Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

bolo

Wszyscy zostali oszukani, nikt kasy nie dostał (no może sama góra i dział hr). A teraz powalczcie. Prawnik, media, prokurator. Przecież oszustwa się ściga...

Bum

Hahaha szukacie winnego a on rozbiera sklepy Laski z wawy niepomoga siedza cicho, bo pewnie dostaly hajs Za hajs Centro baaluj:)

aaa

Regio też zostali oszukani.

załamka

I co dalej? za co czynsz zapłacić? za co ratę kredytu? Za co inne rachunki? Pani Moniko gdzie Pani obietnice? Gdzie obiecywane "górki" na wypłaty i zapewnienia że na pewno firma się rozliczy z pracownikami jak należy? Kłamała Pani nam prosto w oczy i mam nadzieję, że kiedyś ktoś Pani odpłaci za te łgarstwo i oszukiwanie pracowników bo jeśli nie firmie to Pani ufaliśmy do końca. Do niezobaczenia i oby krętactwa odbiły się Pani duuużą zgagą.

kkkk

I co takie same masz odpowiedzi pani tez dodala ze dziwi sie czemu firma ktora ma kapital zakladowy ponad 8000000 zl nie wyplaca nam platnosci z kapitalu

Ggg

Idziemy z tym do tv. To jedyna opcja by coś ugrać. Też sprawdzałam wszystkie te opcje o których piszesz.

mc

na jaki nr tel dzonic do ADP w sprawie wypowiedzen i swiadectw pracy?

kkk

KROTKO ZWIEZLE I NA TEMAT NA CZYM KAZDY Z NAS STOI KAZDY PISZE TU O WEZWANIACH DO ZAPLATY OCZYWISCIE JA TEZ JE WYSLALAM BO KAZDY ROBI WSZYSTKO CO SIE DA PISZECIE O PIPE OCZYWISCIE TEZ TAM BYLAM ONI NIE MOGA NIC ZROBIC ODSYLAJA DO SADU OCZYWISCIE MOZNA ZLOZYC WNIOSEK ALE TO CO DOWIEDZIALAM SIE W OSTATNIEJ INSTYTUACJI JAKA JEST FUNDUSZ GWARANTOWANYCH SWIARCZEN PRACOWNICZYCH POKAZUJE ZE NASZE STARANIA NIC NIE DADZA PANI Z FGSP POWIEDZIALA ZE JEZELI FIRMA JEST W LIKWIDACJI A NIE UPADLOSCI NIC NIE WSKURAMY ANI ONI NIE MOGA NAM WYPLACIC KASY ANI ZAPEWNE KOMORNIK TEZ NIE SCIAGNIE Z NICH NIC BO FIRMA MA OGROMNE DLUGI ZOSTAJE JEDNA OPCJA ZORIENTOWAC SIE CZY MY JAKO PRACOWNICY MOZE ZLOZYC WNIOSEK DO SADU O OGLOSZENIE UPADLOSCI FIRMY JEZELI JEST TAKA OPCJA I WYROK BEDZIE DLA NAS KORZYSTNY WTEDY FUNDUSZ BEDZIE MOGL WYPLACIC NAM SWIADCZENIA KOSZT TAKIEGO WNIOSKU TO 1000ZL

mmmmmmm

Pod adresem kepuce nie ma nikogo... Wezwanie do zapłaty wysłane wczoraj właśnie zostało nieodebrane, awizo...

abcd

Machina ruszyła. Wałczcie gdzie się da, poczytajcie, rozsyłajcie zanim nam to usuną. Niech się dowie jak najwięcej ludzi i sami też działajcie gdzie możecie! http://przeliczeni.blox.pl/html

tak

Tak tak :)

andzka

Tak dorabiaja sie właśnie na naiwniakach... Ale nie wszyscy sie posluchali i zostali. A teraz zapytajcie się swoich dyrektorów czy też czekają na pieniądze

ania
@andzka

Tak, też czekamy.

s

Ma ktoś numer do Kepuce bo jeden który znalazłam nie odpowiada a drugi to jakąś kancelaria Proszę jeśli ktoś ma ten numer miech poda

aaa
@s

Nie ma już innych nr niż te dwa co w krs. I każdy kto dzwoni, to jeden nr nie odpowiada a drugi to kancelaria. Czyli Kepuce (C-trade) to już fikcja. To tylko adres nowej siedziby a tam nie ma nikogo. Szkoda, że Wawa nie sprawdzi tego miejsca.

@aaa

No niestety nie podpisują do mnie dalej potwierdzenie odbioru nie wróciło

roco

Może przyjdzie ta kasa z opóźnieniem jeszcze...wiem złudne nadzieje.

iwona

I mówili na koniec: "zostańcie, pieniądze są zabezpieczone, Rosja się zdeklarowała, że Polski pracownik jest dla nich priorytetowy i wywiążą się ze wszelkich płatności". Podjęłam już bardzo dużo kroków, aby odzyskać pieniądze i "podziękować" spółce, ale nadal chce mi się płakać, jak pomyślę, że tak można postąpić z człowiekiem, że w Polsce jeszcze mają miejsce takie rzeczy i są raczej bezkarne. Firma już teraz istnieje tylko teoretycznie, a po 23.09 już w ogóle możemy o nich zapomnieć. Sprawy w sądzie wygramy...owszem...no i co z tego, co komornik im zabierze i komu. Fundusz, o którym tu już ktoś pisał nie da każdemu z nas pieniędzy, nie wyda kasy za Rosję. Więc walczymy, aby przestrzec; walczmy dla siebie, dla pozytywnego wyroku, bo tylko tyle możemy zrobić, aby lepiej się poczuć.

kwa

Podajcie konkretnie telefony, adresy, maile wszystko co tam macie. do adp, do kepuce... wypowiedzenia brak, swiadectwa pracy brak, kasy brak. A odzewu zero.

fog
@kwa

ADP: CTR@com.pl Kepuce, ul Al Jana Pawła II 27, 00-876 Warszawa...a numery do nich były tutaj podawane chyba wczoraj-poprzeglądaj wpisy.

@fog

Usuniete przez administratora jak bys mogl to podaj ten numer

alicja

ADP zaczęło współpracować...świetnie. A nie ma się im co dziwić, że po za swoje kompetencje nie mogą wychodzić. A może c-trade też już jest im coś dłużne.

@alicja

cudownie, ciekawe skąd mam wziąć wypowiedzenie....

mc

Nie dostałam wypowiedzenia, atym samym świadectwa pracy, mam się zgłosić po dokumenty do ADP?

omo
@mc

Pisz do ADP...koniecznie.

q
@mc

Ją dziś rozmiawialam z panią z ADP jeśli niemasz wypowiedzenia to ADP nie wystawi ci świadectwa jestem w tej samej sytuacji co ty

kwa

To podajcie ten nr do Kepuce?

m

a gdzie niby dzwoniliscie do Kepuce? kto ma numer tel i jaki??? bo zaden nie odpowiada?

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o