Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

ghj

Wszystko spadlo na Vladzia dobrze wiedzieli co robia musieli jakiegos kozla ofiarnego miec przeciez o Dianie nie moglo byc glosno jutro sie wszystko wyjasni

ppp
@ghj

Tak, najlepsze jest że to spadło na Vładka , a wszyscy wiemy że to poczciwy facet. On nawet to głupie pismo podpisał że się nie likwidujemy. Nie wierzę że on to napisał:-)

A mi się wydaje ze powinnismy po prostu tych ludzi pozwać za celowe wprowadzanie w błąd bo chcieli uzyskac dla siebie korzyść majątkową dopóki sklepy funkcjonowały. Mieli wiedzę o likwidacji a mimo to zaniechali informacji, nie dali wypowiedzeń, albo złe. Chcieli załapać się na odprawy naszym kosztem

iza

Jutro napisze do adp i tez drukne ten krs, dzięki za pomoc! Moja rodzina nie może uwierzyć ze ten hr tak postąpił, że tak ludziom utrudnili zycie, zero informacji, pomocy, wskazówki co dalej. Ruscy ruskimi, ale to ci tutaj nam tak pokomplikowali wszystko

@iza

Najlepiej na wszystkie sposoby probowac, u mnie tez wszyscy sa w szoku ze tak mozna zrobic. Miesiac siedzialam znerwicowana bo zaraz ma mi sie urodzic dziecko a ja bez pieniedzy, a wiadomo z pensji meza w trzy osoby ciezko bo jeszcze rachunki, czynsz, i za co zyc? Mam nadzieje ze wyjasnisz wszystko i ze da rade z tym krs, duzo zdrowia dla Ciebie i dzidziusia bo teraz najwazniejsze jest zebys sie nie denerwowala chociaz wiem ze sie niestety nie da...

Naprawdę potraktowali nas strasznie. Ale jak pójdą pozwy to się nie pobierają. Z tvn to trochę lipa ale jak się tak zastanowić to naprawde może coś zdzialac, jak znajda dajane i bartka ... bylby ubaw to oglądać :) może i ja opiszę sprawe

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Iza

Ale ja pisałam do ADP to odpisali ze mam się zwrócić do pracodawcy. Spróbuję jutro napisać do nich taką prośbę, bo to jest jakaś tragiczna sytuacja

@Iza

Aaa to normalka, jak ja sie dobijalam do adp o zmiane wypowiedzenia z racji tego ze wgl nie mieli prawa mnje zwolnic to kazali mi sie kontaktowac z pracodawca a doskonale wiedzieli ze ich juz nawet nie ma na Ogrodowej. Naprawde czystym przypadkiem napisalam o te dni z urlopu zeby mi skorygowali i przyszlo mi juz od kepuce. Wiem jak ske musisz czuc bo ja siedzialam i ryczalam, ostatniej wyllaty przyszlo mi 735 zl, chlrobowe mam wstrzymane bo niby mnie zus przejal a druk z3 od adp doszedl dopiero w piatek... rozmawialam z prawnikiem i doradzil mi zeby wydrukowac z krs ta oficjalna informacje k firmie ze jest w likwidacji i przedstawic to w zusie, opisujac cqlq sytuacje a w krs jest jasno napisane ze forma w likwidacji jest. I oczywiscie opisac cala sytuacje ze zostalas bez pieniedzy zaraz rodzisz i wgl... echhhh... chora sytuacja bo zanim rozprawa bedzie to ten pierdoljietej firmy juz nawet nie bedzie...

Iza

Ja zaraz napiszę, mi to się chcę płakać cały czas, zaraz rodzę a zostałam bez środków do życia, a macierzyńskiego mi zus nie przejmie bo mam złe wypowiedzenie. Złożyłam pozew ale rozprawa za kilka miesięcy i nie wiem czy zus wypłaci na koniec bo boję się ze jesxzce coś wyskoczy. Jak myślę o tym jak nas okłamywali żeby tylko człowiekowi zaszkodzić, nic nie pomóc ale jeszcze bardziej popsuć takim głupim wypowiedzeniem albo jego brakiem.

@Iza

Miałam taką samą sytuacje z wypowiedzeniem i odwołałam się od świadectwa pracy do adp w ciągu 7 dni od otrzymania bo nie zgadzały mi się dni urlopu. Pierwsze świadectwo pracy przyszlo jako firma c-trade i tak dalej, natomiast sprostowanie przyszlo juz jako KEPUCE FIRMA W LIKWIDACJI, i UWAGA w zusie im to wystarcza do wyplacenia mi macierzynskiego. Jedno slowo a tyle zmieia... a gdyby mi sie ten urlop zgadzal nawet bym nie oisala bo tez zlozylam pozew do sadu pracy a rozprawe wyznaczyli mi na 9 pazdziernika, to jest kpina po prostu...

krystyna

Słuchajcie bardzo proszę na adres uwaga@tvn.pl w temacie wpisać C-TRADE wysyłajcie zdjęcia jak były zawalone magazyny, dokumenty pogrążające naszą super firmę CENTO. Ja już napisałam do nich opisując co i jak, wiec bardzo proszę pozostałych pracowników którym jeszcze zależy na tych wypłatach dokumentach i itp aby wysyłały co mają na nich i opisały co i jak na ten właśnie adres. Mówię też do kobiet w ciąży lub macierzyńskim opiszcie jak was potraktowali, jak teraz nie możemy iść się zarejestrować do urzędu pracy bo dokumentów brak - a jak nam się coś stanie (NP. SZPITAL - GŁUPIE ALE JEST CIEPŁO MOŻNA STRACIĆ PRZYTOMNOŚĆ, MOŻNA ZŁAMAĆ SOBIE NOGE KTO ZA TO ZAPŁACI SKORO NIE JESTEM UBEZPIECZONA BO NIE MOGĘ SIE ZAREJESTROWAĆ?) Trzeba coś zrobić w tej sprawie niech telewizja pokaże jak traktują nas polaków ROSJANIE!!! I nikt im nic nie zrobił za te wszystkie przekręty. Zmobilizujcie sie, nie jutro tylko teraz dziś jak to czytacie.

Pewnie

Mi się wydaje , ze jeżeli firma kondotier miałaby nam znowu przelac pensje to byly by juz wcześniej.

la

Tez, dzisiaj i tak nic nie zdzialamy ale jutro rano mozna tam zadzwonic czy w ogole maja taka dyspozycje na przelewy wtedy bedzie wiadomo czy mozna sie spodziewac kasy czy lipa

aaa

Od kondotier

ghj

A od kogo dostaliscie ostatnie pensje? ja od kondotier

pin

Ktokolwiek robi te przelewy, ja jutro czekam na całą kasę - pensje, odprawy, ekwiwalent. Jeśli zdecydowali się wystawić świadectwa pracy z deklaracją o odprawie, to muszą wypłacić. Inaczej olali by temat i dostalibyśmy normalne wypowiedzenia. A jeśli nie zobaczymy kasy to mają spore problemy i jeszcze większe koszty.

ooo

Pensje i odprawy to mogą być dwa różne przelewy z różnych miejsc. Pensje może jeszcze realizować c-trade (kepuce) a odprawy jakiś fundusz...

mm

Dobry pomysł najlepiej jak każdy region znajdzie sobie swoja,zbierze się w kupe i złożymy  więcej grupowych pozwów.

gsd
@mm

i co działamy coś ma może ktos nr tel do kondotier ewentualnie do nowej siedziby c-trade?

zzz

Ja proponuję że znajdziemy jedną kancelarię i poprosimy o wycenę pozwu grupowego. Tutaj na goworku napisze się adres kontaktowy do prawnika prowadzącego i wszyscy po kolei sami się zgłoszą, prawnik zbierze wszystkie informacje i napisze nam pozew. Pozew zbiorowy jest dobry bo koszty rozkładają się na wszystkich i wychodzą male kwoty. a jak wygramy to koszty i tak są po stronie Centro.I trzeba jeszcze faktycznie napisać jakiś pozew cywilny na tych ciuli co nam wypowiedzeń nie chcieli wysłać bo im się nie chciało

ddd

Tylko, że sąd pracy, to długa droga...a ja chcę kasę w tym tyg. A zresztą czy sąd pracy da sobie z nimi radę...wątpie.

Sad pracy

ddd

Co jeśli w poniedziałek nie będzie kasy?

ghj

Do adc skoro piszesz ze odpraw nie bedzie i niewiadomo co z pensja to napisz skad masz takie informacje bo kazdy tu czeka na jakies potwierdzone info Kapital Zakladowy firmy to ponad 8000000 zl wiec kasa powinna byc na odprawy tym bardziej ze tych osob ktorym naleza sie odprawy nie jest duzo wiekszosc sklepow zostalo zamkniete przed 23,06 czyli oni dostali wypowiedzenie bez likwidacji stanowiska

dpd

Ale muszą być odprawy wypłacone. Nie ma innej opcji.

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o