Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o C-Trade Sp. zo.o

Pracowałeś w firmie C-Trade Sp. zo.o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
bravo - 2015-05-19 08:45:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Przynajmniej slask jest madry
zdjecie uzytkownika
zonk - 2015-05-19 11:55:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wznowione dostawy ale tylko w niektorych sklepach co o tym myślicie?
zdjecie uzytkownika
e - 2015-05-19 14:35:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nowa dostawa butow czy dalej same spineczki
zdjecie uzytkownika
Były pracownik - 2015-05-19 19:52:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [bravo - 2015-05-19 08:45:06]:
Odeszli z tej firmy MOCNI zawodnicy ! SŁABI zostali i kombinują jak (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
OnA - 2015-05-19 21:56:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bytom zamknięty !!! JUpiiiiiiii koniec z tym wyzyskiem !
zdjecie uzytkownika
cmok - 2015-05-19 22:15:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bytom dostaliscie wczesniej wypowiedzenia?
zdjecie uzytkownika
obecny pracownik - 2015-05-19 22:28:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Były pracownik - 2015-05-19 19:52:28]:
Zadzam się w 100%,na własne oczy widziałam,jak Ci na najwyższych stanowiskach wałki na kasie robią,jak im nie wstd,przecież najwięcej zarabiają......
zdjecie uzytkownika
Ślązaczki - 2015-05-19 22:30:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak, dostaliśmy! Wypowiedzenia, likwidacje, odprawy, dni na poszukiwanie pracy, ekwiwalenty za urlop!!!! :-))))))Czekamy tylko na świadectwa pracy;-)))))
zdjecie uzytkownika
do Tczew - 2015-05-19 23:20:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziewczyny,a jak u Was?Czy dostałyście wypowiedzenia?Przecież TCZEW już tak długo zamknięty,musiały u Was zapaść jakieś decyzje......
zdjecie uzytkownika
p - 2015-05-20 12:27:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak nawet dni na poszukiwanie pracy dostaly ciekawe bardzo ciekawe
zdjecie uzytkownika
brak słów - 2015-05-20 15:06:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludzie przestańcie już wymyślać i wypisywać bzdury nikt nie dostał wypowiedzeń i z pewnością ich nie dostaniemy. Wszyscy w firmie się zwiną, a my zostaniemy z niczym.
zdjecie uzytkownika
abra - 2015-05-20 18:22:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zabawni jesteście :) wszyscy widzą te puste ściany i gondole a Wy o dostawach mówicie! pfff Cz-wa J. zamknięta znowu ( do trzech razy sztuka ) !
zdjecie uzytkownika
ger - 2015-05-20 22:31:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Częstochowa zamknięta,już się nie otworzy!
zdjecie uzytkownika
..o - 2015-05-20 22:38:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wszystkie sklepy się powoli pozamykają ileż można czekać na jakąś informacje traktują nas jak jakiś wariatów
zdjecie uzytkownika
dudu - 2015-05-21 16:42:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
18 sklepów dostaje ogromne ilości towaru, reszta sklepów juz prawie wyprzedana, w zeszłym tygodniu było 20 palet butów , dzisiaj było 10 palet.towaru na magazynie jest bardzo duzo.coś się zmieni.
zdjecie uzytkownika
yhy - 2015-05-21 17:44:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak sobie tlumacz a dostajecie nowe buty czy znowu same stare dziadostwo
zdjecie uzytkownika
sba - 2015-05-22 10:02:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
cześć ,
buty ogólnie super nowa kolekcja ,
podobno nie wszystkie sklepy zamykaja,
te z kategorii A zostają mają byc przejete przez jakiegos nowego inwestora.
nazwa też się zmienia podobno mamy się nazywac obuwnicza tokarnia , sweet prawda
zdjecie uzytkownika
ik - 2015-05-22 12:39:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A dlaczego na stronie Centro nie ma tej super nowej kolekcji... tylko sam starocie
zdjecie uzytkownika
Radom### - 2015-05-22 15:36:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [sba - 2015-05-22 10:02:13]:
O jej!!!obuwnicza tokarnia!!!buahahahahahah!tylko ten idiota Tokarz mógł to napisać, bo tylko on tu siedzi na tym zjebanym blogu dla kretynów takich jak on!nigdy niczym innym się nie zajmował oprócz knucia, pomówień i szkodzenia ludziom to bądźcie pewni, że w tej sytuacji Wam coś pomoże!!!!buahahahahaah!pozdrawia Radom ;D dobrze, że zwiałam od tego walniętego na łeb gościa z jego emocjami.,,###
zdjecie uzytkownika
iii - 2015-05-22 17:52:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Skoro Warszawa pracuje do końca maja ,a my SKLEPY nie mamy oficjalnej informacji,logiczne ,że chcą Nas wyj.......!!!!!!
zdjecie uzytkownika
iii - 2015-05-22 17:53:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy zamknięte na śląsku sklepy dostały wypowiedzenia?NIE!!!To macie odpowiedź!
zdjecie uzytkownika
jjj - 2015-05-22 20:16:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A skąd wiadomo, że biuro do końca maja?
zdjecie uzytkownika
VOX - 2015-05-22 21:09:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z przecieków kochana, z przecieków:-)) Informacje PEWNE!
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Pierwsza rozmowa prowadzona w miejscu,które kompletnie się do tego nie nadawało. Kolejna z dyr.regionu przeprowadzana na zapleczu sklepu.umówiliśmy się na godzinę 15.00. w międzyczasie telefon o zmianie godziny (19.00 "odpowiednia" godzina na rekrutację).Spóźnienie dyr.regionu "tylko" 50min.Zapomniał powiedzieć przepraszam.
Pytania: Co by Pani zrobiła gdyby Pani złapała pracownika na kradzieży? Jaki ma Pani pomysł na poprawienie wyników? Jakiego zna Pani projektanta obuwia? Tyle pamiętam. Rozmowa zakończona po 21 w piątek. W sobotę o godzinie ósmej zaczynałam pracę.
zdjecie uzytkownika
jjj - 2015-05-22 21:33:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [VOX - 2015-05-22 21:09:12]:
Jezeli masz takie dojscia to co robisz jeszcze w sklepie? (majac informacje potwierdzone mozna bylo uciec)
zdjecie uzytkownika
vox - 2015-05-23 00:23:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Gdzie uciec?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy C-Trade Sp. zo.o?
Zadaj pytanie
alert