Opinie o Profit w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Profit. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit w Lublin

nieznajoma

czy ktos wie czy pracownik do pakowania towarow drogeryjnych to sciema? zostalam zaproszona na rozmowe ale po tym co tutaj przeczytalam szkoa mi nawet na bilet...

ola

nie ma tam takowego stanowiska. nawet jesli szukają kierowcy to i tak będziesz latał z perfumami, magazynier to samo : )

prosze o odpowiedź

Proszę o w miarę szybką odpowiedź bo nie wiem czy jest sens jechać- czy stanowisko pracy pakowacz to też ściema? bo ja rozumiem że kierowca itp to ściema, mimo to może jednak istniec stanowisko pakowacz bo ktoś pakuje te rzeczy które potem ktoś wciska ludziom. Więc moje pytanie- czy mimo tego co tu ludzie piszą istnieją tam "normalne" stanowiska pracy czyli w tym wypadku pakowacz czy to tez ściema? Nie mam za bardzo pieniędzy żeby wyrzucac w błoto na dojazd jak sie okaże że to kłamstwo.

gosc

(usunięte przez administratora)w, ktorzy sie boja cos zmienic w swoim zyciu ZARABIAC PIENIADZE.

Magazynier

Wyszedlem po tym jak zaproponowal mi 6 zlotyh za godzine po 6 godzin dziennie. Rozmowq trwala ponad minute.Szuka taniej sily roboczej.

Czy gdzies pracuje i czy sie ucze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
green

nie ma problemow z wyplatami

dfgh145

O kurcze tak jak bym widziała swoją rozmowę dzisiejszą. Dokładnie tak to wyglądało jak piszecie. Dziękuje wszystkim za informacje gdyż nic nie straciłam bo byłam tylko na rozmowie i na szczęście nie spotka mnie to co po nie których ;))

do vbjbuv

pod względem wypłacalności nie ma do czego sie przyczepic. wyplacalna firma, pracowalem tam ponad rok i nigdy nie mialem problemow z kasa

KRYTYK

hahaha, tak moi kochani, dalej płoszcie innych. ciekawe ilu pracownikow profitu sie tu wypowiada, zeby wykruszyc konkurencje robcie tak dalej, wiecej pieniazkow dla mnie

vbjbuv

skoro już wiemy, że to stanowisko ankietera to lipa, chciałabym dowiedzieć się jeszcze czy w końcu jest podpisywana umowa? Bo to mi wlasnie nie pasowało, że nie mogl się określić, kiedy do nastąpi i czy najpierw nas nei beda wykorzystywac za darmo na okresie probnym

yyy

moj drugi tydzien w firmie Profit, pierwszy raz skusilam sie zeby poczytac opinie. i dobrze! bo gdybym to zrobila przed rozpoczeciem pracy, pewnie bym nie przyszla. a tak: nabylam doswiadczen, a pieniadze nie mieszcza sie w portfelu

czyli?

Czyli mam rozumieć że tam nie ma pracy dla kierowcy tylko to bujda ? Bo tak samo mam jutro rozmowę o pracę i nie wiem na co mam się nastawić

Magic

Witam, jestem umowiony na czwartek 17:00 na rozmowe ,stanowisko magazynier, czy naprawde to jest taka lipa i "zaproponuja" mi chodzenie od domu do domu i wciskanie perfum ? Czy moze posiadaja owy magazyn i ta oferta to jednak prawda.

lenka

poszedlem na rozmowe w sprawie kierowcy, duzo bylo chetnych na to stanowisko, rozmowa byla bardzo szczegolowa, profesjonalna atmosfera w firmie. teraz jestem w proficie juz od tygodnia, przez caly miesiac nie zarobilem nigdy w zadnej robocie tyle hajsu co tu w tydzien. oplaca sie, ale nie dla mieczakow bez ambicji. a takich niestety jest wiecej niz ambitnych

siemion

heja , bylem tam dzisiaj , dziwna i szybka rozmowa , odrazu stawka 2000zlnetto wow , jak sie sprawdze to umowa zlecenie , oczywiscie na kierowce , tylko przy pytaniu czym sie zajmuje firma zacza koles odbiegac od tematu , pan koszule na poniedzialek soie zalozy najlepiej biala tu cos pan zapisze i niedowiedzialem sie czym sie zajmuja ale obczajka na necie i wrzystko jasne(usunięte przez administratora), naganiacz inaczej niezla lipa

gosc

taaak, jasne, biedujcie ludzie dalej albo zostawiajcie swoje rodziny, zeby jechac zagranice i negujcie tych, którzy naprawde moga zarobic. profit daje taka mozliwosc i to bez ruszania sie z lbn. ludzka zazdrosc!

marek

OOOo dzięki wszystkim za podzielenie się opinią na temat tej "firmy", miałem dzisiaj jechać na rozmowe kwalifikacyjną, ale po tym co przeczytałem uznałem, iż szkoda mojego czasu i pieniędzy, których mi i tak brakuje.... Pozdrawiam

hahahaha

(usunięte przez administratora) Ludzie z własnej woli kupuja nikt ich do niczego nie zmusza. A wam widocznie nie zalezy na pracy bo jesli by zalezalo to byscie łapali wszystko, ale oczywiście najwygodniej siedzieć w domku.

kamil

Byłem dziś na tej rozmowie i co? 2000 zł na czysto na sam początek dalej tylko lepiej, tylko nagle moje stanowisko przeobraża się w przedstawiciela handlowego, ktory ma pozyskiwać klientów, a dalej nie chce wiedzieć nawet co miałbym robić. dziękuje za takie coś..

qwerty

no masz 4 strony opinii o tej śmiesznej firmie, zresztą oni nie uważają się za akwizytorów tylko za biznesmenów, śmiech na sali.. Zmuszają do naciągania i wkręcania ludzi. Jeżdżą po biednych wsiach i okradają i tak biednych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Profit - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profit?

Kandydaci do pracy w Profit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profit