Opinie o Page Personnel w Warszawa Złota 59

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Page Personnel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Page Personnel o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Page Personnel w Warszawa Złota 59

Wiktoria

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED BRANIEM UDZIAŁU W REKRUTACJACH PROWADZONYCH PRZEZ TĄ FIRMĘ. Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Nie polecam. Miałam wątpliwą przyjemność być na rozmowie rekrutacyjnej w firmie dwa razy. Pierwsze spotkanie wspominam dobrze, Pan podpowiedział mi jak poprawić CV. Po każdym spotkaniu obiecywane były ciekawe „projekty”, które nigdy nie są spełniane, bo klient się rozmyślił, bo profil nie odpowiada, bo z małe doświadczenie. Nigdy w ramach współpracy z Page Personnel nie zostałam wysłana na rozmowę kwalifikacyjną do konkretnej firmy, pomimo wielu obietnic. W trakcie odnowienia kontaktu bo jeszcze gorzej. Pani, która przeprowadzała ze mną rozmowę – Seenge Bataa była za bardzo skoncentrowana na tym co ma do powiedzenia, że zapomniała słuchać co się do niej mówi. W ciągu kolejnych dni nastąpił szereg pretensji, że nie odebrałam telefonu trakcie godzin pracy. A w momencie gdy wyraziłam swoje wątpliwości co do firmy do której chcą mnie polecić/ zadałam dodatkowe pytania, Pani z którą rozmawiałam rzuciła słuchawką ze słowami „nie to nie”. Absolutny brak profesjonalizmu, brak odpowiedniego podejścia do ludzi, brak umiejętności słuchania i doradzania.

Jagoda

Pracował ktoś dla Page'a? Proszę o opinię dotyczącą: - warunków finansowych - jakieś szczególne warunki umowy? - atmosfera - godziny pracy Będę wdzięczna! :)

Przestrzegam przed tą nieprofesjonalną firmą. Miałem nieprzyjemność być zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną, oczywiście stawiłem się punktualnie i byłem bardzo dobrze przygotowany. Po zaproszeniu mnie do pokoju, zostałem powiadomiony, że Pani z którą byłem umówiony zaraz do mnie przyjdzie...10...15...20 minut i cisza... podziękowałem pani w recepcji za nieprofesjonalne podejście do ludzi i wyszedłem. Rekrutacja dotyczyła stanowiska menagerskiego. Warszawa - Złote Tarasy. Podsumowując: Brak profesjonalizmu w ładnej wizualnie otoczce.

Maja
@Piotr

Dlatego tam nie aplikowałam, w sumie tak w skrócie napisałam, że mi zaproponowali ale nie byłam tam na rozmowie, tylko w 2 innych podobnych i tam mi chcieli dać 2,5. Ale chciałam wiedzieć ile bym dostała w PP więc w takim skrócie myślowym chciałam się dowiedzieć czy tam też bym tyle dostała. Ale poczytałam tyle negatywnych opinii, że pasuje. Zresztą już potwierdziłam, w innej firmie. może kiedyś zaryzykuję jeszcze zaaplikować do PP.

aqa
@Piotr

W każdej firmie zdarzają sie takie niezalezne od nas sytuacje, ktore wczesniej nie sa zaplanowane- wiem z doświadczenia. wiec zamiast sie goraczkowac lepiej było uzbroic sie w cierpliwosc. Wszystko co dostajemy zalezy od nas samych, a ja osobiście chce dostac prace w PAGE Personnel wiec moze ktos zdradzilby jak sytuacja wyglada aktualnie? zaszly jakiej zmaiany w funkcjonowaniu??

rozczarowana

PP zbierało swego czasu od kandydatów dane o firmach, które w tej chwili rekrutują, żeby zdobyć ew. klientów. Pytanie " w ilu procesach rekrutacyjnych Pani w chwili obecnej bierze udział, proszę podać nazwy firm" - zwaliło mnie z nóg. Poza tym mam wrażenie, że wiele rekrutacji po prostu nie istnieje. PP wypuszcza cyklicznie (co parę bądź kilkanaście tygodni) te same ogłoszenia. Niby ruch w interesie jest, ale jak się aplikuje - cisza .... Odradzam!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Kreska

Witam, nie orientujecie się czy w Page Personnel nie planują w najbliższym czasie rekrutacji? Wydawało mi się, że gdzieś taką informację wypatrzyłam...

anonimowa

Witam, miałam parokrotnie " przyjemność " współpracować z Page Personnel , jak coś ode mnie chcieli to mało mi w tyłek nie weszli , ale jak ja oczekiwałam odpowiedzi i kontaktu to już gorzej. Brak szacunku wobec ludzi to główna cecha konsultantów. Jak tak można, chcą zdobyć czyjeś zaufanie, zachcęcić do współpracy a potem traktują Cię jak powietrze. Nie polecam. Jest wiele innych fajnych agencji, np NOTIO, tam ludzie szanują i Ciebie i Twój czas.

To raczej zbieracze danych osobowych, niż poważna agencja pracy.

gosia

a w jakim mieście byłaś na tej rozmowie?

kitti

Witam, Konsultant miał dobry garnitur, niezłą wodę kolońską, płynnie mówił po angielsku i... spóźnił się na rozmowę, za co nie usłyszałam słowa przeprosin. Ładnie przedstawił swoją firmę i był max "sfokusowany" na swom zadaniu - znalezieniu osoby odpowiedniej do swojego projektu, że moje piętnastoletnie doświadczenie nie miało dla niego większego znaczenia. Supił się na dwóch zajmowanych przeze mnie posadach i na tym skończyło się "budowanie mojego profilu zawodowego", a doświadczenia mam naprawdę bogate. Szukałam partera w poszukiwaniu dobrej pracy, a dla mnie była to totalna strata czasu, cennego czasu. ODRADZAM

emti

Witam, Pracowałem w PP. Co do rotacji - pełna zgoda, że jest duża i pracuje się dużo. 11 godzin to stała a pracujesz więcej jeśli masz projekt i chcesz go zrobić. Niemniej jednak, atmosfera pracy i warunki są niezłe, ludzie tam pracujący na prawdę nie chcą Was wszystkich tylko okłamywać i dawać Wam mniej pieniędzy! Zdaję sobie sprawę, że można oczekiwać X na danym stanowisku ze swoim doświadczeniem, a pracodawca może oferować mniej. Nigdy nie było tak, że po pytaniu o wymagania finansowe nie padło pytanie, czy są one do negocjacji i jeśli tak to w jakim zakresie. Jeśli rzeczywiście doszło do czegoś takiego, że konsultant tylko to przyjął do wiadomości i nie próbował osiągnąć konsensusu to bura dla niego bo (usunięte przez administratora) sprawę. Ja i moi koledzy rzetelnie do tego podchodziliśmy i rozmawialiśmy z pracodawcami czy nie byliby skłonni zapłacić więcej danej osobie bo jest idealna na dane stanowisko. Konkluzja: Firma na prawdę nie jest zła, i współpraca jest na na prawdę niezłym poziomie jeśli chodzi o przedstawianie kandydatów pracodawcom. Jeśli macie doświadczenie i jesteście \\\\\\\"dobrymi kandadatami\\\\\\\" to PP znajdzie Wam dobrą pracę, no chyba, że nie będzie wspomnianego konsensusu w różnych kwestiach.

Maja
@emti

Hej, Wiem, ze upłyneło już czasu od Twojego posta, ale jak byś na niego natknął, to proszę napisz czy wiesz ile w PP zarabiają researcherzy? w Wawie? Zaproponowali mi 2500 na rękę. Czy to jest ok?

gt

Przestrzegam przed pracą tam... Pracuje się po 12 h przy czym rotacja jest taka, co miesiąc odchodzi jakaś osoba..

grynia11111

moje spotkanie wyglądało podobnie: piękny budynek, miła i konkretna rozmowa. nawet pod koniec rozmowy rekruter powiedział,że będzie rekomendować moją osobę i będzie się starał jak najszybciej mi odpowiedzieć,odpisać i zorganizować spotkanie....oczywiście na obiecankach się skończyło:/....czekam już nie wiem który tydzień... jak dla mnie to Oni każdemu takie bajki opowiadają tylko zapomnieli co to jest szacunek i czas dla przyszłych pracowników. tyle zachodu z tymi rozmowami a efektu brak.

vulure

Ja również przestrzegam przez braniem udziału w rekrutacjach prowadzonych przez tą firmę, zero profesjonalizmu. Ja mialam rozmowe z rekruterem,który rekrutował mnie na stanowisko w jednej z firm, chociaz doswiadczenie mialam male, o czym wiedział i on i firma równiez byłą o tym poinformowana, poza tym w cv równiez nie zostało to ukryte, wiec zdziwieniem było ze rekrutacja została przeprowadzona i zostałam polecona do firmy, która i tak odrzuciał mnie przez małe doswiadczenie! Czy juz na wstepie rekrutacji nie zostało to powiedziane? I po co była dalsza rekrutacja? Jak chciałam to wyjasnic, po co wogole zajmowali moj czas, to rekruter niestety nie chciał rozmawiac i nie odpisywał na maile. Brak szacunku i brak doswiadczonego rekrutera, który prawidłowo przeprowadziłby rekrutacje juz na wstepie. Lepiej samemu aplikowac bezposrednio do firmy.

susann

spotkanie w Page Personnel - hmmmm, piękne biuro, miła konsultantka i tu się kończy zachwyt. Rozmowa/wywiad max 20 minut, w tym krótka wymiana zdań po angielsku w celu weryfikacji umiejętności. (Moje kompetencje i kwalifikacje konsultantka oceniła wysoko i odpowiednie do oferty pracy, na którą odpowiedziałam). A następnie przejście do oczekiwań finansowych i... czar prysł. Usłyszałam że pracodawca nie ma takiego budżetu, który by pokrywał moje oczekiwania finansowe i tym samym odpadam z procesu rekrutacji. Niestety nie padło pytanie, czy moje oczekiwania podlegają negocjacji, od razu temat został zamknięty i podcięto mi skrzydła... i domyślam się, że z tego powodu moje cv nie trafiło do potencjalnego pracodawcy. Z doświadczenia wiem, że pieniądze to nie wszystko i czasem pracownik jest w stanie zmniejszyć swoje oczekiwania, lub pracodawca zwiększyć nieco budżet, jeżeli trafia się na \"TĄ\" osobę.... Ale widać Page Personnel nie ma takich doświadczeń.... Poza tym spotkaniem, odpowiedziałam jeszcze na kilka ogłoszeń o podobnym profilu, pisałam maila do konsultantki, czy włączy mnie w proces rekrutacji, bo spełniam wszystkie wymogi wykazane w ogłoszeniu, ale cisza.... Dodam, że mam za sobą 12 lat pracy zawodowej, znam biegle język obcy i mam szerokie doświadczenie, zatem nie jestem początkującą osobą na rynku pracy, więc uważam się za wartościowego pracownika. Mam jednak wrażenie że Page Personnel nie potraktowała mojej osoby w ten sposób, a zaledwie jako numer statystyczny, który przekłada się na kolejną liczbę w ich bazie danych... z której później nikt nie korzysta. Jestem rozczarowana tą firmą, widać, że nie dbają o ludzi, na których zarabiają pieniądze. Wiem, że nie jestem w stanie tego zmienić, ale chociaż można się tu wygadać i podzielić się spostrzeżeniami.

km

Niedawno byłam na spotkaniu z konsultantką w Page Personnel. Muszę przyznac, że jestem rozczarowana. Rozmowa cacy cacy, bardzo krótka rozmowa w języku angielskim, omówienie wymagań finansowych. Przykre jest to, że na koniec usłyszałam, że z moim doświadczeniem i wiedzą mam zbyt wysokie wymagania finansowe. Nie mając dla mnie żadnej konkretnej propozycji, konsultantka na samym początku współpracy wymaga ode mnie zgody na obniżenie wynagrodzenia. Rozumiem, że nie każda firma płaci, tyle ile ja chcę zarabiac, ale kwota którą podałam była raczej średnia na moim stanowisku. Dziwię się, że agencje podcinają skrzydła kandydatom. Przecież one same na tym zarabiają. Fakt, że płaci im firma zlecająca, to jedno. Jednak źródłem ich utrzymania są ludzie, których rekrutują. Poczekam i zobaczę z czym do mnie wrócą. Na razie ocena jest na poziomie \"mierny\".

Zostaw merytoryczną opinię o Page Personnel - Warszawa

• Jak się pracuje w Page Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Page Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Page Personnel?

Kandydaci do pracy w Page Personnel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Page Personnel