Opinie o Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Promar Marciniak Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. w Jarocin

Marciciniak narzuca kary pieniężne na pracowników. 1000 zł czy 3000 zł to norma. Zdarzyło się i 20000 zł

Jarociniak

Zgadzam się z przedmówca w 100 procentach co tam sie dzieje to woła o pomstę do nieba jak dobrze ze juz tam nie pracuje ludzie tylko czekaja aby kogo (usunięte przez administratora) naskarżyć na kogoś. Szef produkcji Ernest to dziecko we mgle słucha kogos a własnego zdania nie ma jak bym mu powiedział że ten to i owo zrobił to by uwierzył i poszedł do tej 2 osoby i [usunięte przez administratora] nie wysłuchując jej zdania na temat tego czy owego zdarzenia. Teraz moim przełożonym jest gostkiem który tez pracował w promarze na drukarkach i jak spytałem go o promar to odpowiedział że szkoda słów że tak niewiarygodnych przełożonych nigdy nie miał że w poniedziałek dawali mu umowę a w piatek dali świadectwo pracy z tekstem że sytuacja sie zmieniła, z reszta ze mna tez podobnie postąpili.Jeżeli chodzi o zarobki to może sa ponad stan w jarocinie ale nie za cenę atmosfery jaka dawają. Logistyka leży na całego jeżeli dokończam torebki a potem pół zmiany zmieniam maszynę na inne a następnego dnia przychodzę i każą mi ustawiać na te 1sze torebki to gdzie tu sens. o atmosferze juz mówiłem ale teraz jak sobie przypominam to nawet śmieje sie przypominam sobie jak wszyscy narzekali na takiego gostka z drukarki takiego łysego ale nikt mu nic nie powiedział tylko czekali na jego zmiennika i jemu nadawali ze ten zrobił to i owo ze nie zrobił tego itp. Ja po-prostu nie polecam tej firmy teraz mam robotę dojeżdżam 25 km ale atmosfera jest super. Jeśli ktos ma wybór niech omija ta firme szerokim łukiem

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

@pracownik

A pieniądze jakie tam zarabiaja

@pracownik

Ja jesteś gamon to h.... Zarobisz i musisz płacić za swoje błędy. W pracy należy myśleć a nie bąki zabijać jak ci wszyscy co myślą że wszystko samo się zrobi. Jak i ty baranie.

Kamil W.
@Zagubiony

Zagubiony to Ernest Witczak. "Kierownik" po liceum gastronomicznym, siwe włosy, chudy z wydętym brzuchem. Chcieli wydymać drukarza ale on się nie dał. Sprawa w sądzie którą wygrał drukarz. W firmie mówią, że to oni wygrali.

Anonin
@pracownik

Pracuje tu 10 lat i pierwsze słysze by narzucił tu na kogoś kare. Pozdrawiam ????

Damian
@pracownik

Za jakiego powodu pracodawca narzuca tak wysokie kary. Czy w kontrakcie były zwarte takie ustalenia i pracownicy mieli obowiązek się na nie zgodzić? Wytłumacz to proszę.

Pracownik W.
@Kamil W.

Gadasz (usunięte przez administratora) ... Ernest bardzo dobry kierownik firma na wysokim poziomie. Weekendami można sobie dorobić jesli ktos potrzebuje pieniędzy... z tego co mi wiadomo to Ty musiałeś płacić pozdrawiam

Haha
@Pracownik W.

Ernest i dobry kierownik? Hahaha . Nie bez powodu produkcja mówi na niego Pinokio

Michał Nowy wpis
@pracownik

Niestety to prawda. W tej firmie jest dużo przekrętów. Łamanie przepisów BHP, obrażanie pracowników,

Biuro Nowy wpis

Bardzo dużo wypadków w pracy. Wszystkie z winy pracownika. BHPowiec zatrudniony jest przez Marciniaka (właściciela firmy). Sama byłam świadkiem jak mówił Marciniakowi żeby założył osłony na drukarce już po wypadku. Dopiero potem przyszedł sporządzić protokół. Samowolki budowlane, fałszowanie dokumentów związanych z budową. Sprawa wkrótce zgłoszona do prokuratury.

Pytanie Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Abcd
Kandydat

Witam, szukają magazyniera i jestem ciekaw jakie są warunki, płaca, atmosfera i ogólnie jak wyglada pracy na tym stanowisku.

Zofia
@Abcd

Witam również, swoje pytanie zadałeś już jakiś czas temu. Niestety tu na forum nie doczekałeś się żadnej odpowiedzi. Czy dowiedziałeś się czegoś więcej z innego źródła? Pewnie więcej osób będzie zainteresowanych tym jak wyglądają warunki pracy w Firma Promar Marciniak. Jak już coś wiesz to podziel się proszę informacjami.

Abcdf
@Abcd

(usunięte przez administratora) Ciągle małoooo. Wypłaty zamiast w górę to w dół

Robert

Wypłaty ida całe na konto?

Jakie są mocne strony pracodawcy Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.?

qwerty
@Pytanie

wypłata na czas, praca w ciepłym pomieszczeniu.

Czy pracodawca Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

qwerty
@Pytanie

oczywiście że tak! pozwalają tam pracować... nie wystarczy? faktycznie atmosfera nie jest jakaś super. tyle

Stefan

Praca w miarę znośna ,ale bez szału

Luidzi

Mam inne zdanie o firmie, ale sądzę, że wynika to z faktu iż staram się dobrze wykonywać polecone mi obowiązki

Jarociniak

@Jarociniak

A prawda to ze tak dobrze płaci.ponoć 5 tysiecy na umowie ludzie mają

Jadzia
@Jarociniak

Hej można wiedzieć gdzie dojeżdżasz? . Też szukam pracy

Czy w Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Były robol
@Pytanie

Witam z tego co mi wiadomo to tam teraz się dzieje ostro, działają ku poprawie tych relacji między władza a robolem. Generalnie gdy tam pracowałem problemy byle usuwane itd lecz to jeszcze Jake problemy masz na myśli? Szkoda tylko ze jeszcze nie usunęli z tamtad MG????

Damian
@Były robol

Fajnie, ze relacje w firmie uległy poprawie. Możesz napisać jakie umowy były podpisywane z pracownikami kiedy byłeś tam zatrudniony? Interesuje mnie, czy można liczyć na stabilną i długoterminową pracę

Były robol

Witam wszystkich. Praca w tej firmie jest ok pod waruniekim że się samym jest ok. Osobiście byłem ok dl niemal wszystkich ale nie podobalem się jednemu h.... O inicjalach MG niby wielki operator maszyn który (usunięte przez administratora) ludzi jak się tylko da a sam jest baranem. Wlazi w (usunięte przez administratora) kierownikowi tak głęboko że ten pewnie czuje go w ustach. Większość ludzi tam jest ok i da się zarobić jeśli się chce pracować,obecnie pracuję 70km od Jarocina i tutaj też trzeba robić by zarobić a durni nie brakuje nigdzie. To tylko praca 8 h, jak to jeden znajomy powiada odje.... swoje i do domu. Pozdrawiam.

Karolina

Bardzo pilnie szukam informacji o aktualnych warunkach zatrudniania, jakie oferuje się pracownikom w Promar. Powiedzcie mi, czy oprócz normalnej pensji, można tam liczyć na jakieś ekstra dodatki do niej, premie, itp.? Bedę wdzięczna za każdą rzetelną informację.

@Karolina

Można i polecam

Lois

Prawda ze 5000 tyś na umowie sie zarabia.

@Lois

Prawda że można i można jeszcze więcej jeśli się jest pracowitym I bystrym. A wszystkim tym którzy piszą źle opinie to się pracować niechce najwidoczniej. Aby zarobić trzeba robić a nie (usunięte przez administratora) pod siebie i myśleć że kasa sama z nieba spadnie.

wiki

Dupa,Dupa to ochyda pracować w takim zakładzie ,dobrze iż już tam nie pracuja mam teraz wspaniałą prace i poszanowanie mnie przez pracodawce

wiki

Brak poszanowania osób niepełnosprwnych

NNanonim

Nie polecam pracy w tej firmie. Wymagają od zwykłego pracownika zbyt wiele tj: obsługa maszyn gdzie w innych zakładach zwykły pracownik bez uprawnień nie ma prawa nic zrobić. Praca ciężka, wymagają aby w jeden dzień wszystko opanować. Zwalniają pracowników z dnia na dzień bez konkretnego powodu. Nie niepolecam tej firmy- praca dla idiotów, wynagrodzenie jak na tak ciężką pracę- słabe.

W tej firmie pracują ludzie po szkołach specjalnych, którzy uczą innych pracowników. Ludzie z rentami i orzeczeniami o niepełnosprawności pracują ponad 300 godzin miesięcznie (podobno sami tak chcą). Firma zbudowana na krzywdzie ludzkiej. Człowiek się nie liczy. Najważniejsze są pieniądze.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w FHP Promar? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Węglowa 28
    63-200 Jarocin
  • NIP: 6172202566 REGON: 301890363 KRS: 0000393455
Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.