Opinie o Eurostart w Opole

Firma Eurostart zajmuje się poszukiwaniem osób do pracy w Holandii w sektorze produkcyjnym.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurostart w Opole

Karolina123

Hej .ja pracowalam w firmie eurostart 4lata strasznie oszukują ludzi nadgodziny są odkładane a później musisz się o nie prosić miesiacami .możesz pracować 10lat a oni nawet nie pomyślą o tym aby ci dać kontrakt.albo jaka kolwiek inna fazę . za chatę w której mieszkasz musisz płacić 90euro albo więcej gdzie nie ma ogrzewania ani nic sam musisz w wszystko inwestować a tygodniowe wypaty są z tygodnia na tydzień takie same nie ważne czy masz 40godz czy 37 zawsze bd zarabial 260euro .taka cudowna firma nawet nie potrafią zapewnić ubezpieczenia .a jeśli zobaczą że przyjedzie swiezak z Polski to płacą wiekowke .odradzam podjęcia pracy w biurze eurostart ja już się namęczyłem i dziekuje .ponieważ nawet nie potrafią ludziach zapewnić godzin jak na szklarniach sezon się kończy .i ludzie siedzą na domkach i zarabiają 10-15godz tyg aby zarobić na domek nic więcej .serio moim zdaniem porażka.a słynny jamal też potrafi tylko obiecywac i wyłudzać pieniądze tu za nie posprzątany pokój lub za domek kara porażka Straszna nic dobrego nie robi dla ludzi .

@Karolina123

piszesz ze wszystko było zle i ze oszukuja nie wypłacają kary daja itp? to czemu pracowalas tam ąz 4 lata? chyba jednak nie było tak zle co?

ale ja bym chciał wiedzieć co było fatalne w tym biurze? konkrety mnie interesują

@Marcin

Przez 2 lata nigdy nie dostałem 300 euro tygodniówki!pomimo iż miałem nawet 50 godzin, odkładają później miesiącami musiałem się kłócić o swoje pieniądze z godzinitd książkę można napisać . Łukasz mówi jutro Darek bd pieniądze wypłacone ale To jutro nigdy nie następowało.i tak mogę wymienić dużo,kary wymyślone,pomimo iż nie było takich rzeczy.W Holandii To nielegalne.dostalem wypłatę minus gdy było mało godzin ,a nie mieli prawa zabrać tyle za domek.dostawalem 8.89 za godzinę na szklarni!wszyscy mieli minimalnie 9.16 mam To Osz usci na solarisie !! To skandal płacić komuś mniej niż minimum się należy !????? To śmiech na sali!

@Marcin

Poniewaz myslalamy ze bd lepiej ale z roku na Rok bylo gorzej.... nic sie nie zmienialo.

Justyna

@Ktos, do czego odnosi się Twój komentarz? Jeśli masz do powiedzenia coś konstruktywnego i rzeczowego na temat pracy w Eurostart w Opolu - zachęcam. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Eurostart? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy obecnie prowadzone są jakieś rekrutacje? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Ktos

Nie wiem co ci koordynatorzy cpaja ale lepiej niech biorą połowę

Justyna

@Marcin, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Eurostart, czy po prostu z ciekawości? Jeśli to pierwsze, to jakie stanowisko Cię interesuje? Próbowałeś już swoich sił w procesie rekrutacyjnym? @Szyper, długo pracowałeś w Eurostart? Czy firma sama zapewniała zakwaterowanie, czy trzeba było go szukać na własną rękę? Upominam także niektóre osoby wypowiadające się poniżej, że komentarze pisane w sposób wulgarny i obraźliwy są niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ) oraz mogą zostać usunięte przez administratora.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Eurostart? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Szyper

Nie Polecam. Ewidentnie sa nieprawidlowosciami z naliczaniem wyplaty! Na kazdym kroku patrza Turasy jak was zrobic w balona. Pracowalem 2lata nic nie zrobilem tylko problemy!!! Szerokim lukiem ludzie omijajcie ta firme tfuu I. Cwaniaczki z Turcji. Jamal, Tufan. Lukaszek. To nie sa ludzie Honoru. Mozna pisac godzinami jakie to dziadostwo.

@Szyper

to czemu pytam po raz kolejny pracowales tam dwa lata? skoro wszystko bylo zle?

psi grosz? czyli ile tygodniowo zarabiałeś i czy wypłacali ten psi grosz co tydzień?

Ero Start.Jak dla mnie osobiście jest ok pieniądze są na czas.Pani Gosia koordynatorką bardzo miła zawsze odbiera telefon .Jak do tej pory nie mam z nimi żadnych problemów .Prace mam zawsze czasami wiadomo zdazy sie dzień wolny ale bez tragedi.kordynator Łuksz tez jest ok tagrze nie mam czego sie czepiać .A ci co wypisują takie opinie niech sie trochę zastanowią nad sobą bo to ze zostaliście zwolnieni przez ES to tylko z własnej winny ,nie chodzenie do pracy ,picie w pracy już nie spimnie o innych używkach .Bo jak można iść do pracy i pic lub co najgorsze zakazywać narkotyki bo i tacy sie zdążają nie którzy myślą ze są w Holandii to im można to nie tak działa nikt nie ma praw pic i zarzynać śrokow psychoaktywnych w miejscu pracy wiedz ludzie ogarnięcie .A nie wypisujcie głupot czas doroslec a nie zachowywać sie jak dzieci .Pozdrawjam pracownik ES

Michal

Ty (usunięte przez administratora) 1 opinia na tle setek ze sa nie utrzciwie jest nic nie znaczaca. Moze jestes zwykla lizi pala albo konfitura skoro tak piszesz albo to Twoja 1 praca i nie wiesz jak jest gdzie indziej!!!banda zlodzieji

Szyper

Haha. Nic Twoja opinia tutaj nie znaczy wszyscy wiedza jacy jestescie!!!! Same negatywne opinie nie biora sie z nieba!!! Pracowalem u was 2lata zetelnie jedynie Co sie dorobilem to garba!!!

Joanna

Skoro uważasz ,że ludzie których Euro Start zwolniło bo nadużywali alkoholu czy używek tylko mają negatywną opinię na temat tego uitzenbruaen to jesteś w dużym błędzie . Żadna normalna osoba która zna swoją wartość i przedewszytskim prawa COA panujące w Holandii nie będzie tam pracować i wmawiać sobie że jest super :) Także życzę abyś kiedyś miał/a porównanie i wtedy obiektywnie ocenił/a. Pozdrawiam i życzę sukcesów .

@Szyper

jak było ci tam tak zle to czemu pracowales tam az dwa lata skoro było tragicznie?

Mirek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można o tej firmie napisać?

Tufan koza

EUROSTART TO KOZOJEBCY !! Polki szanujcie sie prosze!TUFAN TURAS TO OSZUST nie wyplacaja uczciwie zarobionych pieniedzy, sluzbowe mieszkania to masakra, spisz po 5 osob w jednym pokoju. Lewe kontrakty, brak ubezpieczenia. Masakra. Nie pracujcie i tych kozojebcow

Michal

Firma Euro Start w holandii jest znana firma kanciarzy i oszustow. Wczesniej okradali na poludniu holandii kolo Goes nie wiem jak to sie pisze. Tam nikt dla nich juz nie chcial pracowac bo kazdy ja znal a poza tym dostawali duze kary za oszustwa i musieli sie przeniesc do Hagi i zmienic nazwe na Euro Start. Zmienili nazwe miejsce firmy ale dalej pracuje tam szajka zlodzieji z turcjii. Polki z tego biura to slyszalem ze lacho ciagi. Lubia turecka kielbaske. Turasy mowia na nie ze to ich Tureckie Kozy.hehe bezmozgie (usunięte przez administratora)

Szyper

Pracownik ciagle didaje opinie. Jedna Twoja pozytywna nic nie znaczy. Nie ma pracownikow? Kazdy zna wasze metody Tureckie. Beznadziejne biuro. Uwazajcie ludzie na tych Turasow.

Szyper

Szkoda ludzie waszego czasu, nerwow I pieniedzy ktorych u tych Turasow nie zarobicie. Pracownik mozesz sobie dodawac opinie. Twoja tutaj nic nie znaczy you kazdy was zna. Jedna pozytywna Twoja opinia. Beznadziejne Uitzenbureau!

agnieszka

Pani Gosia nie odbiera telefonów jak chce pozbyć się pracowników,wysyłają do pracy a na kantynie okazuje się ,że cie leje iwyzywa od (usunięte przez administratora) jakaś nawiedzona Pani ,po czym nie wiesz czy masz uciekać czy pracować,ja zabrałam się z firmy do której mnie wysłali bo sobie nie pozwole aby tak się ludzie do mnie zachowywali,a wysłali mnie do citrus pack i tylko się popłakałam tak rozprawiają się z pracownikiem który jest dla nich niewygodny czyli nie ćpa i jest za grzeczny,

@agnieszka

Sama prawda to jedno wielkie dziadostwo I oszustwo. Trzeba palcem pokazywac tych oszustow!!!!!!

Była

Firma to jedne wielkie oszustwo mieszkasz w jakieś suterenie klucza do pokoju nim masz ma go turas on tam rządzi spisz na łóżkach piętrowych łazienka to tylko prowizorka nie wspomnę o kuchni w której nic nie ma dosłownie nawet zlewu nie wspomnę o świetle jeżeli ktoś chce tam jechać to niech się dobrze zastanowi

Michal

Ja nie wiem jak mozna pisac takie bzdury o tej firmie ze jest cudowna itd. Cala ta szajka to banda zlodzieji a polki pracujace tam to tureckie materace. O pieniadze trzeba sie prosic a o wakacyjnych mozna pomarzyć a i tak samo o ubezpieczeniu. Ludzie ktorzy tam pracuja mieszkaja w takich warunkach ze w Polsce swinie maja lepiej. Zreszta co tu bede nawijal sami sprawdzcie.

ZHEFT

Uwaga na nowego koordynatora w firmie EURO START. Znam jego sposób pracy, był koordynatorem w konkurencyjnej firmie i tam pracował jak zakręcony słoik a teraz postanowił popsuć trochę życia ludziom z ES. Moja rada nie dajcie, musicie się postawić, może sie okazac ze moze was straszyć, spokojnie to jest lepak i nic nie zrobi. stawiajcie na swoim i nie dajcie sie. pozdrawiam wszystkich

euruś

Firma która placi regularnie pensje odbiegajace od uczciwych, nie płacąca emerytury i pobierająca opłaty za dojazd do bracy /bezprawnie/. JESTEŚ POLACZKIEM DO WYKORZYSTANIA?... NAJLEPSZA FIRMA DLA CIEBIE!!!

haha

masakra poprostu 2 dni robisz tydzien wolnego zaliczka 50 euro na tydzien pracujesz na mieszkanie na zycie nic nie zarabiasz nie polecam nikomu bardzo zle a te mieszkania pfff katastrofa burdel na kółkach i brak forsu oszusci tylko tyle moge powiedziec

aaa

jakie stawki maja w euro starcie

osoba

Nie polecam. Masakra biuro koszmar nieogar i ten zacofany koordynator. Wywalili nas w nocy z mieszkania , kluczy nie mielista. Koczowalismy na dwoze 8h az przyjadom inni. Ludzie w QQ polacy . Mielili makabryczna firma

ktos

nie polecam warunki mieszkaniowe zalezy gdzie ale srednio. placa tylko za 40h maks 45 reszta sie odklada. menadzer jamal to porazka zlodzieje ogolnie (usunięte przez administratora) menadzer slawek to porazka zamulony caly czas. domy byly okradane podczas naszej nieobecnosci. przyjazdy aliego nie jednokrotne bojki z turkami ogolnie masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Eurostart - Opole

• Jak się pracuje w Eurostart?

Zobacz opinie na temat firmy Eurostart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eurostart
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • BRZOZOWA 7
    27-400 Opole