Opinie o Detal Partner Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Detal Partner Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Detal Partner Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Detal Partner Sp. z o.o. w Koszalin

Arek

Szkoda, że nie potraficie doceniać tego, że pracujecie w dobrej firmie!!!

Feliks

Właśnie jak się lubi to co się robi to człowiek jest zadowolony!!!

malami1498

Pracuje w firmie Detal Partner od paru miesięcy. I uwielbiam swoja prace. Ludzi ktorzy tam przychodza, i zazwyczaj sa to stali klienci, rozmawiac z nimi, poznawac ich historie, a czasem zwyczajnie wysluchac. Wbrew pozorom nie przychodza tam tylko "menele" ale ludzie ktorzy zwyczajnie potrzebuja drugiego czlowieka, chocby po to by wysluchal. To nie market, w ktorym patrzy sie na kasjera jak na maszyne i mowi sie albo i nie "dzien dobry" tylko z grzecznosci. To sklepy w ktorych i klient i sprzedawca czuja sie dobrze. Acz kolwiek obsluga tez jest szybka i konkretna. Wymagania od pracodawcy sa proste: kultura osobista dla klienta, uczciwosc, porzadek w sklepie i papierach. Jesli ktos lubi kontakt z ludzmi, jest empatyczny i duzo mowi, to praca idealna. Wiadomo ze klienci tez sa rozni, ale rzadko zdarza sie ktos kto jest niezadowolony badz wyzywa sie na Tobie bo sam ma zly dzien. Na poczatku bylo mi nieco ciezko, bo na alkoholach znalam sie bardzo slabo, wystarczylo troche poczytac, czasem improwizowac. Co do szefostwa, nie mam zastrzezen. Mam bardzo sympatyczna Pania koordynator, ktora pomaga zawsze gdy tylko jest taka potrzeba. Z reszta naszego szefostwa kontaktujemy sie telefonicznie, nigdy pomimo bledu czy pomylki nie zostalam okrzyczana, czy ukarana np. pienieznie, wrecz przeciwnie, kazdy stara sie pomoc. Atmosfera jest naprawde bardzo przyjemna. Gdy podjelam te prace, tez slyszalam mnostwo negatywnych opinii, o rotacji takze. Jeden Pan powiedzial ze daje mi maksymalnie 7 lat pracy w tej firmie. Dobry Boze, nie mam pojecia co sie stanie w miom zyciu przez nastepny tydzien, a co w przeciagu kilku lat. Niektorzy szukaja pracy na pare miesiecy, inni probuja, ale moze nie daja rady, a niekiedy ktos sie wypala i potrzebuje czegos innego, i dlatego odchodzi. Nie zawsze musi to byc wina pracodawcy. I takze calkiem zrozumiale jest zwalnianie osob ktore kradna, na ktore sa skargi itd. Nikt z nas nie chce byc okradany czy znosic humoru sprzedawcy ktory jest niemily czy nawet czasem chamski. Polecam i firme i szefostwo.

@malami1498

Chyba nie piszesz o tej firmie haha albo jesteś podstawiona

malami1498
@malami1498

Ha ha ha ???? nie, nie jestem podstawiona. Wrecz przeciwnie, wypowiedzialam sie tu na temat Detalu poniewaz nie znosze klamstwa. A jeszcze bardziej tego ze jest powielane dalej i tworzy sie zla opinia. A bardzo niesłusznie. Tyle.

Aneta

@Pracownik czyżbyś miał inną opinię? Zapraszam Cię do podzielenia się nią - w tym momencie Twój komentarz nic nie wnosi do dyskusji. Uważasz że praca w Detal Partner Sp. z o.o. wcale nie wygląda tak jak opisywała @malami1498? Wcześniej również w wątku pojawiały się pozytywne komentarze.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Detal Partner Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Szczerze? Po zmianie właściciela jest tylko gorzej. Odradzam każdemu pracę w tej firmie!!! Jedno wielkie kłamstwo i chamstwo

Bartek

Czy moglibyście coś napisać o aktualnej sytuacji w firmie? Czy potrzeba ludzi do pracy?

Aneta

@dulce271 To ważne, że jak piszesz można liczyć na swoich przełożonych i są oni wyrozumiali. Rozumiem, że podczas pracy ma się realny wpływ na swoje zarobki i jest możliwość wypracowania większej wypłaty?

dulce271
@Aneta

Tak .. Jest realny wplyw.. wystarczy troszke poczytac o alkoholach ktore ma sie w sprzedazy... zaproponowac klientowi alko ktory ma sie w targecie.... Mozna zarobic na nadgodzinach... w czasach mobingu trafilam naprawde na super prace... Co wazne e firmie jest szansa awansu... I Ja zamierzam z niego skorzystac..;)

Aneta

@LR Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy. Jakie warunki zatrudnienia/ benefity oferuje firma? Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

dulce271
@Aneta

Pracowałam w tej firmie małej nadmorskiej miejscowości, niestety z przyczyn osobistych musiałam zrezygnować z pracy tam. Po kilku miesiącach po jednym telefonie bez problemu znalazło się dla mnie miejsce... Szefowa i całe kierownictwo bardzo wyrozumiałe i naprawdę super. Co do wypłaty to nie ma szaleństwa co do podstawy , ale zawsze można ją podwyższać targetami , sama wiem po sobie że jeżeli angażowałam się i proponowałam klientom to potrafiam po kilka dziennie sprzedać. Więc dla chcącego nic trudnego. Nie rozumiem też ludzi którzy tu piszą że za mało zarabiali, to po co podejmowali tam pracę? przecież od początku wiedzieli za ile pracują,Praca sama w sobie też nie jest męcząca w żaden sposób jeżeli ktoś fajnie sobie ułoży plan dnia i rozplanuje mądrze obowiązki to ma pół dnia dla "siebie". Pozdrawiam

KLIENT NASZ PAN

Witam. Odwiedzam sklep w Połczynie - Zdroju, obie panie są bardzo miłe i z rozmowy z nimi nie widać by ktora kolwiek narzekala na prace, sympatyczna obsługa klienta więc oby tak dalej. Sam pracuje za najniższą krajową i też nie narzekam. Narzekać powinni ci którzy siedzą w domu i wołają pieniądze od rodziców, bądź czekają na księcia z bajki :) tudzież księżniczke :) Pozdrawiam tych ktorzy twierdzą że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z ich wykształceniem :) napeleon polecam ahhhhh żeby taka mila obsluga bylawszedzie !!!! .

Adrian G

Witam , Nie napisałem opini podczas swojej kariery w firmie - napiszę teraz ,po kilku latach. Przykre i nieprawdziwe są NIEKTORE komentarze nt firmy , z którymi się nie zgadzam . W firmie detal partner pracowałem początkowo jako sprzedawca(pierwsza praca na dluższy okres w moim życiu) , nastepnie, po jakims czasie na innym stanowisku - awansowalem na stanowisko kierownia regionalnego. Doznalem kolejnego doświadczenia - poznałem sie wtedy na ludziach, ludziach którzy tak bardzo potrzebowali pracy , którzy sprawiali wrażenie bardzo odpowiedzialnych ( "przeciez mam dzieci , zdaje sobie sprawę z przedstawionych mi warunków pracy , chce zacząć od zaraz , potrzebuje gotówki , jestem pracowity/a, juz mam dosyć bezrobocia !) Niestety... Robilem inwentaryzacje srednio raz/ tydzien.. nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak mozna sie pomylić .. ludzie kradli na potęgę.. w ciągu miesiąca potrafili ukraść towaru na conajmniej 500- 800 zł netto Przypuszczam ,że tylko tacy ludzie piszą tutaj negatywne komentarze (usunięte przez administratora) którzy są zdziwieni wypowiedzeniem umowy i wezwaniem do zaplaty. NICZYM INNYM, PONIEWAZ WSZELKIE WARUNKI ZAWSZE SĄ PRZEDSTAWIANE PRZED ROZPOCZĘCIEM PRACY. Dodam tez ,ze wyplata zawsze byla na czas , a czasami nawet i przed czasem mimo wielu konkurencji (zabka, biedronka itp)firma stawia na pracownika i wiem ,że w dalszym ciagu jest tak samo. Aktualnie prowadzę swoją firmę i wiem ,że podstawa to oplacic pracowników , kurierów i inne "rączki" , ktore wpływają na dochod firmy, na samym koncu swoje przyjemnosci - wiem ,że w tej firmie priorytety są takie same od lat - z których byc moze się nauczylem. Pozdrawiam A

Mirek

Ja myślę, że trzeba powiedzieć sobie wprost - praca jest i jest dość dobra

LR

Witam forumowiczow. Tak czytam niektore opinie negatywne i smiac mi sie chce. Jestem pracownikiem sieci napoleon w jednej z mniejszych miejscowosci, wczesniej pracowałem w innych sklepach tego typu. Zanim przyszedlem tutaj pracowac kazdy kto procowal na tym pukncie odradzal mi tej pracy, mowili nie idz bo oszukuja na kase, bo mala pensja itd. Itd. Pierwsze kilka dni klienci mowili a co to nowy sprzedawca, tak czesto sie rotujecie... zaczalem sie zastanawiać czy nie ma w tym troche prawdy. I wiecie co? Jest to naprawde solidna firma, jesli jestes uczciwym zaradnym i szybko sie uczysz napewno cie wynagrodza. A co do tych poprzednich pracowników i rotacji... 80% z nich kradlo lub poprostu byli leniwi. Takze wezcie sie do roboty a napewno to sie wam oplaci. Pozdrawiam szefostwo :)

mniejszaoto

Zalosne. Niku nie zmieniam. Nie chce wam zaszkodzic. Chce przestrzec innych zanim... no wlasnie.

gaya

Nie ma rotacji? To dlaczego w koszalinskich sklepach caly czas nowe twarze? Ach rozumiem. Pracownicy ruszyli z pozytywnymi opiniami.

marek łycyniak - właściciel

Daj już sobie spokój. Usuwane są tylko opinie nieprawdziwe, szkalujące jak choćby to, że w firmie wszyscy zarabiają najniższą krajową i nie mają szans na podwyższki, jak to, że nie płacimy za nadgodziny, że po zwolnieniach lekarskich, czy urlopach macierzyńskich zwalniamy. Paulina ze Złocieńca, wraca do nas już drugi raz po urodzniu drugiego dziecka, wróciła Alina z Drawska, Sylwia z Koszalina, Ula z Koszalina, wraca Ola ze Słupska, Paulina z Koszalina. Dużo wiecej mogę podać przykładów pracowników korzystających z L4 i nadal pracujących. Prawdą zaś jest, że kiedy kupujesz zwolnienie lekarskie, bo twoja zmienniczka nie chce się zamienić i w konsekwencji ty nie możesz iść na imprezę to cię zwalniamy. W ten sposób została zwolniona jedna z pracownic z Koszalina, która przekazała w poniedziałek przełożonej, że jeżeli ta nie zmieni grafiku na najbliższy weekend to weźmie sobie zwolnienie lekarskie. Tak więc przestań już walczyć. To już jest żałosne, że twoim jedynym zajęciem jest pilnowanie tego portalu i wpisywanie opinii o byłym pracodawcy. Ps. Przez 20 lat pracowałem w kilku firmach i nigdy przez myśl mi nie przyszło, źe mogę sobie zaplanować, że za kilka dni będę chory.

marek łycyniak - właściciel

Szanowna Mniejszaoto, Widzę, że wciąż zmieniasz nick aby wywrzeć większe wrażenie i wstawiasz coraz to niby nowe opinie. Najwyraźniej bardzo żałujesz rozstania z naszą firma i chcesz nam zaszkodzic. Od dłuższego czasu rgularnie tu zagladasz i piszesz różne paszkwile, zmyślone historie i ciągle te same wpisy, jak to w tej starej ekipie było, jak to nikt z tej ekipy nie został. Udajesz, że nie wiesz, że Aga jest od 8 lat, Kasia od 9, Paulina od 6, Krystian od 6 i wielu innych. Trzeba byc idiotą, żeby zwalniać zaufanych, dobrych prcownikow a zatrudniać i szkolić nowych tylko dlatego, że się znudzili szefowej, a jeszcze większym idiotą, żeby tak twierdzić z przekonaniem, że inni w to uwierzą. Ps. To wcale nie jest taki świetny biznes. Z roku na rok jest coraz trudnej wiele produktów kupujemy drożej niż sieci sprzedaja, to że wciąź jeteśmy na powierzchni zawdzięczamy własnie wielu stałym i oddanym prcownikom, oraz własnej ciężkiej pracy. Pozdrawiam Cię i życzę abyś w końcu znalazła dobrą pracę, a nie siedziała całymi dniami w domu i traciła czas na pisanie bzdur na portalach.

ziomek

@tak wyplata na czas to ich psi obowiązek. Za dni zwłoki moga dostac kare, gdy pracownik zglosi taka sytuacje... wiec przestancie dawac to jako zalete tej firmy bo to smieszne. Przeklenstwa? W tej firmie brak kultury wiec ktos kto usprawiedliwia qrwowanie jest takim samym prostakiem...

tak

Zdziwisz się ale to nie p. Monika ani p. Marek...Ja mam okazję może miałem okazję współpracować z tą firmą nie ważne: Na pewno właściciele są wymagający wiem o tym ale jeżeli by nie byli to wypłaty na czas byście nie mieli wiem jak p. Monika walczy o każdą pierdołę (wkur...mnie to czasami ale to jest biznes zawsze znajdujemy rozwiązanie) i pewnie tego samego wymaga od was niestety zabrzmi to brutalnie ale czasem trzeba powiedzieć do pracownika kur... rusz (usunięte przez administratora) bo on nie rozumie np. że za ladą stoi 3 klientów a on w tym momencie pije kawę bo ma przerwę uważam że jest tyle czasu w ciągu dnia że można sobie ustalić podejrzewam 3-4 takie przerwy bez problemu. czasem starą kadrę trzeba wymienić maja postawę roszczeniową ja w firmie wymieniłem 70% załogi nie mogli się podporządkować moim zasadom obecni pracują 4 lata ze mną są osoby które się zwalniają ale to jest normalne... chciałeś argumenty proszę (nie dla gwiazdorów oni mogą założyć własną firmę:)); -przejrzyste zasady zatrudnienia wiesz za ile będziesz pracował i na jaki okres czasu daje CI to dużą elastyczność... -kasa na czas... -ubezpieczenie chorobowe możesz pójść ty czy twoje dzieci na L4 jak jesteście chorzy masz poczucie bezpieczeństwa... -staż pracy -zdobywasz doświadczenie możesz później pracować w innej firmie jak jesteś dobry to nawet na stanowisku kierowniczym... -mając grafik 2 na 2 może dorobić w innej firmie lub ustawić grafik tak by moc studiować podnieść swoje kwalifikacje -Polski kapitał daje miejsca pracy -wpływa na wzrost PKB -utrzymuje miejsca pracy w innych instytucjach -pomyśl bo może ktoś z twojej rodziny pracuje w Zusie, US, UM czy tym podobnym.. -itd.... o papierze do du... nie pisz mi bo od tego podejrzewam właściciele maja ludzi którzy nie dopełnili swoich obowiązków... SPÓJRZ NA TO Z PERSPEKTYWY JAKBYŚ ZARZĄDZAŁ TA CZY INNĄ FIRMĄ JAK TY BYŚ POSTĘPOWAŁ CZY CHCIAŁBYŚ BY KTOŚ WCHODZIŁ DO TWOJEGO DOMU I ZABIERAŁ TWOJA WŁASNOŚĆ!

włąściciel
@tak

Pewnie co to kogo obchodzi. Pracodawca ma zapi...lać, płacić podatki, pensje na czas, zapewnić godziwe warunki, płacić zwolnienia lekarskie nawet pracownika który pracował jeden dzień etc. Czy jest lekko czy ciężko. To, że kupujemy produkty w cenach wyższych niż Biedronka sprzedaje. Kogo to obchodzi? Czy zarabiamy czy dopłacamy. Przez pierwsze pół każdego roku mamy straty. Kogo to obchodzi? Czy pracownik się stara czy kradnie. Kogo to obchodzi. Chcemy, żebyście zarabiali jak najwięcej, ale nie za to, że ktoś przychodzi do pracy i ma wszystko w nosie. Ustalamy tzw. targety np. sprzedaż 10 butelek różnych produktów np.różne wina. Wystarczy otworzyć buzię i zasugerować klientowi dany produkt a nie czekać aż klient coś sam wybierze. Płacimy też za wiedzę o produkcie. Nie szukamy podawaczy, ale doradców klienta. Przykład - w jednym ze sklepów poprosiłem nową pracownicę o polecenie jakiejś brandy ( jest w targecie) a pracownica poleciła mi Ballantinesa. Kogo to obchodzi, że taka pracownica daje negatywną opinię o naszych sklepach. Pracuje więc premię powinna dostać. Większość pracowników, którzy posiadają podstawową wiedzę o produktach które sprzedaję dostaje podwyżkę i nie zarabiają najniższej krajowe. Na portalu tym widzicie dużo jadu. Jadu ludzi zwolnionych, bo kradli, bo mieli wszystko w nosie. Zadajcie sobie pytanie dlaczego tak na nas plują? Mszczą się, bo stracili pracę. To może jednak nie było tak źle.

niee

Pani Moniko do tego ostatniego wpisu proszę podać jakieś argumenty. Poleca Pani te prace bo co.... bo właściciele sobie radzą w tych ciężkich czasach. A co to kogo obchodzi?

...

JA POLECAM PRACĘ W TEJ FIRMIE W 100% Tak naprawdę nikt z Was ma pojęcia jakie ryzyko biznesowe ponoszą właściciele inwestując w cały ten biznes WŁASNĄ KASĘ. Tyle co miejsc pracy w tej firmie sklepów jest kilkadziesiąt to doliczcie dodatkowo jeszcze raz tyle osób które zatrudniają inne firmy współpracujące to są naczynia powiązane!!! NIE MACIE POJĘCIA ILE KOSZTUJE UTRZYMANIE LOKALU (MIEJSCA PRACY) CZYLI KOSZTY POZA PRACOWNICZE na to wszystko trzeba zarobić no ale jak toś przywłaszcza mienie to już sobie sami odpowiedzcie jakie są konsekwencje... Dla mnie Wielki Szacunek dla Tych LUDZI że w tych trudnych biznesowo czasach im się jeszcze chce to prowadzić...a opinie będą zawsze negatywne i pozytywne

Zostaw merytoryczną opinię o Detal Partner Sp. z o.o. - Koszalin

Detal Partner Sp. z o.o.