Opinie o Deceuninck Inoutic w Jasin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Deceuninck Inoutic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deceuninck Inoutic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deceuninck Inoutic w Jasin

Arti

Pracowałem ponad 10 lat w Aluplaście chętnie bym się zatrudnił w Deceuninck ale słabo z dojazdem własnym z Poznania

Inflacja

Według wstępnych danych w marcu 2021 r. inflacja CPI wyniosła w ujęciu rocznym 3,2 proc. W stosunku do poprzedniego miesiąca ceny towarów i usług konsumpcyjnych wzrosły o 1 proc. Doinformuję się jak nie jesteś pewny i nie pisz głupot. Według tego co mówisz powinieneś dostać jakieś 160 zł brutto. Dostałeś 160 wiec się ciesz, ze nie 60. Jak się nie podoba to droga wolna. Przecież jest tyle firm, które czekają tylko na Ciebie z otwartymi ramionami. Powodzenia!

Dobre..inflacja
@Inflacja

Dobrze powiedziane. Pewnie ze kazdy chce zarabiac jaknajwiecej ,ja tez, ale nigdy nie oczekiwalem od firmy ze ma w obowiązku oddanie tego co inni zabierają (Patrz inflacja) Tych co najwiecej narzekają rowniez nakłaniam zeby sprobowali pracy gdzie indziej. Szybko zweryfikują swoje roszczenia. Troxhe wiecej pokory..

Gdzie indziej
@Dobre..inflacja

Każdy pisze ze idź sobie gdzie indziej ale czemu tutaj nie ma być dobrze i czemu tutaj nie ma być lepiej niż u pozostałych żeby właśnie nikt nie pisał jak ty...

kodeks pracy
@Dobre..inflacja

Tu nie chodzi o to co nam pinokio i spółka zabiera... ale o podejście pracodawcy do nas. Cały zeszly rok bez socjalu, roboty na maxa a w stosunku do nas tylko drzemik i teraz 2 piwka. (acha, no i pączek) łał. a ta podwyżka to smiechu warta. Jeszcze podejście góry do nas odnośnie pracy w święto. 3 maja. ciekawe czy też będziesz taki zadowolony jak zaraz uslyszysz że pracujemy w boże cialo. bo pracę w 11 listopada już nam zapewnili. Ciekawe czy świeta w grudniu spędze z rodziną przy choince czy na hali w deceunicku... z ruskimi to wszystko możliwe. Ale rozumiem twoj komentarz. Trzeba bylo dzialać i napisać coś pozytywnego o firmie, żeby tak źle na forum to nie wyglądalo.

Prawo jest prawem.
@kodeks pracy

Co rząd wprowadził firma wykorzystuje. Nie dziwie im się. Punkt widzenia zmienia się w zależności od punktu siedzenia. Gdybys był właścicielem firmy to tez byś stawiał na pierwszym miejscu dobro swojego biznesu. Wolałbyś, żeby firma upadła, a Ty zostałbyś bez pracy? Ciesz się z tego co jest w tych niespokojnych czasach.

otwórz oczy
@Prawo jest prawem.

Człowieku, ślepy jestes. Ja bym sie nie dziwił jakby firma ledwo dawała rade, wtedy nawet bym cię poparł, ale firma dobrze prosperuje, roboty na maxa, nadgodziny na maxa, tir za tirem na magazynie a ty uważasz, że firma to zrobiła bo cińko z nią. A tu zero nagrodzenia zwykłego pracownika za ciężką pracę, tylko jeszcze bezczelne dobijanie nas i praca w święta. I nie pisz, że skoro uważam, że tu tak źle to mogę zmienić pracę. Pracuję tu długo, firma fajna, ludzie fajni i jak to już ktoś tu napisał, chciałbym aby mi, nam się tu fajnie pracowało nadal, lecz to co się tu od jakiegoś czasu odwala (toksyczność góry, jej decyzje i podejście do nas) bardzoooo zniechęca. Kiedyś nie uważałem tej firmy za obóz pracy, a teraz już bym nie polecił jej mojemu znajomemu, koledze, bo po prostu bym ich stracił. Ehhh :(

Pracujacy
@otwórz oczy

Nie wiem o co wam chodzi. Ja pracuje tutaj bardzo długo i mi się podoba. Wynagrodzenie spoko, ludzie w porządku. Czego chcieć więcej. To ze ceny idą do góry to jest wina rzadu, a nie firmy. Trzebabylo się dwa razy zastanowić na jaka partie się głosuje, a nie potem cały czas narzekać, ze jest źle i nie starcza od 10 do 10. (usunięte przez administratora)

56jjk
@Prawo jest prawem.

sami się wyeliminowaliście przez SAPa. Brawo!

Blabla
@56jjk

SAP to tragedia to co było.proste jak drut w deplisie teraz jest 10 razy bardziej skaplikowane taski sraski i inne masakra utrudnienie roboty aż robić się odechciewa

Rudy

Dlaczego od jakiegoś czasu są problemy z dostawami od was materiału ? Nie macie czy nie chcecie wysyłać ?

Witam. Pojawiło się ogłoszenie że poszukują magazyniera na weekendy. W ogłoszeniu jest od 4500 do 5500 brutto. Czy to możliwe że za same weekendy?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Deceuninck Inoutic? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy firma Deceuninck Inoutic udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

mlody

nie ma u nas pozyczek, mozna wnioskowac o zapomoge

Ciekawie się czyta gdy lider (brygadzista) murem stoi za firmą, argumentując wszystko bardzo ładnie (mydląc oczy) byle oczyścić 'dobre imie' firmy/przełożonego.. Sam na to wpadł? A może polecenie służbowe, przecież nie wypada odmówić. Blichtr, zawodowo i prywatnie.

poiyut

od czerwca poszukiwany jest magazynier. Nikt nie przyszedł. Nie ma chętnych czy od wejścia widać prowizorkę i wspaniałe wózki? A może słabo płacą? Czas najwyższy zacząć doceniać obecnych pracowników. Kilka osób jest na wypowiedzeniu i pewnie odejdą kolejni.

Brałl
@poiyut

A mi się pracuje dobrze i nie narzekam. Pozdro dla całej ekipy

Kris
@Brałl

Ile zarabiasz na rękę

Robol
@poiyut

Firma nie daj się. Takiej rotacji pracowników chyba w żadnej innej firmie nie ma. Pracownicy traktowani są jak części zamienne nie ty to inny robol przyjdzie. Radzę porządnie się zastanowić kandydatom czy chcą się w g... pchać.

Niby są ogloszenia ale na moje podanie i kontakt z mojej strony brak odpowiedzi z rekrutacji .w firmą dowodzą rosjanie i od tamtej pory dużo się zmieniło na gorsze . 3600 brutto na ekstruzjii za pracę w 4 brygadach to porażka

Robotny
@Nowy

Dobrze, ze się do Ciebie nie odezwali. Takich pracowników marudnych i narzekających jak Ty nie potrzebujemy.

Robotny

Ludzi, którym chce się pracować, osiągać wyniki i zależy im na rozwoju firmy, a nie takich co myślą, ze wszystko im się należy, a nic im się nie chce robić.

Czy firma zatrudnia kobiety do pracy na produkcje ?

Mirinda
@Monika

na pakowaniu pracują kobiety. Czasem pomoagają na produkcji.

@Monika

Tak

Jak się pracuje z ludźmi z Deceuninck Inoutic?

Janinia

z biurowymi? pracowników fabryki traktują "z góry". Nie mówię z pogardą, ale z pokazaniem wyższości stanowiska. Jeśli pytasz o ludzi z produkcji lub magazynu to na każdej zmianie jest inaczej. Każda zmiana jest inna niż pozostałe, są tam inne relacje z brygadzistami i wewnątrz danej grupy. Jeśli będziesz miał szczęścia to trafisz do grupy najbardziej dopasowanej do Ciebie, ale to jest loteria.

Zmienny

Najlepsza była jest i będzie zawsze zm 400 ????????

Lucyfer Morningstar
@Zmienny

Zależy o jakim dziale mówisz

Mała
@Janinia

Pracuję prawie 3lata i jestem bardzo zadowolona roniłam rok na jednej zmianie a teraz prawie dwa na drugiej firma i kierownictwo ok

Kazia
@Mała

Duża, brawo Ty

Hm

Witam. Czy ktoś może napisać jak się pracuje na produkcji, czy warto startować do was z cv jak pensja itp??

Arti

Jak z dojazdem do pracy z Poznania jak nie masz samochodu?

Zarobiony

Mają Was w głębokim poważaniu:) Uciekajcie. Pracy jest dużo.

he he he

Tylko ja odnoszę wrażenie że w tej firmie pracuje się coraz gorzej? Premii na święta brak (okoliczne firmy dostały dużo kasy !). Pewnie nic nie robiliśmy całe lato! Kierownik magazynu podpisuje co mu każą, jakieś bezsensowne odrabianie trzech dni (to dla narodu wybranego tj. magazynu). Czekam aż główny wódz naczelny spakuje swe graty i odejdzie. Dopóki to się nie stanie to dalej będzie beznadzieja.

+-+-
@he he he

te paczki zwinęli z pomocy dla powodzian :D:D

Stary
@+-+-

Powiem krótko- wstyd mi za ciebie.

+-+-
@Stary

Mój język jest prostacki, ale nie to jest tu najważniejsze. Proszę zwrócić uwagę, że wykonaliśmy w tym roku ogromną pracę. Jestem przekonany, że dochód firmy jest dużo większy niż w ubiegłym roku. ZAPRACOWALIŚMY na tę premię.

Bla bla
@he he he

Racja roboty mieliśmy opór a socjal zabrany żenada powinni oddać to co zabrali w nowym roku masakra w blumie z tego co wiem to dostali plus 1 wypłata masakra a my paczkę z dżemem i herbata za które podatek trzeba zapłacić(usunięte przez administratora) sciska

@Bla bla

Do bluma tak blisko tuż za płotem.. jeśli jest tak zle tutaj to zawsze mozesz zmienic, nie? ;)

Pracownik2

Dokładnie. Mam takie samo zdanie. Skoro nie pasuje praca to należy ja zmienić, a nie cały czas narzekać. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Emily

Pracuję 14 lat w velux Gniezno czy potrzebują tam do pracy szukam stabilnego zatrudnienia ????

Janusz

Witam. Szukam pracy bo ostatnio jedna ze wspaniałych okolicznych firm nie przedłużyła mi umowy.... Napiszcie mi proszę czy z premiami i dodatkami można liczyć na 4000 na rękę ? Jeżeli są jakieś miesiące dodatkowo premiowane to które? Pozdrawiam

DK

Witam, znalazłem ogłoszenie na pomocnika operatora/pakowacza i mam kilka pytań. 1. Czy wymagana jest praca w weekendy? 2. Jak wygląda praca na tym dziale? 3. Czy jest ewentualna możliwość przeskoku na inny dział?

joshin
@DK

Pracownicy z ukrainy nie mają prawa nażekać na co kolwiek. Jak som nadgodziny to się robi bez dyskutowania. Praca ciężka, a frima się chyba zamyka bo w ostatnim czasie 2 osoby z zarządu same odeszły to znaczy jedna własnie odchodzi. A tak się normalnie nie dzieje więc coś jest nie tak

@joshin

Kto niby odszedl?

Joshin

Najpierw Atur z zarządu a teraz Krystyna

@Joshin

Artur przeciez juz w 2019 odszedł. Nie mysl o zarzadzie-oni raczej nie mysla o Tobie.

@joshin

Człowieku o czym ty piszesz? Jakie zamknięcie? Pracy jest więcej niż rok temu. Każdy narzeka ciagle, inne firmy zwalniają, Vw podobno ponad 1000 osób, a u nas zatrudniają nowych. Ludzie, szanujcie prace i nie szukajcie sensacji tam gdzie jej nie ma. Pozdro

K123456

W VW juz od zeszlego roku była mowa o zwolnieniu. I przyczyna nie bylo zwalnianie sie zarządu czy tez covid tylko zautomatyzownie produkcji.Poza tym dlaczego wszyscy zawsze wyciągają VW jako argumenty? Pracowales tam? Pewnie nie. Wiec pisz o Deceunicku a nie o VW.

dziś tu
@Joshin

(usunięte przez administratora)nie jest / nie była w Zarządzie firmy, dostała lepszą propozycję pracy i z niej korzysta

@K123456

VW zwolniło ludzi ponieważ wchodził nowy model oraz przez COVID ( tak jestem byłym pracownikiem ) Przy wręczaniu niebieskich teczek było powiedziane ( nie przedłużamy ci umowy ponieważ panuje epidemia i jest automatyzacja :) Tak właśnie VW porobił 1500 pracowników . A teraz nie ma kto tam robić

Młody

Z Gniezna ktoś dojeżdza?

gfjg
@Młody

bus jeździ na każdą zmianę Mają chyba komplet

Mlody
@gfjg

Masz jakis kontakt do kogos w razie co?

Chętny

Proszę niech ktoś mi odpowie dlaczego nie ma w tej firmie na ten moment dopłat na wakacje i święta? Jakieś jeszcze są dodatki?

@Chętny

Nie ma bo cofnęli dodarki w tym roku ze wzgledu na covid. Co z tego, że byliśmy jedynym z oddziałów który pracuje non stop, zero przestojów, teraz ciągłe nadgodziny w weekendy a w nagrode nam obcieli dodatki a zaiwaniamy jak mróweczki i na dodatek jak pojdziesz na 2 tygodnie na urlop to ci zabiorą połowę premii, bo cię przeciez nie ma w pracy i ci nawet ochłapy pod gruszą tego nie wyrównają, bo w tym roku tego nie ma. brawo firma

Produkcja

Zawsze możesz zmienić prace jak Ci nie pasuje. Przecież wszędzie jest lepiej gdzie nas nie ma.

@Produkcja

Widzę, że nie zrozumiałeś o czym piszę. Praca nie jest zła. Ale podjescie pracodawcy do pracownika zmieniło się dużo na minus. Jak cie moje argumenty nie "oburzają" to znaczy, że jesteś z kadry zarządzającej a nie z produkcji. Bo po takich zagrywkach góry to my "mróweczki" mamy coraz mniej ochoty tu robić. I niestety dobrzy pracownicy się powoli wykruszają i odchodzą, a widać jaki poziom jest nowych, ktorzy są przyjmowani. :(

Produkcja
@pracownik

Narzeka ten, który nic nie robi. Nie jestem z kadry zarządzającej. Uwazam, ze jak na warunki panujące w Polsce, to firma bardzo dba o pracownika. Jeden rok wstrzymane socjale i wielka afera. Powinniście się wszyscy cieszyć, że macie dobrze płatna prace, a nie narzekacie ciagle i ciagle wam mało. Skoro nie podoba wam się atmosfera panująca w firmie, albo nie chce wam się pracować, to powinniście znaleźć sobie inna prace, z której będziecie zadowoleni. To nie są czasy komuny i nie panuje zasada „ czy się stoi czy się leży 5000 tysięcy się należy”. W tych czasach jeżeli człowiek chce zarobić to musi na pieniądze zapracować. Widzę, ze wśród niektórych pracowników panuje myslenie jak w obecnym rządzie „nam się należy”. Pytam się co wam się należy??? Zapomnieliście chyba, ze firma w której pracujemy musi zarabiać, żeby mogjła nam wypłacać pieniądze. Życie to nie jest bajka. Może tak zamiast narzekać to dać trochę więcej od siebie w pracy? Jeżeli każdy z pracowników dawałby 100% od siebie to uwierz mi kierownictwo na pewno to doceni. Pamiętajcie, ze dążymy do doskonałości.

Były
@Chętny

MAJĄ KASĘ NA WSZYSTKO TYLKO SIĘ KORONĄ ZASŁANIAJĄ BYŁ MIESIĄC ŻE ROBILIŚMY NA 80% BO NIBY SPADŁY OBROTY A ZMAGAZYNU TIR ZA TIREM WYJEŻDŻAŁ MYŚLĄ ŻE KTOŚ JEST GŁUPI A CO JEST GRANE TO WIEM BO PECH CHCIAŁ ŻE BLISKI CZŁONEK RODZINY WYSOKO POSTAWIONY TAM JEST I ZNAMY SIĘ OD PIELUCHY ????????

Pppp
@Produkcja

Fakt racja w tym jest ale nie powiesz mi że fajnie się robi jak wszyscy maja cie gdzieś i godzi sie na wszystko byle był swięty spokój np.praca na produkcji magazyn opierdziela roboty produkcji bo oni nie mogą a nam ktoś pomaga chyba nie kto na to się zgodził a i jeszcze trzeba namiot ogarnąć bo się bałagan zrobił a my z niego wcale nie korzystamy poprostu się w tyłkach po przewracało ia oni non stop fajka i bajera żenada może bedziemy im jeszcze noski wycierać od katarku i takich tematów jest jeszcze kilka morale na magazynie nie są zbyt pozytywne liczy się tylko rosyjska załoga i osoby które robią to co oni chcą dawno tak negatywnie nie było ale co tam 8 h i do chaty pozdrawiam

@Pppp

Katar ma tu każdy wiec luz. Korona panuje. Ruscy sa i trudno. Kierownikowi wytlaczania to na reke bo nie narzekają po polsku wiec sluchac nie musi. Negatywnie to jest jak komus sie nie podoba a nie potrafi sie odezwac...

Pppp
@K123456

Odzywaliśmy się już naprawde dużo razy ale nikt nie słucha mydlą oczy i nic więcej a potem nie widać ich na magazynie prze 2 miesiące dziecinada jakich mało

@Produkcja

Brawo. Pewnie jestes w hr po godzinach. Doskonałości? Kierownictwo doceni? Żal mi ludzi ktorzy musza z Tobą wytrzymać.

New

Jak to jest ze wszędzie się słyszy ze ktoś odszedł np w biurze bhp i na produkcji... Wszędzie nowi pracownicy.

Mikus
@New

Jak w kazdej firmie ktoś przychodzi, ktos odchodzi... a teraz zatrudniaja bo roboty mamy duzo...i nadgodzin sporo

Zostaw merytoryczną opinię o Deceuninck Inoutic - Jasin

• Jak się pracuje w Deceuninck Inoutic?

Zobacz opinie na temat firmy Deceuninck Inoutic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deceuninck Inoutic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deceuninck Inoutic