Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

klientka

Centro buty w których nie da się chodzić większość butów, które zakupiłam mają wady i krzywe podeszwy, a najlepsze są japonki nawet za 5zl bym tego juz nie wzięła.

ha ha

Bardzo dobry pomysł o oskarżenie o mobbing bo pewnie w nie jednym sklepie ludzi gnebili i moim zdaniem oni też są odpowiedzialni, i w większości tylko grają

hg

Dyrektorzy to za Mobing w pracy powinni być oskarżeni, o to jak pracowników traktują. Myslą ,ze pracownicy nie mają swojego zycia ,ze tylko do robory będą przychodzić. Czas sie zebrać i na "nich" złozyc wniosek do sądu, oj mina ich bez cenna :D

hihi
@hg

Lepiej złóż wniosek o rozum :) Zdradzę Wam tajemnice którą znają tylko Dyrektorzy. Centro prawdopodobnie się zamyka :)I to już trzeci raz. Raz na koniec kwietnia, drugi na koniec maja i trzeci na koniec czerwca. Wiem to z pewnego źródła. Ta informacja jest potwierdzona.

lotto
@hihi

A tu macie liczy na totolotka: 8 , 15 , 25 , 35 , 45, 49 To pewne liczby z dobrego źródła. Podsłuchałam rozmowę regionalnego.

hg

zapytaj dyrektorów, w chuja sobie leca a w zmowie sa z tym nieudacznikiem Prezeskiem. Ich zapytaj. Oni tacy mądzy przeciez.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
wawa

O zamknieciach piszecie a ma ktos info co z naszymi wyplatami?? Odprawy sa juz wyplacane? Ktos juz dostal...??

Abcd

Które Centro w Poznaniu?

kamila
@Abcd

Który sklep w Warszawie zamknięty?

aaaa

Poznań Warszawa i Leszno dziś zamknięte....

qwert

Jasne nie mamy na kogo winy zrzucać, wykorzystują dyrektorzy jak tylko mogą, lenie z was i tyle. z (usunięte przez administratora) w pracy siedziec powinni a nie.

JH

POZDROW DLA OSOBY SPOD NICKU "XYZ" . ŻAŁ NIC WIECEJ oHHH Ojej bo sie popłaczę - Takie kity to dziecią swoim wciskać a nie pracowniką.

bubu

Dokladnie, nie mamy takiej informacji. Nie macie na kogo zrzucac winy!

xyzh

NIE, dyrektorzy nie mają takiej wiedzy.

dzej

Jasne że wiedzą o tym Dyrektorzy. Ale udają, że nic rzekomo nie wiedzą. Oni zostali poinformowani co i jak a udają przed pracownikami i strugają wariatów. Żal takich pustych ludzi. Także nie dajcie się omamic bo Dyrektorzy wiedzą wszystko maja pewne i sprawdzone info. Pozdro.

one

Do tej Listy mają dostęp i wiedzą o niej rowniez Dyrektorzy sklepów czyż nie. ? Pozdrawia.

Klaxon

To nic innego jak wygaszanie firmy, cały kapitał z Centro teraz leci do Moskwy.

si

Nawet informacji oficjalniej nie ma, że jest jakakolwiek likwidacja. Połowa czerwca a firma nadal jest. A zginąć miała już w chyba w kwietniu.

abc

A gdzie widzieliście tą "oficjalną listę"?

war2

Tak. Poszła oficjalna lista, w który dzień zamykają poszczególne sklepy, a które restrukturyzują.

jola

Hej. Tez dzis slyszalam o Poznaniu. Pozdro ze Slaska!

paula

Tez tak slyszalam chyba mamy to samo zrodlo

lili

Ha ha jaka poprawna polszczyzna

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o