Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

aou

To dzwoń lub pisz do ADP.

ble ble

Tak tylko że od daty zakończenia wypowiedzenia minęło już 10 dni

aou

W ostatnim okresie rozliczeniowym (czyli do 10.08) pójdą pensje, odprawy i ekwiwalenty. A świadectwo pracy otrzymasz do 7 dni od zakończenia wypowiedzenia.

ble ble

Czy ktoś już dostał świadectwo pracy?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
mimi

mi sie kończy dzisiaj wypowiedzenie :) wiec pewnie kasa przyjdzie w sierpniu

WERT

OSOBISCIE MI SIE WYDAJE ZE O ILE WOGOLE WYPLACA ODPRAWY I EKWIWALENTY TO DOPIERO W SIERPNIU

aaa

W ostatnim czyli kiedy? chyba juz wiekszosc osob ktorzy dostali wypowiedzenia maja zakonczony juz okres wypowiedzenia w przypadku 2 tyg okresu wypowiedzenia

mimi

Odprawa o ile przyjdzie to w ostatnim okresie rozliczeniowym także nie liczcie że przyjdzie na koniec wypowiedzenia :)

Odprawa ha ha

Dostał ktoś odprawę? Termin mija dziś.

***

Świadectwa pracy mają wysłać po okresie wypowiedzenie. Mam nadzieję ze w przyszłym tygodniu dotrze.

Vectra

A świadectwo pracy już ktoś otrzymał?

***

Ciekawe jak to jest. Ja dostalam już dawno wypowiedzenie i jutro kończy mi się jego okres a niektórzy nie dostali wogóle :/

lilka

Nie dostałam i już pewnie nie dostanę,teraz czeka mnie sąd pracy.osoby które do tej pory nie dostały wypowiedzenia radzę aby znalazły dobrego radcę prawnego.

ziu

Nie, ja dostałam jakoś 29 czerwca. A co? Nie dostałaś? Ja mam podpis prezesa.

lilka

Hej ,czy ktoś dostał w tym tygodniu wypowiedzenie, jeżeli tak to przez kogo wysłane.

lll

dajcie namiary gdzie wyslac l4 adres i telefon

@lll

43-300 Bielsko-Biala, Cyniarska 6, ADP Polska.

llll

Ja się dowiedziałam dzisiaj w zus ze jak nie mamy wypowiedzianej umowy a jesteśmy na l-4 to niby płatnikiem bezpośrednim powyżej 20 prac jest Centro, ale tak na prawde sa to pieniądze z FUS, funduszu ubezpieczeń społecznych. I jeżeli pracodawca na m umowy nie wypowiedział a jest niewypłacalny to obowiązki przejmuje zus, Mi baba kazała napisac pismo do Dyrektora oddziału zus ze pracodawca jest niewypłacalny i maja przejąć zobowiązania. tylko na razie nie mam co pisać bo kasa przyszla, jak za lipiec nie przyjdzie to jest po co. Ale to dla tych co nie mają wypowiedzenia

lll

Na 100% nie ma ich już na Ogrodowej. Zadzwoniłam do Zarządu budynku, wynieśli się. Więc na prawdę nie ma tam co wysyłać pism.

aminooo

Jeżeli jesteś w ciąży i na zwolnieniu lekarskim a na wypowiedzeniu jest przyczyna likwidacja stanowiska pracy w zakładzie pracy to wiem ze w ZUS będą problemy z macierzyńskim(z takim wpisem na wypowiedzeniu nie przysługuje macierzyński- tak mnie poinformowali w ZUS) należy w takiej sytuacji złożyć pozew do sądu pracy o odszkodowanie z powodu niezgodnego z prawem rozwiązania umowy, po wygranej sprawie z takim wyrokiem z sądu Zus będzie wypłacał świadczenia. Pozew należy złożyć w ciągu 7 dni od otrzymania wypowiedzenia. Zgodnie z prawem rozwiązanie umowy o prace przez pracodawcę w okresie ciąży lub urlopu macierzyńskiego może nastąpić tylko w razie ogłoszenia upadłości lub likwidacji pracodawcy. Informacje są pewne (PIP).

@aminooo

Wiem, wiem 2 lipca sprawa trafiła do sądu czekam na odpowiedz. Chodzi k wynagrodzenie za czerwiec powinnam dostac ok 1300 a dostalam 735 zł i niestety zus mi nie chce udzielic informacji dlaczego... a do firmy jak wiadomo dodzwonic sie nie da...

www
@Edit

To dzwoń do ADP do oporu... Najlepiej z Bielskiem się skontaktuj... Ktoś ci w końcu udzieli informacji...

@www

Chyba już wiem co się wydarzyło. Bylam dzisiaj w miejscu zameldowwnia i znalazlam w skrzynce zwrot z Warszawy mojego l4 z 26 czerwca. I adnotacja ze adresat wyprowadzil sie... wyslalam caly ten zwrot do ADP jak dojdzie bede tam dzwonila co dalej.

www
@Edit

Moje l4 też wróciło dzisiaj z taką adnotacją. Jednak wcześniejsze miałam do 26.06 więc i tak mi złą kwotę przysłali i wszystko muszę teraz wyjaśniać więc lepiej wszystkiego się dowiedz...

@www

No teoretycznie oprocz tego ze l4 nie dotarlo do ZUSu to nie wiem co moglo byc przyczyna takiej wyplaty, myslalam ze mialam jakas kontrole z zusu - nic takiego nie mialo miejsca, nawet jak by mnie nie zastali to by zostawili pismo. Czekam jeszcze na wyciag z zusu nt. tego czy pracodawca oplaca mi skladki chorobowe i ubezpieczenie bo w ioskowalam o to w zusie u siebie w miescie. Plus na informacje z sadu, odnosnie tego wypowiedzenia. Jak dojdzie to l4 do ADP znowu tam bede dzwonila, a jak to nie poskutkuje to pocisne pismo do zusu do Warszawy z wyjasnieniem bo tak mi Pani kazala zrobic u mnie w zusie i tam mi ewentualnie udziela informacji o co chodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o