Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Ka

Ludzie zrozumcie firma c trade zmienila nazwę na Kepuce. Nie ma już C trade i na ich adres nic się nie wysyła bo nie dochodzi. Sprawdzcie w KRS jak to wygląda i nie piszcie głupot.

@Ka

Podajcie numer do Kepuce sp.z o.o. bo żadnej nie odpowiada

aaa

Wezwanie do zaplaty kierujesz do firmy ktora wystawila ci swiadectwo pracy a pani z kapecu zbywa wszystkich co ma robic tak najprosciej

rrr
@aaa

Chyba nie. Adp nie robi przelewów, oni tylko naliczają i taką też informację dzisiaj od nich dostałam. Trzeba też wymóc na nich nowe hasła do ess, aby dostać się do rmua za lipiec. Aby pójść do sądu potrzebujemy konkretne kwoty a tylko tam je znajdziemy, bo lipiec został przez adp rozliczony. Na pasku za lipiec musi być pensja oraz ekwiwalent. Odprawy raczej nie będą tam widnieć. Ale potrzebujemy tych cyferek, więc piszcie do nich.

Ari

Dzwonilam dzis do baby od kepuce. Postawila wielkie oczy i stwierdzial, ze nie wie o co chodzi. Moze zadzwoic do kondotier czy jakos tam bo to oni np mi przeslali ostatnia wyplate i do nich kierowac wezwanie do zaplaty?

Maria

Ja wysłałam polecenie zapłaty należności do firmy Kepuce. Zostało odebrane ok 2 tygodnie temu. I co z tego? Pieniądzy nie ma. Więc nic sobie z tego nie robią.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
Jjjjj

Tak piszesz to może dokładniej co Ci ten prawnik rodzinny powiedział? Skąd dostaniesz z nawiązką? To że prawnie nam się należy to nie znaczy, ze zobaczysz te pieniądze. Sąd Ci przyzna kasę, wyda wyrok zgadzam się ale co daje Ci wyrok w momencie gdy nie ma firmy i od kogo komornik ściągnie pieniądze. Odsetki też Ci przyzna jednsk to tylko na papierze a wszystkim chodzi o kasę na kontach. Więc może wyjaśnisz co Ci prawnik rodzinny powiedział?

aaa

U nas juz wyslane wezwania do zaplaty zobaczymy co z tym zrobia jezeli nie bedzie odzewu z ich strony to po uplywie 7 dni od doreczenia sad i pozew

Ju

nie ma co sie spinac, ja tez slyszalam o tym kepuce. że babka nie wie o co chodzi wgl. Skoro pieniadze sie Nam prawnie naleza i tyle osob firma oszukala to predzej czy pozniej beda. I ja mysle optymistycznie. Najwazniejsze zby walczyc i zeby takich rzeczy na przeszlosc coraz mniej sie zdarzalo. pozatym jestemy bogatsi o nowe doswiadczenia (chociaz niezbyt mile) :P ja szukam nowej pracy juz i moze sie znajdzie cos miejmy nadzieje lepszego. Tylko zastanawia mnie czy osoby ktore nie dostaly wypowiedzen nadal jakby tam pracuja? Czyli jeszcze powinny pensje dostac? I czy moga sie zatrudnic gdzie indziej?

m

i

krystyna

Zostaliśmy oszukani, szkoda ze oszukała nas firma w której pracowaliśmy (czesto nadgodziny), centro to juz historia i trzeba to zaakceptować szukać innej pracy. Kasy nie dostaniemy nie dostaniemy nawet regio tak mówią, życzę powodzenia trzymajcie sie.

Tara

Do s... nie ma swiadectwa piszemy oddzielnie. Jak nie ma to przestań tu pytać i znajdź forum prawnicze jeśli Ci się nie chce nigdzie iść albo nie stać Cię na poradę prawną. Przy pip-ie udzielają za darmo, więc tam radzę się udać.

Jjjjj

Te tępe dzidy jak je nazywasz nie piszą bzdur tylko działają. Nie wypisują ze jutro idą tylko juz poszły i wiedzą jak wygląda sytuacja. Możesz iść ze swoją ekipa i do samego boga a kasy nie będzie. Fundusz nie wyplaci bo firma jest w likwidacji a nie upadłości. Zostaje sąd i komornik ale jak pisałam wcześniej nie będzie z czego ściągnąć należności. Więc licz się ze słowami, bo im więcej czytam te opinie to zastanawiam się kto zatrudnił takich ludzi na wysokim stanowisku i pozwolil kierować innymi ludźmi. Ani to wiedzy nie posiadasz ani klasy.

ona
@Jjjjj

ja bylam sama juz u swojego prawnika rodzinnego, sprawa poszla takze wyciagne od nich z nawiazka. Jak sie nie wie co i jak zalatwic tylko pisze ze nie bedzie ;) Tym bardziej ze odsetki juz leca od dzisiaj, to im dluzej zwlekaja tym wiecej zaplaca. Jak sie nie walczy o swoje i tak jak Ty uwazasz, że kasy nie bedzie to firma sie cieszy, ze kogos sobie wydymala i zaoszczedzila.

ona

te tępe dzidy, które uważaja, że nie ma co liczyc na zadna kase i ze nic nie zobaczymy grubo sie myla. wystarczy dzialac, a w tym wypadku prawo jest po Naszej stronie. Ja i moj zespol jutro idziemy. Chociaz tez jestem zalamana bo poswiecilam zbyt wiele mojego cennego zycia na prace w tej firmie, ktora okazuje sie ze wydymala nas na kkoncu. i tu nie chodzi o 1000zł bo jakby zebrac wszystkich to by sie kilkadziesiat jak nie kilkaset tysiecy zebralo. I wspolczuje szczerze, tym osobom ktore nie dostaly swiadect, wypowiedzen itd A swoja droga sa tu jakies dziewczyny z wa-wy? Gdyby nie to, ze ja z łodzi to bym sie dawno przeszla do firmy. Chyba ze wiedzieli, ze tak bedzie i wa-we oplacili??? ;>

ttt

I co Pani regionalna?po co było kłamać i prosić,,zostańcie do końca,pieniądze są zabezpieczone,,czyje to słowa Pani M???dzięki,że byłam mądrzejsza i Cię nie posłuchałam.....

hdn

Odprawki swoją drogą,ale co się dzieje z pieniędzmi za L4 ?! Byłam na zwolnieniu od 24 lipca do 3 sierpnia a nadal nie zobaczyłam ani grosza.

@hdn

I nie dostaniemy ani nie zobaczymy żadnych pieniedzy nie ludzmy się juz

cccc
@hdn

najprawdopodobniej musisz wyslac do zusu ksero umowy wszystkich aneksow i swiadectwo pracy zeby dostac kase

@cccc

A jeśli niema świadectwa to co wtedy??z tego co mi wiadomo to wypełnić druk Z-3 i napisać prośbę i opisać że niema się dokumentów ale może ty wiesz coś wiecej

mmmmmmm

ADP na maile już nie odpowiada, wysyłałam wczoraj i dziś, cisza...

pompon

Mam pytanie czy ktoś wie, czy ADP wysyła jeszcze za lipiec do ZUSU druki z-3? Bo ktoś pisał wcześniej że tak, ale dzwoniłam do zus i jeszcze nie ma dokumentacji a jest 11. Czy komukolwiek adp jeszcze odpowiada na maile? Bo ja napisałam wczoraj ale zero odpowiedzi.

a

Pokrzywdzony pracownik może złożyć Skargę do PIP. Spowoduje to wszczęcie przez ten organ kontroli u pracodawcy, której wynikiem będzie potwierdzenie bądź zaprzeczenie naruszeń w zakresie wypłaty wynagrodzenia. Jeśli zarzuty zostaną potwierdzone, PIP ma prawo na podstawie art. 11 pkt 7 ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy wydać decyzję nakazującą pracodawcy wypłatę wynagrodzenia, a także innego świadczenia przysługującego pracownikowi. Decyzja podlega natychmiastowemu wykonaniu, co oznacza, że wniesienie od niej odwołania nie wstrzymuje jej wykonania. Powództwo o wypłatę zaległego wynagrodzenia Pracownik, który nie otrzymał wynagrodzenia w terminie i którego pracodawca nadal uchyla się od zapłaty, może dochodzić swojego prawa do otrzymania pieniędzy na drodze sądowej. Prawną podstawę dochodzenia roszczenia o zapłatę zaległego wynagrodzenia stanowi art. 85 § 1 i 2 oraz art. 94 pkt 5 K.p. (zgodnie z którym do podstawowych obowiązków pracodawcy należy terminowe i prawidłowe wypłacanie pracownikowi wynagrodzenia). Pracownik może dochodzić przed sądem nie tylko zapłaty zaległego wynagrodzenia, jego poszczególnych składników albo innych świadczeń związanych z pracą, ale także zażądać zasądzenia stosownych odsetek. Odsetki będą przysługiwały za okres od terminu, w jakim wynagrodzenie powinno zostać wypłacone. Dla nabycia uprawnienia do odsetek bez znaczenia pozostaje przyczyna opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia. Pracodawca będzie zobowiązany do ich zapłaty także wówczas, gdy nie ponosi winy w opóźnieniu wypłaty. Bez znaczenia dla zasadności żądania odsetek pozostaje okoliczność, czy pracownik poniósł szkodę w wyniku opóźnionej wypłaty wynagrodzenia. Odsetki z tytułu opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia za pracę będą przysługiwać pracownikowi za czas opóźnienia także w części, od której pracodawca odprowadził składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych (czyli od kwoty brutto). Warto pamiętać, że jeżeli wysokość zaległego wynagrodzenia za pracę nie przekracza kwoty 10 tys. zł, pracownik powinien złożyć pozew na urzędowym formularzu (dostępnym w biurach podawczych sądów oraz na stronach internetowych Ministerstwa Sprawiedliwości). Jeśli pracownik dochodzi wyższej kwoty, nie ma potrzeby wypełniania formularza. Czytaj więcej na http://praca.interia.pl/news-co-zrobic-gdy-nie-dostaniesz-wyplaty,nId,721130#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

a

Koszt wniesienia pozwu Zgodnie z art. 35 ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych, w sprawach z zakresu prawa pracy pobiera się opłatę podstawową w kwocie 30 zł wyłącznie od apelacji, zażalenia, skargi kasacyjnej i skargi o stwierdzenie niezgodności z prawem prawomocnego orzeczenia. Jednakże w sprawach, w których wartość przedmiotu sporu przewyższa kwotę 50 tys. zł, od wszystkich podlegających opłacie pism procesowych pobiera się opłatę stosunkową. Oznacza to, że jeżeli wartość przedmiotu sporu nie przekroczy kwoty 50 tys. zł, powód (pracownik) będzie zwolniony z obowiązku uiszczenia opłaty sądowej. Jednak jeśli będzie dochodzona kwota wyższa, powód będzie zobowiązany do uiszczenia opłaty sądowej w wysokości 5 proc. wartości przedmiotu sporu. (usunięte przez administratora)

omg

A może dzisiaj przyjdą pensje? Hahaha

kasia

Jeśli zbierzecie jakieś informacje, od PIPu, prawnika czy tym podobne to napiszcie tutaj wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o