Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Wtr

Wtryskownia premia za grudzień wynosi 0 PROCENT,

Huytr
@Wtr

Co się dzieje podobno Bero też stoi już dwa tygodnie? Chyba brak zamówień ?

Xd
@Wtr

By żyło się lepiej... By żyło się lepiej...

Bambinki

Szczęśliwego Nowego Roku Białe murzyny

boba

Ja pie*****! Są swieta! Ludzie skoczncie narzekac i w koncu wyluzujcie, jak wchodze na tego goworka chce mi sie rzygac. Trzeba bylo sie uczyc i nie skonczyc na produkcji pozdro

Bezsensu
@boba

to nie wchódź, przynajmniej ubikacja będzie wolna...

nt_shadow

Kilka uwag do pracy HR w tej firmie. Jeżeli sami inicjujecie kontakt i rozmowę (telefoniczną) z kandydatem, to rozumiem że jesteście nim zainteresowani. Ale nie rozumiem dlaczego potem nie odbieracie telefonów i nie odpisujecie na sms. Brak jakiejkolwiek informacji o postępie rekrutacji lub jej zakończeniu. To chyba nie bardzo profesjonalne?

JA
@nt_shadow

Brałem udział w rekrutacji w styczniu i do tej pory nie dostałem odpowiedzi....

sylwestrowy
@nt_shadow

To fakt że mniejsze firmy bez rozbudowanego HR-u potrafią przysłać podziękowania za rekrutację, np. przez pracuj.pl, niezależnie od jej wyników.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Leszno
parówka

Przeciez ta firma to żenada...

Nudzesie

Lubię czytać go work, to takie trudne sprawy. Najlepsze jaja są na go work amazon sady kiedyś tam pracowałam

EBF

Witajcie Chciałbym aplikować na stanowisko inżynier utrzymania ruchu. Proszę napiszcie czego mogę się spodziewać. Czy można się nauczyć nowych rzeczy w firmie? Jak firma podchodzi do mniej doświadczonych pracowników? Jakieś szczególne aspekty rekrutacji ? Serdecznie dziękuje za pomoc.

Pat
@EBF

Z tego co wiem, to jest to na icc a tam jest 2 inżynierów z wieloletnim stażem w firmie. Zawsze można nauczyć się czegoś nowego.

Wesoła beza

Troszkę pòźno ale...Szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego sylwestra!

Kaśka
@Wesoła beza

Dziękuję i również życzę wszystkim wszystkiego dobrego i wiele szczęścia w nowym roku. Na firmowej wigilii chyba trochę tego zabrakło albo ja nie słyszałam. Wszystkiego dobrego ;)

Jak miło
@Kaśka

To ja też. Kuligiem chciałam do Was przyjechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami. Ale gdy tylko okno otworzycie, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę Wam życzyć: DOBREGO ROKU!

Kate
@Jak miło

Tez pozdrawiam, zwlaszcza w4 icc

Kamisz

Nigdzie nie jest idealnie. Ja pracowalem tu i tam w Polsce, niemczech czy szwecji. Jest roznie, zawsze znajdzie sie cos na co mozna nazekac. Jest social, dobrze tylko trseba za niego placic, nie ma to tez zle. Ja corke wysylam naprzyklad na kolonie, a nie wszyscy tak maja czy paczki na swieta. Jak trzeba mi bylo wiecdj zarobic to jechalem zagranice a ppzniej wracalem. Trzeba sobie radzic, rozne sa mozliwosci. Teraz odpocxywam na swieta a pozniej do pracy to normalne

Bukowiak
@Kamisz

Dokladnie trzeba z niejednego pieca zjesc chleb zeby docenic to co sie ma. W razie W sa inne mozliwosci. Sporo osob szuka pracy kilkaset kilometrow od domu, a tutaj znajdzie sie ktoś kto będzie narzekał że jest ciasno w autobusie ktory go wygodnie do wiezie do pracy. Kiedyś do pracy jeździlem do pracy prawoe godzine w jedna strone i dalo sie. Nikomu nie zamierzam niczego wytykać, po prostu patrze na siebie.

Szczera

Ja w sywestra lece rakieta na ksiezyc to i tak lepsse niz dojazd do tej firmy. Ciagle cos i gadanie o slabych wynikach tylko te slupki caly czas podnosza do gory

Kotlet
@Szczera

Jakie to polskie wylewac zale na swieta

Bolcownik

I co czarnuchy z phoenix? Czysta złotych na wigilię i pensja dopiero 31 grudnia. BUhahahahhahahhahha

Sw
@Bolcownik

Cwaniak jesteś na forum a Phoenixe dobrze się pracuje a co do wypłaty to mamy zawsze 10 kaźdego miesiąca

ciekawy

Czy to prawda że wypłata podobno ma być 21 grudnia lub 31 grudnia?

....
@ciekawy

Jaka niby wyplata

Joj
@ciekawy

Ktróta wypłata? Wypłatę już dostałeś. Bierz kasę rób święta, kupuj prezenty, ciesz się życiem! W.

Mała

Mikołaj dla dzieci uważam za udany.????????????

Zadowolony
@Mała

Jak najbardziej udany???? dzieci bardzo zadowolone???? dziękuję w imieniu całej rodzinki ????

??? Zawiedziona i rozczarowana
@Zadowolony

Tak Phoenix Contact podziękował swoim najlepszymi oddanym pracownika, którzy nie powiedzieli Nie gdy firma potrzebowała wsparcia....

Xxx
@Mała

Było za głośno, dzieci płakały, rodzice wychodzili przed czasem... Dlq maluchów tak głośno....

zawiedziona i rozczarowana
@??? Zawiedziona i rozczarowana

Alehandro był najlepszy.Ja nie zrozumiem tego że pozwolili odejść takiemu dobremu kierownikowi.

Zazenowana

Wigilia pracownicza to PORAŻKA. Zespół rock and roll na Woodstock. To jest obrażanie ludzi. Jak to się dzieje ze organizator tego cyrku i master od komunikacji jeszcze pracuje? Na produkcji masz gorsza wydajność i wylot ja a tu można wszystko?

Ziutek
@Zazenowana

Dostajesz zarcie za darmo i jeszcze marudzisz? polakom sie nigdy niedogodzi

As
@Ziutek

Za darmo? Buahahaha.... Raczej że socjalna, czyli nie za darmo a z naszych pieniędzy.

Ciekawy 1111
@Ziutek

Wolałbym większe bony niż tą wigilię z mdłym jedzeniem

@Zazenowana

Z tego co wiem to miala byc to wigilia pracownicza dla wielu z nas przypominajaca zapach choinki w tle muzyka koled i zapachu dobrego jedzenia. A u nas chyba to tylko dobre jedzenie bo wielu z nas poczulo sie jak na koncercie rockowym.... spodziewalismy sie czegos innnego

@Ciekawy 1111

solone jedzenie!...i zero atmosfery swiatecznej! kazdy poszedł zeby posiedziec i nie pracowac, zawsze to jakaś przerwa w pracy

beza
@As

Wigilia z Kapitału firmy jest.nie robić zamieszania z powodu braku wiedzy i zainteresowania.

....
@Ziutek

Za darmo myślisz to jest z socjalnego czyli każdego pracownika pieniadze

Pierdołka

Znów poszukują ludzi do tego kołchozu pracy. Pracujcie tam czarnuchu. Żenada ta firma. Hahhaaha

sfinks

Czy to prawda że jak ktoś pali w Phoenixie to musi się odbijać kartą czy nie jak to jest? Jak idzie się palic to trzeba się odbić?

Mejk

Moje sugestie dla PHOENIX CONTACT Wielkopolska: Obecna sytuacja spowodowana jest złym zarządzaniem . . . Za to co obecnie się dzieje powinno w trybie natychmiastowym zwolnić osoby te które przyczyniły sie do otwarcia Tarnobrzegu ! Ktoś za tym stoi , ktoś za to wziął Duże Pieniądze !

Fx
@Mejk

No i to nie koniec tam ma iść jeszcze więcej produkcji i to od nowego roku

@Fx

A jak tam integracja w Tarnobrzegu ? Podobno od nas tez jechali

Mi
@Mejk

Ale Ty głupi jednak jesteś. Myślałeś ze będziesz stawiał warunki. Niedługo wrócisz do roboty ... a nie ze składek obiboku żyć

zawiedziona
@Mejk

mieli byc wsparciem a są traumą dla tych co wypowiedzenie dostają z błachych powodów!

@zawiedziona

Gdzie są ZZ w całej tej sytuacji ??

@ja

No a co moga ZZ skoro komuś konczy się umowa.Słyszałam że pomogli dziewczynie co na stale umowe miała i chcieli ją zwolnić. Załatwili przeniesienie na inny dzial.A moze zbierzmy sie i wyjdzmy na plac.Pokażmy ze nalezymy do ZZ i też cos zróbmy.bo jak slysze na około związki to zwiazki tam to a ich jest dwóch i po co sie ludzie zapisywali zeby dzialac razem czy zeby zapomogi brac. Przez taka solidarność nigdy silnych związkow nie bedzie.

@Mejk

W TBG to tylko jakies dziwne układy, kopanie dolkow pod innymi, zarząd do (usunięte przez administratora) tak samo jak kierownictwo, (usunięte przez administratora)

@Mejk

A do tego ciągłe straszenie, ze nikt nie moze czuć sie pewnie. I tu moje pytanie..... Co to za firma,ktora nie daje pracownikowi poczucia stabilizacji????

@slough

Słyszalam co tam się dzieje.To sie do telewizji nadaje.Obiecali przed kamerami jaką to firme otwierają i tyle ludzi mieli do konca roku przyjać.Ludzie porzucili pracę gdzie mieli umowy na stałe i tak ich wyrolowali.Ciekawe czy prezes PxCW wie co tam kierownicy wyrabiaja.

Kosmos
@Dudek

A co robią i kto tam rządzi?

@Kosmos

Podobno.Zastraszają zwolnieniami..Działaja na szkodę firmy i naklaniaja pracowników aby tez tak robili.Fałszują też nr.kadrowe .najlepsze z tego że angażują też pracowników ochrony do szpiegowania.A w sumie nawet nie wiadomo czy to prawda.Ale ploty chodzą że ZZ ma dowody na te zarzuty.

Róża
@Dudek

Nic dziwnego.W Nowym Tomyślu potraktowali ludzi jak śmieci a co dopiero w Tarnobrzegu

Prawda....prawda i jeszcze raz Prawda

@Mejk

oni maja gdzieś sugestie,prezes wyraznie mówił na zebraniu że kryzysu nie widzi,raczył sie pokazac jak wpisy na forum były z zapytaniem gdzie pan prezes jest i czy jest nadal,znalazł czas na zebranie dopiero wtedy,ale to ludzi nie uspokaja. Po kilka osob tygodniowo konczylo prace z tym zakladem,jedni za chorobowe,za niska wydajność,wiele osob miało umowy które sie konczyły i poprostu nie zostały przedłużone. JAK to nazwać jak nie redukcja etatów?tarnobrzeg to dla zakladu w nt stworzenie samemu sobie konkurencji.A pracownikom nie pierwszy raz mydli sie oczy!

rock hujinka

to co sie dzieje to koszmar z kazdej strony audyty tak smieszne ze az strach,na pytania ktore odpowiadać trzeba nie jedna z osob z biura nie zna odpowiedzi,ma je umieszczone na karteczce. Tylko przeszkadzaja w pracy,nie potrafia podejsc jak człowiek do człowieka tylko straszenie,ostrzezenia i podpier....a dzien dobry czy zwykłe cześć juz coraz wieksze grono szanownej administracji pomija!zero kultury osobistej zero wspolpracy! kazdy zaszczuty bo nie wie kto i kiedy podpierd...i ta wigilia ,blask swiec koledy moc... zapomniałam blask prezesa i moc głośników że porozmawiać nie szlo!

Crazylolo

Qwa disco na Wigilii zakładowej. Czułam się jak na koncercie Red Hot chilii pepers chciałam (usunięte przez administratora) talerzem i trzepac kłakami..swieta w styli rock and roll. Tańców zabrakło...

Głodna
@Crazylolo

wazne ze jedzenie bylo dobre i moglismy sie oderwac od pracy. wesolych swiat

@Crazylolo

zgadzam sie ! a jedzenie nie dobre! ogolnie wszystko za slone a jak ryba byla zjadliwa bez wielkiej ilosci soli to znikla tak ze nie kazdy spróbował,

Totalne dno

Kosmos. Ktos mi wyjasni o co chodzi z akordem grupowym ? Z jakiej racji mam mieć taką samą wypłatę jak inni ? Jeżeli jedni na hali mają wydajności po 140% a inni po 80,90 ? Chore,żenada. Mam pracować na kogoś kto ma wszystko w (usunięte przez administratora) i wychodzi sobie na fajeczki a i tak będzie miał premię ..

Totalne dno
@Totalne dno

Tak zakład dziękuję pracownikom którzy się starają i wyrabiają najlepsze normy przez dlugi czas,a wcale ich wielu nie zostało .. Teraz juz wszyscy będą sobie olewali firmę skoro i tak nie będą mieli za ciężką pracę godnej wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska