Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

nick

ile mozna czekac na te wypowiedzenia!

M,K

żeby dostać swiadectwo pracy pierw musza dac wypowiedzenie

lila

Najpierw chyba trzeba mieć świadectwo pracy

M,K

nic jeszcze nie mam ani wypowiedzenia ani nic

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
wer

Do M,K. Czyli masz wypowiedzenie od 20 czerwca? Wstawili Ci urlop?

M,K

o co wam chodzi - była praca , była kasa. nie ma pracy - trzeba szukac nowej do roboty a kurcze tracić czas na pier...olenie głupot

xyzh

moi towarzysze co u was słychać. a tak przy okazji co sądzicie o panu obrabiarce i tym z gdańska warto o nich tez napisac a nie tylko o djannie

nie pracuje od 15 czerwca czekam na nie wiem już co chociaż na swiadectwo

skoda9

Hej, wszystkim. Tak jak wczesniej pisalam , zalezy mi BARDZO na odkupieniu tych butow, ktore moze sa gdzies na magazynach w centrali, albo obojetnie gdzie, gdzie byla by mozliwosc ich odkupienia. Z Warszawa nie moge sie w zaden sposob skontaktowac. Jezeli ktos moglby mi w jakis sposob pomoc tzn. dac namiary do osoby, ktora jest w tej kwestii kompetentna, to oczywiscie wynagrodze to nalezycie ;-D Jestem zainteresowana zakupen ok. 1000 par butow (lub wiecej w zaleznosci od ceny) od zaraz, ! W celu kontaktu zostawiam swoj adres mailowy: skoda9@poczta.onet.pl

do skoda
@skoda9

Chyba nikt się nie nabierze na to , że chcesz kupić buty, bo żadna rzetelna firma nie szuka kontrahenta na portalu pracowniczym. Jeśli chodzi Ci o kontakt do firmy to pisz do Rosji, bo w Pl juz nie istnieją, ani jeden sklep nie jest już czynny, w centrali nikogo nie ma, a cały towar zabezpieczony prze galerie. Serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów zawodowych z tak profesjonalnym podejściem

M,K

ja licze na kase za czerwiec i urlop:(

ert
@M,K

Czyli to pewne ze nie będzie odpraw? A co z urlopami?

wer

Jak firma rozliczyla się z Wami? Chodzi mi o tych ktorzy mają już zakończony stosunek pracy.

ale chociaż dostaliście wypowiedzenia

wpa

Póki co nie otrzymaliśmy jeszcze świadectw, jednakże pracodawca może je dostarczyć do tygodnia po wygaśnięciu umowy, koniec wypowiedzenia 20.06 także czekamy do końca tygodnia.

aaaa

a czy pracownicy którym skonczyl się juz okres wypowiedzenia, dostaly swiadecta czy tez jest z tym problem???

chybanie

Nikt nie sprzeda tego obuwia bo nikt go nie wyniesie z galerii, które zamknęły sklepy z powodu nie zapłaconego czynszu, do czasu jego uregulowania. Prędzej to zlicytują, aby odzyskać chociaż część długu.

skoda

Hej, czy mogøby mi ktos podac jakies namiary , gdzie moglabym zamowic hurtowa ilosc obuwia z tej firmy? Skoro i tak sie zamykaja, to ja chetnie odkupie od nich towar ;-))))

b.......

czy ktoś dostal ostatnio może wypowiedzenie lub swiadectwo?

xyzh

Informacje o tym, że nie należą się odprawy jest jakaś z kosmosu wytrzaśnięta, wszystko, aby otrzymać odprawę zostało spełnione (umowa na czas określony powoduje jedynie to w tym momencie, że pracodawca nie ma obowiązku podawania przyczyny zwolnienia co nie gwarantuje, że zwolnienie zostało z powodu likwidacji). Jeżeli w tym czasie nie otrzymało się żadnej kary porządkowej, upomnień etc. i osoba uważa, że zgodne z prawdą jest to, że zwolniona została jedynie z powodu likwidacji sklepu (co fizycznie nastąpiło) to nie ma powodu do obawiania się , że odprawa nie przysługuje. Dodatkowa informacja jest taka, że nic nie powoduje zmiana nazwy firmy. Rodzaj umowy (czas określony lub nie) definiuje również kwotę -ilość miesięcy za które powinna wypłacona być odprawa. Nie rozumiem co komu daje powodowanie chaosu na tym forum - prawo jest jedno w całej Polsce takie samo więc skąd nagle inne informacje z różnych PIP? Dane, które podałam są potwierdzone w PIP. Różni dyrektorzy byli w różnych sklepach, ale powiem jedno - osoby, które dały sobą pomiatać i (zgodnie z tym co wiele osób tu pisało) stosowano na nich mobbing są zwyczajnie - f.r.a.j.e.r.a.m.i. Jeżeli pracodawca coś takiego stosuje to należy to zgłosić, a druga rzecz po co pchać się w taką pracę? Pretensje, po fakcje, w takiej sytuacji możecie mieć tylko do siebie.

moni

Nawet zmywak jest lepszy od tego syfu

Hz ha

Co do pan dyrektor, które miały problemy ze sobą i ze swoją psychika ha ha poradzić sobie ze sobą nie mogły a co dopiero z ludźmi :D to jak przychodziły takie do pracy to po co sie je zatrudnialo, a dyrektorki są od wybierania dobrych pracowników, a nie ludzi co się nie potrafią wysłowić... świadczy to o was. A zajęciem dyrektorek Było PIERDOLENIE Na Zapleczu przez tel Całymi Dniami I Obrabianie dupy Innym

ziuta
@Hz ha

pracownicy świadczą o dyrektorze jeżeli zatrudniałeś(aś) sobie byle kogo to już chyba Twój problem ...u mnie pracowali ludzie z wykształceniem wyższym lub w trakcie studiów wiec chyba za ładne oczy go nie zdobyli...Wiec nie oczerniaj innych ...

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o