Opinie o OPEUS w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OPEUS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OPEUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPEUS w Płock

Agata

Jak przedstawiają się warunki pracy na stanowisku lakiernika?

Filip

"ol" chyba masz jakiś problem ze sobą. Może lepiej poszukaj pracy w Niemczech , tam może naucza Cię pracy. Bo taka firma solidna jak OPEUS nie będzie miała z Ciebie żadnego pożytku. Mogą być jedynie kłopoty. Dopiero by zawrzało na forum,że firma nie docenia pracownika.

ol

Chyba w Płocku nie ma dobrych firm w ktorej człowiek by mogł pracować wszedzie słyszy sie tylko zle opinie a ktos zna firme kolektor z Płocka bo nawet zadnej opni o niej nie mam .

Modular system istnieje od początku 2016. Pracownicy, który od samego początku działali w spółce zajmującej się kontenerami, po roku pracy i już całkiem szerokiej wiedzy na temat produkcji jak i projektowania takich cegiełek zostali zastąpieni pracownikami ze starej, już niedługo nieistniejącej spółki Opeus. Stary dział techniczny został zwolniony, a na ich miejsce przyszła całkiem nowa ekipa, która nie ma o niczym zielonego pojęcia. Czyżby historia się powtórzyła "jak szybko powstaniesz, tak szybko upadniesz" Prezesom życzę powodzenia.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie OPEUS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
oli

Witam mam pytanko nie moge znalesc opini moze zna ktos modulars serwis i czy warto sie do niej przyjac

Poster
@oli

Super firma, zapraszamy do nas do pracy, ludzie również fajni.

b i g J ON
@Poster

MODULAR SYSTEM= NO SYSTEM= NO FUTURE

Cwaniactwo i samozachwyt

Opeusa likwidują a pracownicy jak spadochrony idą do założonej przez były zarząd i dyrektorów nowej firmy w Gostyninie Energy5. Z tym tylko szczególikiem, że w moim przekonaniu Panowie dołożyli "ręki" w upadłość Opeusa, prowadząc między innymi swoją "cichą" działalność w postaci firmy AGS.

Obserwator
@Cwaniactwo i samozachwyt

I nie ma co im się dziwić. Gdybym ja słyszał po płockich salonach samochodowych, że właściciele o mnie mówią „wieś” a teraz dopiero ściągają prawdziwych menadżerów w W-wy to też po tylu latach bym odszedł. I to po tym jak rozkręcili firmę na taką skalę. Tyle tylko, że w tym wszystkim zapomniano bardzo ważnej rzeczy - to oni tworzyli tą firmę a menadżerowie kolejny raz okazali się lipą i już ich nie ma. I najgorsze, że tych co się na tym znali też. Więc nie używałbym stwierdzeń o cwaniactwie tylko raczej - „Pycha jest zwiastunem upadku” – to już mówili starożytni Grecy.

Jan

A PRZETARG W BUSKU POSZEDŁ SIE WALOĆ... NIE TRZEBA BYŁO DAWAĆ TAK GŁUPIEJ CENY W PRZETARGU.

Zadowolony :-)
@Jan

Z mojej wiedzy wynika, że temat Buska to kolejny niedoszacowany przetarg i to grubo!. To jest jakiś obłęd, ufając gościowi, który wycenia tematy od dwóch lat i ciągle daje ciała. handlowiec, Pan Piotr T. to jakaś pomyłka w dziale sprzedaży. Niech lepiej wróci do montażu drzwi... (ups zapomniałem tego też już nie ma w Opeusie). Z resztą i tak już likwidują Opeusa.

marysia\

jak ktoś ma większe ambicje i kwalifikacje to jest do pracy potrzebny nowy kierownik budowy ds, elektrycznych, oczywiście dodatkowo potrzebne prawo jazdy

polo

Ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu nie powinno być zatem traktowane jako swoisty „gwóźdź do trumny” spółki znajdującej się w kłopotach finansowych. Przeprowadzenie upadłości układowej spółki należy raczej postrzegać jako mechanizm prawny pozwalający zagrożonej spółce na przetrwanie trudnego okresu, poprzez znaczne odroczenie terminów zapłaty oraz dokonanie redukcji jej zobowiązań, skutkujący przy tym uwolnieniem członków zarządu od ponoszenia osobistej odpowiedzialności za zadłużenie spółki. (usunięte przez administratora) zlodzieje

Lysy

Siemka mi się tam dobrze pracuje w opeus Płock dają umowę o pracę a że są 3 zmiany to mi nigdy nie przeszkadzało a stawkę godzinowa można zawsze dogadać z tego co wiem od znajomych to agencja daje 10zl na h a opeus więcej więc lepiej iść bezpośrednio do opeusa a nie przez agencje bo wtedy się traci a dla mnie atmosfera jest zajebista

Krystian

Nie rozumiem. Zbankrutowal cały opeus? Czy tylko opeus energetyka?

polo

nie placą dostawcom po kilka miesięcy dajemy do sadu

ol

jak zarobki sa w opeusie czy warto składac cv.

Kociamber

Oszuści nie płacą dostawcom. Na zapłatę pro formy czekaliśmy po dwa tygodnie a jak dostali przelew to nie zapłacili do tej pory. Faktury dwa miesiące po terminie, sprawę zgłaszamy do sądu.

@

kołchoz nic więcej!!!! ten broda to kierownik

Stażysta

Witam Odbywałem praktykę, a następnie staż w firmie OPEUS, jako, że nie byłem zwykłym pracownikiem to opinię o Panu "Brodzie" i "Janku" ,jak wyżej wszyscy wymienieni w komentarzach, mam bardzo pozytywną, zawsze się można było pośmiać i porozmawiać na różne tematy.

antybroda

Kolega odebrał tel,bo mu ktoś zmarł w rodzinie.zobaczył to broda,podszedł i mówi,że jeśli spodziewa się teefonu w pracy to musi to zgłosić przed zmian (usunięte przez administratora) totalnie)łep zryty tak samo jak ten ofnal co kobita kible szoruje(wiadomo o kogo chodzi z skorza (usunięte przez administratora) odradzam.atmosfera jak w obozie koncentracyjnym.nie polecam.a opinie dobre pisze tylko konfitura albo frajer.!!! powoli ludzie uciekają,gdzie mogą.i bardzo dobrze.niech ukraina robi.Polacy szanujcie się i n ie dajcie pomiatać sobą debilowi brdzie czy jankowi to śmiecie tępe!!! cisnąć z dziadostwem ostro!!

lolo

Opeus... to samo co Stalmech.już ukraińcy pracują,bo normalny człowiek ucieka szybko.kołchozik.na alu co drugi konfitura,kierownictwo-pożal się boże.zrobili janka j niby kierownikiem a męda szacunku do spawaczy zero.niebawem bd miał to na co zasługuje łep tępy z sikorza.broda...zakręcony jak naleśnik.robisz jedno za chwilę każe przerwać i daje druga robotę oczywiście żadnj nie skończysz.a tak zrobiłbyś ,chociaż jedną.ludie odradzam,chyba,że nie umiesz nic to możesz zacząć. banda konfidentów,lizusów.ale to tak jak jeden z drugim nie pracował w normalnym zakładzie. dobrych chłopaków na palcach policzyć.

Ewelina

A wiecie może ile obecnie firma zatrudnia pracowników w Płocku?

Rodzice

Ostrzegam studentów przed odbywaniem płatnego stażu w tej firmie. Prześlą raz na konto parę groszy więcej niż w umowie, bez żadnego wytłumaczenia i chyba celowo, a rodzice studenta automatycznie stracą możliwość skorzystania z ulgi prorodzinnej za cały rok, bo automatycznie zostanie przekroczona ustawowa kwota o kilka zł.

Zostaw merytoryczną opinię o OPEUS - Płock

• Jak się pracuje w OPEUS?

Zobacz opinie na temat firmy OPEUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OPEUS
1.8/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Kobiałka 9
    09-411 Płock