Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Czy ktoś wysyłał coś pod nowy adres firmy i dostał potwierdzenie odbioru?

gf
@123

Tak, odbierają na nowym adresie.

xxx

Hej jesli teraz jest ta nowa firma zastepcza centro . to teraz tam wyslac zwolnienie l4 ? Z adp brak kontaktu.

bbb
@xxx

Tak myślę, zaś skan najlepiej przesłać do ADP mailem. Firma jest ta sama tylko zmieniła nazwę i adres.

Chyba żartujesz... ale w Polsce?

wątpię, żeby jakiś sklep jeszcze funkcjonował

w

A czy są jeszcze jakieś pracujące sklepy?

HA
@w

TA I MAJĄ REGULARNE DOSTAWY, WCZORAJ ROBILI FOTORAPORT

www

A ja nadal wypowiedzenia nawet nie dostałam...

pip

ludzie na świadectwie, pracodawca określa, jaką ilość dni,nabył pracownik w danym roku (jest to informacja dla następnego pracodawcy, ponieważ jeżeli dostaliście wypowiedzenie w lipcu i również w lipcu podjęliście kolejne zatrudnienie to nowy pracodawca wie że za lipiec nie musi wam naliczać urlopu ). na świadectwie nie podaje się ilości dni urlopu zaległego.napis na świadectwie: że wykorzystano, tyle i tyle dni nie znaczy że fizycznie ten urlop wybraliście, tylko że tyle wasz pracodawca naliczył wam w danym roku.

@pip

ok to to by mi się zgadzało z tym urlopem, ale i tak musze się odwołać bo na wypowiedzeniu mam ze umowa wygasa mi 11.07 a na świadectwie pracy mam że byłam zatrudniona do 18.07

pip
@aaaa

to powinnaś raczej się cieszyć, masz o tydzień dłuższe zatrudnienie,kto wie może kiedyś do emeryturki się przyda.a po za tym na świadectwie masz właściwą datę, adp otrzymało twoje podpisane wypowiedzenie po 11.07 a to oznacza że oznacza że kolejna sobota czyli 18.07 jest datą końca twojej pracy. wszystko się zgadza.2

aaa

To zalezy z jaka data podpisalas wypowiedzenie i wyslalas do adp. Jesli data jest pozniejsza niż na wypowiedzeniu to wszystko ok. I czytajcie świadectwa ze zrozumieniem większość powinna być ok

Ja dostałam dzisiaj własnie świadectwo pracy. Dziękuję za informacje aby sprawdzić czy się wszystko zgadza bo szczerze mówiąc po prostu sie juz ucieszyłam ze dostałam komplet dokumentów.... a jestem za granicą i potrzebuje czasu na to a na ewentualne odwolanie jest tylko 7 dni (tak jest napisane na swiadectwie. Mam nadzieję, że wszyscy pracownicy dostaną dokumenty... trzymam za Was wszystkie kciuki :)

aaaa

paranoja, nic tylko trzeba pisać o sprostowanie chociaż nie wiem czy nie lepiej złożyć od razu wniosek do sadu bo znając życie na pewno będzie problem( już nie wspomnę że ciężarne dostały wypowiedzenia z likwidacja stanowiska co również jest napisane na świadectwie pracy).

Edit

A też masz napisane że wykorzystałaś urlop? Ja od początku roku na L4 jestem a napisali że wykorzystałam 12 dni, no paranoja...

@Edit

nie, mam napisane ze zostało mi 16 dni z urlopu, wykorzystano: 0 dni a na wypowiedzeniu mam napisane ze zostało mi 21 dni co jest prawdą bo miałam jeszcze 5 dni zaległego urlopu a na L4 jestem od lutego.

Edit
@aaaa

W takim razie uciekam na poczte z odwołaniem, bo ja mam na wypowiedzeniu 20 dni, a na świadectwie pracy mam że wykorzystano 12 dni. Co jest nierealne bo od początku roku mają moje zwolniejia lekarsie, tak samo na wypowiedzeniu wysyłałam do ADP zwolnienie. A najgorsze jest to że rozprawe w sądzie mam dopiero 9 października, zanim załatwie w zusie to do listopada minimum nie mam macierzyńskiego... ręce opadają, naprawde...

@Edit

Z tego co rozumiem niezależnie mając prawomocny wyrok sądy dostaniesz należny Ci macierzyński - najwyżej odrobinę później. Lepiej tak niż wcale... Należy także uważać na terminy - jeśli jest 7 dni na odwołanie się to trzeba to zrobić w tym okresie.

aaaa

Dziewczyny sprawdzajcie świadectwa pracy, ja dzisiaj otrzymałam i nie zgadza mi się ilość dni urlopu oraz do kiedy byłam zatrudniona - na wypowiedzeniu mam co innego niż na świadectwie pracy.

zzz

Tak, dlatego to ciężarne mają problem, a te dzieciate to już nie (o ile urodziły jeszcze przed upływem końca wypowiedzenia szczęściary)

lw

Ja już wszystko wiem, róznica jest taka:jezeli już urodziłaś w trakcie jeszcze trwania zatrudnienia i dostałaś likwidacje stanowiska pracy to oznacza że w dniu porodu byłas objeta ubezpieczeniem chorobowym i po ustaniu zatrudnienia przejmuje cie zus bez problemów obojętne co masz wpisane. Ale jak jesteś w ciąży i masz likwidacje stanowiska zamiast zakładu, to macierzyński się nie należy. Tylko na podstawie wyroku sadu. Bo tak czy siak wypowiedzenia sa złe, ale niektórym to obojętne a innym już nie.

Do zus-u też dzwoniłam i powiedziano mi że jeśli dostawalam zasiłek normalnie od pracodawcy to nie będzie problemu, nawet z taka przyczyna wypowiedzenia. Przekonamy się same w kolejnym okresie rozliczeniowym czy dostaniemy kasę czy nie... bo każdy ma inne informacje.

Co się stanie w przypadku, gdy w trakcie korzystania z dodatkowego urlopu macierzyńskiego lub z urlopu rodzicielskiego pracodawca rozwiąże z Tobą umowę o pracę, z powodu likwidacji stanowiska pracy? Po ustaniu zatrudnienia będzie Ci przysługiwał w takim przypadku zasiłek macierzyński, za pozostały okres odpowiadający okresowi niewykorzystanych uprawnień, wypłacany jednak już przez Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a nie przez pracodawcę. (usunięte przez administratora)

Mk

Hej, czy któryś z byłych pracowników, którzy tutaj zaglądają nie otrzymał jeszcze wypowiedzenia? czy ktoś się orientuje co zrobić w tej sytuacji? myślę, że napiszę pismo w tej sprawie pod adres, o którym pisał(a) "aaa" - Kepuce Sp. z o.o, ul. Aleja Jana Pawła 27.

@Mk

Nowa nazwa: KEPUCE Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II nr 27 00-876 Warszawa Pozostałe dane t.j. NIP 5252475656 czy regon 142349296 są zmian. Dlatego też wnioskuję, iż firma C-Trade zmieniła nazwę i adres. Aktualny KRS można ściągnąć z sieci. Spółka jest w likwidacji.

aaa

A w ZUSie Pani sprawdziła? Jeśli na świadectwie pracy nie będzie napisane likwidacja pracodawcy jako przyczyna rozwiązania umowy o pracę to nici z zasiłku macierzyńskiego. W przypadku likwidacji stanowiska pracy - to będzie na świadectwie. A kartka z info o likwidacji miała pieczątkę i podpis firmy? ps. Pisze tylko o kobietach w ciąży bądź na macierzynskim

aminooo
@aaa

kartka z info nie ma żadnej pieczątki ani podpisu!!

Jak dzwoniłam do pipu i przedstawilam sprawę to pan z ktorym rozmawialam powiedział że jeśli jest informacja ze firma znajduje się w likwidacji to nie ma podstaw do tego żeby oddawać sprawę do sądu, że zamiast upadlosci firmy napisali likwidacja stanowiska. A ja taka informacje dostalam razem z wypowiedzeniem, że z dniem 23 czerwca firma C-trade została zlikwidowana.

aaa

Przypominam iż w przypadku likwidacji pracodawcy (aktualna sytuacja firmy) kobiety w ciąży bądź na macierzyńskim powinny otrzymać wypowiedzenie w związku z likwidacja firmy a nie stanowiska pracy. Jeśli któraś z Pan ( ciężarnych bądź na macierzyńskim ) otrzymała to drugie to trzeba wnieść pozew do sądu pracy na Kocjana w Wawie. UWAGA: C-Trade zmieniło adres i nazwę na Kepuce przy ul. Aleja Jana Pawła 27. Te osoby które złożyły pozwy na C-trade powinny uzupełnić pozew o nowe dane z KRS .

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o