Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o C-Trade Sp. zo.o

Pracowałeś w firmie C-Trade Sp. zo.o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
zzz - 2014-08-05 23:25:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dramat, zgodze się chyba z dziewczynami, które tam pracowały, choć Was nie znam. Ja jestem klientką w Porcie Łódź - obsługa dramat, reklamacje dramat, produkt również. Więcej tam nic nie kupię! Natomiast jeśli te odpowiedzi naprawdę były tej P.Dyrektor, to uciekajcie stamtąd, bo pomijając poziom, to kogo ta firma zatrudnia,że sobie pozwala na takie słownictwo na forach...
zdjecie uzytkownika
zaniepokojona mama - 2014-08-06 09:48:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Żyłka to pęknie Pani Dyrektorce z Bytomia i Chorzowa jak im tygodniowo będą sprawdzać wszystko. Jest PIP. I nie poprzestaniemy, wykorzystywanie ludzi jest bardzo nie na miejscu.
zdjecie uzytkownika
oj - 2014-08-06 23:18:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [aa93 - 2014-08-05 21:21:15]:
Oj no już już spokojnie bez nerwów. Chyba zatkao kakao :) dziękuję. Dobranoc.
zdjecie uzytkownika
julia - 2014-08-07 09:30:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co Tobie zatyka
zdjecie uzytkownika
aa93 - 2014-08-07 17:22:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [julia - 2014-08-07 09:30:43]:
No dokładnie:)
zdjecie uzytkownika
olaaa - 2014-08-07 22:27:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, słyszałam ,że poszukują do pracy w Centro Forum w Gliwicach,ktoś może posłużyć pomocną opinią?Przyznam ,że wszystko co powyżej nie napawa optymizmem...
zdjecie uzytkownika
lulia - 2014-08-08 09:06:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszędzie jest jak jest. Jak tutaj zaglądają klienci również to sobie pomyślą co to za bajzel się dzieje, ale niestety mają rację. Bardzo mała ilość osób na sklepach-pracowników, cały czas kontrola współczynników itd. bo to najważniejsze jakby nie liczyło się nic innego i cały czas naciski ze strony góry - współczynniki i utarg oraz obsługa klienta. A gdzie przepraszam przy 2 lub 3 osobach na sklepie można liczyć na obsługę przy wyprzedażach, Jedna osoba cały czas kasuje a druga z wywieszonym ozorem stara się ogarnąć sklep. Klienci z pretensjami do kasy gdzie jest obsługa na sklepie a jak się mówi że nie ma bo jest na przerwie to obraza majestatu i odzywki na cały sklep że złoży skargę na pracownika który by musiał się teleportować aby ogarnąć i obsłużyć wszystko.
zdjecie uzytkownika
kama - 2014-08-08 13:48:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Odpowiedź na: [olaaa - 2014-08-07 22:27:26]:
Tam jest ok. Tylko uwazaj na Dyrektorkę z BYTOMIA i CHORZOWA, tam będziesz miała czyszczenie mebli po nocach...
zdjecie uzytkownika
lola91 - 2014-08-08 22:22:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
Nikomu... ale to nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Wszystko oczywiście zależy od składu ekipy na sklepie, jednak Dyrektorzy, którzy zarabiają ponad 4 tys są w stanie przeboleć każdą bolączkę (podobnie kierownicy = kasa). Taki zwykły sprzedawca (1200 zł) jest traktowany jak śmieć - jak nie Ty, to na Twoje miejsce jest 10 innych (poczęstują Cię słowami), wiem bo moja przyjaciółka miała "przyjemność" współpracy w jednym ze sklepów.
zdjecie uzytkownika
majka - 2014-08-09 06:14:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
No to widzę że zaczynają przemawiać pracownicy. Rzeczywistość wychodzi na jaw.
zdjecie uzytkownika
aa93 - 2014-08-09 10:37:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I właśnie o tym mówiłam, sklep dramat, dyrektorka ma się za nie wiadomo co zresztą jak jej resztą koleżanek. Lepiej omijać i już.
zdjecie uzytkownika
kamila - 2014-08-09 14:25:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [majka - 2014-08-09 06:14:21]:
AZ BRAK MI SŁÓW NA TE WIADOMOŚĆ...TZN,ŻE ZWYKŁY SPRZEDAWCA TO PRACOWNICY, A WY DYREKTORECZKI, SZCZEGÓLNIE TY RUDA MAŁPO ➖ TY TO KRÓLOWA ŚWIATA JESTEŚ I ZE ZWYKŁYMI PRACOWNIKAMI NIE ROZMAWIASZ, ALBO TRAKTUJESZ JAK POPYCHADŁA. aa93, POPIERAM TWOJE WPISY.
zdjecie uzytkownika
marian - 2014-08-10 11:12:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
no coś wiem o tym,kazała i robi to do tej pory człowiek musi po godzinac jak ten murzyn czyscic gondole i inne meble sczotą z cifm.A moze tak sama byś się wzięla do roboty a nie tylko pokazywała palcem, RUDA TY!
zdjecie uzytkownika
karina87 - 2014-08-13 23:40:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [aa93 - 2014-08-09 10:37:52]:
czytam ale nie koge sie połapac- o jaki sklep ci chodzi? w gliwicach?
zdjecie uzytkownika
kamila - 2014-08-14 08:55:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Absolutnie NIE, chodzi cały czas o Dyrektorkę z Bytomia i jej koleżaneczkę z Chorzowa. Do tego dołącza jeszcze Pan M. Siedzą na zapleczu i przez telefon prowadzą na pewno rozmowy o bardzo istotnych rzeczach. Pewnie służbowych:):):):)
zdjecie uzytkownika
aaa127 - 2014-08-15 14:41:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A JA mam podobne spostrzeżenia ze słupska.kiedys była tu fajna ekipa i wszyscy razem ciezko pracowali a teraz paniusia dyrektorka pomiata wszystkimi az huczy jakby wszystkie rozumy pozjadała.
zdjecie uzytkownika
była pracownica - 2014-08-20 21:15:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zawsze wiedziałam, że kolesiostwo nie popłaca, a karma wraca. Nie spodziewałam się jednak, że tak szybko :-) fałszywe świńskie ryje odejdą od koryta, co mnie bardzo cieszy. Ciekawa jestem jak bardzo musi boleć upadek z tak wysokiego konia :-)
zdjecie uzytkownika
xzyx - 2014-08-21 00:42:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziwne, że w takiej firmie nie ma szans na normalne kierownictwo. Chociaż dla dobra firmy myślę, że ktoś powinien sam z siebie zrezygnować, bo specjalne psucie atmosfery niczemu i nikomu nie służy. Chociaż wiele przed tą firmą jest jeszcze do osiągnięcia bo na rynku są z tego co widzę ledwo od 2010 roku...
zdjecie uzytkownika
patrycja - 2014-08-22 18:32:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xzyx - 2014-08-21 00:42:11]:
no jak NOWA regionalna MG to osoba bez doswiadczenia, zwyly były VM'owiec to o czym tu mowa ...
zdjecie uzytkownika
susu - 2014-08-22 22:16:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co (usunięte przez administratora) była lepsza? MG ma przynajmniej szacunek do ludzi i nie drze mordy po ludziach.
zdjecie uzytkownika
świński ryj - 2014-08-22 22:38:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [była pracownica - 2014-08-20 21:15:04]:
Ty chyba najlepiej powinnaś wiedzieć :) a tak w ogóle to gratuluję odwagi i polotu...
zdjecie uzytkownika
Ewelka - 2014-08-23 06:22:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Ja natomiast nie rozumiem dlaczego nowi pracownicy są traktowani gorzej od tych starych... Idą sobie damy na zaplecze i piją kawke przez dwie godziny (ani to dyrektor, ani kierownik) a nowa osoba w tym czasie musi robić za trzech bo przecież trzeba porozmawiać i wypić kawke. Nie raz zostawałam sama, gdzie był pełny sklep ludzi i totalny sajgon!!! A tylko spróbuj zwrócić uwage, to od razu naskoczą na Ciebie, że przecież takie ' ZAJĘTE '... Nie wiem czy tylko ja miałam pecha i tak źle trafiłam czy to jest już dość powszechne zjawisko. Ciesze się, że zakończyłam współprace z tą firmą, jedyne co było dobre w tej pracy to kontakt z klientami, w większości przypadków zawsze przy okazji pomocy w wybieraniu butów można było sobie miło porozmawiać, pośmiać się. Generalnie katastrofa, można w tej pracy zwątpić w siebie!!!!!! Pozdrawiam wszystkich pracowników i wytrwałości Wam życze :)
zdjecie uzytkownika
susurusu - 2014-08-23 07:22:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [susu - 2014-08-22 22:16:35]:
hahaha, zenujaca odpowiedz , pewnie to pisza sama zainteresowana lub ktorys z jej przydupasow, wjedzie jej za chwile PIP to bedzie widziec za co! za ten szacunek do ludzi!!!!! heheheh
zdjecie uzytkownika
była pracownica - 2014-08-26 18:32:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [świński ryj - 2014-08-22 22:38:48]:
Wiem od Ciebie :D
zdjecie uzytkownika
Sims - 2014-09-05 00:09:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Ewelka A kto nowemu każe robić swoją i jeszcze czyjąś pracę? Można zawsze zasugerować nie możność wyrobienia się w czasie. Poza tym nierówne traktowanie pracowników czy kolegów z pracy jest jakoś karane. Widocznie nowi liczą się z tym, że muszą zdobyć doświadczenie i zaufanie - bardzo to dziecinne, ale czasami tak to funkcjonuje.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o

Twoj email:
Wiadomość: