Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Szukam Żony

Czy dodatek frekwencyjny zostanie w tym roku przyznany na te parę miesięcy ????

familiada
@Szukam Żony

ukraińscy strażnicy dopilnują

PIKIET

Witam. Wie ktoś może jakie działy znajdują się obecnie na 4 hali ?

angry

Kocham :(

Solar to chyba największe (usunięte przez administratora) w tej firmie max wydajność co ludzie pracują od paru lat to 130% to chore maszyny się pierd.. jak cholera a na MP3 mają po 190% i gdzie jest solidarność jak ktoś by trafił na solar to niech ucieka ręce wysiadają sine opuchnięte a wydajność za ten dzień to 80% przecież to chore

Gertruda
@Anonim

Solar jes super

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Menel

No i w koncu urlopy w normalnych miesiacach od czerwca do września !!!!! =D Dziekujemy madrej osobie ktora wpadła na ten pomysl i go zrealizowala ! A nie urlop w maju !!!! Co to za urlop ? Wtedy wyjechać nie mozna bo to nie sezon =/ . Jeszcze troche i powinni zrobic tak jak w syrze w lipcu zamknac zaklad na dwa tygodnie i wszyscy ida w jednym terminie na urlop i nie bylo by zadnych problemow nawet czy ktos sie pokrywa z kims !

polak
@Menel

Takie coś się u nas nie sprawdzi. Przynajmniej nie na wszystkich działach.

Kajtek

do tej firmy kiedyś nie szło się dostać, bo wymogi mieli, teraz biorą menela z ulicy akurat może będzie miał zwinne rączki o czym to świadczy? Ta firma gdyby była powazna brałaby poważniejszych ludzi, niech się nie dziwią ze ludzie tak podchodzą do pracy,. Jak nic się nie zmieni, to zostanie im sama ukraina, bo teraz pracownik jest poszukiwany na ryku. Dali 13zł a godzinę a ucieli czasy akordzie, czy to zagranie jest Fair? Urlopy letnie często po sezonie letnim, prawie w żadnej firmie tak nie jest. W Niemczech ta sama firma a zupełnie inne warunki. Wypowiedzenia lecą, ludzie jak poszukają cos lepszego uciekają, tam gdzie ich docenią a ie wymuszają nadgodziny do tego. Nic tylko praca i dużo sztuk, najlepiej dobrych, masz usiąść napiepszac jak robot zaprogramowany i robic tylko dobrze na akord, to nie jest możliwe, bo kto robi kilka set części na dzień nie zdąży patrzeć czy robi dobrze każdą sztukę. KIEROWNICTWO- usiądźcie jeden dzień na produkcji zobaczcie jak to jest robic za podstawową stawke i utrzymajcie rodziny z tego.

dzidablu

Janusz koha paniom :)

kajtek

za was będzie ukraina pracowała, nie myślcie ze jesteście bardzej cenni niż oni, tu chodzi o to żeby sztuki były nie ważne kto robi, ważne żeby było dużo, zasoby ludzkie do produkcji tym jesteśmy dla nich. :)))))))

Fokus
@kajtek

Masz calkowita rację. Jestesmy tylko numerami .Pracując tu 10 lat i tak zarobisz tyle samo co swierzo przyjety zasób ludzki czy to polak czy ukrainiec.Pozdro

max

kiedy zostanie zlikwidowana szeroka wycięta dziura w asfalcie przy wjeździe na nowy parking? codzienny przejazd przez taką atrakcję dobija opony;///

pokiko
@max

To jest zamiast progu zwalniającego. Zostanie na stałe.

waco
@pokiko

Będzie naprawione do końca marca nareszcie

pollloko
@waco

Generalnie to ten parking a tym bardziej wyjazd jest jednym wielkim nieporozumieniem. Zaczynając od samych ludzi którzy nie wiedzą, że wyjazd służy do wyjazdu a nie do oczekiwania na koleżanki lub kolegów a kończąc na samym włączeniu się do ruchu na drogę wojewódzką. Tak powinno być zrobione rondo.

Lubię

Na icc zatrudnili nowego technologa? coś ktoś wie?

pollko

Dokładnie. I tak jest na każdym dziale. Myślą, że za obecne stawki na długo utrzymają ludzi. Maszyny najlepiej, aby chodziły na 100%. Mamy brać przykład z niemców (jeśli chodzi o jakość ) a jeśli chodzi o terminowość to mamy zasuwać jak chinczyki.

cameramana

Czego jeszcze nie mają dla Ukraińców? Wąchają wspólnie z grupową

siti senter
@cameramana

Czy kierowcy autobusów kradną? he he he he he :)))

Wolsztyn

WLKP

W tej firmie zatrudniają coraz więcej kierowników i brygadzistów. Jeszcze trochę i nie będzie kto miał pracować. Wszyscy tylko do zarządzania.. Paranoja

ważne

Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć w jakim kierunku jeździ czerwony autobus z PXCW ? Taki starszego typu.

Z HRów?

Nic nie wiem...
@Ktoś

Tak... chyba że kolejny potrzebny do rozwoju organizacji :D

Nic nie wiem...
@Ktoś

Tak... chyba że kolejny potrzebny do rozwoju organizacji :D

@Nic nie wiem...

No właśnie, może potrzebują jeszcze jednego

Nic nie wiem

Facet z plecaczkiem się zwalnia ? Ogłoszenie na pracuj pe l jest ...

Ludwik

Proroków w firmie nie potrzeba jedynie dobrych i pracowitych ludzi, żeby koledzy nie musieli nadrabiać za nich. Pisanie tych wypowiedzi musi sprawiać dużą przyjemność, szkoda że praca was nie kręci. Ja też w tej firmie pracuje i nie narzekam na nic, ale na to zapracowałem.

Zły

A ja pytam sie kiedy będzie wyrównanie do 13 zł ???

Ana

Dobrze nie jest ...Powiem..Będzie gorzej ..To przerzucanie ludzi z Solara na Pi _ ty .......

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska