Opinie o Deceuninck Inoutic w Jasin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Deceuninck Inoutic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deceuninck Inoutic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deceuninck Inoutic w Jasin

Szkoda czasu

Szkoda czasu na tą robotę na tym zimnie za te fryty! Raz jesteś tu raz tam ciągle co innego robisz. Rzucany jak taka (usunięte przez administratora) Szacunku do człowieka zero. Dno. Sprzęt masakra!!. Wymysły ciągłe i ciągle źle i mało! Szukam innej roboty pod dachem i ze sprawnym sprzętem i niech mnie w (usunięte przez administratora) pocałują! Tu nawet o długopis sie trzeba prosić. Czekam az sie za nich wezmą!

dfgdfg

Podobno mamy na clipie koordynatora do spraw pracowników. Szkoda że koksik działa na szkodę pracowników a nie na naszą korzyść.

Było nas paru

(usunięte przez administratora) na magazynie! Łapy do ziemi jak orangutan i strasznie zimno na dworze! Nocki masakra! Nie polecam nikomu tej roboboty na tym zimnie

Uciekajcie!!!!!

Jeśli ktoś to czyta to niech sie nie zastanawia nad pracą w tym miejscu! Zero szacunku do człowieka. Sprzęt stary , wydygany na maxa. Na magazynie praca bardzo ciężka i brak sprawnych wózków. Jeśli trafisz na tzw zwroty lub ekstruzje wydałeś na siebie wyrok w postaci KS.Stracisz siłe i zdrowie i kontakt z rzeczywistością i rodziną. Na nic nie będziesz miał sił!!! Co do czystości w tej pracy to nigdzie takiego bajzlu nie widziałem. Co do bhp to samo! Uciekajcie....

zzzzzzzzzz
@Uciekajcie!!!!!

heh Za siedzenie na tyłku chciałeś kasę brać? Przychodzi świeżak który nigdy nie pracował fizycznie i daje radę. W pracy jak w pracy raz cię pochwalą jutro ochrzanią. Zrobić swoje trzeba, ale jest czas żeby pogadać.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Deceuninck Inoutic? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Obecny pracownik

Fajna firma, fajna praca i fajni ludzie z jakimi pracuję. Jeśli ktoś pisze masakra to chyba nie wie o czym pisze!!!

Pracownik inoutic
@Obecny pracownik

(usunięte przez administratora) cie ??

DNO NIE POLECAM!!!
@Obecny pracownik

Ty chyba nie wiesz o czym piszesz ..albo z biura wynajęty przychlast no żeby firma blado na portalu nie wypadla.Uciekacjcie jak najdalej

Kazik

Sie ma, Nie wiem co za buce piszą te hejty, praca jak praca trzeba swoje zrobić, przypilnować jakości. Pracuje na extruzji - grafik REWELACJA jeżeli chodzi o system IV brygad nie ma lepszego, na 12 h dwie przerwy po 20 minut. Wiele sie zmienia na + w tej firmie, i nigdzie się nie wybieram. Jeżeli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia zachęcam, socjal porównajcie sobie do innych firm to sami się przekonacie że warto chociaż przyjść na rozmowę i posłuchać co jest w ofercie . Kierownictwo działów produkcyjnych pełen profesjonalizm. Pozdrowienia dla zmiany 300

bocian
@Kazik

jakie przerwy człowieku :) to że urwiesz się na 4 min.co 3-4h by się odlać ;) A kto cię zastąpi na te 20min 2x na 12h??? znasz takich?

Chudy
@Kazik

A jakie są zarobki na magazynie + - ???

wozkowy
@Chudy

od 3000 brutto I do tego 600 zl premi

DNO NIE POLECAM!!!
@Kazik

2 przerwy po 20 min hahaha a to dobre..Jeśli uda Ci się wygospodarować 4 min to już sukces a to nie zawsze się udaje.3 linie do obsługi ,maszyny stare,rozpadajace się,nie ma czasu na nic ...czasami nie ma czasu do kibla wyjść.Nic nie zmienia się plus ,jest tylko gorzej.Jesli chcesz stracić zdrowie i nerwy to firma jest dla Ciebie.Zarzadzanie klapa .Na każdym dziale dno a produkcja największe . POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.Niestety mam wątpliwa przyjemność pracy w tej firmie na szczęście tylko do końca roku.

Decen

3000 brutto podstawy na umowie, 400-500 Ok brutto premii

Dlaczego tak???

Dlaczego takie stawki dostaliście zapewne wielu zadaje sobie to pytanie? A odpowiedź jest bardzo prosta: to wynika z prostego brygadzistokierowniczego wzoru kapeluszowego! Tego lubie tego nie, z tym nie gadam, ten nie taki itp. Podaje wzór: „-/:?!+}-4,3~7+2,5%>6.2= z tej roboty ciężkiej jeden wielki .... j!! zapraszamy do ciepłej hali na produkcje gdzie na pysk nie pada i jest stołówka i czysty kibel i nawet klape mamy i mydło. A ich chłopaki to zlejcie też moczem jak oni na was leją!! I tyle w temacie!!

Kali biały murzyn

Usłyszałem że lizaki i czopiki dostały 300-400 i nawet 500brutto pln aneksu!! A Ci co dostali 100 czy tam200 brutto to widocznie nie są czopiki i lizaki i wazeliny a stanowisko to samo:( dziwne prawda? W tej firmie zawsze byli gorsi i lepsi A z drugiej strony widać z kim gadać a z kim nie. Magazyn się rozpada przez tego całego wojtuniusia co tylko paluszkiem im pokazuje niu niu tak nie to nie tak i tylko szybciej i szybciej!!

Opierdzierator

No i pięknie! Do czego to doszło na magazynie już mają swięta i prezenty robią!!! dla ludzi z Von przed nazwiskiem i tym co im sodówa strzeliła do łba pustego! Proszę to taczka to buty betonowe to tulipany ile prezentów i same dobre! Ale tak naprawde to dziwi mnie że operator wozka który ma wielką i ogromną odpowiedzialność za bezpieczenstwo a wiadomo jaki jest sprzęt i musi mieć opanowany skaner i papiery i obcykany cały magazyn i całą robote ma tylko 150 brutto różnicy od pracownika ktory pcha tylko lagi w machine albo wozek z nimi?? Chyba dużo osob z magazynu pod chumurą i z zimego placu czy magazynu przejdzie do nas do ciepełka? Tylko jak oni widzą tą robote bez magazynu?? Hmm....???

Bajki i baśnie...

Drogie dzieci opowiem wam bajkę... za górami za lasami ...gdy się chmurzy i deszcz pada mam Hubtexa który gada. Ten wózeczek bez reakcji robi spięcia zwary (usunięte przez administratora) te towary widły same w dół i w góre.. chyba znowu (usunięte przez administratora) w dziure na tym pięknym metal placu gdzie wypłata bardzo niska a z drewniaków porobimy se ogniska. Będzie browar i kiełbasa bo ta stówa brutto nasza :( chciałem dodać tylko skromnie... chciałbym iść na kierownika który z góry na nas sika. Każdy musi mieć parasol bo nikt nie chce chodzić tu oszczany a my jego płace w ... uju mamy!

Gdzieś daleko w Jasiniu

Łeeee kolega już też ma taczkę dla nich? To po co ja na złom poszedłem po nią i dokonałem inwestycji? Trzeba jednak się wymieniać pomysłami.... To ja może zrobie chociaż miske troche wody i betonu??

Do kadr i na Magazyn:(

Ludzie!!! Ludzie....!!! Szybko!!.. prędko..!! pełna (usunięte przez administratora) !!! Do kadr i się zatrudniajcie na magazyn!! Podwyżki dają na magazynie!!!! Całe 100 pln brutto!! za (usunięte przez administratora) na dworze w rozpier wózkach i rozje skanerach!! Szybko! Prędko!! Czasu już nie wiele!! Bo na zmianie u kierownika Radka i brygadzisty Wojtka zostaną tylko ich przyjaciele!!! Z ludzi robią sobie jedno wielkie Gów...o!!! Kłamią mamią oszukiwać też potrafią i to doskonale w swoim fachu doskonali! Są też do wygrania wycieczki na Clipa tam brygadzista też parówa i ich klika!! Polecam każdemu co chce stracić nerwy i zdrowie ja już robić tu nie mogę! Nie stać mnie na nerwy i zbyt duże siano buha ha ha!! Aa i dla wtajemniczonych multi na bieżąco!! Picking fuc. King co tak wolno! Zwrotów co tak mało? Wszystko to za Grube Siano!! He hee heeee! A tak na serio to Panie Kierowniku i Ty drogi od niczego w utrzymaniu Brygadzisto specjalisto nie jest wam wstyd??! Proszę o odp pod numer 7232 i tam też odbędzie sie losowsnie który z was pierwszy opuści ten zakład złotą taczką klasy S jak spier... już za szlaban! Bo nie nadajecie się do niczego tylko do Kłamstw!! Wstyd mi jest za was!!! Od siebie nic! Inwestycji w człowieka zero o sprzęcie to już nie ma co mówić!! Ludzie szybko biegiem do kadr!!!

Były

naprawdę szkoda wypocin by opisać poziom intelektualny, kulturalny i merytoryczny kadry zarządzającej: zarząd, kierownicy!, tzw. koordynatorzy! i karierowicze typu wiejski szczurek.

Cześć, ile plus minus dostajecie "na łape" co miesiąc ? plus minus, tak orientacyjnie tylko pytam bo nie wiem czy warto aplikować. Pozdrawiam.

Mariano italiano el katar
@Nowy

Podstawy mamy 3200 brutto czyli 2300 do łapy, 150 dodatku ze zapier na dworze:( i jeśli przepracujesz cały mc to dostajemy premie ok 400 PLN. Jak wypadniesz jeden dzień premia przepada!! Szału nie ma za tą robote i jest duża rotacja, duży stres dużo dźwigania!!!. Nie polecamy! Sami szukamy innej.

Konserwa

Odradzam!

@Nowy

Nie polecam (usunięte przez administratora) na dworze za co masz 4.50 netto dziennie dodatku podstawa 3300 oczywiście mówię tu o pracy na magazynie koordynator czepia się o wszystko nawet jeśli ty dajesz z siebie wszystko Wozki rozwalone bez szyb drzwi szyby zrobione ze streczu płac nierówny z dziurami wózki bez uziemienia koordynator patrzy na ruchy skanera tylko o wyłącznie podczas gdy ty w zimnie przerzucasz profile i ten ciągły tekst CO TAK MALO?

Uciekinier

Dziś byłem pierwszy i ostatni raz tam. Co za dno! Co za (usunięte przez administratora) i brud. W caritasie w kiblach żule mają ładniej!

Nie myśl o tej pracy

Nie idz nawet na rozmowę! Tyle tylko w temacie.

Łamie mnie w gnotach od tego

Najlepszą robote mają biurwy i chyba kontrol jakości. Leżeć i pachnieć a reszta jak te murzyny wiksa i batem po plecach:( nie polecam nikomu ani produkcji ani ekstruz, magazyn to juz tylko jak ktos chce strzelić samobója.

Produkcja destrukcja

Potwierdzam i na produkcji to samo. (usunięte przez administratora) Troche lepiej niż Ci biedni na tym magazynie co przebierają ręcznie ten (usunięte przez administratora) co go robie. bo ja pod dachem szarpie a oni nie!! Wsadzeni w te palące się wózki jak z tyłkiem na mine. Ale ich brygadier tez ma ich w d jak i ten moj. Jedna klika bo oni tego nie robią ! Siadając w nie powinni krzyczeć inoutic akbar.

Syf

(usunięte przez administratora) goni (usunięte przez administratora) i tyle. Chcesz stracić dużo zdrowia, czasu, energii i siły zapraszamy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Deceuninck Inoutic - Jasin

• Jak się pracuje w Deceuninck Inoutic?

Zobacz opinie na temat firmy Deceuninck Inoutic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deceuninck Inoutic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deceuninck Inoutic