FHP Promar

Jarocin

Opinie o FHP Promar

Marciciniak narzuca kary pieniężne na pracowników. 1000 zł czy 3000 zł to norma. Zdarzyło się i 20000 zł

gfr

no ale z drugiej strony to zadna praca do lekkich nie nalezy

Jarociniak

Zgadzam się z przedmówca w 100 procentach co tam sie dzieje to woła o pomstę do nieba jak dobrze ze juz tam nie pracuje ludzie tylko czekaja aby kogo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naskarżyć na kogoś. Szef produkcji Ernest to dziecko we mgle słucha kogos a własnego zdania nie ma jak bym mu powiedział że ten to i owo zrobił to by uwierzył i poszedł do tej 2 osoby i [usunięte przez administratora] nie wysłuchując jej zdania na temat tego czy owego zdarzenia. Teraz moim przełożonym jest gostkiem który tez pracował w promarze na drukarkach i jak spytałem go o promar to odpowiedział że szkoda słów że tak niewiarygodnych przełożonych nigdy nie miał że w poniedziałek dawali mu umowę a w piatek dali świadectwo pracy z tekstem że sytuacja sie zmieniła, z reszta ze mna tez podobnie postąpili.Jeżeli chodzi o zarobki to może sa ponad stan w jarocinie ale nie za cenę atmosfery jaka dawają. Logistyka leży na całego jeżeli dokończam torebki a potem pół zmiany zmieniam maszynę na inne a następnego dnia przychodzę i każą mi ustawiać na te 1sze torebki to gdzie tu sens. o atmosferze juz mówiłem ale teraz jak sobie przypominam to nawet śmieje sie przypominam sobie jak wszyscy narzekali na takiego gostka z drukarki takiego łysego ale nikt mu nic nie powiedział tylko czekali na jego zmiennika i jemu nadawali ze ten zrobił to i owo ze nie zrobił tego itp. Ja po-prostu nie polecam tej firmy teraz mam robotę dojeżdżam 25 km ale atmosfera jest super. Jeśli ktos ma wybór niech omija ta firme szerokim łukiem

andrzej

Promar łomianki. Nie polecam tej firmy. Zreszta jak wiedziecie na plac to widać co ta firma jest warta jedna wielka klapa. Baby kierują a zarobic nie da sie. Obsługa technologiczna mizerna.

Zostaw opinię o FHP Promar - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHP Promar