Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Ona

Czy ktos wie ile dni mozna miec chorobowego zeby zalapac sie na 100procent trzynastki?

@Ona

Chyba do 7 dni. A co niezadowolona?

opos
@Tyryryry

Wypłata+13 to jakiś żart!

@opos

W tej firmie w uczciwy sposób nie zarobisz... musisz chodzić na L4 w miarę często to przynajmniej zaoszczędzisz na dojeździe... ciagle musisz robić na jakiegoś nieroba co ma w pompie innych

Błażej
@opos

Zawsze można zmienić pracę i spróbować swoich sił tam,gdzie mają"lepiej". No chyba,że brakuje kwalifikacji i wiedzy to wtedy pozostaje narzekanie na forum.

Ona
@Tyryryry

No szału nie ma

@Błażej

Blazej zwykły laczku, taki jesteś kozirko a jakie ty masz kwalifikacje? Duze wargi i głębokie gardło? Pierd*olone biuroweczki. Technolog? Pfff. Chyba gejolog.

Śrubowniczy
@Błażej

I kamieniami :)

Mechanik

Do wszystkich narzekających na pensje proponuje założyć własną działalność, zatrudnić ludzi i płacić im tyle ile byście chcieli zarobić w Phoenix Contact do tego utrzymać się na rynku i czerpać zysk. Nikt Wam nie każe pracować w tym miejscu przecież do około podobno jest lepiej. Przy okazji pozdrawiam ???? nie można wzroku oderwać

Mechanik
@Mechanik

*pięknego pudelka

Łowca
@Mechanik

D..id z kija Ci kapie na jej widok.

dexster

Dziękujemy za 13tą pensje, super

Ania.mala
@dexster

Ile dostaliscie w Tarnobrzegu?

@dexster

Tak ja też dziękuję bardzo. Cieszę się że ją mam.

Janek

Buhahahahahahhahahhahahahahhahaa jak ja lubię pośmiać się w piąteczek i sobotę z czarnychow z Phoenixa . Buhahahahahaha . Śmieszna pensja i jeszcze smiesnieksza 13.. buhaahahaha

puder
@Janek

I tu przyznam tobie rację( choć niechętnie ) bo każdy się żali ale jakby trzeba zastrajkować to nie ma nikogo!

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Róża

Firma schodzi na psy

P.i.p.a.

Co to ma być tysiąc więcej niż co miesiąc to trzynastka to jakiś żart

Serbu
@P.i.p.a.

No to widocznie. Niedosyc ze nadgodzin nie robilas , to pewnie mnostwo chorobowego. Bo kto rzetelnie pracował ten jest zadowolony z premi rocznej. Pozdrawiam

Krysia

Co z paskami na emile zawsze były dzień przed

Mila
@Krysia

Narazie nie ma moze pozniej albo jutro dopiero ????

Nieznany
@Mila

Już są paski

To jak ile % trzynastki będzie

pcw
@123

Obilo mi sie o uszy, ze niewiadomo czy 13 w ogole bedzie, a Ty sie pytasz ile %?

@pcw

13 będzie na pewno

pusty nick

mamy dopłacić:D

@123

Rozmawiałem z prezesem i mówił że 13-stki nie będzie więc proszę się nie łudzić ????

Elf

Nie będzie. Pewne info.

Njkp

Bedzie 100%.

pyda

nie bedzie. buhahahahahahaha czarnuchy. 2100 zł pensji buhahahahahhaah

Michael
@456

Niezły dzbanek jesteś, premia roczna będzie...powiedź jak Co teraz w gębie?

Usaman
@456

Z prezesem ? Chyba spółdzielni mieszkaniowej buhahah. Bo w phoenix akurat 13 będzie - spokojnie

Irena
@Usaman

Chciałabym się zapytać, czy w organizowanych przez firmę szkoleniach mogą również brać udział szeregowi pracownicy? PHOENIX CONTACT w marcu planuje szkolenie z zakresu ochrony przed przepięciami obwodów zasilania nn oraz AKP, które będzie bezpłatne. Dlatego interesuje mnie, czy firma dba o kwalifikacje pracowników w podobny sposób.

Ilona
@Usaman

To potwierdzona informacja?

......
@456

Haha czytałam e mail Od prezesa że trzynastka będzie

@Michael

Aktualnie w gębie mam kapcia, wczoraj pochlałem ;0) A tak na serio, to specjalnie napisałem o 13 bo co roku ludzie jakby na głowę dostali, będzie, nie będzie itd. Pozdrawiam

Dzban

Buhahahhahaha. 2100 pensji. Buhahahahah W biedronczce 2600 zł do rączki, dwie zmiany, i prawie po doopie calaują. Buhahahhahaha czarnuchy

Vhvmmmmmm
@Dzban

Niestety masz racje... Pcx bylo KIEDYS dobra firma. Teraz schodzi na psy. Byle by nie dac pracownikom, Byle by zabrac. A my glupki pracujemy za ta smieszna wyplate. Ludzie maja nadzieje, ze sie polepszy. Nic sie nie polepszy! A kolejne glupie owieczki pchaja sie tu do pracy zwabieni super perspektywami.

@Vhvmmmmmm

Do tego przesunięcie bez sensu wolny ponuro i wtorek za sobotę i niedzielę

100kiloton

Paliwo już mamy drozsze jak Niemcy Prad tez pewnie bedzie drozszy Gaz to Ruscy od dawna maja do rozganiania komarów za free buahauauauuauuauuuuauaua!!! I zostaje oracć na premie dla kierowników I ta wasza zgoda i zachwalanie ścierwostawek Żenujace w h...

Tyk

Nie będzie żadnej 13stki lamusy. Nie wyrobilismy wskaźnika OTI. Dlatego Ch.. Bombki strzelił. Coraz gorzej.... Tfu, tfu. Spier..... Stąd

@Tyk

Nasza liderka odczytała meila od (usunięte przez administratora)że 13 stki beda wypłacane więc o co chodzi z tymi oszczerstwami że nie?

Beza
@Tyk

13 stka będzie i to 100% ;);)

Beza
@Kasia

Jak co roku ;);)

Elf
@Kasia

A ty z biurowca, że tak pucujesz? Z pewnych źródeł wiemy, że nie będzie 13....

Sw

13 jest i po co się nakrecałeś tyle dni i siałeś propagande

Wtryskowiec

Witam. Jakie warunki pracy na wtr? Warto aplikować? Pzdr.

Wili
@Wtryskowiec

Warto. Zobaczysz co to życie, brak weekendu (za dzień wolnego) oraz częsty brak premii i inne atrakcje.

Bolek wtr
@Wtryskowiec

Kilka lat temu w miarę ok A teraz to jest masakra

Irena
@Bolek wtr

Z Twojego wpisu wnioskuję, że już dłuższy czas jesteś zatrudniony w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska - mógłbyś więc nieco szerzej opisać zmiany, które nastąpiły w tym okresie? Firma na swojej stronie internetowej kreuje się na rodzinną firmę, która w sposób odpowiedzialny kształtuje przyszłość swoją i swoich pracowników. Taki obraz daje do zrozumienia, że dba o swoich podopiecznych. Dlaczego w takim razie w taki sposób postrzegasz warunki pracy? Dla osób zaglądających na forum będą to cenne wskazówki.

Obserwator
@Irena

Jeżeli chcesz zarabiać coraz mniej pieniędzy, weekendy za dzień wolny, zero możliwości spędzenia czasu z rodziną lub pójścia do kościoła się pomodlic, ponieważ trzeba iść w niedziele za dzień wolny w tygodniu, to zapraszamy :) Dodatkowo pracownicy produkcji w tej firmie są traktowani jak gorszy sort, oraz doświadczają brak szacunku od strony osób na wyższych stanowiskach. Prawda jest taka ze żadnemu z pracowników biurowych nie uszczupla się z portfela ponieważ maja stałe pensje a ludzi na produkcji można robić w wała bo przecież co to jest za człowiek. Pozdrawiam

@Irena

Firma kreuje taki wizerunek ale jej to nie wychodzi. Jest wręcz odwrotnie. Wyniki za wszelką cenę niestety cierpi na tym pracownik.

Pionu
@Wit

To w końcu powiedz ile Ty chcesz zarabiać w NT ? Firma WP jest wzorem co wy ludzie jeszcze chcecie ?Obraza,że firma dała tyle a inna dała tyle proszę się zastanowić ? Macie fajną firmę i co jeszcze chcecie a moźe ktoś napisze coć pozytywnego /co jest mnóstwo/

@Pionu

Musisz bardzo lizać (usunięte przez administratora) skoro tak piszesz i za to lizanie ci sporo płacą.

Wtryskowiec
@Wtryskowiec

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi na moje pytanie. Czyli pracuje się 8 godz z opcją pracy w niedzielę w zamian za dzień wolny w tygodniu. Czy wynagrodzenie zakładając,że skrojono premie zaczyna się od 3?

opos
@Pionu

Tak jest wzorem jak wydoić pracownika w tygodniu i zabrać mu weekend i mu za ten weekend nie zapłacić!

Róża

Co to za firma.Narpierw pozwalniala pracowników a teraz ogłoszenie dają że szukają ludzi.

@Róża

Dynamiczna, elastyczna. Dostosowuje się do rynku tylko szkoda że kosztem pracowników!

MP

13sta premia, to znaczy ile? Ile jest wypłacane w przypadku 100% frekwencji?

Pracownica

Trzynastka będzie i sto procent jak ktoś niewie.

Młody
@Pracownica

100procent dla wszystkich czy kwestia ile się miało L-4 ?

Pracownica
@Młody

Sto procent dla wszystkich :-)

Sretetete
@Pracownica

Za L4 obnizaja 13tke. Do 7dni nie biora nic, powyzej juz sa odejmowane jakies procenty.

Marco Polo

Czy orientuje się ktoś, co za akcję pojmania mieliśmy z 7/8 stycznia? Znów grasował przywłaszczacz metalu :)

Celna 5
@Marco Polo

Pan z czarnym Wasem okazał się 20 letnim (usunięte przez administratora) ;) mam nadzieję że wyruchal ta firmę tak jak ona rucha nas każdego dnia.

brylant
@Celna 5

Nie chcieli dać podwyżki to sobie dorabiał do wypłaty

Wyplata Dno ????

pusty nick
@pracownik

tak w Dino wyższa.

KTOSIU

Do mecenasa Czytałam Twój wpis i wierz mi że kto ma trochę oleju nie będzie zgłaszał żadnych nieprawidłowości bo wyleci z pracy. Tak było ze mną na chwilę obecną nie pracuję (fakt mam własną działalność), ale byłam jedną z pierwszych osób którym nie przedłużył kierownik umowy, bo zeznwalam w komisji do spraw pracowniczych

mec. zwlkp.
@KTOSIU

No to jak chcecie wyjaśnić te nieprawidłowości--to że zle dzieje się?Sami nie dacie rady.Prosze przemyśleć.I do dzieła.Czekam na te dobre zmiany w Waszej firmie odnośnie płacy, aby była godnie zapłacona za ciężką,uczciwą,wymagającą pracę.Życzę powodzenia.Pozdrawiam.

Ogon

Ha ...ha...ha..... Debile!

Agi

Ile podejrzewacie mogą dać podwyżki?

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska