Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Vectra

Ja wysyłam dziś mimo wszystko wniosek o wydanie świadectwa pracy do Warszawy.Jak tam mi pisma nie odbiorą to dopiero do ADP. A skąd wiecie, że tam już inna firma funkcjonuje na ich miejscu? a nie czasem ta firma KONDOTIER od której tym razem były przelewy?

dobrze ze jeszcze nie wyslalam tego l4...to do ADP wysylam

Pewnie

Witam ja tez dzwoniłam do adp i pani mi powiedziała zebym swoje zwolnienie nastepne wysylala do adp na cyniarska normalnie.

lll

Ludzie, na Ogrodową nie wysyłajcie nic, bo tam nikogo już nie ma. oni oddali już biuro i tyle. Ktoś inny tam ma firmę. A Adp się broni bo też zostali postawieni pod ścianą przez nasz super zarząd. Zalejemy ich naszymi problemami. Ja wszystko wysyłam na Cyniarską

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

DZIEKUJE:)

Edit

Zwolnienie wysyłasz na Ogrodową do Warszawy tak mi napisali w mailu z ADP. A adres do ADP Cyniarska 6, 43-300 Bielsko-Biała.

nick

jaki jest adres do ADP?chce wyslac zwolnienie....z gory dzieki:)

Edit

To są normalnie idioci, kobietą w ciąży i na macierzyńskim wysyłają wypowiedzenia na dodatek złe a inni nie dostają wogóle :D w ADP umywają ręce i co tam dzwonie to pada tekst że mam się kontaktować z pracodawcą a sami doskonale wiedzą że z Warszawą kontaktu nie ma. Zadzwoń na ten główny numer do Warszawy oni Cię przelacza na Bielsko jak powiesz o co chodzi :)

***

Świadectwo pracy dostaniemy po okresie wypowiedzenia, przynajmniej ja dostalam taka informacje z ADP.

pat

dostał ktoś świadectwo pracy?

Vectra

Macie nr tel. do tego ADP? Na jaki mam dzwonić ?

Vectra

Żadnej odpowiedzi od ADP nie dostałam, wypłatę dostałam normalnie ale co z tego jak dalej nie wiem co robić, a w Warszawie nikt nie odpowiada, wyślemy wypowiedzenia a skąd mam wiedzieć kto nam to niby podpisze i czy jakąkolwiek odpowiedz stamtąd dostaniemy. Nie wiem na jakiej zasadzie oni te wypowiedzenia wysyłają. Jednym wysyłają drugim nie? O co chodzi?

Vectra

Ktoś wie ile jeszcze będziemy czekać na te wypowiedzenia? dostałam inna pracę i co mam dalej robić jak nie mam żadnego papierku ? chyba zostaje sąd pracy :/

aaa

Przepraszam him, ale pustakiem to jesteś tylko Ty. Jak nie potrafisz się wypowiadać to tego nie rób.

him

Pasek sama musisz pobrać ciemna maso. Hahaha jaka pusta. I ty dziecko masz mieć?? Zalll

qqq

A ja mam taki adres ctr@adp.com

***

Ja też dostałam wczoraj wypłatę a jestem na macierzyńskim. Podobnie jak Edit dostałam przelew od Kondotier sp. Z O. O. Z tym że, kwota bez zastrzeżeń bo taka jak zawsze. nMm5

awfg

a nie dostaniecie reszty wyplaty juz z ZUSu? Do domu przez listonosza?

otto

Dostałam dziś wypłatę i jest tyle ile powinno być :) moja nadzieja na odprawę rośnie.

www

no właśnie l4 miałam prawie do końca miesiąca więc nie zgadza mi się to... Zobaczę co mi odpowiedzą... Mam nadzieję, że to po prostu błąd jakiś...

@www

Też jestem na L4 ciążowym dostalam 735 zł. Nie wiem o co chodzi. Gdzie pisałaś w tej sprawie? Do ADP? Bo przelew dostałam wgl od Kondotier SP. Z. O. O. nie wiem gdzie mam dzwonić, co za paranoja :)

@Edit

dzwoniłam do adp, kazali mi maila napisać i czekam na wyjaśnienie... Jeżeli tego nie wyjaśnie pozostaje mi chyba wizyta w państwowej inspekcji pracy... Też dostałam przelew z tej firmy ale nie mogę znaleźć żadnego kontaktu do nich...

@www

Możesz mi podać tego maila do ADP? No ja już dzisiaj byłam w Sądzie Pracy złożyć pozew o to bezpodstawne wypowiedzenie a teraz ta dziwna akcja z wypłatą, do porodu mam miesiąc ledwo sie ruszam a trzeba łazić przez głupote tej firmy!!! Też szukałam numeru nawet w KRS sprawdzałam i nic żadnego kontaktu... Ciekawe jak inne osoby na L4 czy też dostały tylko część wyplaty... Masakra po prostu...

@Edit

mail jest podany na ich stronie (biuro@adp.com) i na niego mi kazali napisac. Ja nawet wypowiedzenia jeszcze nie dostałam... Mam nadzieje że to się wyjaśni. Jakbyś się czegoś dowiedziała to napisz...

@www

Jasne, też tam napisze niech widzą że jest problem. Ja dostałam wypowiedzenie a co najśmieszniejsze tydzień przed tym jak dzwoniłam do adp dostalam informacje że umowa zostaje przedłużona do dnia porodu, a tu taka niespodzianka :D L4 wysyłałam tez do Warszawy i wiem że na pewnk zostały odebrane bo wziełam piorytet, za potwierdzeniem odbioru i z powiadomieniem sms że ktoś tl tam odebrał. Także nie wiem skąd im się wzieła ta dziwna kwota przelewu, naprawde.

jaaaa
@www

Ja też jestem na L4 ciążowym i lada moment rodzę i nie wiem jak to będzie wyglądać z macierzyńskim ale też wyśle po urodzeniu do ADP, zwolnienie tam wysłałam i wypłata wpłynęła normalna tyle że już z firmy Kondotier Sp.z.o.o

@www

Dostałaś odpowiedz od ADP? Mi odpisali że mam sobie wyjaśnić kwestie wypłaty z pracodawcą, czyli generalnie jestem dalej w (usunięte przez administratora) bo z centro sie skontaktowac nie da... Masakra. I kazali mi wysyłać zwolnienia do Warszawy. A jak sytuacja u Ciebie?

@Edit

Dokładnie to samo mi odpisali, ale udało mi się dowiedzieć w Zusie o chodzi z moją wypłatą i masakra... Mam teraz mnóstwo biegania i załatwiania, a najlepsze jest to że z nikim z firmy kontaktu nie ma... Także lepiej się dowiedz szybko dlaczego tobie tak wypłacili. Ja teraz na wypłate reszty za ten m-c i kolejnych wypłat mogę czekać do 2 m-c.

@www

Nawet mnie nie strasz :( ja myślałam że może jakaś kontrola z zusu była ale nic nie miałam żadnej informacji... więc raczej to nie to. Pozostaje mi jutro do Zusu jechac...

@www

Byłam w zusie i niestety nikt informacji mi nie udzielil dlaczego dostalam za malo pieniedzy bo firma ma ponad 20 osob zatrudnionych i oni nie maja wgladu, Pani kazala mi pisac pismo do Warszawy proszac o wyjasnienie. Takze wiem, dalej ze nic nie wiem... :/ nie wiem co dalej robic pozostaje mi chyba faktycznie pisac do Warszawy...

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o