Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

mari

Chodzi mi o to ze jesli konczyla Ci sie umowa i miałaś przedluzona do momentu porodu to przejmie Cie później ZUS

@mari

Czyli jesli ja mam umowe do 21 wrzesnia a rozwiazanie moge miec na dniach to Zus mimo tego ze niemam dokumentow wyplaci mi Macierzynski a gdzie dalej L4 dostarczac jak pisma do Kepuce leza na poczcie w Warszawie??Juz poprostu niemam sily na to co z nami robia z jednego urzedu do 2 i nigdzie niechca pomoc odsylaja z kwitkiem

Pewnie

To sie przedłuża automatycznie. Ogolnie mam do 3 grudnia. A Ty?

mari

Pewnie a do kiedy masz umowę, masz przedluzona do czasu porodu?

Pewnie

Skoro jestesmy pracownikami firmy jeszcze i nie dali nam wypowiedzenia bo nie moga to niech wypełnia dokumenty. Chyba ze z dniem porodu dostaniemy wypowiedzenia dopiero.

kwa

mam dokładnie taka samą sytuacje. Bez wypowiedzenia sie nie da uzyskać pieniędzy od ZUS-u.

Pewnie

To juz wiem. Ciekawe tylko czy dostaniemy to wypowiedzenie. Bede dzis w zusie to moze sie czegos dowiem jeszcze. Pozniej na mscierzynskim to nas zus przejmuje.

mari

"pewnie" ja jestem w podobnej sytuacji nie mam wypowiedzenia ani świadectwa za ostatni miesiąc nie dostałam zasilku chorobowego. Kontaktowalam sie w tej sprawie z Adp i niestety póki pracodawca nie da nam wypowiedzenia z adp nie przekażą żadnych dokumentów do zusu bo nadal mamy status pracownika

Pewnie

Ostatnio jeszcze jak pytalam sie adp o zwolnienia dlaczego nie sa wysylane do zus to pani mi odpisala ze jeszcze jestem pracownikiem c trade i dopiero jak pracodawca rozwiaze ze mną umowę to moje ostatnie zwolnienie i druk z 3 wysla do zus. Ty juz wyslalas te dokumenty do nich?

Pewnie

Ja jestem w tej samej sytuacji. Nie mam wypowiedzenia ani swiadectwa. Ciekawe czy Adp mi wypełni dokumenty na mscierzynski.

@Pewnie

no wlasnie oto chodzi czy chociaz w tym nam moga pomoc

rusłan

Cymbały robić Wam się chciało u ruska to macie teraz,nie wymagał Rusek to pogrążyliście go. Polskie firmy to Polskie wymagają to i istnieją na rynku heh Nie żałuje Was ani trochę. Za sto złoty więcej wypłaty polecieliście do Putina. Takimi jak wy to gardzić tylko , w Anglii jeszcze Was nie było ,to jazda szukać lepszej kaski tylko że tam też wymagają .

fff

U mnie juz adp wyslalo druk z3 do zusu

Pewnie

Hej ja nic takiego nie dostalam. Bylam tylko w zusie sie dowiedziec czy pracodawca odprowadzil skladki za lipiec i w czwartek jeszcze nie byly doprowadzone. Pani mi powiedziala ze ma czas do 17 sierpnia na to. Ide jutro wiec się dowiedzieć czy sa. I zapytam się czy otrzymali ten dokument.

beata

Witam, czy ktoś (lub jego odział ZUS) dostał od ADP wypełniony formularz ZUS Z-3 potrzebny do wypłaty zasiłku chorobowego i macierzyńskiego?

@beata

Nie orientujesz sie czy jak ja niemam wypowiedzenia ani swiadectwa pracy czy ADP moze wyslac mi druk Z-3 zebym chociaz macierzynski dostawala.

poczta do Kepuce

Pocztę do kepuce wysyłamy na adres: GoldPlace Business Center Al Jana Pawla II 27 Adres ten sam co w krs Z dopiskiem Kepuce śp zo.o w likwidacji Tylko pod takim adresem poczta zostanie odebrana. Firma Gold place świadczy 'usluge' wirtualnych biur. Kepuce ma z nimi umowę. Potwierdzone telefonicznie z firma Gold

rmua

Rmua za lipiec można uzyskać z ADP. Email: ctr@adp.com i info_u20@adp.com. prościej nie tylko o hasło ale o odblokowanie dostępu do pasków. Jest w nich wszystko wyliczone wraz z odprawa. Odprawa się należy w 100% w całości. Są tez ekwiwalentu za urlop itd. Piszcie na 2 adresy

kg
@rmua

Czy jest ktos jeszcze komu udalo sie uzyskac RMUA? Ja pisze na te adresy i jakos odpowiedzi brak...

fff

Mi rowniez pani powiedziala ze fundusz nie wyplaci bo jest likwidacja a nie upadlosc

mozna

Tak mozna

???

Hej, można zgłaszać wnioski do FGŚP czy nie bo, w sądzie powiedzieli że jak jest likwidacja to nie?! I sama już nie wiem...

emeralda

też dostałam, tylko że to można uznać tylko za papier toaletowy...hahahah nam RMUA jest potrzebne bo nawet nie wiadomo jak wynagrodzenia naliczyli w adp. Czy można kogoś prosić o podanie maila do ADP. dzięki:)

nick

tak:)tez dostałam

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o