Opinie o Deceuninck Inoutic w Jasin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Deceuninck Inoutic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deceuninck Inoutic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deceuninck Inoutic w Jasin

Ambitny

Jak z działem Jakości czy Optymalizacji? Jacy ludzie? Warto?

K123456
@Ambitny

Jakoś to bedzie... A optymalizacja? Moze sie uda...

blabla

wydaje mi się ze beż podstawnie zabrali social robota była cały czas fakt w 3/4 kwietnia było połowę mniej ale ostatni tydzień kwietnia do dnia dzisiejszego roboty jest full walimy nadgodziny a social w budżecie na rok 2020 był napewno uwzględniony więc kasa jest powinni chociaż na święta dać kasę ale wątpię ze ojciec dyrektor sie zgodzi był Pan Paździor było (usunięte przez administratora) a tak jest (usunięte przez administratora) blada

Jasiei

(usunięte przez administratora) pracy i brak szacunku dla pracowników. W biurze atmosfera gęsta ze można siekierę powiesić i same kolesiostwo albo związki partnerskie. Na produkcji wyzysk i sami Ukraińcy. Generalnie firma bubel. Brak szacunku dla ludzi i przestrzegania jakichkolwiek zasad współżycia społecznego.

Kkkk

Czytam komentarze zamieszczone tutaj i zastanawiam się, o którym dziale są te negatywne. Nie mówię, że w firmie jest kolorowo i bajecznie, ale wiele z sytuacji opisanych tutaj nie widziałem nigdy. Pracuje na Foliowaniu, od dłuższego czasu i nie narzekam mimo, że obiecane podwyżki w tym roku były śmieszne to akurat na stosunek pieniądza do zaangażowania i energii jaka trzeba wsadzić w pracę nie można narzekać. Nikt na folii sobie rak nie wyrywa, a od kiedy weszły w życie nowe warunki premiowania to praca stała się jeszcze spokojniejsza i ukieronkowana na jakość a nie ilość. Atmosfera na każdej ze zmian jest dobra, z tego co mi wiadomo, wymiana informacji między szarakami na hali jest spora i sprawna więc myślę że mogę wyciągnąć takie wnioski. Prawdą jest, że każda zmiana na folii to inna firma. Dlaczego? Ponieważ na każdej zmianie jest inny lider, każdy lider wymaga czegoś innego i ma inne podejście do swoich szarakow i każda z zmian ma swoją specyficzną atmosfere. Generalnie ja osobiście jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Jest parę minusów jak wszędzie, jednym z nich są 3 zmiany, ale o tym jesteśmy informowani już na samym początku 'kariery' więc nie można później na to narzekać. Pozdrawiam z najlepszej zmiany ;)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Deceuninck Inoutic? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
ghfddg

zabrano nam 20 % pensji. Powiadomienie dostaliśmy smsem. Wstyd? Nie. Takie podejście do pracownika jest poniżej krytyki.

@ghfddg

Czy wysokość reklamacji spada o 20%?

Miks
@ghfddg

Wisi tez na tablicach widzieliśmy jak wieszali

Stary
@ghfddg

Nie ma cie w pracy to nie wiesz jak bylo. Nie siej fermentu bo komunikaty sa wszedzie. Pisza ze to tylko na maj a i pracujemy o 20 procęt mniej. Lepiej zeby praca byla

Ffff

Czy firma zamierza zaprzestać produkcje na czas epidemii?

Czy w obrębie jednego działu w Deceuninck Inoutic są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

K123456

Rozwin???

Pracownik exide

Witam , powie ktos cos ile mozna zarobic w waszej firmie na wozku widlowym lub na magazynie? Pozdrawiam

Dział HR
@Pracownik exide

Dzień dobry! Zaczynamy ze stawką 3200 zł brutto na okresie próbnym, do tego jest jeszcze premia do 400 zł i dodatek za brak absencji również 400 zł. Po okresie próbnym zmiana stawki o 200 zł, premia zwięsza się do 500 zł, dodatek za absencję pozostaje bez zmian. Praca na magazynie to praca zmianowa, więc dochodzi jeszcze dodatek do pracy w godzinach nocnych. Pozdrawiam!

@Dział HR

Co to jest te 3000 złotych z premia. Śmiech na sali w biedronce już masz więcej i lepsza praca

Jiìk
@Dział HR

Podobno nasze zarobki są nie jawne. Szkoda że hr o tym nie wie.

Witam, niedługo zacznę współpracę z waszym byłym kierowniem Panem R. K. Proszę o jakieś opinię na jego temat

@Nowy

Kierownik jak kierownik , dało się z nim dużo załatwić , Każdy ma swoją własna opinie jak dla mnie zawsze starał się stanąć po stronie pracownika. Jak w komentarzach poniżej wykonał dużą prace w organizacji i przeniesieniu dwukrotnym magazynu w niełatwym okresie dla firmy.

...
@Nowy

Wspolprace wspominam dobrze , byl zawsze pełen pozytywnej energii i pomysłów. Staral sie cos zmienic.

Czy moglibyście wyrazić opinie jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Technicznych Produkcji ? Jestem mocno zainteresowany ofertą pracy jednak nie wiem czego się spodziewać ? Praca na 3 ? czy 4 zmiany ? Jak z wynagrodzeniem ?

Beta

Zastanawiam się czy ta praca jest również dla kobiet ? Mam doświadczenie pracy przy wtryskarkach i związane z nią pracę produkcyjne oraz pakowanie, jednak jak czytam opinie pojawiają się magazyny i wózki, na których nie mam już doświadczenia.. czy jest szansa czy mogę sobie darować ?

On
@Beta

Jest szansa ! Zapraszamy!

sfdhgfs
@Beta

Okleina i magazyn w deceuninck to dwa działy w jednej firmie, ale każdy rządzi się własnymi prawami. Magazyn to piąte koło u wozu dla kierownika oddziału w Polsce. Okleina jest traktowana dobrze i większość ludzi jest tam zadowolona. Na cdi nawet wózki i skanery mają już dość. Jak tak dalej pójdzie to inwenturę zrobimy na liczydłach.

Praca okleina

Mam pytanko jak wygląda praca oraz atmosfera na dziale okleina???

Dlaczego zmiany na magazynie oceniacie tak zle ? ,co takiego sie zmieniło ? , Warto dołaczyc do zespolu ?

Zniszczono morale i motywacje
@Zainteresowany

Panie Zainteresowany zmieniło się wiele i to praktycznie wszystko na minus. Zacznijmy od tego że zmienił się kierownik, ktorego interesują tylko i wyłącznie oszczędności i własny wizerunek przed dyrektorem. Nie interesuje go ani zdrowie ani bezpieczenstwo a już tym bardziej zadowolenie pracowników. Pracownicy zostali oklamani i zmanipulowani przez kierownika magazynu, który obiecał premie za wyniki a gdy przyszło do zapłaty za świetne wyniki dostali premie tylko wybrani ( ok 30% ekipy na każdej ze zmian) i to według kierownika jest ok mimo tego co sam mówił prosto w oczy pracownikom , i to nie jedyne jego klamstwo, obiecał też naprawić wózki załatwić odzież, ale jak się domyślacie , kłamał. Oczywiście gdy przyjdziesz na rozmowę kwalifikacyjną to obiecują wszystko premie szkolenia rozwój współpracę sprzęt..... Niestety to wszystko kłamstwo, natomiast sprzęt ( wózki) to jest jakiś zart, co zamierzam zgłosić już do inspekcji pracy, ponieważ nagminnie każe się pracownikom jeździć wózkiemi bez hamulcow, szyb, drzwi, oswietlenia. Ale wyjścia nie ma bo to za drogo żeby naprawić i zadbać o pracownikow.Dodam to tego że wymaga się od pracowników nadgodzin w sobotę informując ich o tym w piątek po godzinie 16 i to jest sytuacja regularna, poprostu standardowa w tej firmie. Co mogę jeszcze napisać. Brak odzieży zimowej dla ludzi pracujących na zewnątrz czy to w mrozie czy w deszczu.... Firma uważa że wystarczą dwie kurtki przeciwdeszczowe dla 60 osób, a buty zimowe wydają w lutym . Morale są beznadziejne , wielu pracowników magazynu rozgląda się za pracą zdając Sobie sprawę że tak źle w tej firmie jeszcze nie było .... dużo idzie znieść i przeczekać, ale oszustwa kierownictwa są nie do zniesienia.

Zapomnialem
@Zniszczono morale i motywacje

Zapomniałem dodać że 100% premi miesięcznej opartej na produktywności jest dla magazynu nie osiągalne ponieważ dyrektor twierdzi że jest to nie możliwe żeby magazyn wypracował 100% premii i gdy to się stanie jest nam ona z góry poprostu obcinają dla zasady. Tak samo jak wszyscy pracownicy w tym roku pracujący na zewnątrz stracili dodatek za warunki pracy. Podsumowując nie wierzcie w ogłoszenie nie dajcie się omamić świetna pensja i premia bo tak już po chwili nie będzie. z Ciekawostek urlop wypisany i potwierdzony w systemie dwa mc wcześniej w ostatniej chwili kierownik magazynu próbuje anulować argumentując to że teraz jesteś mu potrzebny .... Ogólnie nie polecam, szkoły da nerwów. Ja osobiście szukam innej pracy.

nie zgadzam sie
@Zapomnialem

Zawsze narzekają Ci co najmniej robią(usunięte przez administratora) nowy kieronik przynajmniej sie stara i chce traktować wszystkich równo.. co do wózków to sie zgodzę, czas na wymiane a nie wieczne naprawy. ja mam porównanie w innych firmach więc nie narzekam. czysto, ciepło, wszystko nowe, trzeba swoje zrobić jak wszędzie. Kasa dla mnie też OK. Pozdro

wrsetdyg
@nie zgadzam sie

Dobry relacje z brygadzistą to kolesiostwo? Lepiej podkładać sobie kłody pod nogi i roztaczać wizję wspólnego celu? Deceuninck zszedł na psy. Pan R. (były kierownik) nie był ideałem, kłamał ile wlezie ale był bardziej ogarnięty niż blondi. Na clipie było mnóstwo pracy i R to ogarniał obecny kierownik pogubiłby się. Może wtedy by odszedł?

Arti

Na jakim przystanku trzeba wysiąść bo podobno trzeba 2,5kilosa z buta przejść

Arti

Jak z dojazdem z Poznania jak nie masz samochodu

Sp. Zoo
@Arti

Najpierw trzeba dojechać do rondo środka p z tamtą busem 401 lub 405

yjgkl;
@Arti

Dużo osób dojeżdża z Poznania. Często jednym autem jeżdżą dwie lub trzy osoby. Nie ma problemu, żeby załapać się na dojazd grupowy

Truba Duży

(usunięte przez administratora)tych osób już w firmie nie ma. Panowie zostali zwolnieni w dwa miesiące. Koledzy mówią, że "to byli ludzie, którzy robili coś dobrego dla pracowników magazynu". blondynek wprowadza jakieś głupkowate zmiany i w dziwny sposób ustala premię. Niby była podwyżka w maju a wcale tego czuję w portfelu. Dali nam 100 zł podwyżki, (usunięte przez administratora)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Deceuninck Inoutic. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

aaaaa

(usunięte przez administratora) Wózki nie sprawne. Podobno "mamy wspólny cel" (to cytat z wypowiedzi nowego kierownika), Każdy dział sobie rzepkę skrobie. Nie ma współpracy między działem transportu a osobami odpowiedzialnymi za załadunek towaru np. 3 załadunki na jedną godzinę a później cisza. Rosyjski kierownik firmy traktuje magazyn jak zło konieczne, a kierownik magazynu CDI nie chce albo nie może nic zrobić. Firma podobno stawia na jakość i mamy o to dbać. Tylko jak? Nie można się doprosić o sprawny aparat fotograficzny do desek. 200 zł na nowy aparat to majątek? Może trzeba zabrać nam premię i kasa się znajdzie?

G

Czy firma poszukuje jeszcze pracowników na stanowisko Młodszy operator, poszukuje pierwszej pracy i ta oferta mnie zaciekawiła i czy warto składać CV?

Robotnik
@G

A pracowałeś kiedykolwiek na wytłaczarkach lub wtryskarkach

@Robotnik

Nie, tak jak pisałem poszukuje pierwszej pracy

@Robotnik

Więc czy jest możliwość przyjęcia mnie jeśli nie posiadam doświadczenia

sdfg
@G

Wyślij CV, albo podejdź do firmy i w kadrach wszystkiego się dowiesz. Im więcej CV wyślesz tym większa szansa na dostanie pracy. Najwyżej firma x czy y nie odezwie się do Ciebie. Mnie do Inoutic przyjęli bez doświadczenia na magazynie, po pracy w biurze.

Byłem widziałem

Witam Pracowałem na dziale ekstruzji, pracowałem tylko 3 mięs. Zrezygnowałem tylko dla tego że znalazłem pracę bliżej, ale muszę szczerze przyznać że praca ciekawa A przedewszystki profesjonalne wprowadzenie w temat przez technologia, całkiem spoko kasa oraz benefity, ale żeby nie było zbyt różowo to są też minusy (dla mnie) 4 brygady, ale o Ty się dowiesz podczas rozmowy drugi minus to wiek maszyn oraz zaplecze techniczne, chociaż wiem że pojawiła się całkiem nową wytłaczarka. To moja subiektywna ocena ale ogólnie jak ktos nie boi się pracy na 4 brygadach to polecam :)

Marlena

Podobają Wam się zmiany nowego kierownika na CDI? Mnie nie. mp to (usunięte przez administratora) i ciężko się z nim pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Deceuninck Inoutic - Jasin

• Jak się pracuje w Deceuninck Inoutic?

Zobacz opinie na temat firmy Deceuninck Inoutic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deceuninck Inoutic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deceuninck Inoutic