Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Region Śląsk

Ci co są na L4 ! Uważajcie Regionalna załatwia wam komisję ... Chyba Wyborczą. Po ostatniej wizycie w końcu zaczęła coś robić ... tylko szkoda, że już za późno. Skończyło się siedzenie na zapleczu po 8h i patrzenie w monitor. Ojojojjjjjjjj ....

do Włada

Człowieku,gdzie te wypowiedzenia?Ile jeszcze? A może czekasz,byśmy sami pozamykali Ci sklepy przestając się w nich pojawiać??Co za firma,co za ułomy tam pracują!!!!!

yhy

Nie wiem kto tam jeszcze pracuje chyba tylko wytrwali zatwardziali zwolennicy tej glupiej gadaniny i wierzacy ze wielcy regionalni i dyrektorzy maja dla nich inna prace

delegacja

Wszystko jest super,dostaniemy odprawy,ekwiwalenty ,ale tylko Ci którzy tyrają do końca,bo Ci co na L4 Komisję Zus będą mieli na głowie,takie ciekawe informacje opowiada Szefowa ze Śląska.Bardzo mądrze,ale nie ma co się dziwić ,bo TA Pani nie bardzo zna się na prawie pracy i innych istotnych przepisach.Takich jak delegowanie pracowników do innych miejsc pracy ,bez delegacji,bez aneksu zmieniającego-tego tez pewnie nie wie.....Jeździłam na inne sklepy ,ale koniec WYKORZYSTYWANIA!!!Nie liczcie już na mnie!

szczęśliwa
@delegacja

Tak,to prawda,ja też zmykam!Nie mogę znieść tych kłamstw ,że wszystko będzie dobrze.Na całe szczęście dziś dostałam pracę,pierniczę te Jej obiecywanki ,że zapłaCą ,że odprawy będą ,że nadgodziny wypłacą.Nie ma sensu!Słuchajcie,naprawdę nie jest tak ciężko z pracą,za dwa tygodnie zaczynam i to za 200 więcej na podstawie .Jestem taka szczęśliwa.Życzę Wszystkim ,którzy tam siedzą w stresie tego samego.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
do ds

drogi ds mam pytanie , czy nie uwazasz ze ciebie powinien zdiagnozowac jakis dobry psychiatra? siejesz zamet i nic innego

DS

Trolu jeden przestań przekręcać. Po pierwsze nie jestem po stronie firmy. Ja szykuje się na batalie w sadzie jak dojdzie do najgorszego. Po drugie post powyżej ma wam Trolom udowodnić ze jak się ziści Wasza przepowiednia i nikogo nie będzie od czerwca w biurze to ani zwolnienie, ani macierzyński nie uchroni Was. Po trzecie chce żeby każdy byl przygotowany i zawczasu wiedział co i jak ma robic jak sprawy naprawde się zle potoczą. Oczywiście liczę na to ze wszystko będzie ok ale szykuje sie tez na czarny scenariusz. Czy to zle ze podpowiadam ludziom gdzie maja szukac pomocy? Co Wam tak przeszkadza ? Na razie liczę ze będzie dobrze. Ale jak to mówią chcesz pokoju szykuj się na wojnę. Jak firma będzie wiedziała ze ludzie nie odpuszcza i pójdą do sadu to może ... A wy co robicie frajerzy? Trole a może to wy jesteście z centrali i zalezy Wam żeby ludzie nie wiedzieli co robic ? Pozdrawiam DS

jjj

Oni mają więcej na L4,niż dwie Twoje wypłaty,też bym siedziała.

lipa

To znaczy ze sam sobie zaprzeczasz. Od kilkunastu postow piszesz ze nasza kochana firma nie robi nam wielkich problemow i ze to wszystko to nie jest armagedon. A potem wklejasz taki post kobiety na macierzynskim. To mala tragedia? Wiesz ile mamy w firmie kobiet na macierzyskim? A pracodawca ma to gleboooooko!!!

trolll

Od prawnika z Mopsu o przepisach Zus? A co ma piernik ... Nie trzeba isc do sadu, zus kontroluje pracodawce czy faktycznie nie wyplaca zasilku i przejmuje zobowiazanie. I daj spokoj z tymi Trolami. Masz manie przesladowcza? Dlaczego zalezy ci zeby ludziom zle podpowiadav o zwolnieniach? Zadzwon do zusu to potwierdzisz ze nie trzeba isc do zadnego sadu.

@trolll

Tak od prawnika z MOPS-u. Chodzi mi o to że wszyscy będziemy mieli takie same problemy. I osoby na zwolnieniach i te pracujące. Oczywiście jak dojedzie do tego że firma będzie niewypłacalna. Zwolnienie lekarskie kompletnie przed niczym nie chroni. Poniżej cytat z forum prawnego. Bardzo łatwo można znaleźć w necie. ZUS tak chętnie nie płaci. Nie wystarczy tylko papierek. Proszę : "witam ! jestem w podobnej sytuacji.Pracodawca nie wypłaca mi zasiłku macierzyńskiego. zgłosiłam pisemny wniosek do zus-u z prośbą o przejęcie od pracodawcy wypłacanie zasiłku. No i zus pisze do pracodawcy pisma o przesłanie odpowiednich dokumentów, ona jednak ciągle zwleka itd. sprawa toczy sie już 3 miechy , ciągle jeździłam ,dzwoniłam do Pani która prowadzi moją sprawę , ale to jest takie przeciąganie... byłam nawet w PIP , ale oni stwierdzili ,że tą sprawą zajmuje sie ZUZ, więc tak jakby dużo zależy od ich "tempa" a nad zuz-em nie ma odpowiedniej jednostki, która mogła by ją popędzić !!! a pracodawca nie bardzo współpracuje.z tego co Pani w zusie mi powiedziała to takie sprawy ciągną sie pół roku, czasem dłużej .To jest dla mnie chore, że nie ma odpowiednich sankcji dla tego typu spraw . więc mogę liczyć tylko na łód szczęscia i mieć nadzieję, że odzyskam te pieniądze, tym bardziej, że mam chore dziecko," Czyli jak chcesz szybko kasę i tak będziesz musiał udać się do sądu.Zwolnienie przed niczym nie chroni. Dlatego radzę wszystkim aby odpowiednio się przygotowali do takiej sytuacji. Byli gotowi. Teraz mają jeszcze czas udać się do prawnika. Pozdrawiam DS

nnnnnnj

trzeba byc niezłym frajerem zeby nie isc na l4 i siedziec tam i czekac na niewiadomo co , ciekawe gdzie dyrektorzy dostana robote za 3,5 tysiaca

yhy

Mowa tu o trolach o ludziach trzezwo myslacych, ktorym sie nie wcisnie kitu kolejnego i moze tak pisza bosie obawiaja o to czy dostana pensje za swoja prace

yyy

juz widze jak na lewych zwolnieniach sami sie podkladaja do zus-u hehehehe zanim sie ogarna co i jak po wnisoakch o przejecie juz beda na kontroli bo przeciez zus uwielbia wyplacac kase hehehe inwalidom renty zabieraja z tu dadza kase od reki juz to widze szukajcie pracy to jedynyne wyjscie

DS

Czy 20 czy 50 nie ma to znaczenia dla nas.Do sądu trzeba iść i tak aby udowodnić iż nie dostało się zasiłku. Na ładne oczy nikt Ci nie wypłaci. Ja dostałem taką informacje u prawnika z MOPS-u. I wszystkich odsyłam do prawników. Nie słuchajcie tu tych Troli. Wiecie po co Troll żyje ? Żeby wkurzać wszystkich dookoła :) Pozdrawiam DS

Moreno

Zus sam robi kontrolę u pracodawcy czy nie wypłaca świadczenia. Sam sobie zadzwoń to zobaczysz.

aaa

Do sądu aby uzyskać wyrok sądowy. Udowodnić że nie było wypłaty świadczenia. Nie wystarczy powiedzieć że się nie dostało pieniążków. Zadzwoń do ZUS-u na jakiej podstawie w takiej sytuacji wypłaci CI kasę.

Moreno

Ds. Wyszukiwarka nie boli, jeżeli chodzi o zwolnienia lekarskie to po pierwsze dotyczy to firm powyżej 20 osób a nie 50, a po drugie, nie do sądu tylko do Zusu muszą iść ludzie i złożyć pismo o przeniesienie wypłaty z pracodawcy na zus. I Zus musi wypłacić pieniądze gdy pracodawca jest niewypłacalny. Po co do sądu ?

l

Lepiej szukac pracy niz siedziec w tej dziwnej firmie. A Ci co tak bardzo chca niech siedza do konca i czekaja na te grosze zamiast zajac sie szukaniem nowej pracy... Ruski wam wszystko dadza haha

yhy

nikt niestety nie pisze tu o tym co maja zrobic Ci ludzie, ktorzy nie moga czekac na pieniadze, ktore byc moze beda musieli wywalczyc w sadzie jezeli nie dostana tego normalnie w czerwcu

@yhy

Już pisze co zrobić. Żeby Trole nie podchwyciły tematu odsyłam do instytucji zewnętrznych. Tu macie link gdzie można uzyskać darmową poradę prawną. www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wszystkie/art,5544,6261,gdzie-po-bezplatna-porade-prawna.html Do Administratora:Proszę o nieusuwanie tego postu - link jest do strony rządowej w celu pomocy. Tam uzyskacie wyczerpujące informacje co i jak zrobić. W skrócie powiem tak. Wypowiadasz umowę ale w trybie art. 55( o ile firma nie wypłaci wynagrodzenia) i wtedy należy Ci się odprawa i kasa za okres wypowiedzenia. Następnie do sądu. Międzyczasie drukujesz wniosek ze strony FGS. Po uzyskaniu nakazu zapłaty do komornika. Jak komornik nie ściągnie to wtedy do FGS. I podkreślam że nie jest powiedziane że firma nie zapłaci. Ja liczę że jednak obejdzie się bez sądu. Ale jestem naszykowany na najgorsze. P.S. Ucieczka na zwolnienie nie załatwia problemu ponieważ w firmach powyżej 50 osób to pracodawca wypłaca zasiłek. I odlicza go sobie od składek. Więc jak nie będzie wypłaty to nie będzie też zasiłku. I Ci na zasiłku i tak będą musieli iść do sądu :) Jedyne dobre rozwiązanie to znalezienie dobrej pracy. Pozdrawiam DS

pink

Brawo :-):-):-)

pink

Dostaniesz berło, korone i tytuł pracownika roku... wpisz se to pytanie w google to sie dowiesz ptasi móżdżku ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o