Opinie o Deceuninck Inoutic w Jasin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Deceuninck Inoutic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deceuninck Inoutic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deceuninck Inoutic w Jasin

Mi tu robota nie przeszkadza. Robię swoje i tyle.

Blabla

Masz rację 8 godzin i do chaty i wy... kij (usunięte przez administratora) w oko

Adr

Firma z dnia na dzień staje się coraz gorszą.. Pieniądze coraz mniejsze, dodatkowe premie za wydajność zrobiona tylko na dwa, trzy miesiące do czasu aż nie podlicza norm czyli pomysł Pana R lub K.J żeby się przpodobac? Bo już samo liźnie... nie w starcza Chłopacy z agencji mają taką samą stawkę jak pracownicy z deceunick. Tylko że pracownika z deceunick zabieraja za wszytko i wychodzimy gorzej od agencji, czyli lepiej zmienić miejsce zatrudnienia??

Tadam
@Adr

Zgadam się w 100% O podwyżce inflacyjnej też nic nie słychać a wszystkie firmy na około już dostały. Najzabawniejsza są znikające opinie. Czyżby filmie bolą takie opinie? Pozdrawiam panA K.J Pana R i Pana wielkoluda, karma wraca misiaki

@Adr

Niech się firma w pierwszej kolejności weźmie za wiane floty wózków maja one po 20 lat i wiecej dziennie wożą przestawiają ładują po kilkanaście ton nic nie jest wieczne sa dni że jest zepsutych 5 wózków nie ma czym pracować a onia maja pretensje i nie można premi wyrobić mieliśmy w tym.miesiacu 30 % premi bo nie wszedł otif z okleiny czym mamy ja wozic żenada ludzie czym mamy pracować a może weźmiemy wózki z biedronki albo netto albo wyślemy koordynatora na zakupy on się zna na tym tylko żeby pamiętał o widłach do wózka bo rożnie może byc

ADR
@Warzywo

No niestety flota średnio ma 15 lat i była kupiona od innej firmy w której dbali tak samo o nią jak tutaj więc nie dziwne ze się psują, ale szczerze mówiąc flota nie zbyt mnie interesuje bo ona mi rachunków nie zapłaci a jak kupią nowe to powiedzą ze nie ma pieniędzy na podwyżki i premie będę zabierać całą. Śmieszny mnie to że premia i frekwencja stoi też w miejscu czyby pieniądze z premii nie ulegają inflacji?? Tym bardziej że on ich wprowadzenia pieniądze stacily 30 % swojej wartości. Nie wiem czy prezezi firmy nie wiedzą że podwyżki inflacyjne powinny działać tak samo na podstawę jak i na premie, ale jak zarabia się powyżej 10 tys to ma się w (usunięte przez administratora) inflację a robole niech robią na nas. Myślę że po okresie wakacyjnyk jak i w nim powinny iść w ruch wypowiedzeniu choć nie sądzę że coś im to da do myślenia Pozdrawiam pracowników a kierownictwo (usunięte przez administratora)

@ADR

(usunięte przez administratora)to robota też nie idzie i premi nie wyrabiamy oni mają nas w du.. wypowiedzenia ich nie ruszają jak nie ty to następny burak walić doświadczonych pracowników podwyżki to były jak był Pan Paździor a za matrioszke i Rydzarda lwie serce tak już nie bedzie nawet jego ogry razem z ksieciuniem koordynatorem nic nie poradzą mogą jedynie wchodzić tam gdzie słońce nie dochodzi mieszać ile wlezie

@Warzywo

Panie Kej Kej bronisz matrioszke i Rikardo jak lew ciekawe jakie układziki panują między wami nic nie można powiedzieć na władze bo odrazu filozofia się uruchamia zapraszam na plac i pokopać sobie dzień lub dwa i wtedy można mieć jakiś pogląd na to jak tam się pracuje na placu ledwie można przejść miedzy lokacjami a co dopiero kopać tym klocem to nie plac z roku 2020 teraz to jest tragizm i I żenada powodzenia

ADR
@Warzywo

Mysle że Panu k.j już (usunięte przez administratora) stać za pracownikami, bo każdy zobaczył jaki dobry i wspaniały kolega jest. To zostało mu stać za panem R. Ale wielkolod to starszy upośledzony brat Pana k.j

@ADR

Popieram kiedyś dobry kolo a teraz kariera ciekawe po kim to odziedziczył a ten drugi jest też dobry filozof zaaferowany robota że hej ogólnie to (usunięte przez administratora) jak się patrzy żal mi ich ciekawe co w chacie gadaja o robocie chyba gatki mają mokre od zachowania siebie

Adr
@Warzywo

Myślę ze albo nie maja do kogoś mówić, dla tego tak podniecają się robota albo nie mają co powiedzieć bo ich mądrości są szybko kończone.

Fiku miku
@Warzywo

Panowie nadchodzi nowa era na magazynie era filozofi i frajerstwa panowie Kej dżej i jego (usunięte przez administratora) którego wcisnął na liderka magazin przez wciskanie go kierasowi i obgadywaniu innych kolesie myślą że są świetni brak autorytetu wśród pracowników chodzące zera i (usunięte przez administratora) kariera górą ciekawe jak to jest mieć ta świadomość że każdy ma cie w (usunięte przez administratora) i leję z ciebie powodzenie panowie życzę udanego frajerstwa

@Fiku miku

Jutro triumf frajera na stanowisku lidera tak włażił tak właził ze wlazł latał za kierasem jak pies i kablował na innych a jego mentor przetarł mu szlak swoim jeszcze dłuższym jęzorem masakra jak się można zeszmacić kij im w oko niech die zachłysną parówy

@Adr

Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Puchat

Firma w której jest taki bałagan że głowa boli. Na dziale okleinowania operatorzy walą w ch**a ile można natomiast pomocnicy są wykorzystywani do wszystkiego. Istnieje śmieszna książeczka o rozwoju w tej firmie i pomocnik nie powinien nawet tykać ustawień maszyny a gdy jest ustawiony na przód linii robi praktycznie to samo co operator na dodatek za takie same pieniądze co ten pomocnik który z tyłu jest tylko od wtykania. A propo rozwoju... Rozwój wygląda tak że nie wygląda bo nie da się rozwijać w firmie gdzie co chwila lądujesz gdzieś indziej. Szefostwo czuje się jak głowa państwa aż strach powiedzieć dzień dobry a co dopiero pójść o urlop. Pieniądze też śmieszne bo firma woli wydawać na jakieś strefy wypoczynku niż opanować i posprzątać pierw bałagan i nie ład wokół firmy a najważniejsze dać prawdziwą normalną podwyżkę.

Puchat
@Puchat

Zapomniałem o najważniejszym. Praca w święta! Pracownik idzie w święto np czwartek by nie iść w piątek gdzie inne firmy biorą urlopy. No i oczywiście za normalną dniówkę w święto. TAK ZA DNIÓWKĘ NIE ZA STAWKĘ 100% BO ŚWIĘTO

@Puchat

Prawda u nas w firmie nie ma polskich świąt rusek nie uważa takich rzeczy jak dzien wolny lub długi weekend a kieras na ryszardowej środzie jest zadowolony ze załatwił wolne swieto co się należy jak psu kiełbasa ale najlepsze sa jego (usunięte przez administratora) niktz nimi nie gada a pozatym jak już gadaj to nawet w oczy nie potrafią spojrzeć frajerzy i karierowicze myślą że są kimś a to zwykłe parówy

Kuba
@Robol

Póki nie zwolnią Rusków ,nie będzie dobrze ,trzymają ich bo wyzyskują ludzi mega tanim kosztem ,jedyna szansa to interwencja państwa i ekstradycja tego ś.....a gdzie jego miejsce .

Pije Kuba do Jakuba
@Kuba

@Kuba rozumiem, że jesteś bardzo zakompleksionym człowiekiem skoro wyzywasz innych? Drugim powodem dlaczego tak piszesz może być kultura wyniesiona z domu. Dobrze, ze twoja mama nie widzi co piszesz bo pewnie by się ze smutku popłakała. Każdemu człowiekowi należy się szacunek, oni nic nie moga za to co wyczynia Srutin, tak jak my nic nie możemy za to co robi kaczka czy długopis. Jeżeli nie podoba się Tobie praca zawsze możesz ja zmienić. Nikt Ciebie tutaj na sile nie trzyma. Skoro taki wyzysk w tej firmie to po co tutaj jeszcze pracujesz? Droga wolna. Nie rozumiem takich ludzi, którzy potrafią tylko narzekać. Zmień coś w swoim życiu! Arrivederci Roma! ????

@Pije Kuba do Jakuba

Proponuje wizytę u psychoterapeuty.

@@Pije Kuba do Jakuba

Powodzenia w życiu zawodowym ja jej nie potrzebuje bardziej du.. włazy i karierowicze karma wraca żeby se kieras nimi du.. nie wytarł

Pije Kuba do Jakuba
@Robol

Dzięki! Tobie życzę rozwoju. Skończ szkole i pokaz na co Cię stać, a nie narzekaj cały czas.

Pan magik
@Pije Kuba do Jakuba

Panie jęczmionka czyżby komentarze już bolą? Bo przy biurku już taki wygadany nie jesteś tylko łep w monitorze, matka powinna się wstydzić właśnie za takiego syna

nick

ja powiem tak ktoś kto nie przerobił trzech miesięcy w tej firmie to i tak nie uwierzy w to co się tam wyprawia oraz w to co ludzie tu piszą niestety już po 3 miesiącach pracy mogę potwierdzić ze wiekszosc rzeczy się pokrywa z tym co ludzie wypisują tu w komentarzach na okleinie bałagan szukanie profili codziennie inne stanowisko jak nie linia to pakowanie jak nie pakowanie to pomocnik wózkowego a jak zabraknie całkiem zajęcia to wysyła się ludzi na magazyn gdzie już prawie nikt po polsku nie mowi chłopacy jeżdżą na jakiś dziwnych rozwalonych sprzętach bez drzwi albo zastreczowanymi szybami totalny Armagedon na każdej plazszyznie nie polecam

Iza
@nick

No to słabo jak się tak rzucają z jednej pracy do drugiej. Też by mi się to nie podobało, więc rozumiem. Co było takim punktem kulminacyjnym, że stwierdziłeś, że dłużej w tej firmie nie wytrzymasz?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Deceuninck Inoutic? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Szymon

Witam czy mogą tam pracować kobiety i czy jest ciężko?

@Szymon

A o jakim stanowisku mowa? To da większy pogląd na sprawę :)

Szymon
@Anna

Pracownik produkcji 4 brygady

Powiem tak, pracuję już dłuższy czas i na pierwszą pracę bądź tak zwany przetrwalnik jest okej. Nie ma co się spodziewać cudów, wiadomo wypłata niby okej, ale zaczyna odstawać od tego co oferują inne firmy. Zgodzę się z tym, że poszanowania pracownika nie ma żadnego, już nie mówiąc o braku parkingu ( kto pracuje ten wie co się właśnie odwaliło). Podwyżka w tym roku to jakiś żart, człowiek się czuje jakby mu splunięto w twarz. Premii kwartalnej raczej już się nigdy nie zobaczy, gdyż żeby wyrobić 100% premii nie ma szans żeby nie wpuścić źle oklejonego profilu na co oczywiście przyjdzie reklamacja którą można dostać nawet po roku/dwóch latach albo i więcej. Kierownictwo wiecznie kierujące się ,,zasadami,, tylko gdy im to jest wygodne, co z tego, że gdybyśmy robili tak jak oni to mają w teorii to odpadu by było z połowę produkcji. Co do podnoszenia kwalifikacji, można oczywiście co roku zgłosić się na egzamin, tyle, że jeśli ktoś już bardzo chce to tylko pchać się na operatora bo awansować w stopniach pomocnika nie ma sensu, gdyż okazuje się, że pomocnik musi mieć większą wiedzę niż operator. Może podsumuje swoją wypowiedź myślą kierowniczą tej firmy, ,,Do produkcji potrzebny jest operator i dwie małpy biegające wokół niego,,.

Fiju

Niedawno nastała zmiana liderów żadna zmiana nie ma swojego brygadzisty co tydzień z innym jeden tydzień spoko z M.P dwa następne z lizusami i karierowiczami Pan Kej dżej i Kej Kej podczas rozmowy nawet w oczy nie potrafią spojrzeć (usunięte przez administratora) kariera za kablowanie i obgadywanie innych za to zostali mianowani na sługusów i zaganiaczy kierownika ciekawe jakie układziki panują między nimi myślą że są super a autorytetu u pracowników "zero"maja ich tam gdzie światło niedochodzi od patrzenia na nich aż żygać się chce za (usunięte przez administratora) powinno być karalne ciekawe czy razem śpią w jednym wyrze parówy powodzenia w życiu zawodowym zachłyśnijcie się pozdrawiam

Pasażer talizmana

Na produkcji to są dopiero hece, główny technolog jeździ z szeregowym magazynierem do emabo na obiadki i kawki. Nic by nie było w tym nadzwyczajnego gdyby nie fakt ze obydwoje się tego wypierają, a za plecami na siebie gadają. Podobno w trakcie jazdy talizmanem kierowca tak wolno jechał, ze został wyprzedzony przez bryczkę, a koń lewym okiem mrugal jak się do tego zabierał.

Czy kontrola jakości pracuje w 4 brygadach ?

Temps 01
@Zainteresowany

Brak kontroli jakości w tej firmie, pionki od niczego

Pionek
@Temps 01

Ból tyłka level max widze:) pozdrawia pionek;)

Temps 01
@Zainteresowany

Jakieś argumenty, czy to szczyt możliwości? Nie ubliżając nikomu personalnie KJ i nie tylko to dramat w tej firmie. Tylko wymagać.

Pionek
@Temps 01

A Ty jakie argumenty podałeś skoro już mówisz że kogoś to przerasta? KJ wykonuje swoje obowiązki pilnując jakości i zgodności z przyjętymi wytycznymi i/lub normami wynikającymi z certyfikacji międzynarodowej, na każdym etapie firmy. W związku z tym możesz nas nazywać pionkami, choć brzmi to dość pogardliwie. Zakładam że pelniles lub pełnisz zaszczytną rolę, w której jesteś sterem okrętem i żeglarzem. My pracujemy jako element większej struktury dla dobra firmy ale i pracowników, którzy niejednokrotnie są też dobrymi kumplami prywatnie. Szanujmy się bo inaczej będzie więcej komentarzy o chamstwie w firmie, a to przecież ludzie tworzą firmę. :)

Pelle
@Pionek

Panie KJ widze że jest Pan zapatrzony w firmę jak w obrazek certyfikacja międzynarodowa itp. Brawo ludzie pracy pełną gębą takich potrzebują władze naszej firmy pionków co latają z jęzorami do podłogi i myslą że są the Best studenci filozofii belgijskiej tacy ludzie u nas w firmie maja najlepiej prezesi cackają was do cna apotem se wami tyłek wycierają karierowicze jak znalazł myślicie że jesteście ważni?

@Temps 01

Pan Kej Dżej to karierowicz jak ta lala lata za R... jak cieniu mgły śmiesznie to wygląda jak ktoś myśli że jest ważny a jak coś się posypie to on spije wylane mleczko powodzenia

MagicznyCzarodziej

Firma z miesiąca na miesiąc coraz gorszą, jest jedyną zmiana która rządzi. Pan kJ już widzę że wstyd nawet pracownika w oczy spojrzeć jak kierownika nie ma? Usmieszki i cwaniakowanie tylko przy kierowniku. Dziwię się ze jeszcze się nie zwolilniles, gratulacje ale obgadywanie wszystkich. Apropo firmy wózki mają po 20 lat stan ich jest tragiczny. Przeglody udt zdaja tylko dla tego że sprawnych wózków przekładają do tego których akurat ma przegląd. Kierownik czarodziej miesiąc potrafi mieć 70 dni ???????? gratulacje dla firmy

Nick Carter

Pytanie do zarządu firmy: czy będzie dla pracowników przygotowany aneks do umowy związany z galopującą inflacją‽‽‽

@Nick Carter

Zapomnij nie za kadencji naszych szanownych derektorów i kierowników

@Nick Carter

Pewnie, będą od 1 kwietnia. Wszyscy wiedzą ale jest cisza i konspiracja bo jak się dowiecie, że będzie to tylko parę % to się za mocno wqrw..icie. Inflacja 10% a oni ci dadzą parę % które nie pokryje nawet inflacji a gdzie dopiero odczuwalna podwyżka.

Tenor

Ogólnie to nie wypowiadam się na temat firm, bo wiadomo, że każdy ma mieć prawo do swojego zdania, ale tej firmy nie polecam nikomu. Miałem nieprzyjemność pracować tam w zeszłym roku przez krótki okres czasu, mimo to uważam, że zdecydowanie za długo. Brak szacunku do pracowników, zwłaszcza nowych. Oprócz kilku osób, brak kompletnej organizacji. Nie wspominając o tych z HR-ach. Wyśmiewanie i szydzenie na porządku dziennym przez tą „watahę” szyderców którzy już pracuje tam bardzo długo i nosa raczej pozatą firmę, ani Swarzędz w życiu nie wychylili. Kłody pod nogi były rzucane, nawet w przypadku chęci szybkiego odejścia. Chyba wolałbym już pracować z „przyjezdnymi” niż naszymi rodakami na paku i maszynach. Zdecydowanie nie polecam jeśli, ktoś chce związać się z firmą na dłużej. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo firm, które poszukają pracowników do pracy z pocałowaniem ręki, lepszymi zarobkami, benefitami i szacunkiem do pracownika. Nie polecam.

Dzisiaj mamy około -10 stopni na dworze a wózki z drzwiami zepsute. Wożenie okleiny na popce i nockach wózkiem bez drzwi i szyb to kryminał.

@123

Trza jeżdżać takie jest motto kierasa i(usunięte przez administratora) i genialnego koordynatora który jedzie oglądać platformę do szykowania (Lepiej jak by se kupił se wózek inwalidzki bo nie długo się z fotela nie podniesie) nie mając o niej żadnego pojęcia porażka to co się stalo z tą firmą woła o pomstę do nieba na niektórych ludzi patrzeć nie można np.wielkolud i filozof dla nich firma jest numer uno złego słowa nie powiedzą jak by im kierownik naplul to by stwierdzili ze miał powód

Też się zgadzam

John

Firma w której kierownik robi co chce, przez czas jego kadencji zmienił tak firmę że nie chce się przychodzić. Opijać temat jego kultury osobistej i szacunku do pracownika bo wydaje mi się że szef w żabce ma więcej szacunku do pracowników. Zdecydowanie nie pozdrawiam.

Janina
@John

Proszę wpisać listę osób chętnych na nadgodziny w Boże Narodzenie.

@John

Dopóki będzie rządzić brygada RR to dobrze nie bedzie

Racja w 100% jeszcze takiego kierasa nie znałem a kilku ich już przerobiłem

Lech

Cześć czy w tej firmie pracuje się w święta?

@Lech

W każde święta się pracuje

@John

Nawet np.Wigilie czy boże Narodzenie, nowy rok lub wielkanoc?

@Lech

My w deceuninck nie mamy prawa do dni wolnych. Nam nie wolno świętować. Święta? Brzydzę się tym!

@9853

A co to są święta??

@John

Wolne od pracy ale tez zależy jakie one jest i kiedy wypada

@Lech

Odkąd pracuje w deceunick nie znam tego pojęcia tak samo jak, szacunek nie znam tego

Abc

Firma jest dość specyficznym miejscem, tym bardziej z nowym kierownikiem ( który nie posiada kultury do pracowników). Nakazują przychodzić do pracy w święta itp, niby jest zlecenie ale nikt go nie widział. Straszenie że zostanie się zwolnionym z pracy też powoli robi się norma. Zebranie na których i tak się nic nie wyjaśnia, oczywiście poza godzinami swojej pracy na rannej zmiany.

Blabla
@Abc

To jest nic kierownik kazał chłopakowi odrobić nadgodziny na które sie zapisal i nie przyszedł i dzwoni po ludziach co są na L4 i wypytuje o leki jakie mu zapisał i u jakiego lekarza był to jest jakaś żenada pracuje się z dnia na dzień coraz gorzej robi się wyścig szczurów kto lepiej kierasowi w (usunięte przez administratora) wejdzie żenada pewna era na magazynie się skończyła j i już nie wróci prawdziwa korporacja

Abc
@Blabla

Też jestem pracownikiem i się z tymi słowami zgadzam w 100%

Prawdę mówiąc mam wobec tej firmy mieszane odczucia. Z jednej strony bardzo mi pomogła gdyż dała mi możliwość nauki i zdobycia doświadczenia, z drugiej strony po dłuższym czasie praca stała się niezwykle monotonna i nie widziałem dla siebie ściśle określonej ścieżki rozwoju na najbliższy czas. Głównym powodem odejścia z pracy były niezadowalające zarobki oraz dojazdy. Zespół w którym pracowałem był zupełnie okej. Mogę polecić jako pierwsze doświadczenie zawodowe, po pewnym czasie jednak zdecydowałem się poszukać czegoś innego.

AdoZ

Cześć ile można zarobić w tej firmie?

King

Gdy inne firmy mają płacone za pracę w święta to Dck chętnie robi swoje za darmoszke.

Domino

Witam czy jeździ ktoś może z was z pracowników czterech brygadach z Gniezna do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Deceuninck Inoutic - Jasin

• Jak się pracuje w Deceuninck Inoutic?

Zobacz opinie na temat firmy Deceuninck Inoutic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deceuninck Inoutic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deceuninck Inoutic