Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Wera

Gdzie sa pieniądze jest 11 dzień miesiąca a ich nie ma. To jest te podejście. Ktoś się weźmie za przelewy czy już mamy wynosić co popadnie?

Porażka

Nie ma co ukrywać firma pod względem podejścia do pracowników mają ich bardzo głęboko w d. Odkąd są Ukraińcy kierownicy i zarzad mają tanią siłę roboczą a Polaków traktują tak samo. Czas się przenieść z tego kołchozu do innej firmy. Bo Phoenix contact Ukraina to dno.

zniesmaczony

CO BOLAŁO TROCHĘ,PRAWDA O PRACOWNIKU W OKRUTNY SPOSÓB PRZEZ WAS POTRAKTOWANY 20 LAT PRACY I WYPAD Z FIRMY.NASTĘPNI NIECH SIĘ SZYKUJĄ 20 I 15 LATKOWIE POWOLI BĘDZIECIE WYMIENIANI NA NOWSZE EGZEMPLARZE. PO DRUGIE POSŁUCHAJCIE LUDZIE JA TO CHOCIAŻ PISZĘ LUDZIE A BANDA Z HR MÓWIĄ NA WAS ZASOBY LUDZKIE CIEKAWE JAK SIĘ ODNOSZĄ DO SIEBIE W DOMU NR. 2345 CHOĆ JUŻ DO KOJA ZASÓB LUDZKI CZEKA NA CIEBIE? A CO DO WYPŁATY NO CÓŻ UKRAINCY OPŁACANE MAJĄ MIESZKANIA I WYPŁATĘ TEŻ MIELI NA CZAS DAJE TO TROCHĘ DO MYŚLENIA POLACY NIESTETY NADAJECIE SIĘ TYLKO DO ARBAJTU,PEWNO ZAWSZE MOŻE COŚ SIĘ WYDARZYĆ JEST TO NORMALNE,ALE WAM BIURWY WYPŁATA STARCZA NA PEWNO I JESZCZE COŚ TAM ZOSTANIE MY ZASOBY LUDZKIE NIESTETY NIE.I TO JEST TA WIELKA RÓŻNICA MIĘDZY SZLACHTĄ KADROWĄ A NAMI NUMERAMI.NO CÓŻ KOŁCHOZ SIĘ ROZRASTA I JESZCZE NIESTETY BĘDZIE GORZEJ DO POZIOMU KIEROWNIKÓW Z ZACHODU NASI KIERASY WYSIADAJĄ ,W JEDNYM SĄ DOBRZY TO POTRAFIĄ ZASTRASZAĆ I DYSKRYMINOWAĆ LUDZI ALE TAK SĄ NA KIEROWANI PRZEZ DZIAŁ HR.JESTEM PEWIEN ŻE NIEMCY DLA SIEBIE TACY NIE SĄ TAM MAJĄ SZACUNEK DLA SIEBIE NA WZAJEM, A POLAK ŻEBY SIĘ WYKAZAĆ TO DRUGIEGO POLAKA JEST W STANIE ZAGNĘBIĆ TAK JAK KIERASY NP. ICC,LOGISTYKI NO TEN JEST EWENEMENTEM, WIZYTÓWKĄ TEGO ZAKŁADU NO I JEGO ZMIANOWI ZWŁASZCZA TEN JEDEN CO MA ŻONĘ W BIURZE I DLA TEGO MORZE SOBIE ROBIĆ CO CHCE A GŁUPI JAK CEP BIERZ PRZYKŁAD OD KIERASA KL. ONI SIĘ NIE ZMIENIĄ PO PROSTU WYNIEŚLI TO Z DOMU !!!!!

Hmm

Może i stało się to raz ale to nie powinno stać się wgl. A tak poza tym to kto jest wstanie teraz doliczyć się tego czy napewno nas nie oszukali z wypłatą?? Jeśli już wypłata dotrze. Plus minus a potem rozliczenie?

Ojoj!
@Hmm

A ile razy Cię do tej pory hmm oszukali że tak mówisz?? No ile razy - że masz watpliwości?

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Zdenerwowany

Odsetki za kredyt idą ... firma ma to w dupie zawsze wszystko na ostatnia chwilę nawet badania

olx

mam nadzieję że Niemcy sie o tym dowiedzą i zrobią porządek a ludzie powinni zatrzymać produkcję no i znów mamy test dla solidarności

JA

LUDZIE A JA MYSLE ZE JUZ WAM SIE W DOOPACH PRZEWRACA. PRACUJE W TEJ FIRMIE 10 LAT I PIERWSZY RAZ SIE ZDARZYLO ZE NIE MA WYPLATY. TERAZ MOZE DOCENICIE TEN ZAKLAD I TO ZE MACIE WYPLATY NA CZAS A JAK SIE NIE PODOBA TO DO POLFORMU BEDZIECIE TAK CZEKAC CO MIESIAC I TO ZA ZALICZKA A NIE ZA WYPLATA. MOZE FAKTYCZNIE COS SIE ZEPSULO I DLATEGO JEST OPUZNIENIE NO JA PIERDZIELE! PRZEPROSINY - MOZE JESZCZE Z POCALOWANIEM W DOOOPE! LUDZIE JESTESCIE STRASZNI! ZARAZ WSZYSTKO ZAKLAD ROBI NA ZLOSC- ZENADA! A TE BABY SA NAJGORSZE! TYLKO MIELA TYMI JEZORAMI A TAK TO STOJA JAK TE CIOTY I RYJA NIE ODEZWA! DO ROBOTY!!!!!

wal. się

Nasówa mi się wiele wulgarnych słów ale muszę się powstrzymać,bo usuną mój wpis. Tak to jest dramat bo wiele osób ma zobowiązania kredytowe i co czy zakład zapłaci odsetki za brak wpłaty ratalnej??? A wiadomo że jeżeli termin raty w banku jest np. do 11-tego każdego miesiąca to nie wygląda tak że 11-tego sobie dopiero wyśle te pieniążki tylko do 11-tego mają być już w banku na kącie. Jeżeli twierdzisz że to żaden dramat to opłać ze swojej pensji nasze zobowiązania w banku. A system mnie gów...... o obchodzi bo system jeść mi nieda. My pracownicy jak coś nawalimy tomamy minus 10% do wypłaty. Więc się nie wypowiadaj bo to piszą rozgoryczeni pracownicy co mają w tym zakładzie wszystkiego po dziurki w nosie,jeszcze trochę to produkcja będzie musiała chodzić w pampersach. Należy się rekonpesata finansowa za opuźnienie.

coraz gorzej

Widac biurowym trzeba egzamin zrobic z umiejętności albo czerwoną kartke wystawic! Banda nierobow. Caly łikend popsuty. My nie zarabiamy jak biurowi niektorzy naprawde czekają na tą pensje. Ciekawe czy chociaz przepraszam usłysze i kiedy wogole pensje na koncie zobacze.

boxer

Upadek phoenixa jest tak widoczny jak rozdmuchane ego bandy biurowych nierobów nie potrafiących zrealizować wypłaty w terminie. ŻAL DOOOPE ŚCISKA.

-.-

Jestem za strajkiem!!!, poniedziałek 13.40? Przy autobusach zbieramy ludzi i strajkujemy!

Zla

Dla mnie ten zaklad niemma.przyszłości. . kiedys chętnie sie tam szlomm dzis?mobing,udawadnianie czegos jakosciowca czego nie rozumieja.. Zapraszamy na produkcje,wtedy nauczycie sie części odróżniać. . wyplata.. Porazka. Nie polecam tej firmy nikomu...

Lord vader

Gdzie są kuźwa moje pieniądze ! Za darmo robić nie będę ! Jeśli do 10 nie dostaniemy wypłat (nie licząc ludzi z agencji ) liczcie sie z strajkiem !!!!! Ludzie chcą zapłacić rachunki w terminie a wy opóźnienia uzgodniliscie z naszymi bankami ???

Lord vader

kura

Związki Zawodowe czy za brak wypłaty na kącie ktoś za to beknie bo mam opłaty do 12-tego każdego miesiąca,a wiadomo że w poniedziałek jest już 12-09-2016. To nic że przelew poszedł dzisiaj z PXC przelew ma być tak zrealizowany żeby wszyscy pracownicy mieli pieniążki na swoich kontach 10-tego każdego miesiąca. Ustawa i kodeks pracy . Odszkodowanie i kara finansowa .

-.-

W weekend nasza kochana firma organizuje wycieczkę do Warszawy-.- Dzięki za wypłatę, spierdoliliście całą wycieczkę...

ox

mam nadzieje że ktoś za ten numer beknie stratą pracy no bo 2000 tysiące ludzi została bez pieniędzy no a Kiel czy inne firmy potrafi wypłatę zrobić do 7 ale u nas jest za mało ludzi w biurach

Wkurzony

System padł , wypłata miała być po godz 17 jest godzina 19 i wypłaty jak nie ma tak nie ma !!!!!! Trzeba było napisać ,że wypłata będzie w poniedziałek .!!!!!! Mamy rachunki ! Rodziny ! Mln nie zarabiamy !! Ale jednak każdy czeka zdenerwowany na swoją pensje !!!!!!

Zdziwiona
@Wkurzony

Tu chyba nie o system chodzi ...Nawet kartek od wypłat nie dali ?

żal.pl

Co kurwa za problem zrobić przelew 8.09 żeby ludzie mieli pieniądze na czas??!! lanie wody że pieniądze będą do 17 ?! słaba zagrywka... żal po prostu żal!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 405.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 310, z czego 24 to opinie pozytywne, 122 to opinie negatywne, a 164 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska