FANS Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Proficool FANS Sp. z o.o.

Obiektywny 2015-12-12 20:27:31
Dziękuje za pańską ocenę, niemniej jest to portal mający na celu podzielenie się opiniami o pracodawcy pod kątem panującej atmosfery i warunków pracy. Tego typu informacje są pomocne dla osób rozważających złożenie aplikacji do w/w firmy i dlatego też najlepszym źródłem informacji będą odczucia wyrażone przez byłych oraz aktualnych pracowników.
Nie wątpię w zalety Ich produktów ale uważam, że nie jest to miejsce na prowadzenie działań marketingowych.
znawca chłodni 2015-12-15 12:35:01
bardzo konstruktywna odpowiedź, a kto napisał że jedynym fachowcem byłem ja? czy słowa że najlepsi fachowcy (liczba mnoga) już tam nie pracują jest tak trudne do zrozumienia ?oczywiście brak umiejętności czytania ze zrozumieniem...
Do cialko 2015-12-18 07:49:37
Możesz napisać na ile może liczyć taki menedżer. I skoro się orientowales to składała tam cv czy znasz kogoś kto tam pracuje ?
Gość 1 2015-12-18 20:09:36
(usunięte przez administratora) Ogólnie mało znana jest ta firma bo nikt z moich znajomych o niej nie słyszał.
boko 2016-02-02 09:24:00
ogonek, szczerze to nie chce mi się wierzyć, że cała firma chodzi jak w zegarku w strachu przed jedną osobą. Co oni w takim razie proponują ludziom, którzy chcą z nimi podjąć pracę na start?
mko 2016-10-18 18:28:48
Umowa jest na bank o pracę @mati chyba, że ci nie odpowiada wtedy zawsze można być nawet i na własnej działalności myślę, że to dla nich nie problem żeby się zgodzić bo potrzebują teraz pracowników właśnie pojawiły się ogłoszenia
Zostaw swoją opinię o Proficool FANS Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proficool FANS Sp. z o.o.