Opinie o FPM S.A. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FPM S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FPM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FPM S.A. w Mikołów

Starszy śrutownik

Jal się tam dostać do was ??

Lakiernik malarz artysta

Przyjmują ogólnie czy nie bardzo

jo

tam spoko, sanatoriun

wojt
@jo

sanatorium nie tylko tam :))))))))))

Lakiernik malarz artysta

jak z praca na lakierni bądź śrutowni??

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FPM S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
jo

powiedz to tym których zwolniono

Wojtek

Następny wrócił do naszego sanatorium. Dla mnie to śmieszne, ktoś się zwalnia idzie do prywatnej firmy tam stwierdza że mu ciężko i wraca a firma przyjmuje go z otwartymi rękami. Polityka kadrowa to jest totalna porażka

Kto by pomyślał, co niektórym praca u badylarza przestała się podobać. Tensknota za sanatorium górą :)

będą nadgodzinki :)

1800 plus 5% premii

a na jakie stanowisko chcesz aplikować ?

A co cię to obchodzi? To forum dla pracowników FPM a każdy kto tam pracuje wie jakie mamy premie.

To sie pajace popisały

tokarz

Nic nie zrobią, bo ludzie już sami odchodzá. Za marne 2000zl.

anoanim

Podobno będą duże zlecenia więc będą nadgodziny. Dziwię sie ze nowy własciciel nic nie robi z tym balaganem organizacyjnym. Na wytwórni to każdy robi co chce. Szef jedno majstry jedno o kontroli nawet nie wspomnę.

limek
@anoanim

Myślę, że Pan "anoanim"' który tak wspaniale ocenia innych, jak to w zwyczaju bywa sam przyczynia się do tego bałaganu swoją postawą w pracy. Oczywiście nie wspomnę o super jakościowo wykonywanej pracy.

spawacz

Brutto 3200, wczasowe, coś na każde święta itp. Umowa o pracę nie śmieciówka. Majster młody, na robocie się nie zna więc się nie narobisz :) Nadgodziny platne. Socjal ogólnie ok.

spawacz

Brutto 3200 dostaniesz, na wczasy, wielkanoc i boże narodzenie zawsze coś dawają. Robota spoko młody majster spawarki to chyba na oczy nie widzial to go w wała robią. Jak jest robota to i są nadgodziny płatne. Umowa o pracę stała, nie ma śmieciówek. Ogólnie sie człowiek niena robi. Obok są dwie firmy można sie też po godzinach u nich na fuchy załapać :)

Mariusz

Czy sa przyjęcia na stanowisku spawacz? Jakie sa warunki płacy? Czy praca jest na zmiany?

Sprzedaje bo stare. Czy wiecie coś że krajalnia ma być zamknięta? Technolodzy coraz więcej gdzieś na laser wszystko zamwiają

Kris
@Andrzej

Pewno Andrzeju że ci zamkną tę krajalnie bo same krzywe buble wypalasz. Ciekawe ile dwa związkowe pajace na święta załatwiły

wiesiek

Fajny zakład. Kiedyś tam pracowałem na wytwórni. Mało płacili ale człowiek się nie narobił. Normy wyrobienia takie ze w nowej robocie trudno było się przestawić. Po prostu sanatorium.

rychu
@wiesiek

Nic na wytwórni się nie zmieniło z kasą słabo a sanatorium jest dalej. Ciekawe czemu nowy właściciel sprzedaje tyle maszyn

spawacz

Związki zawodowe to dwóch pajaców co jeszcze nikogo nie obronili

Zostaw merytoryczną opinię o FPM S.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w FPM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FPM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FPM S.A.?

FPM S.A.
3.3/5 Na podstawie 366 ocen.
  • Towarowa 11
    43-190 Mikołów