Opinie o Auto Idea w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto Idea. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Auto Idea o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Idea w Białystok

daro

zgodzę się pracowałem tam jakiś czas i stwierdzam że widać to że kierownik nie ma o niczym pojęcia jest marionetka Pana W zatrudnia takich co nie stwarzają dla niego zagrożenia ani problemów siedzi w swoim akwarium i patrzy w monitorek i wcina kanapki każdy kto był wie jak jest

Auto Idea to jedna z największych grup dealerskich.W chwili obecnej mają nowe oferty pracy i proponujemy kontakt na adres e-mail:leszek.waszczynski@autoidea.mercedes-benz.pl

Jarooo

Dwoch jest tam takich co ukradli KSIEZYC hahaha

Parówa

Ja tylko wiem ze obiecuja kokosy a jest tak ze masakra 3 za wyplate na czas

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto Idea? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca ds. sprzedaży samochodów dostawczych?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Tutek

Firma jest spoko. Jak wszędzie trzeba się starać żeby szła sprzedaż bo to podstawa. Jak eis trafia fajni ludzie w pracy to jest super bo przecież tyle czasu jesteśmy razem. Generalnie jest fajnie i oby tak dalej.

auto idea

A pan kierownik serwisu pkw porażka

Alleluja

Nie wszyscy klienci są jakoś bardzo wymagający @sync. Rzadko się tacy zdarzają.

kumi

auto idea to akurat autoryzowany delaer , więc z uczciwością pracodawcy nie powinieneś mieć problemu. Oczywiście to Ty musisz dopilnować wszystkich szczegółów aby się odpowiednio zabezpieczyć , ale kilku moich znajomych tutaj pracowało i raczej nie mieli problemów z samą firmą. Warto sprórbować moim zdaniem

grts12

Zepsuli mi samochód ,zapłaciłem 5000zł bez potrzeby ,dalej chcieli wymieniać części jak odbierałem auto to je wcześniej zepsuli( zniszczyli turbinę) ,stwierdzili że to nie oni .OSZUŚCI

bmwsk

witam właśnie odebrałem swój samochód prosiłem o wymianę klocków i tarcz a zrobiono wiele innych rzeczy o których nie prosiłem a tarcze i klocki nie zostały zmienione po mojej osobistej interwencji zostały zmienione lecz prócz tego co prosiłem wymienili mi jakieś przewody dolotowe turbiny gdzie po otwarciu maski nie było znaku wymiany żadnego przewodu , dzwoniąc do salonu Idea powiedziano mi że za wymianę tarcz i klocków od 500 do 1000 a na koniec wystawiono mi fakturę na 4700 1/3wartości auta oszuści i krętacze !

klient

Omijajcie z daleka serwis mazdy w Olsztynie.W rocznej mazdzie przy niedzialajacym lusterku zewnetrznym stwierdzil mistrz serwisu,ze ten typ tak ma!!!!probujac uruchomic mechanizm lusterka przy pomocy WD-40-skandal.Przy okazji monatzu listw ozdobnych uszkodzili mi plastikowa nakladke nadproza z tylu wozu.Jak najdalej od tego serwisu.

KLIENT

WIELKA POMYŁKA ŻADEN SERWIS CENY ZAPOROWE CO BY SIE CHOŁOTA NIE PCHAŁA ZE STRARSZYMI SAMOCHODAMI (BO NIE MAJĄ POJĘCIA JAK JE NAPRAWIĆ :( MERCEDES) A TA KARTA KLIENTA NO TO KOLEJNY PLASTIK W PORTFELU OMIJAJCIE Z DALEKA A U T O I D E A OLSZTYN. POZDRO DLA KIEROWNIKA SERWISU

klient

piekne gadki tylko po to by kupic u nich auto,,,,, mija pol roku i jestes intruzem zglaszajacym usterki.... zaluje ze tam zajechalem

nickt

Podobno zmienił się prezes i teraz zaczyna być inaczej. Czy to wielka ściema?

Widzę że nic się nie zmieniło w kociołku..:) wiecznie widać ogłoszenia.

xgames

Ten serwis to wielka pomyłka.Wsadzili m do auta pekniętą pospawaną tarcze hamulcową.Omijajcie AUTO IDEE z daleka.Polecam Warszawę !

do "kazek"

przenieś się do olsztyna , może się dowiesz! Bliżej pieca zawsze będzie cieplej:/

kazek

A Wy w tym olsztynie zawsze narzekaliście, weźcie się do roboty i tyle, a nie spiskujecie i jęczycie jak to źle. Dla czego w białymstoku nikt nie pluje na pracodawców.

Tragedia;o

Czytając te wypowiedzi i to co się tam dzieje, odpuczam sobie składania tam swojego CV.

*******

Powiem tak .. [usunięte przez moderatora] ... sporo handlowcow przewinelo sie tez przez salon..np.chlopak (nie bede podawal nazwisk) sprzedal jako pierwszy cls'a a oczywiscie [usunięte przez moderatora] nie bardzo sie kwapili odpowiednio to nagrodzic...wiec odszedl ..

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Idea - Białystok

• Jak się pracuje w Auto Idea?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Idea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto Idea