Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o C-Trade Sp. zo.o

Pracowałeś w firmie C-Trade Sp. zo.o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
rozbawiona - 2015-07-01 17:36:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak mieliście czekać na odprawy :D
zdjecie uzytkownika
ha - 2015-07-01 19:45:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Taka rozbawiona w cudzysłowiu. Tobie się nie należy i tak się cieszysz,mina Ci opadnie razem z koparą jak dostaniemy,żal mi Ciebie
zdjecie uzytkownika
pr - 2015-07-02 08:40:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kiedy mają być wypłaty za czerwiec ? Ktoś wie ?
zdjecie uzytkownika
zara - 2015-07-02 09:35:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kto pracował w tym hr że nie potrafili nawet porządnie rozwiązać tych umow? Kobiety w ciąży i na macierzyńskim zostają bez środkow do życia przez to że złą podstawę prawną wpisali! Powinno być likwidacja zakladu pracy bo likwidacja stanowiska pracy to tryb indywidualny i nie wolno tym trybem zwalniać kobiet w okresie ochronnym.
Nieuki
zdjecie uzytkownika
www - 2015-07-02 09:59:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No właśnie też mnie interesuje czy ktoś coś wie o wypłatach? A co do wypowiedzeń to kobiecie w ciąży czy na macierzyńskim nie można wypowiedzieć umowy z powodu likwidacji stanowiska pracy, musi być likwidacja pracodawcy. Muszą to sprostować a jak nie to zostaje sąd pracy.
zdjecie uzytkownika
lila - 2015-07-02 11:00:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam Kobiety ! Ja też byłam w tej sprawie w ZUS i pisałam do ADP i dokładnie jest taki jak piszecie. Pracodawca nam tego nie sprostuje bo go nie ma już, odwalił marną robotę i uciekł, zostaje Sąd Pracy a na to jest 7 dni od otrzymania wypowiedzenia więc musimy się spieszyć, ja składam dzisiaj pozew do Sądu Pracy o wypowiedzenie umowy z naruszeniem przepisów prawa. Można też wyslać pocztą polską i to jest dzień złożenia pozwu. Więc nie można tego przegapić. A faktycznie, nawet nie umieli nam porządnie umow wypowiedzieć
zdjecie uzytkownika
www - 2015-07-02 11:35:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jest wypłata, dostaliście całość? Bo na niestety nie.
zdjecie uzytkownika
Marta - 2015-07-02 12:05:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [www - 2015-07-02 11:35:31]:
Co to znaczy ze nie całość ? Czeg brakuje ? Ja jeszcze nie mam,
zdjecie uzytkownika
www - 2015-07-02 12:28:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Marta - 2015-07-02 12:05:20]:
dostałam 700 zł wypłaty
zdjecie uzytkownika
???? - 2015-07-02 12:40:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ile masz na pasku plac?
zdjecie uzytkownika
xyz - 2015-07-02 12:44:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [www - 2015-07-02 11:35:31]:
a kiedy dostałaś
zdjecie uzytkownika
www - 2015-07-02 12:46:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie dostałam paska, jestem w ciązy i na l4 jestem, powinnam dostać jak co miesiąc normalną wypłate bo oni sie potem z zusem rozliczają a tu taka niespodzianka. A wypowiedzenia nie dostałam jeszcze.
zdjecie uzytkownika
www - 2015-07-02 12:48:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xyz - 2015-07-02 12:44:47]:
dzisiaj
zdjecie uzytkownika
Marta - 2015-07-02 12:52:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dostałaś 700zl ??? A ile według Ciebie powinnaś dostać? Co to w ogóle za kwota??? A ekwiwalent za urlop? Miałaś jakiś zaległy? Napisz ile brakuje, proszę.
zdjecie uzytkownika
Marta - 2015-07-02 12:55:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A kiedy właściwie kończy Ci sie okres wypowiedzenia? W sensie do kiedy masz umowę z C-Trade?
zdjecie uzytkownika
www - 2015-07-02 12:58:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Marta - 2015-07-02 12:52:37]:
Powinnam dostać ok 1300 zł. Nie wiem skąd im się ta kwota wzięła... Wypowiedzenia na razie nie mam więc za urlop też na razie nie wypłącą... A mam zaległy. Próbuje to jakoś wyjaśnić teraz ale to trudne...
zdjecie uzytkownika
ewa - 2015-07-02 16:15:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Moim zdaniem nie wysłałaś dobrze L-4, powinnaś już wysyłać do ADP bo firmy już nie ma. I dlatego Ci nie naliczyli. Pewnie miałaś L-4 podzielone na pół miesiaca i dlatego. To wyślij do ADP to może CI uzupełnią za miesiąc.
zdjecie uzytkownika
xyz - 2015-07-02 16:16:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pobierz sobie pasek płac. remu-a z ADP i masz czarno na białym wszystko
zdjecie uzytkownika
www - 2015-07-02 17:40:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no właśnie l4 miałam prawie do końca miesiąca więc nie zgadza mi się to... Zobaczę co mi odpowiedzą... Mam nadzieję, że to po prostu błąd jakiś...
zdjecie uzytkownika
otto - 2015-07-02 17:55:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dostałam dziś wypłatę i jest tyle ile powinno być :) moja nadzieja na odprawę rośnie.
zdjecie uzytkownika
Edit - 2015-07-02 18:53:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [www - 2015-07-02 17:40:21]:
Też jestem na L4 ciążowym dostalam 735 zł. Nie wiem o co chodzi. Gdzie pisałaś w tej sprawie? Do ADP? Bo przelew dostałam wgl od Kondotier SP. Z. O. O. nie wiem gdzie mam dzwonić, co za paranoja :)
zdjecie uzytkownika
www - 2015-07-02 19:02:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Edit - 2015-07-02 18:53:45]:
dzwoniłam do adp, kazali mi maila napisać i czekam na wyjaśnienie... Jeżeli tego nie wyjaśnie pozostaje mi chyba wizyta w państwowej inspekcji pracy...
Też dostałam przelew z tej firmy ale nie mogę znaleźć żadnego kontaktu do nich...
zdjecie uzytkownika
Edit - 2015-07-02 19:15:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [www - 2015-07-02 19:02:25]:
Możesz mi podać tego maila do ADP? No ja już dzisiaj byłam w Sądzie Pracy złożyć pozew o to bezpodstawne wypowiedzenie a teraz ta dziwna akcja z wypłatą, do porodu mam miesiąc ledwo sie ruszam a trzeba łazić przez głupote tej firmy!!! Też szukałam numeru nawet w KRS sprawdzałam i nic żadnego kontaktu... Ciekawe jak inne osoby na L4 czy też dostały tylko część wyplaty... Masakra po prostu...
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Pierwsza rozmowa prowadzona w miejscu,które kompletnie się do tego nie nadawało. Kolejna z dyr.regionu przeprowadzana na zapleczu sklepu.umówiliśmy się na godzinę 15.00. w międzyczasie telefon o zmianie godziny (19.00 "odpowiednia" godzina na rekrutację).Spóźnienie dyr.regionu "tylko" 50min.Zapomniał powiedzieć przepraszam.
Pytania: Co by Pani zrobiła gdyby Pani złapała pracownika na kradzieży? Jaki ma Pani pomysł na poprawienie wyników? Jakiego zna Pani projektanta obuwia? Tyle pamiętam. Rozmowa zakończona po 21 w piątek. W sobotę o godzinie ósmej zaczynałam pracę.
zdjecie uzytkownika
www - 2015-07-02 19:26:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Edit - 2015-07-02 19:15:43]:
mail jest podany na ich stronie (biuro@adp.com) i na niego mi kazali napisac. Ja nawet wypowiedzenia jeszcze nie dostałam... Mam nadzieje że to się wyjaśni. Jakbyś się czegoś dowiedziała to napisz...
zdjecie uzytkownika
Edit - 2015-07-02 19:31:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [www - 2015-07-02 19:26:25]:
Jasne, też tam napisze niech widzą że jest problem. Ja dostałam wypowiedzenie a co najśmieszniejsze tydzień przed tym jak dzwoniłam do adp dostalam informacje że umowa zostaje przedłużona do dnia porodu, a tu taka niespodzianka :D L4 wysyłałam tez do Warszawy i wiem że na pewnk zostały odebrane bo wziełam piorytet, za potwierdzeniem odbioru i z powiadomieniem sms że ktoś tl tam odebrał. Także nie wiem skąd im się wzieła ta dziwna kwota przelewu, naprawde.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy C-Trade Sp. zo.o?
Zadaj pytanie
alert