Opinie o Maxus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Maxus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maxus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxus w Kraków

Firma Maxus to banda (usunięte przez administratora) którzy nie liczą się w ogóle z lokatorami zarządzanych budynków, a kultura ich pracowników pozostawia wiele do życzenia. Nie mówiąc co z nich wychodzi teraz, gdy chcemy zmienić ich na inną firmę. NIE POLECAM ZDECYDOWANIE, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!

ilonka

teraz szukają ludzi do sprzatania obiektu jak jesteście zainteresowani.

Jarek

Ciekaw jestem, kim jest w Maxusie przy Brogi taki łysy misio z zakazaną mordą, który dzisiaj groził mojej znajomej, że obleje jej twarz kwasem. Dobrze żem sie schował, bo bym oberwal pewnie:)

iwa

jA BYŁAM PRACOWNIKIEM FIRMY MAXUS W WAŁBRZYCHU ZOSTAŁAM ZWOLNIONA Z DNIA NA DZIEŃ I PANI KIEROWNICZKA NIE POTRAFIŁA POWIEDZIEĆ DLACZEGO UMOWA JEST ŚMIECIOWA I ZA GODZINE PŁACOM 5 ZŁ ROBIŁAM SAME NOCKI A DO TEGO DOSTAŁAM UMOWE ZA PAŻDZIERNIK A ZA WRZESIEŃ LISTA ZAGINEŁA I NIEMA UMOWY ANI WYPŁATY

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maxus? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca na portierni.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Greg

Ja mam poważne zastrzeżenia do firmy MAXUS. (usunięte przez aministratora) Zepsutą bramkę naprawili po 2 miesiącach!!! Typowa firma nastawiona na zysk i łupienie członków wspólnoty. Stanowczo Odradzam

Małgosia_75

Jestem właścicielką 2 mieszkań (w dwóch różnych lokalizacjach) - w obu przypadkach zarządcą jest Maxus z ul. Brogi 2. Nie mam zastrzeżeń. Panie administratorki są miłe i zawsze pomocne. Mieszkałam w różnych miejscach w Krakowie i naprawdę mam porównanie jeżeli chodzi o zarządców nieruchomości...Bywało bardzo różnie...więc Maxusa polecam!

domis
@Małgosia_75

ciekawe czy po latach dalej Pani maxusa poleca ??? proszę sprawdzić stan konta funduszu remontowego to dowie się Pani ze nic nie ma na nim , tylko sprawdzić z wydruków bankowych anie pytać bo wirtualnie to pieniądze są i to duże , na każdej nieruchomości to robią

Andrzej_80

ja korzystałem z usług Maxusa - do niedawna byłem właścicielem mieszkania w budynku, którym zarządzał Maxus. Mieszkanie sprzedałem, ale byłem jak najbardziej zadowolony z usług firmy - wywiązywali się z zadań, zawsze miły kontakt...ja w każdym razie polecam.

zainteresowana

Witajcie, Czy ktoś posiada informacje na temat firmy MAXUS z ul. Brogi 2 - specjalizującej się w zarządzaniu i administrowaniu nieuchomościami? Z tego co się zorientowałam to w Krakowie są 2 Maxusy - mi chodzi o tego, którego właścicielem jest p. Helbin. Czy ktoś korzystał z ich usług?

Zostaw merytoryczną opinię o Maxus - Kraków

• Jak się pracuje w Maxus?

Zobacz opinie na temat firmy Maxus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxus?

Maxus