Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Gosia ty pytasz poważnie? Jeżeli zatrudnienie mamy do 11 to jeżeli nie byłaś na l4 to Wstawili ci na te prawie 2 tygodnie urlop za który muszą ci zaplacic.jeżeli nie starczylo urlopu to została zwolniona z pracy ale muszą ci za to zapłacić.

Gosia23

Ale z jakiej racji miałyby byc wypłaty za lipiec skoro nie odhaczalismy godzin pracy w rcp????

Mk

Otrzymałam potwierdzenie, że odebrano pismo które wysłałam do Kepuce.

paula

Ha ha odprawa marzenia

asd

ADP nie posiada informacji co z naszymi wyplatmi a tym bardziej odprawami

kkkk

w sumie mają czas do 10-tego

***

Oby tak było bo zaczynam się stresować...

Mk

Po zalogowaniu do rcp pojawia się komunikat brak dostępu, trwa naliczanie listy płac.

OOO

muszą, zastanawiam się tylko czy z odsetkami ustawowymi..bo teoretycznie odprawy powinny zostać wypłacone z dniem ustania stosunku pracy, a jesli nie to od dnia nastepnego nalicza sie odsetki...tylko czy ktoś to w ogole uwzgledni? i jak wyliczyć ile faktycznie powinni wyplacic?

lk

Jak myślicie, wogole pójdą?

na razie cisza

lk

Kiedy pójdą przelewy? Niech piszą tylko ci którzy rzeczywiście mają jakieś info.

***

Wypłatę, wyprawkę, ekwiwalent ktoś coś?

rrr

hej mialam zwolnienie do 9 sierpnia i wyslalam je do zusu po czym okazalo sie ze musze wyslac na nowy odres wiec dopiero 30 sierpnia odeslalam na nowy adres o ktorym sie dowiedzialam , czy to bedzie problem aby mi wyplacili wyplate skoro tak dlugo zwolnienie nie bylo dostarczone ?

Edit
@rrr

W czerwcu miałam taką sytuacje i dostałam 735 zł, l4 które wysyłałam jeszcze wtedy na Ogrodową wróciło i musialam wysłać do ADP, ale tej części mi już nie wyplacili.

rrr

Pewnie

Witam, czyli wychodzi na to ze zwolnienia wszystkie trzeba wysylac na nowy adres firmy a nie do Adp juz?

***

KEPUCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI ALEJA JANA PAWŁA II nr 27 00-867 WARSZAWA

sm

Ją jestem na l4 ciazowym od końca stycznia nie otrzymalam żadnego wypowiedzenia ani świadectwa pracy natomiast problem polega na tym że dostarczała l4 od miesiąca do Zusu poczym wczoraj ZUS odesłał mi moje L4 które miałam od 16.07 do 29.07 i niewiem gdzie dalej dostarczać te L4. ją czekam już ponad miesiąc na odpowiedź z ADP i dalej nie dostała odpowiedzi ani na maila ani listowny.

kjh

Skoro na nowy adres to podaj go

Mk

Hej, właśnie dostałam pismo od ADP, w którym napisano, że wszystkie dokumenty: zwolnienia lekarskie, wnioski o zasiłek, zaświadczenie o zatrudnieniu itp. kierować do pracodawcy czyli C-Trade. W tym wypadku na nowy adres. Będę tam wysyłać pismo, jak dostane potwierdzenie to dam znać.

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o