Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Zla

Dla mnie ten zaklad niemma.przyszłości. . kiedys chętnie sie tam szlomm dzis?mobing,udawadnianie czegos jakosciowca czego nie rozumieja.. Zapraszamy na produkcje,wtedy nauczycie sie części odróżniać. . wyplata.. Porazka. Nie polecam tej firmy nikomu...

Lord vader

Gdzie są kuźwa moje pieniądze ! Za darmo robić nie będę ! Jeśli do 10 nie dostaniemy wypłat (nie licząc ludzi z agencji ) liczcie sie z strajkiem !!!!! Ludzie chcą zapłacić rachunki w terminie a wy opóźnienia uzgodniliscie z naszymi bankami ???

Lord vader

kura

Związki Zawodowe czy za brak wypłaty na kącie ktoś za to beknie bo mam opłaty do 12-tego każdego miesiąca,a wiadomo że w poniedziałek jest już 12-09-2016. To nic że przelew poszedł dzisiaj z PXC przelew ma być tak zrealizowany żeby wszyscy pracownicy mieli pieniążki na swoich kontach 10-tego każdego miesiąca. Ustawa i kodeks pracy . Odszkodowanie i kara finansowa .

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
-.-

W weekend nasza kochana firma organizuje wycieczkę do Warszawy-.- Dzięki za wypłatę, spierdoliliście całą wycieczkę...

-.-

ox

mam nadzieje że ktoś za ten numer beknie stratą pracy no bo 2000 tysiące ludzi została bez pieniędzy no a Kiel czy inne firmy potrafi wypłatę zrobić do 7 ale u nas jest za mało ludzi w biurach

Wkurzony

System padł , wypłata miała być po godz 17 jest godzina 19 i wypłaty jak nie ma tak nie ma !!!!!! Trzeba było napisać ,że wypłata będzie w poniedziałek .!!!!!! Mamy rachunki ! Rodziny ! Mln nie zarabiamy !! Ale jednak każdy czeka zdenerwowany na swoją pensje !!!!!!

Zdziwiona
@Wkurzony

Tu chyba nie o system chodzi ...Nawet kartek od wypłat nie dali ?

żal.pl

Co kurwa za problem zrobić przelew 8.09 żeby ludzie mieli pieniądze na czas??!! lanie wody że pieniądze będą do 17 ?! słaba zagrywka... żal po prostu żal!!!

coraz gorzej

I gdzie jest ta wypłata sie pytam?miala byc na koncie a tam pusto. czlowiek haruje cały miesiąc i wyplaty na czas nie dostanie nawet. Coraz gorzej w tej firmie nawet wypłaty juz na czas nie potrafia dac. Ciekawe kto za mnie rate i rachunki zapłaci.

Wąsko

miał ktoś wyplate

Róża
@Wąsko

Jeszcze nie a to już pondziałek.masakra

lol21

Dobrej podstawy ? 10.25 brutto * godziny pracy to dobra podstawa ? Teraz są w miarę jeszcze te zarobki bo na rękę dostaniesz te 2000zł, ale w październiku już nie będzie premii frekwencyjnej wynoszącej 175zł brutto a w styczniu zabiorą 200zł brutto które wywalczyły związki do końca roku . Więc będzie klapa . Do Tego możesz liczyć ciągły stres jakimiś audytami, mnóstwo pytań co robisz dlaczego tak robisz . Pamietaj też o Tym, ze są tutaj działy gdzie pewnie przez 3miesiące (jak wytrzymasz ciągłe problemy) zarobisz najniższą krajową . A są też działy gdzie na start masz całkiem spoko, ale z czasem nic więcej nie masz, baaa jeszcze urąbią Ci czasy i zamiast 130% masz 120% i dadzą podwyżkę (o ile zdasz egzamin) na 10.60 brutto

XXI @

Ciekawa jestem czy kadra bedzie pisać analizę o dzisiejszej sytuacji z wypłatą? I jakie będą wnioski

Gosc

Na produkcji co drugi młody ma wyższe!

Gosc

Do kogo kierowane są te ogłoszenia dotyczące stanowiska kierownika?? Do roboli? Do pracowników produkcji?

ss

a jak tam solar?

una
@ss

ma sie dobrze, pomimo burz i niestabilnych zleceń, praca jest, za 2 miesiace bedą nowe asortymenty, które bedzie solar produkował, więc nie solar się nie kończy i wbrew tym wszystkim, którzy na to czekają to nadal istnieć bedzie.

~składająca wypowiedzenie firmie

Napiszę krótko : praca w tej firmie to porażka . Nikomu nie polecam.

Sara
@~składająca wypowiedzenie firmie

Masz calkowitą rację ...A teraz wersja hard dla ludzi o mocnych nerwach ....Pokrótce ...Nie ma jak to akord _ masowka na jednej prasce / ile się da az do bolu/ ....Jest taka piosenka " Zastanawiam się ...Więc ja tez _ Ilu jeszcze Ukraincow i Polakow zmiesci się masowo przy jednym dlugim stole ? Robimy zaklady ? ...Łokieć na łokciu ? A moze piętrowo będzie wygodniej ....Pozdrawiam wszystkich ściśniętych..

sztuczny
@Sara

Podobno Ukrainców jest już około 200 osób, prawda to? Ten zakład zszedł na psy w ciągu ostatnich 6 lat, dobrze że już w nim nie pracuję. Niemiec ma w d....ie kto wyrabia dla niego ciężkie miliony €, byle kasa rosła, normalnie kombinat wyzysku. Powinni całować Polaków po rękach że w latach 2000-2010 chyba potroili produkcję. A oni zamiast dać godnie zarabiać i się odwdzięczyć to zrobili ruski kołchoz.

Sara
@sztuczny

Czy 200 ? Chyba jeszcze nie _ ale pieniążki za nich lecą, więc się opłaca.Dobrze że juz tu nie pracujesz...szacun wielki.Tu tylko nerwy i nerwy .Co jutro ? Co pojutrze ? Co wymyślą?

IFC dział

Wielki wyścig szczurów

pracowyk

Czy zwykłemu pracownikowi np. produkcji zwracają za dojazd ? Jeśli tak to ile to wychodzi w przeliczeniu a km.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 413.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 318, z czego 24 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 167 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska