Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

przyszły HR

Ciekawe jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do działu HR na stanowisko naganiacz ludzi ? Z tego co wiem ludzie tam pracujący ciągle piszą to samo o benefitach , karcie multisport i wynagrodzeniu na czas.Myślę że sprawdził bym się na tym stanowisku bo na ulicy ciągnął bym ludzi na siłę do Phoenix Contact .

PNT

Dział MP1 - najgorszy w całej firmie pod wzgledem brudu , syfu . Porażka totalna . Mało tego pracownice produkcji : wredne , nie miłe , wulgarne , brzydkie - same Bolewice ( czuć sam pot ) . Fuj . . .

z nt

Co w tej firmie się dzieje?Szkoda bo to firma stawiana za wzór.

z nt

Co w tej firmie się dzieje?Szkoda bo to firma stawiana za wzór.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Leszno

kwicoł

Ja wiem. :-)

Ursus

Hej co sie tu dzieje? Pracowałem kiedyś w phoenixie lecz widze ze się nic nie zmieniło. Parę miesięcy temu przeniosłem się do Bero i nie moge narzekać ani na klimat w pracy ani na wypłatę. Ale za to praca ok i na dwie zmiany. Od września będzie zapotrzebowanie na ponad 200 osob więc kto chętny zeby z tad uciec sobie pracę znajdzie. Pozdrawiam i odnośnie tematu Ukrainców w Bero już nie zatrudniają bo chlali

@Ursus

odnośnie Twojej wypowiedzi na temat Bero,pracujesz na dwie zmiany bo jesteś na maszynowni,tam wszyscy mają akord,a na pakowni lub lakierni???? wiadomo że faceci mają lepiej niż kobiety,na lakierni akord jest na lini uv,i starym venjakobie,a dziewczyny co muszą szlifować na kantach?? może powiesz że wcale sie nie na robią??że nie musza zapierdalac za stawke godziną,hmmm cały czas tak jak bylo tak jest,także nie mozesz wypowiadać sie że jest tak zajebiście,Ty sobie wyrobisz akord na maszynie to zarobisz z ndgodzinami2100,bo zapomniales dodac ze na popoludniówkach trzeba zostawać do 2 w nocy :) pozdrawiam

cipulajda

Denne wpisy widać po braku łapek pod nim. Ale za chwile pewnie się pokażą pod każdym hrowskim :-)

Abcd1234

Atmosfera świetna , świadczyą o tym masowe zwolnienia.

Borysek

Kochane HR-y. Nie wkurzajcie nawet reszty takimi wpisami ze kierownictwo ma work lie balance !! Dla nie wtajemniczonych to: Work-life balance - koncepcja zarządzania czasem, stawiająca za cel odnalezienie równowagi pomiędzy "pracą" (kariera i ambicja) a życiem prywatnym (zdrowie, rozrywka, rodzina, duchowość). Tak cudowna równowaga przy tylu nadgodzinach i braku weekendów!!!

Lolek

Wszyscy Ukraińcy idą do BERO .Tam już tylu pracuje ,że po polsku nie pogadasz z nikim w tej firmie.Dlatego jeszcze funkcjonują ,że płacą im połowę stawki.

Hoj
@Lolek

Tu wcale nie jest lepiej, nic do nich nie mam. Lecz wina jest zarządu oszczędności muszą się znaleźć na budowę nowych hal i gdzie najlepiej się szuka, w kieszeni pracowników.

Paździoch

Juz wcześniej pisałem. Atmosfera u nich jest ok. Azot (78,084% objętości), tlen (20,946%), argon (0,934%), dwutlenek węgla (0,0385%) i trochę gazów szlachetnych. Trochę inaczej jest w toaletach bo jest tam wiecej amoniaku ale wszystko w normie.

Hehh

Czyli dla Ciebie zmiana nazwy firmy Phoenix Contact Ukraina jak się podoba?

pracownik solara

Odnośnie Ukraińców na FDC to nasi muszą każdego odbić (ok jestem w stanie to zrozumiec)ale jak maszyna zepsuta to samemu trzeba sprawdzać ewentualnie naprawić bo Szanowni Ukraińcy muszą pogadać ze sobą i (usunięte przez administratora) ich interesuje co się dzieje w maszynie bo i tak Polacy zrobią. Żeby nie było nic do nich nie mam ale Ci bardziej ogarnieci już złożyli wypowiedzenia więc daruj sobie "wika" te powiedzenie że lepiej pracują od nas Polaków a wręcz przeciwnie na kompaktowaniu 2 Ukraińców nie podstawia bo nie dadzą sobie rady choć już długo robią. Można hejtowac nie obrazę się

Dziad

Po takiej wypowiedzi mogę wywnioskować ze mimo wysokiego stanowiska myślenie zostało na niskim poziomie. Właśnie dlatego w Polsce zarabiamy jak dziady. W porównaniu do zachodu. Zamiast podwyżek lepsi są Ukraińcy.

Yarek

Witam. Podobno mamy tylu specjalistów wizerunku firmy... Tylko ciekawe jaki jest ten wizerunek Phoenixa w regionie jeśli naprzyjmowali pełno ukrainców? Piękna opinia o firmie już się niesie bardzo daleko. Czy nie tak wygląda polityka załatwiania się w własnym regionie? Jak to oceniacie?

pracowyk

Wie ktoś czy możliwe jest uruchomienie nowych kursów autobusów ? Podobno mają być z Pniew i Zbąszynia ?

nowy

A na ch.. ich tylu? Pewno roboty nie mogą przerobić. Albo jak juz jest komplet to na 4 zmiany niech sobie popracują.

kobieta wk...!!!
@nowy

Ponawiam swoją odpowiedź ponieważ została usunięta. Jestem zaaaaa....!!!! Niech kierownictwo szarpie na 4 zminy tak jak my. Czyli tak jak się mówi świątki,piątki i niedziele. Szanowni biurowce i hr. My kobiety oprócz zakładu mamy swoje domy i rodziny gdzie codziennie czekają na nas różnego rodzaju obowiązki domowe. Kiedy mamy odpocząć co?????? Jak w sobotę do pracy lub po 12h w ciągu tygodnia!!!! My już padamy ze zmęczenia,czy to do was w końcu dotrze????Hmmmm chyba nigdy,a nas nie stać na sprzątaczki i wykupienie obiadków w restauracji na cały miesiąc bo nawet w niedzielę trzeba iść do pracy. PXC jak szacuje kobiety, wasze pracownice które pracują na wasze stoleczki,bo gdyby nie my to byście nie mieli tak cieplutkich,wygodnych stołeczków i posadeczek,bo kto by was tyku opłacał??? A na dodatek jeszcze utrudniacie nam pracę po przez wasze głupotowe pomysły bo macie gdzieś produkcję. Lepiej się weźcie za siebie i mam pytanko kiedy weźmiecie się za te stare pracownice co czują się nie tykalne w tym zakładzie i głębią oraz niszczą psychicznie nowych pracowników???? Z poważaniem wkur...... kobieta. Pozdrawiam serdecznie.

~nowa
@kobieta wk...!!!

Popieram, NIEKTÓRE "stare" pracownice czują się jakgdyby nie znały zasad dobrego wychowania, są wulgarne, bezczelne oraz psychicznie wykańczają nowych pracowników. Najgorsze jest to, że nikt z tym nic nie robi , każdy (również brygadzistki) postępuje w myśl zasady "gó...wna lepiej nie ruszać, wtedy mniej śmierdzi ..." To jest przykre .

asik

Haha wy0łata terminiwa i karta multisport naprawde mega kuszace z racji tych dwoch rzeczy ktora jedna z nich to rzecz obowiazkowa a druga dodatek ma byc niby warto dac sie p9miatac przez kierownikow i byc zmiszanym do nadgodzin i pracowac w mega ujowej atmosferze? Haha gratuluje hr-owcom podejscia haha jestescie smieszni z tymi komentami

Zenek4

No i co z tego że terminową , ale głosowa.Tak nie starcza na cały m - C.

www

Tak, masz rację. Te ich denne komentarze są tak slabe ze szkoda gadać, Większości wpisów nie można w ogóle zrozumieć. Te nadgodziny obowiązkowe to szczyt chamstwa. Dzieci maja wakacje i nawet rodzice nie mogą z nimi gdzies pojechać bo nie mają kiedy. W tygodniu 12h , przyjedzie się do domu to juz się nic nie chce, chwila minie i trzeba iść spać bo za kilka godzin znowu do pracy. W weekendy nawet nigdzie nie można jechać bo człowiek w pracy. Nawet nie ma kiedy porobić obowiązków domowych. Te czterobrygadowki to tez jest chore .. Co 6 tygodni normalny weekend.

asik

Haha leje z tych komentarzy hr-ów jak zachwalaja ta firme. Atmosfera straszna kierownicy zamiast pomagac i byc po twojej stronie danego dzialu robia tylko pod gorke obowiazkowe nadgodziny dla kobiet itp i inne kłody pod nogi byle tylko sie doczepic o cos. Tak zachwalacie firme ze musicie na plocie bilbordy wywieszac lub na autobusach reklamy "zapraszamy do obozu pracy" nigdy takich reklam nie bylo a swiadczy to tylko o tym ze nikt nie chce tu przyjsc wiec darujcie te wyssane z palca pozytywne opinie. Prawda jest taka: wszystkie pozytywne opinie to poprostu wpisy biurowych hr ktorzy maja nadzieje ze jakis biedak sie na to nabierze. Dajcie podwyzki stale nie sezowe kierownicy niech zaczna byc ludzmi i traktuja ludzi z szacunkiem, a nie tylko mysla jak dokrecic srube i niech zaczna d9ceniac pracownikow a gwarantuje ze ludzi chetnych do pracy przybedzie

Q321

Stażysta dostanie to co urząd pracy oferuje stażysta czyli koło 980 zł netto.Pracujesz jak pełnowartościowy pracownik , a grosze dostaniesz.Firma tylko takich szuka

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 413.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 318, z czego 24 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 167 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska