Opinie o Detal Partner Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Detal Partner Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Detal Partner Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Detal Partner Sp. z o.o. w Koszalin

Jak wygląda ścieżka kariery w Detal Partner Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

#niepolecam

Awans, zapomnij ???? Firma krzak. Pracownicy wykorzystywani na maksa do wszystkiego. Nowa pani koordynator Paulina chyba za bardzo poczuła posadę osoba ta w ogóle nie nadaje na takie stanowisko. Premie zawarte w umowie nie wypłacane. Firma przeszła na sieć sklepów AS ale z taką osobą na stanowisku koordynatora nic się nie zmieni. Pracownicy przy zwolnieniu są zastraszani pozwani do sądu. Przy inwentaryzacjach zawsze jest jakaś kwota do zapłaty nie wiadomo skąd między innymi trzeba było płacić za alkohol którego nikt nigdy na oczy nie widział i nikt nie potrafił wytłumaczyć jakim cudem znalazł się na stanie. Ogólnie wiele można by było pisać o nieprawidłowości w funkcjonowaniu firmy ale szkoda strzępić język. Więc osoba które chcą podjąć pracę pod okiem pani koordynator NIE POLECAM no chyba że ktoś chce się nabawić nerwów braku szacunku do pracownika i przy okazji mobingu w pracy.

Natalia Nowy wpis
@#niepolecam

Pytanie tylko na jaki okres wystawiasz tę opinię tak właściwie? Z ciekawości chciałam się rozejrzeć za jakimiś ogłoszeniami ale niczego nie znalazłam. Skoro nie szukają to rotacji żadnej chyba nie ma. To nie znaczy, że warunki mogły się polepszyć?

#nie polecam Nowy wpis

Poszukuj osób które również zostały oszukane przez tą firmę która aktualnie przeszła pod logo sieci sklepów AS. Każda przeprowadzona inwentaryzacja była niezgodna z prawem i chcemy odzyskać nasze pieniądze. Jeśli jest ktoś a podejrzewam że takich osób jest dużo proszę o kom.

@Natalia

Może i warunki się polepszyły pod logo As ponieważ udzielają premie ipt ale proszę sobie poczytać opinie o As-ie również nie są za ciekawe zatrudniając się w detalu też myślałam że opinie wystawili pewnie ludzie którzy mają poprostu problem ze zwolnieniem ich z pracy i chcą się odegrać ale z czasem sama zobaczyłam jak jest i gdybym w tamtej chwili uwierzyła w opinie nigdy bym się tam nie zatrudniła.

@Natalia

Opinia jest ogólna od czasu zatrudnienia po zmianie koordynatora to już w ogóle cyrk się dział mam kontakt z niewielką ilością osób które pracowały tam x czasu temu i mają dokładnie takie samo zdanie

Kita

Witam, jestem pracownica jednego z ostatnich sklepów ,,Pełny Koszyk" należących do Detal Partner i niestety nie zgadzam się z tak krytycznymi postami. Pracuje w tej firmie od ponad czterech lat na stanowisku kasjer-sprzedawca i bardzo chwalę sobie tą prace, co prawda obecne szefostwo doprowadziło do upadku sieci sklepów Pełny Koszyk i to jest przykre. Co do wielkich braków na sklepach i związanych z tym manek to niestety ale sami pracownicy są tego winni przecież sami przyjmowali towar, sami sprzedawali nikt z szefostwa nie wszedł i nie ukradł towaru. Na moim sklepie podczas inwentur nie było nigdy manka, ale o to dbalysmy my pracownicy. Nigdy bym nie zamieniła pracy w Detalu na pracę w jakimś markecie bo tam to jest dopiero kołhoz i zapier.....l.

Nana

Pracowałam w tej firmie ponad 2 lata odeszłam bo wykończyć się szło... Pracodawcy oczekiwali pracy ponad normę i za to nie płacili co inwentaryzacja kolosalne manka nie wiadomo skąd a kto je spłacał my pracownice.. Urlopu nie miałam tam żadnego wszystko zabierali bo spłata manka (usunięte przez administratora) wie skąd za nadgodziny też pieniędzy nie otrzymałam. (usunięte przez administratora) i tyle !

Bronisław
@Nana

Za każde braki w asortymencie sklepowym odpowiadali zatrudnieni pracownicy? Wspomniałaś w swoim komentarzu o nadgodzinach, dlatego ciekawi mnie, czy często zdarzały się sytuacje, że trzeba było zostać dłużej w pracy. Napisz, proszę, jak to wyglądało.

Byla pracownica...

ja nie polecam ! Po zmianie szefostwa jest tylko gorzej ! Zero pomocy ze strony koordynatorki a tylko dwa dyzurne zdania jak mialo sie jakia problem tj. Witaj w swiecie Detal he he , Ale co ja mam ci zrobic ! Wszystko na glowie dwoch zatrudnionych na caly sklep osob ! Praca po 12 godzin i to czasami po kilka dni ! A roboty tyle ze po 160 godzin na etacie i po 120 charytatywnie ! Zlecenie zadan do wykonania ktore potem jak sie okazuje nie potrzebnie ! Bo albo nie trzeba bylo tego robic albo robi sie to jeszcze raz od poczatku ! Brak mozliwosci robienia nadgodzin ! A jezeli w jednym miesiacu jakims cudem ci sie uda to zaraz w nastepnym ci to wyrownaja ! Zwariowany system z ktorym ciagle wychodzily jaja oczywiscie zglaszane za kazdym razem ! St kasy i manko z kosmosu to juz bez kom ! Potem inwentura i przebudowa sklepu w 3 dni ! Chaos , (usunięte przez administratora) , kurz ! Spadajacy sufit , zwarcie w inastalacji , ciagle problemy z alarmem ! Zdarzaly powroty o 23 czy 24 bo sie nie uzbroil , ochrona dzwonila ! Po calym chaosie jak gdyby nigdy nic otwarcie sklepu , wszedzie kurz , klejaca lada , brudne blaty , nie umyte podlogi , nie rozpakowany towar , kabel ciagnie sie przez pol sklepu brak przejscia na zaplecze ale to nic na koniec gwozdz programu na srodku sklepu wystajacy z podlogi kabel , zaizolowany tasma i to ten sam przez ktory bylo cale spiecie ! Brak klimy , wlaczonych 10 lodowek , goooraco , drzwi nie mozna otworzyc bo panowie daszek wlasnie demontuja przed wejsciem !! Dnoooo ! Malo tego to po 3 dniach zapierdolu po 12-14 godzin ostatnimi silami otwierasz sklep chociaz wcale nie chcesz ! I nie mozesz doprosic sie zeby moc isc odpoczac baaaa nawet nie mozna liczyc na jakas 2-3 godzinna przerwe ! Nie chcac byc dalej tak traktowanym , robisz pierwszy krok i chcesz sie zwolnic ,skladasz wypowiedzenie i wychodzisz ! Najpierw chore tel , potem grozby potem zastraszanie ! W nagrode za dobra prace dostajesz dyscyplinarke , i nagle wychodzi na to ze to wszystko co robiles do tej pory przez 4 miesiace to robiles to zle ! Za cale serducho , sile , czas i energie traktuja cie jak smiecia ! Takie podziekowania ! Zeby tego bylo malo w maju nie ma ani wynagrodzenia za kwiecien ani ekwiwalentu za urlop , kompletnie nic ! Odradzam no chyba ze bd sie zgadzal na wszystko , przytakiwal itp ! Bo do poki jestea z nimi , siedzisz cicho , nic nie mowisz i ba wszystko sie zgadzasz to jestes ok ! Problem zaczyna sie jak masz swoje zdanie i chcesz walczyc o to co ci sie nalezy ! I jak chcesz odejsc ! Ehhhhh szkoda gadac ..... Aktualnie walcze o swoje , jak i o to co mi sie poprostu nalezy czyli wyplate wynagrodzenia i ekwiwalentu za urlop , ktore do dnia dzisiejszego nie zostaly przez spolke wyplacone. W sadzie pracy tocza sie dwa postepowania z mojego powodztwa przeciwko Detal Partner. Ciagna sie juz od maja tego roku. Wiec ewentualnie moge poradzic duzoooo sil , cierpliwosci i spokoju jezeli ktos zdecyduje sie walczyc o swoje ;-) ja nie zamierzam sie poddac jestem pozytywnie nastawiona , bo wiem ze warto a prawda w koncu zwyciezy ! Pozdrawiam ....

pracownica
@Byla pracownica...

Święte słowa, nie wiem jakim cudem te niektóre sklepy jeszcze funkcjonują... ale co wejdę to nowa;D skąd oni biorą tych jeleni,. wolę rowy kopać niż tam pracować, ale każdy niech się najlepiej przekona na własnej skórze

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Detal Partner Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

(usunięte przez administratora) Inwentaryzacja w której wyjdzie manko na kilka tysięcy? Dla nich to żaden problem. I jeszcze ten pożal się Boże (na szczęście były) dyrektorek i jego (usunięte przez administratora) którzy tak samo oszukiwali pracowników. Chcesz dać się wykorzystać i jeszcze płacić do interesu ?To praca w detalu jest dla Ciebie....

Zainteresowana

A coz to sie stalo z wielkim dyrektorkiem hmm ? ?

K.S

Witak jestem tak zwanym "młodym pracownikiem " , praca super elastyczny grafik, ekipa super . Koordynator rewelacja czego nie wiesz zawsze stara ci wszytko wytłumaczyć . Jeśli popełnisz błąd nie katują cię tylko wytłumaczą na spokojnie . Wypłata super wyższa niż najniższa krajowa , muszę przyznać że mimo to że to jest moja kolejna praca muszę przyznać jeśli chodzi o tak zwaną "górę" to nigdy do tą nie spotkałam tak przyjaznych ludzi

SzczecinekKlijent Napoleon

Witam mam takie male pytanie czy we wszystkich sklepach Detal Partner ktore tak dobrze prosperuja w calej Polsce Nie stac na dwie koszulki z krotkim rekawem dla pracownikow z logo firmy tylko co sie nie uda do sklepu NAPOLEON chodza kobiety we wlasnych ciuchach prywatnych tak chwala w komentarzach ale prawda jest TAKA ze dziadostwo i nie zalezy wlasciciela na wizerunku firmy kasjer powinien miec ubior firmowy a nie prywatny. A i bym zapomnial monitoring i ochrona zalosna co myslicie o takiej sytuacji stoja faceci pod wplywem alkoholu na sklepie przy keno klna kluca sie kasjerka wzywa ochrone facet.stoi spokojnie a ochrona do kasjerki ze pani wymysla i bez potrzeby wzywa pani ochrone a logiczne ze jak zobaczy sie.policje,straz miejska czy ochrone sie czlowiek.uspokaja taka wlasnie ochrone maja w.szczecinku tak zalezy wlasciciela o bezpieczenstwie.na miejscu.pracy. ochrona powinna przejrzec kamery a oni tego.nie zrobili mozna by pisac i pisac wiedz nie wiem jak jest na innych sklepach w polsce z ochrona i monitoringiem ale w Szczecineku jest cieniutko jak pracownik ma.sie czuc.bezpiecznie

Mareczekk111

Wiecie co jest zabawne, że wciągu pół roku braki na ponad 10 tys i kto musi to zapłacić ? Pracownik, podpisanie się za kogoś to dla nich nic,(usunięte przez administratora).. co o premii po 3 miesiącach to zawsze coś wymyślą byle byś nie dostał.. ludzie jeżeli chcecie za darmo pracować Zapraszam do Detal Partner, a w 100% będziesz miał zapewnione, rzeczy których nie było nigdy w sklepie, zepsutą psychikę oraz to co zarobisz u nich będziesz i tak po czasie musiał oddać.. dodam tylko, że karma wraca. Pozdrawiam

Aneta

@Pracownik, dziękuję za Twoją wypowiedź. Jakiego typu obowiązki były Tobie przydzielone podczas pracy w Detal Partner? Czy wymagania wobec pracowników firmy były racjonalne? Kto jeszcze wypowie swoje zdanie na temat pracy w Detal?

(usunięte przez administratora) !! Jedno wielkie oszustwo. Wyłudzanie pieniędzy. Obiecanie”” premi „” jedna wielka ściema. Ciągły brak w kasie to norma haha . Rok czasu przepracowałam i nie polecam. .Szymon (wielki Koordynator) pożal się Boże.. potrafi z klientami opierd**** (usunięte przez administratora) jakie to nie jesteśmy.. Po przepracowaniu 1 roku na odchodne każda z nas musiała wyłożyć z pensji 500 zł bo „”niby”” tyle braków .! Z całego serca NIE polecam teej pracy !.!

Aneta

@Były pracownik, piszesz o wykorzystywaniu w firmie Detal Partner. To dosyć duże oskarżenie tak więc będę wdzięczna jeśli napiszesz coś więcej na ten temat jednocześnie pamiętając, że wszelkie fałszywe oskarżenia są na tym forum niemile widziane. W tym wypadku proszę Cie o podawanie jedynie rzetelnych informacji.

Irek

Już tak nie narzekajcie bo macie dobra firmę i wystarczy pracować a będziecie zadowoleni.

Nikt
@Irek

To przyjdź pracować do tego syfu to zmienisz zdanie.

Za czasów szefowej jak było tak było ale teraz jest o wiele gorzej. Odradzam każdemu ;) wykorzystywanie i nic wiecej.

klijentSzczecinek

Moim zdaniem w takim sklepie jak jest w miejscowosci Szczecinek jest to spory sklep i szefostwo kazalo.kupic dwa wiatraki wolnostojace gdzie.przy takich temperaturach nic one nie daja a samo to ze.stojace wewnatrz lodowki na piwa robia za.grzejniki na pelnych obrotach ale widac jak pracodawcy zalezy na pracownikach i ciezko zainwestowac jest pieniadze w klime badz tez jezeli obiekt jest dzierzawiony klimatyzajce wolnostojaca gdyz takie juz instnieja ale.szkoda takim co siedzi za biurkiem w klimatyzowanym pomieszczeniu zeby ludzia ktorzy zarabiaja na jego pensje tez troche udogodnic prace .A wode do picia same maja sobie kopiety jechac kupic na fakture

Gutek

Jeśli ktoś nie lubi pracować to żadna firma nie będzie dobra!!

Krystian1988

Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie ! Manka z kosmosu, brak w zdrapkach, nadgodziny ani nie wypłacane ani nie można odebrać. Bezczelność ze strony kierowniczki, praca po kilka dni pod rząd po 12h. Brak klimatyzacji na sklepie, pytanie o czajnik do zaparzenia kawy i herbaty sami mamy sobie kupić., jakoś trzeba te 12h wytrzymać w sklepie. Dzwonienie w dni wolne żeby przyjść za innego pracownika do pracy. Nie polecam nikomu pracy u Detal Partner.

Kuba

Nie przesadzajcie, jest podpisana umowa z określoną stawka . Po co ten hejt!

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Igor

Tak firma cały czas poszukuje pracowników , oczywiście pensja najniższa krajowa 1550 zł do tego szefowa zabierze Ci po kilka stówek z inwentaryzacji bo nawet jak towaru nie brakuje to u nich i tak brakuje. Czyli podsumowując umowa o prace, po odliczeniu inwentaryzacji to bedzie gdzieś 1300 zł miesiecznie. Pewnie bedziesz mógł zacząć nawet od jutra.

wiesiek

w Słupsku już zamknęli wszystkie sklepy, nie mogli znależć głupków do wykorzystywania za jakieś ochłapy, (trudno to nazwać pensją)

Obecny pracownik
@wiesiek

Został sklep Pełny Koszyk....

Pracownica

Pracowałam kilka lat temu, szczerze odradzam przynajmniej stanowisko sprzedawcy. Szefowa strasznie niemiła, potrafiła przy klientach nazwać nas brudasami bo butelki nie były równo ułożone. Targety przynajmniej na moim sklepie nie do wypracowania (mały osiedlowy sklep a w targetach wina za 80zl). Pracownicy obciążani kradzieżami ludzi choć czasem nie sposób zauważyć że ktoś się zakręcił i zgarnął piwko. Kiedy odchodzilam próbowano mnie obciążyć brakującymi butelkami i skrzynkami które nie zostały przeliczone kiedy się zatrudniałam. Towar musiałam dźwigać sama, dostawcy to krętacze którzy tylko kombinowali jak coś zajumać.. Ogólnie mało przyjemnie. Plusem była koordynatorka, która służyła pomocą oraz klienci z którymi się polubiłam. A wypłaty na czas to psi obowiązek a nie dobra wola pracodawcy.. W moim mieście większość sklepów pozamykana, ludzie podchodzili bo wzrosła ich świadomość że tak być nie może.

Obecny pracownik
@Pracownica

Mało kto wie że szefostwo się zmieniło, ale bez komentarza każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie

Zostaw merytoryczną opinię o Detal Partner Sp. z o.o. - Koszalin

Detal Partner Sp. z o.o.