Opinie o Polipol Chojnice w Chojnice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polipol Chojnice. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polipol Chojnice o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipol Chojnice w Chojnice

Kumpelkumpla

Dlaczego uwazasz , ze kazdy szary pracownik ma miec zdanie takie jak masz ty ? I ma zarabiac tak jak najwidoczniej ty ? Przeciez tam jest akord, kazdy pracuje indywidualnie albo w grupie na swoja wyplate... nie ma tych samych pensji.

Janusz

Czytajac te komentarze smiac mi sie chce.. 250 premii , 2 tysiace ??. Z tego co mi sie kojarzy premi jest 400 zl. Ja siedzac na tapicerni wyrabiam 4500 tys. Ten koment ponizej to pewnie kierowca zrozpaczony swoja niska wyplata... to zapraszam do nas. A bedziesz mial tyle samo i bedziesz na miejscu. Ale nie bo raczki beda bolec. Siedzac w tirze chcialbym miec takie pieniadze. Pozdrawia zadowolony pracownik tapicerni.

wasyl

400zł premi bruttto a na reke dwieście pare za urtlop też z premi odciągają

Jkmn
@wasyl

Co ty gadasz chlopie, 400 na reke dostajesz.. a za urlop biora 20 zl od dnia. Jak w kazdym zakladzie idzie premia za urlop. Wez idz do kadr i zapytaj bo widze nie jestes obeznany. A wczoraj wyplacali kwartalne i dostalem 400 dodatkowo.. czyli razem 800 premii

Ksjsjs
@Jkmn

I tak to jest z ludzmi ktorzy nie maja pojecia a piepsza glupoty... dla niektorych by trzeba bylo zrobic specjalne zebrania zeby wiedzieli na czym ich tylki jezdza. Trzeba bylo nosic teczke a nie marudzic ze trzeba zasuwac... i jeszcze wciskac ludzia kit do bani. 400 premi na reke plus co trzy miechy kwartalna wystarczy pracowac. A kase masz w kieszeni.

@Janusz

Zgadzam sie 400 na reke. Ale teraz bylo mniej pomyliles sie bo byly święta to 100 zl mniej premii. A tak daja na reke 400. Jak nie masz w miesiacu urlopu albo chorobowego

ania
@Kasia

każda premia musi być opodatkowana i ozusowana ile za tem jest tej premi brutto

@ania

Tego nie wiem ale zawsze bylo 400 na reke

Liczylam zawsze wyrobiony akord 1800 z groszem i zawsze mialam 2240 w takich granicach wiec jest 400 premii na reke na bank

Czerwony
@Kasia

Jest 400 na reke bez urlopu i chorobowego chyba ze idziesz to od dnia masz odciagniete. Za 1 dzien chyba 20 zl.

ola
@Czerwony

dwa dni chorobowego 400zł w plecy plus 500zl kwartalnej i chorobowe za dwa dni i 1000zl w plecy

Bengamin
@ola

Dlatego daja kwartalna zebys nie sciemial na chorobowym i pracowal. A premie za chorobowe kazdy zaklad bierze, wystarczy pracowac a masz 1000 w portfelu za darmo nawet w ryj ci nikt nie da.

sztywny

ja na oklejaniu niałem 4600zł można można

stolarz
@sztywny

a ja na stolarni miałem 3800zl na rączkę wiec do roboty niektórzy mieli po prawie 5000zsł

Krzychu
@stolarz

Razem z narzeczona mamy prawie 7000 tysi. Pewnie ze mozna koledzy . Kazdy pracuje dla siebie i goni za kasa dla siebie chyba jasne. Za taka sume juz se pozyjesz. Najwiecej do powiedzenia bzdur maja ludzie co im sie nie chce , byleby przestac 8h. Pozdro ziomki

Tap

POLIPOL - W TAPICERA SLAD .. robisz na akord robisz tak szybko patrzysz jak wchodzi Ci zszywka za zszywka . : D piosenka jest hiciorem mi sie podoba : D i jak ladnie o nas spiewa : D

Halinka

Pracuje w zakladzie 15 lat.. czasy sie zmieniły. Wszystko sie zmienia. Z drugiej strony żaden zaklad nie da Ci tyle kasy co polipol. Jezeli ktoś przychodzi tu myśląc ze zarobic mozna nie robiac to niech wcale nie przychodzi. Puosenka na dni polipol meble. Mowi wlasciwie o tapicerach i zeby prZyjść do pracy. Z drugiej strony co mieli puscic ze kobieta jedna druga obgaduje . Ze wikszosc ludzi nie ma za grosz inteligencji. Ludzie to po co by mieli puszczac ja w radiu. A atmosfera w zakladzie jest nie fajna tylko i wylacznie przez was samych, ... robic swoje i miec wszystko w nosie to zarobicie . A nie zajmowac sie plotkami itp. Ja lubię moja prace . Mam 2500 jako kobieta. Jestem zadowolona. Pozdrawiam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polipol Chojnice? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Obserwator

Jeszcze troszeczkę i nowy prezes i jego .... muminki przydupaski pogrzebie ten zakład głęboko w ziemi, robią co chcą, kompletnie nie licząc się z ludźmi, zwrócić im uwagę co by poprawić to na złość zrobią ci odwrotnie, jak Niemcy więcej trzymali swoją ręką na tym zakładzie to był większy porządek a teraz te się dorwali do władzy jak Pisiory ;p

Izydor

Jak ktoś idzie do firmy z nastawieniem, że nie musi specjalnie się wysilać i dobrze zarobi to może się rozczarować . Jak się pracuje to gwarantowane zadowolenie z firmy

A co teraz napiszecie po podwyżkach w polipolu Który zakład tyle płaci co polipol ? Prawda praca na akord , ale ile zrobisz tyle zarobisz Pierw niech przyjdą popracować , a wtedy niech oceniają

Lidia

@D.D piszesz, że praca na 3 zmiany, niestety w niektórych firmach tak się pracuje, czy była o tym mowa przy podpisywaniu umowy?Myślę, że na pewno mówili o tym i o zarobkach też.

darek

ciężka praca na stolarni zapylenie straszne podczas sprzątania dmuchanie wężami wynagrodzenie 2 ,2 do niekiedy 2,6 tyś soboty na pierwszej zmianie pracujące plus że nie ma umow zleceń jest socjal i latem planowany przestój bywa 12 godzin pracy dwa razy w tygodniu

xxd

w jakie dni można składać papiery o pracę w firmie polipol ?

Dawido

witam, chciałbym się dowiedzieć czy są miejsca pracy w polipolu dla tapicerów ? kończyłem praktykę w europolu

arturek

czy to prawda że w tapicerni płacą za akord? pozdr

Arek z mołdawi

Tego sie nie da opisać,zapytaj się dziewczyn ze szfalni jakiego maja jak by to ująć dozorcę. (psychopata)tak jak kolega wcześniej pisał liczy się tylko tapicernia,reszta to beduini,no i poza administracją dobrze mają te cwaniaki tzw. K J w zielony fartuchach podpierdalacze.Pozdrawiam chłopaków z M.W.G nie daj cię się

x

2 tys?i sie cieszysz?na faceta to ambicje masz wielkie.Ja jestem kobieta i zarabiam w leopolu 3 tys

zbyszek

ja nie narzekam mam prace i 2 tys. wyplaty zozdrawiam

Liczy się tylko tapicernia i oklejanie. Jest jeszcze stolarnia ludzie tam pracują ciężko. I nigdy nie mają 100% normy gdyż 100% wyrabia tapicenia i oklejanie reszta to hołota nawet nie wiedzą za ile idą w sobote do pracy?

DDa556
@234345

Nie wiem gdzie ty nie widzisz po 100 pro normy ja robie na piankowni ten kasetony i u nas maja ludzie po 103 pro normy mój kolega robi tez na stolarni na montażu tam maja po 110 normy wiec nie wiem o czym mówisz kolego

Zostaw merytoryczną opinię o Polipol Chojnice - Chojnice

• Jak się pracuje w Polipol Chojnice?

Zobacz opinie na temat firmy Polipol Chojnice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipol Chojnice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipol Chojnice
1.6/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Zakładowa 1
    89-600 Chojnice