Opinie o Deceuninck Inoutic w Jasin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Deceuninck Inoutic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deceuninck Inoutic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deceuninck Inoutic w Jasin

xyz

Jeśli chce ktoś podjąć prace w dziale serwisu to napiszę tylko jedno - są lepsze firmy które oferują owiele korzystniejsze warunki pracy,a atmosfera panująca w zespole jest fatalna,kierownictwo tego zespołu to pomyłka i porażka kadr tej firmy.Zdecydowanie nie polecam pracy w serwisie technicznym tej fabryki.

LOLO
@xyz

Chodzą słuchy że atmosferę w zespole kreuje jeden pracownik który notorycznie przesiaduje z kierownictwem pijąc kawki donosząc o wszystkich dokonaniach swoich współtowarzyszy pracy i z tego powodu nawet w nagrodę został przeniesiony na jedną zmianę! Dzięki za taki skład zespołu - tragedia !

Mick

Chłopaki i jak wam 19 zł premii Jesteście zadowoleni ???

Tadam

Jedna wielka komedia. Wózki które nadają jedynie się na złom, nie wiem jak one zdają przeglądy udt. Kierownik (usunięte przez administratora) który mówi co chcesz usłyszeć a nie to co jest prawda, brak u tego człowieka szacunku do innych. Inwentura jedna wielka komedia 8 godzin na dworze w śniegu. A pieniądze w tej firmie jak w każdej innej.

buu

potwierdzam

Gda
@Tadam

Komedia to mało powiedziane to jest lepsze niż kabaret Paranienormalni od nowego roku wszystko się zmieni na lepsze bo wszyscy będą brani za ry... czuje że to bedze psychiczna eutanazja

Gda
@Tadam

Jak jak zabierają części z innych wózków i zakladaja akurat do tego co ma utd. A później je zakładają spowrotem ale to nie chłopaków wina robią co mogą ale władza ma to gdzieś bo oni tym nie jeżdżą powinni tak z miesiąc polatać latem i zima u deszcz i wiatr wtedy bu zobaczyli jsk to jest banda bałwanów

Pelle
@Tadam

Popieram szacunku brak że strony szeryfa i bandy najlepsze było to jak chłopacy zapisali się na nadgodziny na sobote przyszli rano do pracy a tu wielkie zdziwienie brygadzisty co oni tu robią okazało się że ktoś wykreślił ich z list i o tym nie poinformował bo po co auta jeżdżą na powietrze albo na śnieg bo ostatnio trochę popadało ciekawe kto? Ale hit był taki że Pan koordynator kazał im składać drewniane kontenery bo sobie załatwił i zabiera je do siebie do domu wydaje mi się ze takie życzy powinien sobie sam ogarnąć a nie zlecać to chłopakom którzy przyszli na nadgodziny anie zrobić to za niego i jak znam życie nawet słowa dziękuję nie było bo ludzie to i tak buraki w jego mniemaniu koleś beż jakiego kolwiek wstydu tandeta masakra karma wraca

@Tadam

Wszystko przez zmianę kierownika utrzymania ruchu 2 lata temu. Nowy to totalna klapa. Wprowadził wszystkie swoje firmy zewnętrzne po znajomości a teraz idzie bokiem. Na nic nie ma pieniędzy.

Młotekiem po łepku
@Adam

Najlepszy i tak jest koordynator utrzymania ruchu. Cała firma śmiała się z niego jak sprawdzał napięcie próbnikiem w rękawiczkach i twierdził ze go nie ma. Pojecia o elektryce i mechanice brak, ale koordynatorem jest. Nie ma ludzi w UCR z jakimkolwiek pojęciem o pracy przy naprawianiu maszyn. Od czasu jak przyszedł nowy kierownik najważniejsze są ogródki i rabatki z tujami. Wyglada to tak jak w polskim rządzie przyszedł premier stołki obsadził swojakami i się bawi maszynami.

Rabata
@Młotekiem po łepku

Z tego co zauważyłem to 5 iglaków od czasu posadzenia uschło. Prosimy o wymianę, żeby to jakoś wyglądało. Niech chociaż tego UCR dopilnuje do końca, bo o sprawność maszyn to się już przestaliśmy łudzić!

Kuki

Jeśli chciałbyś pracować w tej firmie to nie polecam. Z każdym dniem jest coraz gorzej. Premie które są tylko na papierku. Atmosfera jak na odsiadce ponieważ człowieka sprawdzają na każdym kroku czy wykonuje swoje czynności. Na dziale okleinowania jest 10 maszyn/linii po 3 osoby pracujące: po środku operator a po bokach pomocnicy. Każda linia nie jest sobie równa. Jedni praktycznie nic nie robią tylko przyjdą i ważne żeby byli a inni cały czas muszą robić. Pomocnik z tyłu jest zawsze najgorszy ponieważ na kogoś musi być. Pomocnik z przodu dźwiga ciężkie lub giętkie profile do kontenerów. Brak jakiegokolwiek porządku w wynagrodzeniach przypisanych do umiejętności. Te same wynagrodzenie a jedni nie potrafią nawet chwycić tapeciaka w dłonie a drudzy robią praktycznie czynności takie jak operator który zarabia o wiele więcej niż pomocnik.

@Kuki

To jest prawda !!!! Premia ostatnia była 19 złotych a na papierku niby 800 !!! Dno dna !

Pif paf
@Kuki

Nic nowego na magazynie jest tak samo starszy magazynier zarabia tyle samo co p.o lidera a nie ma nawet namiastki jego obowiązków gdzie tu sprawiedliwość ale co tam taki tzw Greiding

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Deceuninck Inoutic? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Gruszka 300

Siemanko Widzę że wesoło macie ostatnio Szkoda że się pozmieniało bo mile wspominam współpracę Pozdrawiam pozostałych z 300 zmiany Jak się nie podoba to widomo co robić :)

Blabla
@Gruszka 300

Chłopie tamte czasy już nigdy nie wrócą teraz liczy się sztuka a nie doświadczenie nie pasuje Ci to wypad i tak to wygląda pożal się boże

Joł

Kiedyś to było dno teraz to jest (usunięte przez administratora) pracownicy w ciągłym strachu co to nasz ach i och kierownik wymyśli firma pomału osiąga dno dna pozdr

Korona
@Joł

Popieram każde słowo (usunięte przez administratora) !!!! Wypłata śmieszna Premii nie są płacone Za taka wypłata nie da się przeżyć (usunięte przez administratora) musisz za 3 albo 4 (usunięte przez administratora) !!!!!

Barbara
@Joł

Jakoś bardzo niefajnie to brzmi z tego co piszecie. To kiedyś jak to właściwie tutaj było i co się stało, że się tak pogarsza?

Joł
@Barbara

Kierownik ta odpowiedź wystarczy

Zul
@Joł

(usunięte przez administratora) ludzie na premiach Narzucają obowiązki bo ktoś nie przyszedł Wypłata śmieszna a premii wystarczy na 1 paczkę kabanosów i sok! Ale nic, sprawa z premiami już zgłoszona na pip Zobaczymy ! Nie pozdrawiam

Rrrre

Szanowni Państwo Proszę się zastanowić przed podpisaniem umowy z ta firma dla tego ze zamiast 800 zł. premii dostałem 20 !!!!! Regulaminu wynagrodzeń nikt na oczy nie widział a na słowach szanownej pani a…. to premie wszyscy dostają To jest wstyd tak ludzie rzeźbić Oczywiście sprawa zgłoszona do PIP Być może państwo zrobi porządek Nie pozdrawiam

Robol

No i co chłopaki Ile premii dostaliście w tym miesiącu ? Dużo , prawda ?

Nikus

Dużo według mnie to 20 złotych ja dostałem !!! Firma pełne dno Sprawa już zgłoszona do PIP

Dla czego usuwane są komentarze na temat tej cudownej firmy ???? Chiba interwencja Państwa tu potrzebna żeby zrobić tu porządek

anos

stanowczo odradzam !!! nikt tam nie chce pracować non stop brakuje ludzie na zmianie dla tego dla reszty +++++++++++ obowiązki kierownictwo nie interesuje ile osób w pracy, nawet jeśli 2 to musza zrobić tyle jak 8 wyplata wstyd pisać jaka nawet 10 razy proszę pomyśleć przed podpisaniem umowy z ta cudowna firma

Robol
@anos

Kierownikowi pasuje że nowi przychodzą przynajmniej nikt mu (usunięte przez administratora) zawracał i czegoś chciał nowy się nauczy jak jest teraz i nic do gadania nie ma a starzy pracownicy wiedzą czego chcą i to im nie pasuje a jego (usunięte przez administratora) są cali w skowronkach i teksty typu tak panie kierowniku itp. Są na porządku dzianny robią wszystko żeby mu się przypodobać a i tak jak coś się posypie to se nimu (usunięte przez administratora) wytrze

NIK

Dostałem wypłatę Znowu brakuje 1 tys Premii nie są płacone Sama śmieszna podstawa Omijać taka firmę

Nick Name Baby

Nie dostałem wypłaty na czas Opóźniają wypłaty wynagrodzenia ciężko zarobionego !!!!

Jikbb
@Nick Name Baby

Tak

Brachol
@Nick Name Baby

Stary chyba firmy pomyliles. Tu wypłata akurat zawsze na czas albo i wcześniej. Kasa do 10tego a jest 8 Sprawdz konto

Brachol
@Brachol

Jesteś z biura ? Możesz nie odpowiadać

Garneczek

To kto tam jest kierownikiem? Czy się zmienił? Chyba 4laa temu był inny?

nick name

dramat oszukują i wykorzystują ludzie regulaminu wynagrodzenia nikt na oczy nie widział na umowie śmieszna kwota reszta premii których nikt nie płaci pracować musisz za 3 osób a wypłata jak w żabce u studentki stanowczo odradzam pracy w tym miejscu brakuje słów jak dostajesz wypłatę i widzisz ze brakuje 1 tys zł

@nick name

To ile godzin dziennie się pracuje jak pracy tak dużo?

@Anna

To jak pójdziesz z biura do ludzi i w upał +40 popłakujesz 3 maszynki to się dowiesz

Barbara

A nie prościej jej odpowiedzieć normalne? Gdzieś rzuciło mi się w oczy, że 8 godzin, tak?

Staś

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w utrzymaniu ruchu w firmie?

Honorata

praca przy produkcji profili to jest tutaj tylko dla mężczyzn czy kobiety tez tam pracują ? jakie stawki ?

Sasha

Nie dobra rabota Niepracujcie tutaj Zwalnia ukraincow po 10 osob bez przyczyny

Kick

Co za pajac wymyśla jakieś zmiany w locie skoro pracy coraz mniej!! Jak się nudzi to sprzątać teren wokół firmy bo się patrzyć już na to nie da ale najważniejsze że strefa odpoczynku sobie stoi.

@Kick

A co to były niby za zmiany?

?

Jak wyglądają kontakty (niezależnie na jakich płaszczyznach) kierownika magazynu z pracownikami? Czy kierownik magazynu zaostrzył konflikty z resztą działów firmy? Kto ponosi konsekwencje za 'styl pracy' kierownika magazynu? Czy kierownik magazynu (nie jest już nowy) poradził by sobie z obowiązkami sam, bez wysługiwania się tudzież zwalania ich na swoich podwładnych? Czy kierownik magazynu posiada minimum podstawową wiedzę praktyczną z pakietu MS Office? Proszę o bez konfliktowe rzetelne odpowiedzi pracowników.

Wiara, przykro się tego czyta ale jak takie są fakty to trudno z nimi dyskutować. Jednego nie rozumiem, dlaczego w takiej kiepskiej firmie pracuje?

@Kandydat

Bo nie jest tak kiepska jak piszą. Każdemu można pomarudzic. Co nie?

Aneta

To moze wypowiesz sie, skoro jestes nastawiony do pracy bardziej pozytywnie?:P Jakie plusy ma firma?

Pif paf
@Aneta

Plus jest taki że 8 h I do chaty i kasa na czas i spoko ludzie ale naj lepszy jest kierownik jak obgaduje ludzi przed innymi pracownikami idziesz z jakim problemem itp. I słyszysz ze ten taki i owaki że się obraża ze ktos jest słaby itp. To pokazuje jaki jest manipulant i kłamca jak kierownik może obgadywać pracowników powinien być osoba reprezentującą magazyn a nie zwykłym burakiem masakra aż żal takiego gościa

@Pif paf

Racja też się z tym spotkałem podobno pracownicy go kabluja do kadr i nagrywają jego głupie odzywki do pracowników i teksty też ma niczego sobie mój 5 letni dzieciaki ma wyższa kulturę osobista niż on poprzedni kierownik bije go na głowę szacunkiem do pracownika koleś gada że wiara jest kiepska a sam pojęcia o.pracy na magazynie nie ma jak taka osoba z takim charakterem i kultura została kierownikiem chyba za worek pyrów żenada ale dla kilku osób jest numerem jeden bo nie kłamie i jest konkretny hahaha chyba jak spi i nie ma go w robocie

Prawo

Z tym nagrywaniem uważajcie bo to nielegalne bez jego wiedzy i możecie zostać pozwani i wyrzuceni dyscyplinarnie :) Pozdrawiam!

Edward
@Pif paf

No to atmosfera nie za ciekawa jak kierownik się w ten sposób się zachowuje. Wspomniałeś że kasa na czas. A jak jest z wysokością? Można dobrze zarobić? Podałbyś stawkę?

Andrej

Jakie są zarobki na magazynie ? Dodam że posiadam uprawnienia UDT

Zostaw merytoryczną opinię o Deceuninck Inoutic - Jasin

• Jak się pracuje w Deceuninck Inoutic?

Zobacz opinie na temat firmy Deceuninck Inoutic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deceuninck Inoutic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deceuninck Inoutic