Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

abc

napisałam wezwanie do zaplaty jutro wysle ale watpie zeby to pomoglo pojde siegne tez porady prawnej i jak bede cos wiedziala to napisze wy tez dawajcie znaj jak bedziecie cos wiedziec

aaa

Ale to prawda ze po 33 dniach przejmuje zus

@aaa

Ale nie w przypadku naszej firmy więc jednym słowem wprodzila mnie w błąd firma ma powyżej 20 pracowników więc w tym momencie jest zobowiązany płacić pracodawcą nie Zus.

teee
@sandra

Nie pisz bzdur. Po 33 dniach płatnikiem jest ZUS. Jak nie rozumiesz o co chodzi to się najpierw upewnij przed pisaniem głupot. Firma zwyczajnie potrąca sobie kase ze składek należnych. Czyli jest to kasa ZUS-u. A jak Ci się coś nie zgadzało od lutego i teraz Ci się to przypomniało, no to tak. Winna jest Dyrektorka. Ona Cie oszukała, Ona Ci naliczyła ten zasiłek i Ona wzięła sobie resztę.A Ty taki biedny cielaczek. Każda normalna osoba była już u prawnika i wie co robić a nie tu żale wylewać. Tu wszyscy tacy mądrzy a nie potrafią głupiego wezwania do zapłaty znaleźć w internecie. Przestańcie biadolić - zacznijcie działać.

@teee

Ej bylam w 3 zusach i wiem co mowili i jakie pisma Zus przeslal wiec nie (usunięte przez administratora) a to z Lutego to wyjasnialam takze z firrma nie wieesz jak jest to nie (usunięte przez administratora) glupot bo Zus jak i firma umywa rece...

teee
@sandra

Zus jest jeden. Jak coś to mogłaś być w trzech ale oddziałach. A prawo jest jedno i ZUS jest płatnikiem po 33 dniach. Albo jesteś na tyle mało inteligentna i nie rozumiałaś co do Ciebie mówili albo zwyczajnie ściemniasz. A tym wpisem pokazałaś klasę i co sobą reprezentujesz.

@teee

zostawiam to bez komentarza

sandra

Ją jak odchodziła na L4 to moja pani dyrektor twierdziła że po 33 dniach przejmie mnie ZUS a oni już od lutego ciulali mnie na wyplatach a ich odpowiedź brzmiała miesiąc był krótszy itp. Więc mogła bym jej podziękować za oszukanie mnie teraz mogę czekać na odpowiedź Zusu i dowiedziec sie od adwokata co dalej z tym robic

Wow

Przecież juz bylo napisane ze dyrektorzy regionalni się dogadali z firmą i część kasy dostali. A dyrektorzy w sklepach jadą na tym samy wózku co reszta. Jaki Wy mieliście kontakt z przełożonymi skoro takie bzdury piszecie. Ludzie idźcie spać a jutro idzcie po zasilek dla bezrobotnych, do zusu czy wysylajcie cv lub do sądu. Co komu potrzeba. Każdy wiedzial jaka to firma. Jeśli nie..to nie wiem jak to nazwać.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
ooo

ŚWINIE! tyle ludzi oszukać,tylu ludzi zostawić bez grosza. Myślałam, że takie rzeczy tylko w tv.

lola

Mnie tam sie wydaje ze niektorzy dyrektorzy dostali kase, NASZA KASE! skoro umywaja rece jak sie do nich dzwoni bo sa na wakacjach!

m
@lola

Firma C - Trade nie istnieje. przeistoczyła się w firmę Kepuce . ADP każe się z firmą Kepuce kontaktować ale nr tel nie odpowiada a drugi to kancelaria prawna ktora wogole nie wie o co chodzi i sa zle ze jest na stronie Kepuce ich numer. Osbno nic nie zdzialamy i nikt kasy nie zobaczy bo pewnie w Polsce firmy juz dawno nie ma a w rosji maja z tego niezly ubaw. Ja jestem za pozwem zbiorowym. ile miast tak oszukano ??? i czy nikt z Warszawy nie byl w ,,siedzibie,, firmy??piszcie

Kra

Pity rozliczy nam adp bo się do tego zobowiazali. Nie wiem co w przypadku osob, ktore nie maja wypowiedzen i swiadectw pracy. A co do tego, ze ktoś obiecywał odprawy...hmmm dyrektorzy Ci obiecali. Bo ja osobiście nie słyszałam tego ani nie mówiłam. Moja ekipa wiedziała od razu ze cudem będzie wypłata w lipcu. Cudem były wypowiedzenia i świadectwa. Pytanie jaki poziom reprezentowali Wasi dyrektorzy. Czasami z zaklamnymi idiotami sie nie pracuje.

sandra

W trzech bo tylko w 2 panie były kumate i coś pomogły atak jak pisalam wysłałam dziś druk do Zusu w Warszawie by oni przejęli wypłatę moich L4 poniewaz firma nie wypłaca a co dalej będzie nie mam pojęcia poczekamy zobaczymy INO trzeba i tak dowiedzieć się co dalej robic ją nie otrzymalam żadnych dokumentów i jak osoba pod nickiem Interia napisała mogę nie otrzymać a co z naszymi pitami będzie nie rozliczymy się bo firmy już niema w Polsce

Gosia

A mowilo sie ze odpraw nie zobaczymy. To większość siedziała i liczyła na to. Teraz można podziękować dyrektorom a tak zapewniali

sandra

Win a ty myślisz że siedziby na (usunięte przez administratora) i nic nie zrobimy ją już byłam w 3 oddziałach ZUS i dziś i wysłałam do nich pismo a jutro mam spotkanie z prawnikiem i adwokatem

win
@sandra

no i dobrze właśnie o to chodzi. Napisałam to do wszystkich tutaj obecnych. Jesli działacie to dobrze inna sprawa czy te działania przyniosą efekty. A tak z ciekawości to po co w trzech siedzibach?jedna to za mało? i masz jakieś info w takim razie?

sandra

zizitop - 2015-08-10 15:28:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [sandra - 2015-08-10 15:13:51]: mmmmmmmm a co maja pisać ci co nie maja wypowiedzen anj dokumentów świadectw pracy nic to gdzie takie osoby maja się zgłosić o wyplate?? Może ktoś nam pomoże ją jestem na L4 ZUS nie wypłaci bo firma ma powyżej 20 pracowników Szczególna sytuacja Zdarza się także, że wypłatę świadczeń z FUS, której dokonać miał uprawniony do tego płatnik składek, przejmuje ZUS. Nastąpić to może w szczególnej sytuacji, gdy pracodawca - pomimo nałożonego obowiązku - z różnych przyczyn nie wypłacił pracownikowi należnego mu zasiłku. Zgodnie z wyrokiem SN z dnia 23 maja 2012 r. (sygn. akt I UK 447/11), ZUS dysponujący środkami FUS nie może się uchylić (uwolnić) od wypłaty ubezpieczonym pracownikom należnych im świadczeń, choćby to pracodawca powołany do ich wypłaty uchylał się od tego obowiązku. To musisz wpisać i zanieść do swojego oddziału zus zgodnie z miejscem zamieszkania. Piszesz pismo do działu zasiłków że jesteś na L-4 a pracodawca ma powyżej 20 pracowników jednak jest niewypłacalny, jak masz te L-4 to załączasz i wszystko dokładnie opisujesz i wpisujesz koniecznie ten wyrok sądu. Muszą Ci wypłacić , musi zus cię przejąć BYŁAM DZIS W ZUSIE I PANI DAŁA MI PAPIEREK Z PRZEJSCIEM NA ZUS OPISAŁAM SYTUACJE I NAPISAŁAM KTO OSTATNIO NAM WYPŁACIL ITP I WYSŁAŁAM TO DO ZUSU W WARSZAWIE BO MIAŁAM WYSŁAC TO TAM GDZIE ZNAJDUJE SIE NASZA SIEDZIBA. Z TEGO CO SIE DOWIEDZIAŁAM OD KOLEZANKI TO DO KEPUCE NIEMA JUZ TEZ CO LISTOW WYSŁAC PONIEWAZ JEJ LEZY W WARSZAWIE NA POCZCIE I CZEKA NA ODBIOR. Interia - 2015-08-10 18:14:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To ja Ci powiem. Twoja kasa jest na kontach regionalnych i prezesów. Twoja kasa jest zagarnieta przez komornika. Firma nie byla w stanie wystawic wypowiedzen dla wszystkich i juz ich nie wystawi. Firmy nie ma. Istnieje tylko teoretycznie. Jesli adp nie ma z nimi kontaktu to znaczy ze nikt nie będzie mial. Prezes czy likwidator jest juz w Rosji to tyle. AHA TO JAK FIRMY NIE STAC NA WYSTAWIENIE RESZTY OSOBA WYPOWIEDZEN TO JA SIE PYTAM CIEBIE INTERIA CO TERAZ MAMY ZROBIC ZUS MI NIE WYPLACI MACIERZYNSKIEGO NIE DOSTANE BO NIEMAM PAPIEROW A INNEJ PRACY TEZ NAWET JAK BYM MOGLA NIE PODEJME BO CO FIRMY NIE STAC NA WYPOWIEDZENIA TO JEST ZALOSNE Z TYM TRZEBA COS ZROBIC(ZEBY CZŁOWIEK MUSIAŁ SIE PROSIC O SWOJE PIENIADZE I DENERWOWAC POD SAM KONIEC CIAZY MASAKRA JAKAS) KAZDY Z NAS MA JAKIES OPLATY MIESIECZNE RACHUNKI KREDYTY ITP. I PYTAM SIE Z KAD MAMY NA TO WZIASC PIENIADZE JAK FIRMA MA NAS W DUPIE

win
@sandra

to jest pytanie w próżnię. Po dokumenty piszesz do adp, dzwonisz, jesli to nic nie daje idziesz do radcy prawnego i droga sądową próbujesz coś uzyskać. Wszyscy jestesmy w podobnej sytuacji, pragnę zauważyć, że pisanie na forum i czekanie na cud nic nie zmieni. Co znaczy coś zrobić? to nie szkoła, że możesz się poskarzyć, idz do pipu lub sądu. Skieruj się do zusu i tam postaraj się załatwiać swoje sprawy. Lamentowanie nic nie da. W tym momencie to, że firma nie przesle nic jest faktem. Ona się już zmyła i nikt za to nie odpowie. Zrozumcie to wreszcie i zacznijcie działac na własną rękę nie czekajcie aż ktoś tutaj zrobi coś za Was i poprowadzi za raczkę.

Interia

aaa

Tez uwazam ze kasy nie zobaczymy a nie chodzi tu o 1000 zl tylko o kilka tys wiec nie mozna odpuscic i trzeba probowac mimo ze jak napisalam ciezko to widze Firma Wiedziala co robi kasa juz dawno powinna byc wyplacona zaraz po zakonczeniu wypowiedzenia a nie w kolejnym okresie rozliczeniowym dali sobie czas zeby podzielic sie kasa nasza kasa Mam Nadzieje ze karma do nich wroci

Dzwoniłam teraz do zusu. Kobieta sprawdziła po moim nr pesel czy dotarły jakieś moje papiery w związku z likwidacją. I okazuje się ze nie :/ Z tego wynika ze firma jeszcze istnieje (tak powiedziała mi tą kobietka) to ja się kurw... pytam gdzie koja kasa?!?!?!?!

Inka

To wpisz to pytanie w Google. Albo idz do pip albo radcy prawnego. Nie pytaj tu bo kazdy tu gdyba a najbardziej liczy na cudowny przelew.

Jjjjj

Prawo to mieli wypłacić nam z dniem konca wypowiedzenia. Teraz to bezprawie. Pomyslmy logicznie. Sąd sprawa po wakacjach moze w październiku. Ciagnie się parę miesięcy. Potem wyrok i komornik kolejne miesiące. Potem brak możliwości ściągnięcia dlugu. Jedynie fundusz nas ratuje jeżeli wyplaca w przypadku likwidacji. I nie zeby sie spieszyl i nie utrudnial. Nie chce straszyć ale nie zobaczymy tych pieniędzy.

magiorenne
@Jjjjj

A mam pytanie Jestem na uropie macierzyńskim i nie dostałam żadnego wypowiedzenia ? co w takim przypadku??

Mimi

Do red. Wspolnymi silami to nawet dziecka nie urodzisz. Wszyscy jestesmy z innych miast. Moze spotaknie w wwie na kawce?;)Tu jedynie zdobędziesz wiedzę co masz zrobić. Większość ludzi pracuje i nie będzie się szarpac o 1000zl. Najwięcej tracą dyrektorzy i zastępcy. Sprawa w sądzie to koszt 1000zl właśnie. To prawda ze na koszt pracodawcy ale na wstępie placisz Ty za każdy swistek papieru.

Jjjjj

Mnie interesuje jedno. Czy w momencie likwidacji firmy należą nam się pieniądze z funduszu. Drugie czy trzeba mieć do tego wyrok sądu. Trzecie czy musimy czekac z wnioskiem do funduszu ok 2 miesiące. I po jakim czasie fundusz nam wypłaci kasę. Widzę że rzucasz przypisami więc pewnie masz wiedzę w tym temacie. Tylko dlaczego ta wiedza jest taka teoretyczna. A działanie? Wniosek do sądu albo wezwanie do zapłaty juz wysłałaś?

iza
@Jjjjj

No jak miałam wysłać jak teoretycznie mają prawo do dzisiaj nam tą kasę przesłać. Też niewiele wiem, ale jutro zadzwonię do funduszu i wszystko czego się dowiem tu opiszę ok? Na stronie funduszu jest nr kontakowy, opiszę sytuację i dam znać

red

ok kasy nie ma, robimy cos wspolnymi silami czy kazdy sobie rzepke skrobie?

magiorenne

Ja nawet wypowiedzenia nie dostałam ....

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o