Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

p

trwać będzie to tak długo aż galeria nie zamknie Wam sklepu z powodu braku opłat.

ty

jak galerie dalej beda zamykac sklepy to wiedza o tym ile to potrwa w niczym nie pomoże

To ile to jeszcze potrwa?

Firma ładnie kombinuje zmieniajac nazwę. Brawo dla zarządu, ale od zobowiązań pracowniczych i tak się nie wymigacie...

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
haha

To ty tutaj siedziesz caly czas , jeszcze nie ma cie w sądzie? hahah żal Ciebie

Haha

Bardzo dobrze tak glupim naiwniaczkom, ktorzy liczyli i siedzieli z dyrektorami czekajac na odprawy i ze jednak stanie sie cud hah

kinga
@Haha

wiesz drogie TO :) nie wchodz i nie czytaj proste i logiczne, każdy robi to co chce

to

Boże ludzie nie macie naparwde czym się zajomować ? a tak w ogole to do wiadomości osoby który wyżej napisala wpis , to co Ty za bzdury pierdolisz ze kazde sklepy dostaly wypowiedzenia listownie, ja to chyba na hawajach mieszkam bo jakos ani listu ani awiza. Idz lepiej do kuchni zrób obiad jest dzisiaj święto i zajmij się czyms. Bo tak na dobrą sprawę huja wiesz. A siedzisz tu i tylko knujesz jak by tu innym dopierdolic i siać zamęt. Co ma być to będzie ... proste stało się to się nie odstanie , jak ktoś ma chęć i ochote to się niech sadzi z nimi i tyle, ale swoich żali to nie wypisujcie tutaj , rodzin , znajomych nie macie? ze tutaj się musicie wygadać?żal

ladyD

a gdzie jest Dajana ? czemu sie nie wypowie w tych kwestiach, które maja miejsce w ostatnim czasie,zawsze miała tyle do powiedzenia, szczególnie jesli chodziło o to zeby kogos zmieszac z błotem.U nas zrobila awanture o odbita łapkę dziecka na witrynie z zewnatrz sklepu bo sie nie było do czego doczepic

Lubin

Od dzisiaj sklep Centro w Lubinie przestał funkcjonować. 1 czerwca otrzymałyśmy pocztą wypowiedzenia (taki prezent nam zrobili na dzień dziecka :/ ). Umowy zostały nam rozwiązane za dwutygodniowym okresem wypowiedzenia. Wygląda na to,że firma nie ma zamiaru wypłacić nam odpraw. Trochę w tej kwestii dowiadywałyśmy się i wiemy,że mamy szansę na wyegzekwowanie tego co nam się należy,ale musimy działać wspólnie. Trzeba będzie złożyć pozew grupowy do Sądu Pracy.Do tego potrzebnych będzie co najmniej 30 pracowników. Jeśli jesteście już w takiej sytuacji jak my to piszcie do nas: centro.pracownicy@gmail.com Musimy wszyscy połączyć siły. Apeluję też do tych osób, które wciąż pracują w Centro róbcie zdjęcia pustych regałów, drukujcie maile świadczące o zamknięciach itd. Musimy zebrać jak najwięcej dowodów na to,aby udowodnić przed sądem,że firma zlikwidowała wszystkie sklepy. Dobrze byłoby tez,aby każdy w swoim mieście napisał nawet anonimowo do Państwowej Inspekcji Pracy o tym co się dzieje,że sklepy są zamykane i firma nie zachowuję się wobec pracowników fair.

stała klientka

Bydgoszcz zamknięta z dnia na dzień

ta

Jasne galeria zapewnie ze nic nie wiedzą ? dobra ściema nie jest zla..... dyrektorzy scieme walą na całego. TYlko niech nie zapomna dac nam pięniązków na odchodne

trzeba sie napic

illl

To już jest koniec, nie ma już nic...jesteśmy wolni.. :)

haha

nie ma neta nie ma maia kontaktu z centrala,nie ma terminalu bo niby wymina.sa zapewnienia z galeri ze nic nie wiedza na temat zamkniecia. o co biega?

do tyrana

drogi tyranie do tvnu to by sie nadala twoja historia rzadow w tej firmie.kilka odcinkow uwagi by z tego zmontowali.nadmienie przyklady zastraszanie,telefonowanie w dni wolne od pracy i podczas urlopow, telefonowanie badz smsy o 5 rano - tak byl i taki przypadek w celu oczywiscie wprowadzenia atmosfery nerwowki, ponizanie ludzi, zastraszanie wszystkich pracownikow,obrazliwe maile, ciagle tlumaczenie sie z niskich obrotow,bezpodstawne zwalnianie i zastraszanie zwolnieniem, dokladanie niepotrzebnej pracy, wieczne humory, sledzctwa , podejrzenia, wieczne niezadowolenie,hmmm jak slyszalam to nawet kobiete w ciazy chcial pan zwolnic dyscyplinarnie za nic, sprawy w sadach pracy o mobbing przegrane oczywiscie przez pana, cos slyszalam o romansach, inwigilacja na kamerach.... przyklady mozna mnozyc wiec niech pan juz zamilknie

modi

Kto jeszcze wierzy że będzie dobrze???? Buhahaha...dzisiaj pewnie wymontowują terminale, a nam napisali, że zmiana sprzętu.

od tyrana

Do pracowników zamkniętej Warszawy: idźcie z tym do TVN, macie na miejscu, to trzeba nagłośnić! Póki jeszcze ktoś tam został w tej centrali.

haha

miasta po kolei odpadaja a my klientom sie usmiechamy i jak pytaja to mowimy dalej... nie nie zamykamy sie bedzie nowy towar....choc na pólkach coraz posciej,smiechu warte...

łukasz

hahahhaah jasne ale w innej firmie bo ta istnieje dopóki za dlugi jej nie zamkna

asd

Nie ma co panikować, wszystko będzie dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o