Opinie o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EGB Investments S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EGB Investments S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

Bolec

awa
@Bolec

???

B-stok

Czy ktoś u Was zrobił plan,albo chociaz połowę?U nas kiepsko z realizacja.

@B-stok

Bialystok już zna swój los...

Czekajacy
@anonymous

Ty wszystko wiesz tylko zainteresowani nic nie wiedzą. Na każde pytanie znasz odpowiedź z kapelusza. Pracujemy i mamy się dobrze na dzień dzisiejszy. Liczymy się z likwidacja oddziału w Bydgoszczy i Białymstoku ale nikt nie wie kiedy, tylko Ty

@B-stok

zamiast myśleć o realizacji planu, którego i tak nie da się zrealizować, lepiej myślcie gdzie CV powysyłać

@antywindykator

A Ty kolezko pomysl czy chcesz miec miejsce na oddziale zamknietym z oknem czy bez?

Cel
@B-stok

Nie ma szans na plan. Rozmowy bezcelowe i bez ustaleń.

ugoda

Nie moge czytac wypocin antywidykatorów.Było normalnie.Można było wyrażać swoje opinie a teraz ?Same epitety. Macie jakies przeczucia kiedy likwidacja oddziału.Mam wrażenie że jak odejdzie P.i E.to wtedy nastapi koniec.

róża
@ugoda

Też tak myslę.To wszystko wisi na włosku.3 osoby na zmianie to duża frekwencja.Wielka szkoda.że tak się stało.a miało być tak różowo.

@ugoda

pamiętaj kochana, że pan antywindykator jest tylko jeden. wystarczy odrobina inteligencji by wiedzieć, który post pisał prawdziwy antywindykator - a które zostały spłodzone przez te korposzczurze pomyłki genetyczne, działające na rozkaz jakiegoś niedorobionego kierownika, perfidnie podszywając się pod mój nick. kiedy likwidacja oddziału waszego? mój typ na ten moment to koniec września. choć kto wie, jeśli zaistnieją ciekawe wydarzenia na koniec tego miesiąca w kwestiach sądowych (głosowania nad układem, zgodą na umorzenie PPU, wdrożenie sanacji) to może i z dnia na dzień zapadnie decyzja

@antywindykator

A właśnie, że legenda jest tylko jedna wyrocznia i autorytet znający prawo i wiedzacy wszystko o firmach windykacyjnych zdecydujcie Państwo sami

antywindykator

Antywindykator spisz? Czemu nic nie piszesz?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Luzak

I nic się nie wydarzyło 10.08!Jeszcze dostali co niektórzy nagrody!!!!

@Luzak

nagrody :D hahaha ale śmieszek z ciebie

@antywindykator

Odwal sie pacanie, nie uzywaj mojego nicku mitomanie

@antywindykator

Bujaj sie (usunięte przez administratora)

@antywindykator

oświadczam, że JEDYNY MÓJ post w tym wątku, to ten o nagrodach i śmieszkach. pozostałe dwa pisała jakaś niedorobiona psychiczna (usunięte przez administratora) o zwichrowanej genetyce, która aż prosi się o szybki strzał z liścia w krzywy ryj, co oduczyłoby ją podszywać się pod innych. dziękuję za uwagę i z góry przepraszam za ewentualne niedogodności i spaskudzone wrażenia estetyczne.

Ojojoj bo Ci zylka peknie

@antywindykator

Ty mi grozisz? Skąd Ty jesteś? Do Kodzborowa, Swiecia, Czy do Tworek Ciebie kochaniutki odwiezc? Wiesz, ze groźby sa karalne? ze mozna uzyskac IP komputera itd, ? TY o co mnie oskarżysz? O przywlaszczenie wlasnosci intelektualnej? Jaka jest Ta Twoja własność,?-jaka jest Twoja tozsamosc ? A moze Ty jesteś stulejarzem i nieudaczniekiem zyciowym?

Krzywy ryj to Ciebie zrobil

Pyzata facjata
@antywindykator

Bohater w necie łajza w realu? Chciala zostać kimś na forum, kimś w rodzaju legendy... oj chyba bezmózgu Ci nie wyszło....zauważyli Państwo widzowie,że antywindykator tylko obrażać potrafi? Czyli co Ci pozostalo ? 150 zmiana ręki? I na drugi bok?

Jestem Legendą
@Pyzata facjata

Pyzata facjata? Zostaw w spokoju antywindykatora bo jeszcze sie obrazi, zmieni Nick albo sobie pójdzie i już nas tu obecnych nie będzie zabawiał? Co my zrobimy?

@Pyzata facjata

czas na trollowanie i podszywanie się pode mnie to macie, a robić odzyski to już nie ma komu! zajmijcie się pracą lenie patentowane, tresowane sklonowane małpy niedrobione genetycznie. kiedy oddacie ukradzione pieniądze z obligacji?

@antywindykator

Rura Ci zmiekla antywindykatorze?

@antywindykator

Argumenty, i epitety sie wyczerpały

Buc

A co z dyrektorka z Bydgoszczy? Zwolniona czy zwolniła się sama ?

spoko
@Buc

Jest jest.Ja osobiście nic do Niej nie mam.Taka miała funkcję,ale jak opowidają w innych miejscach pracy o swoich przełożonych to Ona jest spoko.

wow
@spoko

????

CCP
@wow

Ewka jeszcze dyrektoruje?

Kino
@CCP

Ile lat nie masz kontaktu z ludźmi z egb?

antywindykator

I co cwaniaki wypowiedzenia dostaliście?

Mogą pomarzyć :)))

marzenie
@antywindykator

ty chciałbyś i my tez chcemy.ale nic z tego

@antywindykator

nie podpisuj się moim nickiem mendo

@antywindykator

Sam jestes (usunięte przez administratora)

@antywindykator

Czemu podajesz sie za mnie???

OBY TAK

to co zamykają nas czy nas nie zamykają?

Tak tak
@OBY TAK

Zamykaja

Lada dzień
@OBY TAK

Wiadomo że zamkną tylko nie wiemy kiedy. Myślę.ze na dniach dostaniemy info i za 3 miesiące opuścimy budynek Biznes Parku

bydg
@Lada dzień

wątpię ze tak będzie. będzie to się jeszcze ciągnęło ..........

Mina
@bydg

Może się pociągnie ale my nie wytrzymamy psychicznie. Jeszcze te uwagi liderów i ciągle niezadowolenie. Ci co odeszli maja spokój. Czas do nich dołączyć. Nie ma na co czekać.

@Mina

getback tonie, wkrótce wniosek o upadłość - a liderzy wciąż jak kapo w auschwitz? daliby w końcu na luz

Dobrze powiedziane.

@ntek

Bo fason trzyma się do końca ;)

Ucho
@@ntek

Ciekawe jcy będą w innej pracy. Tu są góra a mogą być na dole i co wtedy? Wiem że macie naciski ale można inaczej podejść do odsłuch ów i zwracania bezpodstawnie uwagi. Czas minął odkąd liderzy byli na słuchawkach . Teraz rozmowy ciężkie odzyskiwanie zerowe a Oni swoje. Niech dadzą mi odprawę i zmykam.

Nostalgia
@Ucho

Prawda.Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.Tylko,że siedzenie się zmienia.Miimo to życzę wszystkim jak najszybszego znalezienia pracy i w ogóle powodzenia.Jesteście super ludżmi tworzącymi świetną atmosferę.Mam nową pracę,ale tęsknię za pogadankami w kuchni i....za wszystkim.Szkoda.że tak się stało.

Jutro 10.08 czy według prognoz czegoś się w końcu dowiemy? Zamykają oddział? Pytanie kiedy???

Obecny

Nie, oddział jest i będzie.

Banan

Trudno stwierdzić. Dla mnie szanse to pół na pół. Liczę jednak, że będzie koniec jak ktoś tu pisał.

@Obecny

nie sądzę aby jutro zamknęli, choć wszystko się może zdarzyć. moim zdaniem oddział będzie istniał do momentu wniosku o upadłość.

Pustynia
@Obecny

To może będzie rekrutacja bo takie pustki na sali a taka duża sala cc.

zobaczycie

nic sie nie wydarzy 10.08, bez złudzeń, wiem że każdy by chciał ale na pewno to żarty

@zobaczycie

jak to każdy by chciał,zeby zamkneli?Ja nie chce

zobaczycie

to jestes dziwna

@zobaczycie

Czyli wszyscy co zostali sa dziwni bo niedziwni sami odeszli nie czekając na rozwój wydarzeń- nie uwierzę ,że nie łudzisz się,że firma nadal będzie.... a jeżeli jest inaczej to co tu robisz jeszcze??????

@pracujaca

twoje chcę czy nie chcę - nie ma tutaj żadnego znaczenia. łudzić się? trzeba być totalnie naiwnym bądź nie mieć bladego pojęcia o odrobinie ekonomii i matematyce oraz do tego gazet nie czytać ani internetu aby się łudzić że getback przetrwa. 3,5 mld zł długu - z czego to oddać?

@antywindykator

Czytam gazety, programy też oglądam na ekonomii się znam, ale nadzieję może mieć każdy.a i z takich długów niektóre firmy powychodzilh.

Leonardo
@pracujaca

Oczywiście, że tak. Ja wiem ze oddział w Bydgoszczy będzie nadal.

@pracujaca

Podasz nam przykłady firm, które "powychodziły z takich długów"? Przytocz nam również teorię z ekonomii (na której się znasz), która uzasadnia funkcjonowanie nierentownego oddziału.

@antywindykator

Ekspert od siedmiu bolesci sie odezwal, splać swoje dlugi ciulu okichany

Oszukany
@ciekawy

Ty ciulu zakichany robisz w tym oszustwie to oddaj mi swój dług złodzieju, mnie tu oszukano na 75 tysięcy, a teraz proponuje mi się zwrot 25 procent za 8 lat, to ty mi oddaj całość oszuście a sobie od nich odbierz. Kraść to było dobrze, teraz nie ma kto oddać pieniędzy z długu nam obligatariuszom, a wy się bawicie na tych imprezach zintegrowanych i puszczacie.

Antywindykator
@Oszukany

Os Po co inwestowales? Latwowierny pajacu, idź do Konrada K z pretensjami...

B-stok

Cześć! Jak u was nastroje? My czekamy na info o zamknięciu oddziału. Ja obstawiam wrzesień sa głosy że wraz z końcem sierpnia kończymy ten cyrk. Pozdrawiam 3majcie się!

B-szcz
@B-stok

Hej.My tez czekamy na zamknięcie.Podobno Lublin zostaje bo to budynek GB i nie ma takich kosztow jak u nas.My pracujemy po kilka osob na zmianie.Szkoda słów.Nie wyrabiamy planu,ale i tez psychiczniie.Wszystko się posypało.Jak coś bedziesz wiedział to pisz.u nas nikt juz nie ma złudzeń.Nie będzie sanacji tylko likwidacja.

@B-szcz

Nie będzie sanacji tylko likwidacja ale równocześnie Lublin zostaje? Poza tym, czy tak ciężko sprawdzić, że na ul. Witosa 16 są zwykłe powierzchnie biurowe do wynajęcia: https://www.bazabiur.pl/biuro-lublin-witosa-16.html i nie jest to żaden "budynek GB"?

B-szcz
@rozsądny

Likwidacja w czasie a teraz zamkniecie Bydgoszczy i Białegostoku.Przecież taki proces musi potrwać

Na 10.08. 2018 planowane jest wręczenie wypowiedzeń. To likwidacja oddziału. Dobrze poinformowana.

Obecna
@Anna

Skąd taka informacja? Dlaczego my nie mamy @ w takiej ważnej sprawie? Znowu jakas plotka? Miały już być dawno wręczania wypowiedzenia, miało nie być wypłat, miał być wyłączony prąd... A ciągle jesteśmy.

Ulga

Uff! Nareszcie!

Burek
@Anna

To prawda. Bydgoszcz leci pierwsza, bo jest za droga. Wiedziałem, że ktoś od nas nie wytrzyma i da to info.

M
@Burek

Ktos od Was czyli jakis kolejny troll? Bo tych waszych potwierdzonych informacji to juz mamy od groma - poki co macie taka skutecznosc jak przepowiednie konca swiata ;) pzdr trolle

Ledgar
@Anna

Dziwne. Ja słyszałem że Getback jest bardzo zadowolony z naszej pracy i nie będziemy likwidowani. Jedyny minus że nie będzie premii.

Obecna
@Ledgar

Dobre i to.

Smiech
@Ledgar

Bez premii. Super!!! Zostajemy! Hurra!

ANNA to plotka?

M
@bydgoszcz

a kim dla Ciebie jest Anna zeby traktowac to jako powazne zrodlo informacji? Wyluzuj, nie ma co sie przejmowac trollami tutaj , na forum zamykali nas juz siedem razy, a jakos nadal pracujemy :) a co do premii to skad oni na forum moga wiedziec jak to wyglada wewnatrz.

@M

może ANNA coś wie! Anna to potwierdzone czy ploty?

Burek
@bydgoszcz

Odpowiem za koleżankę. Informacja potwierdzona. Około godziny 13 będziecie mieć spotkanie w tej kwestii. 3 osoby z Warszawy się na nie wybierają. Mowa oczywiście o 10.08. Na pocieszenie dodam, że nie będziecie jedynie, a przyszłość firmy i tak jest niewiadomą.

Burekklamie

Srednio Ci to wyszlo xD

@Burek

jasne! około godziny 13 jak wy wiecie wszystko dokładnie a potem nic z tego nie wychodzi!

@Burek

coś mi się nie chce wierzyć w ten 10.08, stawiam bowiem na koniec sierpnia. wtedy też zapowiada się wniosek o upadłość, gdyż przyszłość firmy jest czytelnie wiadoma

Lilia
@antywindykator

A co jeśli Burek ma rację? Przecież to się nie może tak skończyć. Ja cały czas wierzę że wszystko będzie ok...

28.08

Nie ma co gdybac.Za 4 tygodnie w końcu wszystko będzie jasne co dalej z firma. Czytałam że sporo chce likwidacji firmy. Obligi i akcjonariusze nie dogadaja się nigdy. Oni chcą upadłości likwidacyjnej.Tak się pewnie stanie i my bez pracy zostajemy. Teraz jestem pewna.

smutna

Znowu nas mniej.Zazdroszczę tym co odchodzą,ja mam nadzieję ,że też to zrobię lada dzień.

@smutna

zazdrościsz tym co odchodzą? a co to, jakiś zakład karny że nie można dobrowolnie tego opuścić?

Danuta Holecka
@smutna

Czytaliscie wpis o wyplatach na goworku GetBacku? :/

Wolna
@antywindykator

To nie zakład karny. Tutaj ludzie są super!!!! Czekam na nową pracę a teraz lepszy rydz nic nic. Nigdzie nie zastanę takiej atmosfery to wiem na pewno. To nie nasza wina ze tak się porobiło. Szkoda.

Ironia
@Danuta Holecka

Ojojoj. Zaraz tam nerwy. W ratach to i tak lepiej niż wcale. Nie ma co narzekać. Jest super! a będzie jeszcze lepiej. Oczywiście ironia.

optymista
@Wolna

przeciez kontakt mozecie miec ze soba po pracy ;)

Wolna
@optymista

Przecież ja pisałam o atmosferze w pracy!!!!!!!!!!! a nie poza nią. Po pracy to spotykasz się z kim chcesz a w pracy musisz. A tu mimo że musisz to jest super.

optymista
@Wolna

No widzisz, ale skoro tylko ludzie sa super, a praca niekoniecznie i przez to narzekasz, to moze sie spotykajcie po pracy i spedzajcie wspolnie czas. W nowej pracy ludzie beda sredni, ale za to praca moze byc fajna , wiec super uzupenienie ;)

wolna
@optymista

nie będę polemizowała bo i tak nie zrozumiesz.piszesz,ze tak ,ale wywodzisz coś innego.koniec.Chyba tu nie pracujesz i tylko szkoda czasu na pisanie.

Kasa

Wypłatę ktoś ma???

Danuta Holecka
@Kasa

Pracownicy z kontami w konkretnym banku wypłaty dostała juz z samego rana, takze reszta tez będzie miec pieniądze dzisiaj. Z tym, ze samą podstawę.

Real
@Danuta Holecka

Przecież nikt nie na planu zrobionego to wiadomo że podstawa

nananana

Ale tu cicho nananana wszyscy czekaja nananana

Mario
@nananana

Spokojnie, może znajdą jeszcze jakiegoś lichwiarza co im parę złotych pożyczy na podtrzymanie iluzji. :) Choć już kilku wydymali podobnie do akcjonariuszy czy obligatariuszy...

Żal
@Mario

Prawda. A nas szkoli lipca że dłużnik to osoba gorsza bo nabrał przeważnie świadomie kredytów i nie ma zamiaru spłacać a to my pracujemy w firmie co postępowała jeszcze gorzej. Wstyd to mało powiedziane. Nasz znany Pan magister już zima krzyczał że GB kupił trupa egb i że mamy więcej długów niż wszyscy klienci a my nie chcieliśmy z nim rozmawiać. Wszystko się wysypuje z worka. Został żal po EGB a teraz to tylko likwidacja i syndyk.

Tolek
@Żal

Pan "magister popełnił błąd językowy. Trup kupił Egb. Z Egb nic by się nie stało gdyby nie było sprzedane.

Szkoda
@Tolek

Tak tak. Egb by nadal było i byśmy pracowali spokojnie a tak nie mamy pracy i musimy uciekać. Szkoda.

Pracus
@Szkoda

Pracjemy przecież tylko sami odchodzimy lub mamy taki zamiar!!!! Przecież dalej tak się nie da bez premii i w takim stresie

huehue
@Pracus

a co to za stres dla Ciebie tutaj? boisz sie ze Cie wyrzuca? chyba nie szkoda :D

pracuś
@huehue

stres przed rozmową i wyzwiskami to raz dwa zeby przeczytać te wszystkie formułki i nie dostac niskiej oceny rozmowy,a nie że mnie zwolnia bo to jest oczywiste.Mam nadzieje ze szybciej coś znajde niz nastapi likwidacja.

@ntek
@Mario

Mogą kupić swoje długi i je windykować. Będą to bardzo świeże portfele o wysokim stopniu odzyskow ;)

kasa
@@ntek

hurra !!! i target zrobiony ,nareszcie bedzie premia bo od marca mam tylko podstawę

szansa
@@ntek

Super.Będzie co robić,odzyski bez wyzwisk i słuchania ze mamy oddac co nie nasze a potem żadać od innych.

Jak tam pani mecenas i jej brat?

kwas

Ktoś czytał że w Lublinie ma byc centrum cc?a my i Białystok out?Już kiedys pisał jakis z Lublina ,ze my jestesmy kula u nogi i on otworzy szampana po naszym zamknieciu.Chyba coś wiedział.

enter
@kwas

Tez to wiem ale nie z Goworka tylko od rodziny z Lublina

@enter

Tak, cały Lublin o tym mówi! Wszyscy chcą pracować w "centrum cc" getBack S.A. w restrukturyzacji- ustawiają się już kolejki! Jeśli Lublin jest teraz najbardziej perspektywicznym CC w spółce to też najlepiej świadczy o jej kondycji. Ile osób tam teraz pracuje (mam na myśli samych doradców CC)? 30? BTW. Czytacie doniesienia medialne? Jakieś wnioski po czwartkowej konferencji albo dzisiejszych zaktualizowanych propozycji układowych? ;) Generalnie życzę pracownikom z Lublina i innych lokalizacji jak najlepiej (nie są niczemu winni) ale trzeba patrzeć na sytuację realnie.

@rozsądny

Czytałam doniesienia medialne ale i tak z nich nic nie wynika. Może nie ustawiają się kolejki do pracy ale dlaczego nie mają zgłaszać się nowe osoby. Przecież my pracujemy i żyjemy jakoś. Ci co chcieli odeszli a reszta jest. Gdyby nas nie chcieli zlikwidować to byśmy byli tak czy nie???

LUBLIN - ZAINTERESOWANY

Żyjecie jakoś? akurat ja w swojej firmie gdy zbliża się koniec miesiąca i wypłata, nie siedzę jak na szpilkach i nie wylewam swoje żale na forum licząc czy będzie ta wypłata, czy jej nie będzie..... A Wy pracownicy GB robicie to co miesiąc od kwietnia począwszy!! Zastanówcie się trochę...

@LUBLIN - ZAINTERESOWANY

Przecież nikt nie pisze o braku wypłat!!!! Nie mamy nad czy się zastanawiać. Może tylko nad tym że masz problem ze zrozumieniem

@kwas

ależ oczywiście. centrum CC. wielkie narodowe centrum windykacji wam zrobią w lublinie. i jeszcze kosmodrom wybudują. idźcie lepiej rozglądać się za nową robotą, gdyż w getback to resztki kasy wypływają szybciej niż woda z pralki po odwirowaniu. umoczeni w akcje i obligacje już zakłady przyjmują, czy wniosek o upadłość będzie w sierpniu czy wrześniu.

LUBLIN - ZAINTERESOWANY

Niestety Ty masz problem ze zrozumieniem protego przekazu Twojego interlokutora - czy napisałem, że nie macie wypłat? Nie, napisałem, że gdy zbliża się termin Waszych wypłat, a potem gdy nie dostaniecie ich na czas, to zalewacie to forum postami, że znów macie opóźnienia. Już to samo świadczy o rzetelności Waszego pracodawcy. Radzę wczytywać się w wypowiedzi, zanim odpowiesz. Pozdrawiam ze słoneczno - deszczowego Lublina

rozsądny

Jeśli Twoim zdaniem z doniesień medialnych "nic nie wynika", to pozostaje mi życzyć Ci tylko miłej pracy :) Moim zdaniem można z nich wyciągnąć jednoznaczne wnioski. Natomiast w kwestii tego czy chcą Was zlikwidować czy nie, to wystarczy trochę pomyśleć (właśnie w kontekście doniesień medialnych!) dlaczego spółka aktualnie zachowuje pozory efektywnej działalności operacyjnej. Przypominam Ci, że oddział w Bydgoszczy również nadal funkcjonuje, choć z tego co czytam na tym profilu wbrew wszelkiej logice..

@rozsądny

Przecież ja wiem że funkcjonuje bo yam jeszcze pracuję,Czytam wszelkie artykuły i jestem na bieżąco.Chciałabym konkretne informacje od Zarządu i to jest niejasne.Aco do likwidcji yeż wiemy że będzie tylko chcemy wiedzieć konkretnie kiedy.Logika nakazywałaby na dniach.

smiesznerzeczy

Logika to wam nakazuje tak marudzic na forum od 3 miesiecy. Co miesiac to samo - za pozno wyplaty, kiedy likwidacja, "to juz koniec" , musimy szukac pracy i tak w kolko :) smieszne to , pzdr

antywindykator

niestety, ale zarząd ma ciekawsze zajęcia niż zawracanie sobie głowy jakimiś przepływami informacji dla zbędnych elementów

Maruda
@smiesznerzeczy

Po to jest forum żeby się dzielic informacjami, daj inny temat niż jak twierdzisz marudzę nie to pogadamy, albo nie.

Smiesznerzeczy
@Maruda

Takie zdanie zlozyłaś/eś ,że chyba nie warto dawać nowego tematu, bo się można pogubić :)

Maruda
@Smiesznerzeczy

Daj po prostu inny temat!!!!!!!

xyz

https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/prawnicy-firmy-doradcze-a-nawet,23,0,2411799.html- czytałam z niedowierzaniem.Tylko upadłość.tu juz nic nie ma.

korposzczur
@xyz

Brak złudzeń

Dawny

Dawiś ściemniać vel lejwoda nadal pracuje?

obecna
@Dawny

nie pracuje,ale ja mam inne zdanie o nim- był spoko i żeby wszyscy tacy byli w naszej nowej pracy

Smiech
@Dawny

Jak nie pracujesz, to co cie to obchodzi? Żal że Ciebie zwolnili? Gdybyś sam odszedł i byłbyś zadowolony nie pytałbys. Kim jesteś ze nie masz kontaktu tel. z pozostałymi tylko pytasz przez portal?

geralt
@Smiech

To ja, Krzysiek vel Geral z Rivii, co w wolnym tłumaczeniu brzmi: Korsarz ujeżdżający mustanga :P

@geralt

@Śmiech zaraz Ci żyłka na czole pęknie ;)

Śmiech
@Obecny

Nie pęknie, tylko jak się ma coś do danej osoby to mówi się do niej a nie anonimowo pisze na goworku

@Śmiech

Chciałam wiedzieć to zapytałam (:

Też obecna
@Obecny

I co to Ci dało? Radość że nie pracuje? Pewnie ma lepiej i nie interesuje się GB z ciekawości.

@Też obecna

Jeny Ale drażliwa jesteś.. PMS?

Pracujaca
@88

Pomyliliscie forum. Osobiste żale na fb!!!! Teraz czekamy na likwidację a Wy o byłych pracownikach. Zająć się trzeba szukaniem pracy bo sami widzicie co się dzieje. Połączenie za połączeniem zero ustaleń i wyzwiska nam zostały.

CALL
@Pracujaca

Racja czym wy się tutaj zajmujecie? Firma padła to jest ważne a nie czy ktoś pracuje.

MB
@CALL

nie wiem jaki to dla Ciebie problem, jest praca i mamy co robic..

maska
@MB

Mamy co robić??dobre! połączenie,zrzut,odmowa,niecenzuralne odzywki,jest nas coraz mniej a jeszcze się zwalniają i są zwolnienia=super praca za ciut więcej niż najniższa krajowa, w tym problem, a sądzę,że Ty tez szukasz pracy jak każdy.

Łojj
@maska

Jest praca dobre sobie.. W obozach zagłady ludzie też mieli pracę jak i przy budowaniu piramid egipskich też ludzie mieli pracę.

@obecna

Na tematen czas to był wielki leser. Może na ten czas byłby świetnym kierowniczkiem

robocik
@Łojj

Racja.Praca na słuchawkach w firmie upadłościowej to dopiero szczyt marzeń i duma"mam pracę" super,ale jak innym łatwiej z takim podejściem żyć to niech tak ma.

Zostaw merytoryczną opinię o EGB Investments S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w EGB Investments S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EGB Investments S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EGB Investments S.A.?

Kandydaci do pracy w EGB Investments S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EGB Investments S.A.
1.9/5 Na podstawie 263 ocen.

EGB Investments S.A.