Opinie o Page Personnel w Warszawa Złota 59

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Page Personnel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Page Personnel o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Page Personnel w Warszawa Złota 59

zgadzam się w wielu wątkach z przedmówcami. Miałem z nimi kontakt trzykrotnie przez ostatnie dwa lata. Najpierw aplikowałem na ofertę A, dostałem zaproszenie na rozmowę ale na inna ofertę B na którą nie aplikowałem. Ok zainteresowała mnie a więc zaangażowałem się. Po kilku tygodniach dostałem odpowiedź że "projekt został zawieszony przez klienta. Niby nic tylko przypadkiem stanowisko to otrzymał mój znajomy:):) Rok później kolejny kontakt i kolejna oferta. Ok pojechałem do pracodawcy na spotkanie, rozmowa jak najbardziej ok. Dwa tygodnie później info "projekt został zawieszony przez klienta". Tylko się uśmiechnąłem po nosem. Te ich oferty wydaja się jakieś takie "w chmurze":) Można odnieść wrażenie że konsultanci działają w pośpiechu na akord. A już najgorsze to obietnica kolejnej propozycji i cisza przez 12 miesięcy:) ja się do nich zraziłem. Sam znalazłem pracę. Na szczęście duże korporacje mają swoje działy rekrutacji

sryk
@anonymous

omijać paga szkoda czasu na bubków i panienki co wyżej sr..ą niż d..e mają

Luke

Ludzie, jacy wy jesteście naiwni! Dajecie się nabierać na najprostsze numery! Nieszczerość, wyciąganie danych (od was, waszych byłych przełożonych) i obiecywanie gruszek na wierzbie to typowe zagrywki firm z branży HR, zwłaszcza tych słabszych, a do takich Page się zalicza. Jesteście tylko kolejnym "zasobem ludzkim" do wprowadzenia do bazy danych. Teraz te firmy ledwo przędą, jest rynek pracownika i pracownicy są wybredni jak nigdy, dlatego zwabiają kogo tylko się da, a potem okłamują ludzi, że rekrutacja na dane stanowisko została wstrzymana. Inaczej byście nie przyszli, a oni chcą wybadać jak największą liczbę ludzi, bo może kiedyś kogoś uda się wcisnąć pracodawcy i zarobić. Tak, tu się liczy ilość, a nie jakość.

Szukający pracy

Miałem okazję się z nimi spotakc jako kandydat. Na pierwszym spotkaniu pytanie o kontakty do referencji. De facto jest to wyciąganie danych do osób, ktore mogą byc potencjalnymi klientami. Pani Magda G., z ktora się spotkałem zachęcała do kontaktu, ale nigdy niebidebrala ode mnie telefonu. Brak profesjonalizmu. Jakobpracodawca nigdy bym z nimi nie pracował.

@Szukający pracy

Też ode mnie usiłowali wyciągnąć dane potencjalnych klientów pod pretekstem referencji. Podałem fikcyjne. Bardzo źle wspominam wizytę w ich siedzibie. Rekruterka była z tych, co mają wysokie mniemanie o sobie i innych traktują z wyższością. Niektóre pytania były wręcz chamskie. Trochę gówniarze utarłem nosa, ale niesmak pozostał.

@Szukający pracy

Też ode mnie usiłowali wyciągnąć dane potencjalnych klientów pod pretekstem referencji. Podałem fikcyjne. Bardzo źle wspominam wizytę w ich siedzibie. Rekruterka była z tych, co mają wysokie mniemanie o sobie i innych traktują z wyższością. Niektóre pytania były wręcz chamskie. Trochę smarkuli utarłem nosa, ale niesmak pozostał.

@Szukający pracy

Też ode mnie usiłowali wyciągnąć dane potencjalnych klientów pod pretekstem referencji. Podałem fikcyjne. Bardzo źle wspominam wizytę w ich siedzibie. Rekruterka była z tych, co mają wysokie mniemanie o sobie i innych traktują z wyższością. Niektóre pytania były wręcz chamskie. Trochę jej utarłem nosa, ale niesmak pozostał.

Jakub

@Były kandydat Odnoszę wrażenie, że złośliwie piszesz o Page Personnel gdyż nie dostałeś się do pracy!.

@Jakub

@Jakub - za Chiny Ludowe nie chciałbym tam pracować. Znam branżę, pracuję w innej międzynarodowej firmie, niekoniecznie konkurencyjnej do MP czy PP ponieważ specjalizuje się ona w wąskiej dziedzinie i nie robi prawie w ogóle rekrutacji stałych dla swoich klientów i nie będącej korpo hard jak PP i MP. W firmie tej nie ma projektowego systemu pracy i nie traktuje się ludzi jak cyferki czy jak maszynki do pozyskiwania klientów czy kandydatów. Aczkolwiek słyszałem że również wielka (albo i jeszcze większa) także brytyjska firma na H mieszcząca się po drugiej stronie tego samego biurowca to jeszcze gorsze korpo.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kolega

a dlaczego ma zaszkodzić? nie rozumiem, może to wyjaśnić?

pracodawca

Page Personnel nie pomoże Wam w znalezieniu pracy. W wielu przypadkach wręcz Wam zaszkodzi. Wiele ogłoszeń jest fikcyjnych, żadna szanująca się firma nie korzysta z ich usług. Znam przypadki, kiedy PP zdyskwalifikowało kandydata wg swojej oceny i nie przedstawiło pracodawcy oferty, natomiast zainteresowane osoby po kontakcie bezpośrednio z pracodawcą pracę otrzymali. Najlepiej starać się o pracę bezpośrednio u pracodawców

pracodawca

Jakub

Czy może ktoś z pracowników napisać kilka informacji o aktualnej sytuacji w firmie jeśli chodzi o atmosferę.? Czy macie jakiś dodatki do postawy? Mam zamiar aplikować i zbieram informacje a wiadomo, że bezpośrednio od pracowników są najcenniejsze!!!

qwert

Byłem na rozmowie w tej firmie. Rozmowa miała dotyczyć pracy na konkretnym stanowisku za konkretne pieniądze. Mają chyba ludzi za idiotów. Panienka ściemniała, że klient dosłownie przed chwilą wstrzymał rekrutację (jasne), ale mają tyyyle innych ofert i na pewno coś się znajdzie. No ale się nie znalazło, za to w międzyczasie sam sobie coś ogarnąłem z pominięciem pośredników. Prawdopodobnie pracownicy mają do wyrobienia jakąś normę liczby odbytych rozmów face to face, dlatego tak włażą w tyłek przez telefon i namawiają, żeby koniecznie przyjechać. Jak się jeszcze kiedyś odezwą z konkretną propozycją, obiecuję tu wrócić i odszczekać. Czasu nie uważam za stracony, gdyż potraktowałem to jako spotkanie z młodą laską. W klubie nocnym musiałbym postawić lasce drinka za stówę albo więcej, a tu miałem możliwość pokonwersowania za darmo. Panna ładna, ale typ szczurka z przyklejonym sztucznym uśmiechem charakterystycznym dla branży HR. Jak chcecie znaleźć pracę, to najlepiej bezpośrednio w firmie, a nie przez agencję.

Były kandydat

Wypowiadam się o rekrutacji do Michael Page, nie dla żadnego z kandydatów. Nie polecam, drabinka w strukturze niczym ta w MLM - jak już wyżej było wspomniane - "projektowy" system pracy, a więc można siedzieć przy biurku po 12 albo po więcej godzin. Proces rekrutacji na stanowisko konsultanta ok. 10-etapowy - wygląda jak na stanowisko dyrektora albo prezesa. Przerost formy nad treścią najoględniej mówiąc.

@Były kandydat

Oczywiście miałem na myśli - nie dla żadnego z klientów.

@Były kandydat

Oczywiście miałem na myśli - nie dla żadnego z klientów.

Agnieszka

Page Personnel niedawno zamieściła wiele ofert pracy. Będziecie aplikować?

kintek

bo to naprawdę spoko firma, ja uważam, że jak komuś nie pasuje to wszędzie będzie narzekał, a teraz też szukają np. kogoś na stanowisko HR generalist na woj. mazowieckie, ale wiadomo, że trzeba mieć doświadczenie w branży human resources i wyższe wykształcenie

kajakszatana

Jak czytam te wszystkie wypociny i narzekania to mnie śmiech ogarnia. Ludzie, to jest po prostu zwykła agentura. Czego Wy się tam spodziewacie. Ja przed chwilą wróciłem i było mega miło. Fajne jest to, że moja branża jest dość specyficzna, wąska i w Polsce dopiero raczkuje ale dostałem osobę, która jest specjalnie dedykowana pod ten biznes, zna się na obszarach w niej istniejących, rozmawiamy o konkretnych, technicznych pojęcia, ona zadaje mi konkretne techniczne pytania. Rzetelna rozmowa po angielsku bez miękkich pytań o zainteresowanie tylko techniczne pytania sprawdzające czy znam branżowy slang również po ang. Na koniec jasny feedback, konkretne oferty z konkretnych firm. Plusy, minusy. Gdzie mnie chce zarekomendować, gdzie nie. Najważniejsze, że mnie pyta. Czy to mnie w ogóle interesuje czy mam to w (usunięte przez administratora) Mówi, kiedy się odezwie na to, na tamto, a na tamto to sama nie wie i tyle. Jak się nie odezwie wcale to ja mam to w (usunięte przez administratora) Nikt mnie nie ciągnął tam za rękę. Nikt mi nie mówił, że jestem idealnym kandydatem i zaraz mnie zatrudnią, a zaproszą jeszcze dzisiaj. No ludzie jak wierzycie w takie bzdury to co z Was za oszołomy? Jak się podjaracie i potem nikt się nie odezwie to potem żalenie i płacz na forum i jeszcze najlepiej, żeby ktoś po głowie pogłaskał. Ale przynajmniej się trochę uśmiałem, więc jest jakiś plus :-)

kucha

Szkoda że odradzasz @Beata, ale też trochę rozumiem, wiadomo, chcąc się gdzieś zatrudnić chce sie znać najwiećej konkretów na temat firmy i warunków zatrudnienia i to nie jest nic dziwnego. Nie znam chyba nikogo kto zdecydował się na pracę w ciemo. No ale z drugiej strony, zawsze mogłaś trafić na takiego konsultanta, może inni inaczej podchodzą.

beata

Witam, Odradzam aplikowanie za pośrednictwem tej firmy. Niekulturalni i nieprzyjemni konsultanci. Podczas rozmowy telefonicznej nie odpowiadają na żadne z zadanych pytań, wszystko jest tajemnicą. Sami natomiast zadają mnóstwo pytań, w większości bardzo poufnych co od razu wzbudza niechęć i podejrzenia. Na pytanie, czy nie lepiej byłoby się spotkać odpowiadają, że jak ocenią kandydata to wtedy zadzwonią- lub nie? Strata czasu, odradzam!

Kamil

Ja również potwierdzam negatywną opinię o tej firmie krzak. Zapraszają na rozmowę, klient traci swój cenny czas, po to tylko, by na końcu dowiedzieć się, że źle zbadali profil i wszystkie odbyte spotkania to byla strata czasu. Nawet nie zadzwonią z informacją zwrotną. NIE POLECAM!!! STRACICIE TYLKO SWÓJ CZAS!!!

safrah

Jeżeli jesteś dobrym specjalistą i znasz się na swojej dziedzinie, będziemy o Tobie pamiętać i z pewnością powrócimy do Ciebie. Niestety jednak, nie jesteśmy w stanie wszystkim przedstawić propozycji pracy, jeżeli nie spełniają pewnych wymogów naszych klientów. I tak będzie w przypadku każdej innej agencji rekrutacyjnej.

Zero profesjonalizmu, obiecuja, obiecuja i nic z tego nie wychodzi. Na odpowiedz z ich strony czeka sie bardzo dlugo, nie oddzwaniaja w umowionym terminie. Udaja zainteresowanych peofilem zawodowym, pieknie wygladaja, pieknie opowiadaja o firmie, ale to tylko tyle. Sztuczne zainteresowanie osoba poszukujaca pracy, strata czasu i zludne nadzieje na to, ze zadzwonia z JAKAKOLWIEK odpowiedzia. Nie polecam wspolpracy z nimi.

xx

I ja podłączam się do opinii. Jestem osobą, która tam pracowała i nie zdecydowała się na przedłużenie okresu próbnego. To jest jakiś "kołchoz", nieustanne "puszowanie", zaglądanie przez ramię przez dyrektora, 11 h tryb pracy (o czym nie mówią na rekrutacji zasłaniając się systemem "projektowym"). Obiecali mi zupełnie coś innego niż okazało się na miejscu. Szkoda, bo dużo pozytywnych myśli pojawiało sie w mojej głowie tuz przed rozpoczęciem pracy, potem było tylko gorzej. Firma jak fabryka - sprzedać kandydata firmie - niezależnie od tego, czy jest kompetentny czy nie. Rotacja niesamowita, w czasie mojego okresu próbnego zwolniło się wiele osób, czegoś takiego moje oczy jeszcze nie widziały a jestem doświadczonym pracownikiem z kilkuletnim stażem pracy rekrutacyjnej za granicą.

Miki

Niestety musze dolaczyc do powyzszej negatywnej opini o PP. Nie szanuja innych i nie wywiazuja sie z obietnic. Szczerze nie polecam, szkoda czasu na spotkanie z przedstawicielami.

Zostaw merytoryczną opinię o Page Personnel - Warszawa

• Jak się pracuje w Page Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Page Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Page Personnel?

Kandydaci do pracy w Page Personnel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Page Personnel