Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

ooo

Jutro o 18:30 w Aktualnościach na TVP 3 (Regionalna) o nieuczciwości Centro. Podajcie to info dalej - niech pójdzie w świat i niech media coś z tym zrobią.

aaa

To już drugi wpis. Podajcie dalej. Im głośniej o tym będzie tym lepiej. A media już to dalej rozpracują http://przeliczeni.blox.pl/html

ddd

Jest z nimi kontakt zarówno z warszawską jak i bielską centralą ADP, więc dzwońcie, piszcie...

aaa

Ja pisalam kilka dni temu do adp ze skoro nie ma dostepu zeby wyslali mi rmua za lipiec i nic nawet email nie zostal odczytany

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
kg

A skąd taka informacja,że naliczyli? Od kilkunastu dni nie ma dostępu do systemu, a oni tylko podają nowe hasła, które i tak nic nie dają

Aaa

Naliczylo. Probujemy dostac sie do systemu, co chwile zmieniamy hasla ale jest problem z logowaniem. Tyle ze adp wspolpracuje w tej kwestii. Jak w koncu bedzie dostep i zobacze to rmua to dam znaka. Jeszcze jedna sprawa, jeśli są na pasjach pensje, ekwiwalenty,odprawy to my jeszcze zapłacimy od tego podatki... za pieniądze których nikt nie ujrzał.

kg

Czy ktoś jest w 100% pewien, że ADP naliczyło wypłaty? Czy ktoś widział swoje RMUA za lipiec?

polsat interwencja

Zapytajcie zarząd Waszych galerii czy w pustym sklepie centro możemy zrobić program. Nie musimy podawać nazwy galerii byle udostępnić lokal po centro. Dzialajcie szybko dajcie znac do jutra najpóźniej. To zmienimy lokalizacje i zrobimy tam gdzie możemy.

nick

czekamy czy piszemy pozwy?

elka

A ja napisałam dzisiaj do Prezydenta:-)))Serio. Na stronie kancelarii prezydenta Rp jest możliwość składania takich spraw. Napisałam w imieniu nas wszystkich, że inspekcja wysyła nas do Sądu Pracy a co może Sad? Napisze prośbę o odpowiedź na pozew - nawet nikt nie odpisze, z wyrokiem o dokumenty czy pieniądze tez nic nie zrobimy. to trzeba ścigać jak przestępstwo gospodarcze

mmmmmmm
@elka

Super!!!! Niech się podzieje!

szok

Ja chcę ale po prostu nie stać mnie na pociąg, co tu mówić dużo

polsat interwencja

Słuchajcie tv polsat chce w ten wtorek w Kielcach spotkac sie z osobami ooszkodowanymi. Temat spotkania: Zalegle pensje. 2 brak wypowiedzenia: Potrzebni dyrektorzy i cale załogi sklepów 3 przedstawiciele centrów handlowych: Zaległości w czynszu 4. Trudne sytuacje życiowe: Rodzina wielodzetna, brak środków do życia, trudna i powazna sytuacja. Piszcietu na wtorek jak najwięcej osób. Firm pakat itd również dzislamy nie siedzimy. Dajcie znac każdemu kto chce wziac udział w programie!!!!

zyta

Jak możecie to też piszcie, trzeba coś robić, tyle osób bez dokumentów zostało, a wszyscy bez pieniędzy. I nikogo to nie obchodzi!

zyta

Dzisiaj napisałam do Dyrektora Państowej Inspekcji Pracy. Opisałam całą sytuację jak koleżanka na blogu i złożyłam skargę na ich działania. Napisałam że niemal każdy z nas był w inspekcji, były kontrole i nic nie wykazały (????) Napisałam że są bezradną instytucją powołaną tylko po to żeby paru urzędników miało pracę. I że jak nam nie pomogą i nie wskażą drogi wyjścia z tej sytuacji to uderzymy wyżej. Zobaczymy co odpiszą. To jest skandal że żyjemy w kraju bezprawia.

lila

Andzka —odpieprzcie się od dyrektorów ,wszyscy jesteśmy w tym gównie,tež nie dostałyśmy kasy,wypowiedzeń,świadectw.

nnn

To wszystko co się stało z tą firmą, a szczególnie sposób w jaki potraktował nas HR jest obrzydliwy. Normalnie jak pomyślę że nas okłamywali po to żeby samemu zgarnąć odprawę i sp..lić i załapać się na świadectwo i wszystkie dokumenty to niedobrze się robi. Mam nadzieję że przynajmniej to czytają i się wstydzą. Tak, tak, wszyscy doskonale wiedzą ze zachowaliście się paskudnie!

aaa

Ja wczoraj pisalam na ten adres i nie otrzymalam odpowiedzi

Ar

Po pierwsze musicie iść do sądu i uzyskać nakaz zapłaty. A po drugie do funduszy gwarancyjnego. Dla osób które pisały że fundusz też nie wypłaci proszę: Art. 8a. 1. Niewypłacalność pracodawcy, o którym mowa w art. 2 ust. 1, zachodzi również w razie niezaspokojenia roszczeń pracowniczych z powodu braku środków finansowych w przypadku faktycznego zaprzestania działalności przez pracodawcę, trwającego dłużej niż 2 miesiące. 2. Datą wystąpienia niewypłacalności pracodawcy jest dzień upływu terminu, o którym mowa w ust. 1. W przypadku, gdy pracodawca, syndyk, likwidator lub inna osoba sprawująca zarząd majątkiem pracodawcy nie sporządziła zbiorczego wykazu i/lub wykazu uzupełniającego niezaspokojonych roszczeń pracowniczych, zgodnie z art. 16 ustawy wypłata świadczeń pracowniczych może nastąpić także na podstawie wniosku złożonego przez uprawnioną osobę do marszałka województwa właściwego ze względu na siedzibę niewypłacalnego pracodawcy. Znajdźcie tylko dobrego prawnika :)

ula

ciekawe czy ADP wystawi pit-11 ??????????????????????????

ble ble

dzwonie od rana do ADP i nic zero :(

mc
@ble ble

ble ble pisz na: info_u20@adp.com

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o