Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

frruu

Dsie, ty sam ze soba rozmawiasz????

stary pracownik

Ale zes wymyslil dsie. Ja mam zlozyc wypowiedzenie??? Po trzech latach pracy??? Wez sie zastanow. Nie takie prawo, tylko pracodawca powinien nas rzetelnie informowac kiedy firma sie zamyka i wyslac mi wypowiedzenie - likwidacje i odprawe. A nie krecic i mataczyc. Marzy wam sie ze potulnie zlozymy wypowiedzenia:-))) To sa dzialania na szkode pracownikow!!!!

aniolek
@stary pracownik

DS - dzięki. Stary pracowniku- z tego co ja rozumiem to DS odpowiedzial na takie pytanie: "A jak dostane za tydzien robote to co? Mam porzucic ta? Przeciez nalezy mi sie likwidacja, odprawa." Czyli wypowiedzenie sklaadamy jak znajdziemy inna pracę anie wczesniej. DS a co grozi za porzucenie pracy ?

ggg

C-Trade to spółka - córka zupełnie zależna od radzieckiej spółki - matki.

@ggg

A może sobie być i nawet teściową nie tylko córką. Nie zmienia to faktu że jest zarejestrowana w Polsce i musi działać według polskiego prawa. Pozdrawiam DS. P.S dobranoc, jutro wracam do walki z trolami i niewiedzą :)

płaczek do DS
@ggg

A kto tu mówi,że się zwolnił i płacze?Człowieczku ludzie ,którzy się zwolnili tak jak ja ,siedzą w nowych firmach ,albo na L4 .Nikt po Ruskich płakał nie bedzie.No chyba,ze mówisz o sobie...

zeb

Ds, a jak mam szukac pracy jak tej nie mam zakonczonej rozwiazaniem i swiadectwem? A jak dostane za tydzien robote to co? Mam porzucic ta? Przeciez nalezy mi sie likwidacja, odprawa. To jak szukac pracy? Powiedziec mam ze zaczne jak tu sie skonczy ? Tak? Pelna profeska.

@zeb

Nie porzucić tylko złożyć wypowiedzenie, zapewne masz 2 tygodniowy okres wypowiedzenia. Wówczas Ty rezygnujesz więc nie należy Ci się odprawa.Takie prawo. Do poszukiwania pracy nie jest potrzebne świadectwo. Świadectwo uzyskujesz po zakończeniu pracy. Jak wypowiesz umowę to dostaniesz świadectwo po upływie okresu wypowiedzenia. Pozdrawiam DS

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
l

Ha ha okaze sie ze wszyscy zostana bez wyplat bez odpraw na ktore tak licza i beda sie sadzic i sadzic a pieniedzy nie bedzie ale jak lubicie robic za darmo to prosze bardzo. Ta firma to jeden wielki przekret i tu nie ma co wierzyc a ten mondralinski co tu tak wypisuje i chce pokazac jaki to madry jest zobaczymy co powie jak zostanie bez kasy... tak mysle ze to wypisuja ludzie, ktorzy sie boja zeby nie musieli tam sami zapierniczac bo niestety ale nie maja wyjscia i wierza w te glupoty co im klada do glowy powodzenia

@l

No to żeś ludziom poradziła, nie ma co. No i oczywiście w sumie to jutro jest armagedon i najlepiej się zwolnić i płakać w domu. SUPER WYJŚCIE. Ja dostałem wypłatę w maju, jak każdy. Więc nie wiem kto za darmo pracuje. Jak nie dostanę w czerwcu to odrazu wypowiem umowę i udam się do sądu. Kasę dostanę może w sierpniu, może we wrześniu ale dostanę. Bo ja nie płaczę jak beksa tylko działam. Spokojnie jak zajdzie taka sytuacja, napiszę Wam co i jak żeby odrazu odprawę otrzymać. Trole nie muszą wierzyć. To jest dla normalnych ludzi :) Pozdrawiam mądraliński DS:)

pat

Od czerwca przejmuje nas inna firma i będziemy handlować ciuszkami....

yhy

Jak dla mnie po prostu Centro boi sie teraz o swoja (usunięte przez administratora) i musza sie bronic. Na waszym miejscu nie siedzialbym tam dluzej tylko szukal pracy i zostawil to wszystko tam i tak juz nic nie bedzie dobrego

@yhy

Ale to chyba jest oczywiste że trzeba szukać pracy. Sporej jednak części się nie uda. A straszenie ich bzdurami na pewno im nie poprawia samopoczucia. Pozdrawiam DS

DT

A taką ułomku,że jesteś z biura,kończysz pracę 31 maja i bzdury wypisujesz....KRS,haha

@DT

Jestem ze sklepu. Ale nie ma to znaczenia ułomku ponieważ w przeciwieństwie do Was Troli to ja piszę prawdę którą każdy w bardzo prosty sposób może spawdzić w ciągu 5 minut nie wychodząc z domu.

zrozpaczona

Do eksperta DS kktory uwaza ze nic strasznego sie nie dzieje. Jestem na macierzynskim, co mam zrobic bez swiadectwa pracy?

@zrozpaczona

Nie powiedziałem że nic strasznego sie nie dzieje. Dzieje się zle ale nie będzie tak jak tu niektórzy bzdury piszą. Najlepiej udaj się do ZUS-u tam uzyskasz najpewniejszą informacje.Na razie firma jeszcze istnieje a świadectwo pracy na pewno otrzymasz.Możesz być spokojna. Na razie kasa wpływa i przypuszczam że w czerwcu też wpłynie. Pozdrawiam DS

DT

Wielki DS, Centro jest firmą zarejestrowaną poza granicami z siedzibą w W-wa.Taki mądry DS......,aż wstyd,że nie wie gdzie pracuje.

do DT
@DT

Nie wiem czy znasz taką instytucję jak KRS? Zapewne nie. Zapewne też nie znasz chociażby podstaw prawa gospodarczego ponieważ nie wypisywałbyś takich bzdur. Kolejny mały móżdżek. Firma C-Trade jest zarejestrowana w Polsce i działa w Polsce. Jest wpisana do KRS-u. Ma NIP i REGON Wiem, wiem nie dacie sobie wmówić że czarne jest czarne :) No dalej Trole, jaką głupotę i bzdurę jeszcze wymyślicie. Pozdrawiam DS

Super

Pseudo fachowców którzy wypowiadają sie na tematy na które nie mają zielonego pojęcia zawsze będą nazywał ludźmi z minimalny mózgiem. Wystarczyło odrobinę chęci i już się wszystko wyjaśniło. Nie napisałem że sytuacja będzie fajna. Ale na pewno nie będzie takiego armagedonu jak co poniektórzy próbowali tu to przedstawić. Ja chcę ludziom pomóc a nie ich nastraszyć. Tym się różnię od ludzi z minimalnym mózgiem. Pozdrawiam DS

do bzdury

DS,taki zorientowany....,człowieku Fundusz Gwar.jest tylko w przypadku firm zarejestrowanych w kraju!!!!

Następny ograniczony
@do bzdury

Aż takiej głupoty to jeszcze nie widziałem. Ręce i nogi opadają. Człowieku, C-Trade jest polską firmą zarejestrowaną w POLSCE ma nip i regon CZŁOWIEKU o małym rozumku. Pozdrawiam DS.

bbb

Aaa ty to ale super jesteś

aaa

Nie musisz ds obrazac ludzi minimalnym mozgiem. Tak, masz racje, do sredniej krajowej. I faktycznie sytuacja pracownikow bedzie super fajna. Poczekamy na dokumenty i pieniadze kilka miesiecy. A Syndyk to niby skad ma miec pieniadze z masy upadlosciowej? Centro ma jakis majatek? Czy dlugi? Bo sie gubie...

lipa

A przyszlo Ci Bzduro do glowy, ze Syndyk wypaca tylko do minimalnej krajowej, ekwiwalent za urlop z biezacego roku a zalegly przepada i ze odprawa tez jest do minimalnej z funduszu??? Ze czekasz na ten ochlap sporo czasu? I na swiadectwo tez sie czeka pare miesiecy? To jest taka fajna sytuacja?

kolejna bzdura
@lipa

Minimalny to Ty masz mózg. Po pierwsze fundusz wypłaca do wysokości przeciętnego wynagrodzenia maksymalnie za okres 3 miesięcy. Sprawdź w internecie. Po drugie w większość sprzedawców ma minimalne więc kogo tu straszysz ?? A po trzecie to syndyk ma OBOWIĄZEK wypłacać taką kase jak jest w umowie a gdy on nie ma kasy dopiero idzie sie do funduszu. Tak, to prawda że kasa może być opóźniona, tak jak i świadectwo pracy ale będzie !! I nie pisz bzdur jak nie masz kompletnie pojęcia ponieważ sprawdzenie tych informacji zajmuje 5 minut. Wystarczy mieć odrobinę rozumu i internet. Trolu :) Pozdrawiam DS.

kolejna bzdura
@kolejna bzdura

A i zapomniałem że to jest ten CZARNY SCENARIUSZ tzn jakby firma sama nie chciała wypłacić kasy. Jak na razie na to sie nie zanosi, wypłata wpływa terminowo. Oczywiście tym którzy tu pracują. Pozdrawiam DS.

bzdura

Nie strasz nie strasz bo sie zesr... Co jak co ale wystarczy odrobine czasu i można poszukać w internecie. Nawet gdyby wszyscy znikneli z firmy to sąd ustanowi syndyka. Nie pierwsza i nie ostatnia firma upada. I są procedury do tego w polskim prawie. Jest też Fundusz Gwarantowanych Swiadczeń. Wystarczy odrobina dobrej woli i mozna się dowiedzieć wszystkiego. W każdym mieście można uzyskać darmową poradę prawną w odpowiednich instytucjach. Na pewno nie tu od Troli ? A pozatym to nie kłam że za coś musiałaś płacić bo to już totalna bzdura !!!

iiii

Przeciez do adp sie nawet nie dodzwonisz. Wszystko robil hr a jak hr nie bedzie to kto bedzie posredniczyl?

do ggg

ADP wystawi Ci świadectwo pracy?A co w ADP pracujesz? i cokolwiek chcesz z ADP to placisz,byłam na macierzyńskim ,różne dokumenty od nich brałam to wiem.

ggg

ADP jest odpowiedzialne za sprawy hr a to jest odrębna firma. Zastanów się co piszesz i nie strasz ludzi.

uuu

Nie dostaniesz wypowiedzenia,wypłaty,nadgodzin ,świadectwa itp Kto Ci to wystawi ?kto Ci to obliczy?Zastanów się!!!

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o