Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Traa

Wypowiedzenie mi przysłali. Nic poza tym

iza

Hi hi, jak by tak myśleć to jak fundusz sprawdził by kogokolwiek czy jest wypłacalny czy niewypłacalny? Ja to oświadczam im a oni sobie sprawdzają. W ten sposób to nikt by nie doszedł prawdy. Nie, nie składałam ale złoże. Wniosek pobiera się ze strony funduszu i składa w urzędzie pracy. Zobaczymy jaki będzie efekt

Jjjjj

A jak udowodnisz ze pracodawca jest niewyplacalny? Sam brak kasy nie wystarczy. Skoro jest likwidacja a nie upadłość to prawnie jest wyplacalny. Chyba ze juz zlozylas wniosek do funduszu i go przyjęli?

iza

Ustawa z dnia 13 lipca 2006 r. o ochronie roszczen pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy (Dz. U. Nr 158, poz. 1121, z późn. zm.). Art. 8a. (1) 1. Niewypłacalność pracodawcy, o którym mowa w art. 2 ust. 1, zachodzi również w razie niezaspokojenia roszczeń pracowniczych z powodu braku środków finansowych w przypadku faktycznego zaprzestania działalności przez pracodawcę, trwającego dłużej niż 2 miesiące. 2. Datą wystąpienia niewypłacalności pracodawcy jest dzień upływu terminu, o którym mowa w ust. 1.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Jjjjj

I co z tego że jest przy zusie? Nie ma upadłości firmy i nam się nie należą pieniądze. Poprzez sąd odzyskamy je o ile komornik da rade ściągnąć. A z czego? Z kapitalu firmy a raczej wspólnika, który jest w Rosji? Czy z tego co zostalo w sklepach? Telewizory i komputery czy skarpetki sprzeda za bezcen?

Traa

Ja również jestem na macierzyńskim i nie ma nic więc jutro ze wszystkimi dokumentami jadę do Zusu innego wyjścia nie ma.

aaaa
@Traa

A masz wypowiedzenie?

Jjjjj

Ogarnijcie się ludzie. Nie ma kasy i nie będzie. Nawet przez sąd. Firma nie ma z czego zapłacić. Likwidacja nie pomaga w odzyskaniu kasy z funduszu. Kapitał firmy jest tylko na papierze. A działać z poleceniem zapłaty trzeba bylo miesiąc temu jak przyszly świadectwa. Regionalni pracują już w innych firmach i dawno się dogadali co do pieniędzy. Prezes jest ruski więc tez ma do gdzieś. Panie w ciąży dawno powinny iść do sądu o sprostowanie świadectwa. Teraz zostaje im zus i udowominie ze firma ma inna nazwę i jest w likwidacji. A na dobrą sprawę to każdy z nas powinien wiedzieć ze to nie jest stabilna firma i ze kazda wyplata jest cudem. Szczególnie ostatnia uzbierana przez nas na lewe konto. Więc idźcie do pracy zeby zapewnić sobie byt.

@Jjjjj

Oj nie doradzaj jak nie wiesz. Fundusz Gwarantowanych świadczeń jest przy ZUsie i nie ma nic wspólnego z kapitałem zakładowym firmy. Utworzono go w latach 90 tych, nie wprowadzaj ludzi w błąd.

asd

Niech ktoś zajdzie osobiście do siedziby kepuce i sprawdzi co się tam do cholery dzieje i kiedy nam kasę przeleja. A może oni nas sami zgłoszą do funduszu gwarantowanego?

lala

Nie ma żadnego sklepu, kontaktu z nikim decyzyjnym i kasy też nie ma - ani odpraw, ani pensji ani ekwiwalentów. Jesteśmy w czarnej d...

Ja jestem na macierzyńskim. Do tej pory wypłaty przychodziły na czas i w odpowiednich kwotach, niestety to dzisiaj....

magiorenne

Dziękuję za odpowiedz.. Mamy taka sama sytuacje co miesiąc był przelew często szybciej niż 10-tego. Mam nadzieję ,że jeszcze wypłacą.

@magiorenne

No to jeszcze jakieś 2 godziny oczekiwania...jeśli nie dojdzie to już kasy nie zobaczymy...

magiorenne

Świetnie... a orientujecie się czy w ogóle jeszcze jakiś sklep istnieje??

magiorenne

Witam, Mam pytanie czy któraś z dziewczyn jest może na urlopie macierzyńskim i ma taka sytuacje jak Ja do tej pory nie dostałam wypłaty??

@magiorenne

Czy na macierzyńskim czy nie...wypłaty nie ma nikt!

Ju

dzisiaj to nie, ale ja jutro utworze grupe na fb, bo ze strona duzo pitolenia i kazdy moze zobaczyc

qqq

A ten mail do mbondaruk to przecież jest stary mail do Mareczka, naszego głownego księgowego który już dawno nie pracuje. Nie piszcie na tego maila bo on już dawno się pożegnał

zizitop

Jak by administrator chciał usunąć link do strony do wpiszcie w wyszukiwarkę Fundusz Gwarantowanych Świadczeń pracowniczych, gov pl. A składka na pewno była opłacana bo jest na pasku płacowym

abc

ale moze przynajmniej w sadzie sie nie doczepia ze nie wyslalismy tego wezwania do pracodawcy

zizitop

Trzaba uderzać do Funduszu Gwarantowanych świadczeń, wchodzicie na stronę www.fgsp.gov.pl i tam trzeba po lewej wybrać zakładkę wniosek indywidualny. I trzeba go chyba wypełnić...

jghf

tak czyli wyslemy sobie na ten adres wezwania i tak nam odesla z informacja ze sory firma juz nie wynajmuje powierzchni...

mmmmmmm

Jeśli chodzi o ekwiwalenty za urlop to dopisuje to do wezwania do zapłaty. Każdy kto wypowiedzenie dostał ma na nim napisane ile dni urlopu mu pozostało.

abc

ciekwe czy ci odpisza...

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o