Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

kunta Kinte

nie rozumiem, jedna firma te same warunki a co dział to inna historia, stanie przed czytnikami na jednym dziale stoją juz 5 minut przed czasem i nikt im nic nie powie z innych jak za 2 minuty staną to maja opierdziel.

pracowyk

Nie. Chodzi o to, że kobiety z produkcji dziwnym trafem są już w autobusach o 13.50 lub wcześniej a miejsca są pozajmowane.

xyz
@pracowyk

Masz racię że panie w autobusie siedzą już o 21.55 a szczegulnie te z solara są tak wcześnie taka jedna blondynka z Brodów jest zawsze jako pierwsza i zajmuje wszystkie miejsca do okoła porażka

a GownoMNieToObchidzi
@xyz

skoro widzisz, ze ona jest przed czasem sam musisz tam byc przed czternastą np. Wszyscy zajmują miejsca, jak ktoś rzuci hasło, ze nie wolno komuś zajmować, to nikt nie będzie zajmował, ale póki co nie ma niczego takiego, nikt nikomu tego nie zabrania a Ci co siedza na tyłkach 8h pracując przy stoliku, to nawet powinni ustapic miejsca tym co stoją 8h, albo ciagle prawie biegiem chodzą tak jak na solarze, więc jak 8h siedzi na d u pie i pół godziny postoisz, to korona z głowy nie spadnie, a z tego co widzę, 3/4 firmy ma prace siedzącą.

abc
@a GownoMNieToObchidzi

A kogo to obchodzi że na solaże jest praca stojąca to się zwolnij jak coś ci się k...a nie podoba.

auuu
@abc

nie mówię ze mi sie nie podoba, gdyby w firmie mi sie nie podobało, to by mnie tam nie było.

hłehłehłe
@abc

mi sie podoba, nie napisałam że nie, tyle ze mnie (usunięte przez administratora) obchodzi, ze Ty nie masz gdzie siedzieć.

bghjk
@hłehłehłe

Ciekawe czy ci się będzie podobać jak Cię kierownik L odwiedzi w autobusie czy będziesz taka mądra.

suchoklatesy
@bghjk

i powiedz wszystkim w autobusie, ze nie mają miejsca zajmować, bo z tego co widzę to dużo osób tak robi, więc nie pierdziel jak pierdoła, bo to nic nie da. Hrabia się znalazł.

olx
@suchoklatesy

a ciekawe co zrobicie jak autobusy będą stawać na parkingu zakładowym wtedy to chyba będziecie przeskakiwać przez płot żeby być przed czasem i pierwszym w autobusie i cały zająć dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci.

@a GownoMNieToObchidzi

To jest kpina ! Żeby agencja miała szybciej wypłatę niż pracownicy zatrudnieni na 2 lata !!!!

pracowyk

Zmiany, zmiany. W końcu coś zmienia się w tej firmie na dobre. Po wybudowaniu hal autobusy będą stały za bramami PxCW a to oznacza, ze skończy się wcześniejsze wychodzenie. Jeszcze przyjdzie czas na osoby stojące pod czytnikiem za 5 minut przed czytnikiem.

ACORDO

W tej firmie jest za dużo wymyślania. Po co jakieś poziomy ? Zamiast tych super poziomów o których jest ciągle strona w gazetce dali by normalnie zarobić specjalistą i fachowcom. Tutaj przykładowo pracownik wykwalifikowany zarabia 2500zł a u konkurencji co najmniej 3500zł ! Jest różnica ?

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Leszno
ania

Jak praca nie pasuje to wypad z zakładu na kuronia ,ukraincy są pracowici i to oni was zastąpią i pieniądze zarobią a wy będziecie w podartych gaciach chod zić.

Jojo
@ania

No moja droga chyba coś ci się pop...dolilo. Sęk w tym, że kierownictwo myśli, że ci cali Ukraińcy będą naginac jak Polaczki w Niemczech. Za 1 euro sprzedadzą matkę. I tu się pomylili. Ukraińcy mają swój honor i nie będą zasuwac za grosze. Nie zauważyliście jeszcze? Już się zwalniają i idą tam, gdzie mają lepsze warunki. Już wydziwiaja na warunki mieszkaniowe i pracę. Jeszcze się na nich przejedziecie tlumoki.

St@rskiCH

Witam, Jak wygląda sytuacja w dziale technicznym ? Słyszałem że jest w Phoenixie Budowa Maszyn. Jak wyglądają tam zarobki ? Atmosfera ok czy raczej stypa ? Przyjmowani są ludzie raczej z doświadczeniem czy studenty też mogą sie dostac i nabywac doswiadczenia ?

Bad place to work

Jak widać hry się nie obijają, wypisują piękne komentarze jaka to firma jest wspaniała. Byle by zwabić ludzi do pracy bo jeszcze trochę to tylko Ukraina zostanie. Pracownicy z tąd uciekają bo widać że czasy świetności i dobrej opinii o phoenixie minęły już dawno. Ktoś nie wierzy niech przyjdzie na produkcje. Dodam tylko czemu nie chwalą się wynikiem ankiety Great place to work. Ankieta co dwa lata wychodzi najgorzej więc o czym gadamy. Dziwię się że Niemcy tym się nie zainteresowały.

omega df

Szanowni Państwo, czy PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl prowadzi obecnie rekrutację na kluczowe stanowiska administracyjne, menadżerskie? Czy zdarzają się tam zmiany? Na str. internet. podają, że przyjmują aplikacje i trzymają w bazie danych. Czy kompetencje, doświadczenie mają znaczenie, czy realnie jest szansa czy tylko po znajomości? Proszę o inf. pracowników administracyjnych. Pozdrawiam.

@omega df

Jakie to wg ciebie stanowiska to kluczowe administracyjne i managerskie ? Napisz coś więcej to może i odpowiedź będzie trafniejsza.

Obserwator j jjj

Z zakładem to jak z żona na dobre i na złe.Teraz jest uważam fajnie .A co będzie jak będzie żle?Zarabiam 1800 zł ,mam odprowadzone wszystkie ZUS-Y i jest ok.Jak zatrudnią jeszcze więcej Ukraińców będziemy zarabiać jeszcze mniej,więc cieszmy się z tego co mamy

To koniec

Firma która się rozwija kosztem pracowników brak podwyżek płac od kilku lat i pewnie jeszcze długo ich nie zobaczymy bo nowa hala się buduje, pracowników brakuje a oni dalej stoją brną w tym płacić więcej nie mają zamiaru wolą ukrainców zatrudniać tragedia. Niby gorzej być nie może a jednak. Tylko patrzeć jaki jeszcze syf wymyślą bo od myslenia to jest tu więcej niż do roboty. Przerost kierownictwa i administracji kiedyś tak nie było.

St@rskiCH

A jak wygląda sytuacja w dziale technicznym ? słyszałem że jest u was budowa maszyn. Przyjmują ? Jaka jest atmosfera ? Jakie zarobki ? Praca podejrzewam że jest ciekawa i rozwojowa. Więc może warto złożyć CV. Proszę o opinie.

XXI @
@St@rskiCH

Serwis team no jesT tam pare osób ale jeden na drugiego patrzeć nie może resztę odpowiedz sobie sam

przyszły HR

Ciekawe jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do działu HR na stanowisko naganiacz ludzi ? Z tego co wiem ludzie tam pracujący ciągle piszą to samo o benefitach , karcie multisport i wynagrodzeniu na czas.Myślę że sprawdził bym się na tym stanowisku bo na ulicy ciągnął bym ludzi na siłę do Phoenix Contact .

PNT

Dział MP1 - najgorszy w całej firmie pod wzgledem brudu , syfu . Porażka totalna . Mało tego pracownice produkcji : wredne , nie miłe , wulgarne , brzydkie - same Bolewice ( czuć sam pot ) . Fuj . . .

z nt

Co w tej firmie się dzieje?Szkoda bo to firma stawiana za wzór.

z nt

Co w tej firmie się dzieje?Szkoda bo to firma stawiana za wzór.

kwicoł

Ja wiem. :-)

Ursus

Hej co sie tu dzieje? Pracowałem kiedyś w phoenixie lecz widze ze się nic nie zmieniło. Parę miesięcy temu przeniosłem się do Bero i nie moge narzekać ani na klimat w pracy ani na wypłatę. Ale za to praca ok i na dwie zmiany. Od września będzie zapotrzebowanie na ponad 200 osob więc kto chętny zeby z tad uciec sobie pracę znajdzie. Pozdrawiam i odnośnie tematu Ukrainców w Bero już nie zatrudniają bo chlali

@Ursus

odnośnie Twojej wypowiedzi na temat Bero,pracujesz na dwie zmiany bo jesteś na maszynowni,tam wszyscy mają akord,a na pakowni lub lakierni???? wiadomo że faceci mają lepiej niż kobiety,na lakierni akord jest na lini uv,i starym venjakobie,a dziewczyny co muszą szlifować na kantach?? może powiesz że wcale sie nie na robią??że nie musza zapierdalac za stawke godziną,hmmm cały czas tak jak bylo tak jest,także nie mozesz wypowiadać sie że jest tak zajebiście,Ty sobie wyrobisz akord na maszynie to zarobisz z ndgodzinami2100,bo zapomniales dodac ze na popoludniówkach trzeba zostawać do 2 w nocy :) pozdrawiam

cipulajda

Denne wpisy widać po braku łapek pod nim. Ale za chwile pewnie się pokażą pod każdym hrowskim :-)

Abcd1234

Atmosfera świetna , świadczyą o tym masowe zwolnienia.

Borysek

Kochane HR-y. Nie wkurzajcie nawet reszty takimi wpisami ze kierownictwo ma work lie balance !! Dla nie wtajemniczonych to: Work-life balance - koncepcja zarządzania czasem, stawiająca za cel odnalezienie równowagi pomiędzy "pracą" (kariera i ambicja) a życiem prywatnym (zdrowie, rozrywka, rodzina, duchowość). Tak cudowna równowaga przy tylu nadgodzinach i braku weekendów!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 405.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 310, z czego 24 to opinie pozytywne, 122 to opinie negatywne, a 164 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska