Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o EGB Investments SA

Pracowałeś w firmie EGB Investments SA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Ajj - 2014-03-05 16:47:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Gdzie Ser?! Gdzie Piór?!
zdjecie uzytkownika
Ajjjjj - 2014-03-06 08:00:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Ajj - 2014-03-05 16:47:54]:
Ktoś inny wychodził sobie awans....
zdjecie uzytkownika
asdf - 2014-03-07 10:37:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co się stało - czyżby ktoś został zwolniony? :P
Myślicie, że jest szansa na powrót do normalności?
zdjecie uzytkownika
qwerty - 2014-03-07 11:38:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Ajjjjj - 2014-03-06 08:00:19]:
mam nadzieje ze dotknie to tego glupio madrego strojnisia Riccardo,
zdjecie uzytkownika
hmm - 2014-03-07 13:47:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [asdf - 2014-03-07 10:37:25]:
moze ktos kto pracuje rok moze cztery jeszcze wierzy w powrot normalnosci, ale tu bardziej szykuje sie koniec... jest przeciez oferta sprzedazy firmy, chyba o tym wszystcy juz wiedza, nawet w BW, bo w innych dzialach szefostwo powiedzialo to juz pare miesiecy temu... po co niby sa ostatanie audyty? jesli firme kupi konkurencja to nie bedzie raczej utrzymywac tu filii, bo to nieoplacalne... tym samym bardzo prawdopodobne jest, ze pracownicy, moze poza BS, zostana zwolnieni, a wierzytelnosci beda windykowane przez ich pracownikow... to logiczne
tu znow dzialy sie porozpadaly i z 3 powstal jeden
swiecznik w BW troche przetrzebiony, wreszcie niektorym sie pogorszylo... choc do zwolnien nie doszlo, bo "ktos" zostal przez "kogos" uprzedzony i rozchorowal sie na niewiadoma chorobe, a druga osoba zostala "tylko" zdegradowana...
za to kolejna ktosia ma miec awans - mieszkane uczucia mam co do wyboru, ale chyba gora to przemyslala, a moze chodzi o cos wiecej, niewazne...
moze troche zarzadzanie w BW sie polepszy jak za pare dni wroci wreszcie Zastepczyni (serdeczne pozdrowienia dla Niej i zyczenia "konskiego" zdrowia, glownie psychicznego :-))
swoja droga, ciekawe kiedy wreszcie zostanie rozpoznana Czarny Baran/Tryk? na samej gorze, ten ktory swoich znajomkow informuje, ze maja ich zwolnic...?
(usunięte przez administratora) pewnie jak zwykle nie, a tu nie zaglada...
eh, szkoda firmy, ale chyba tylko pracownikom ktorzy pamietaja ja za czasow swietnosci tj wieeele wieeele lat temu, jeszcze na Slaskiej... naprawde szkoda... wtedy do pracy szlo sie z przyjemnoscia i spiewem na ustach :-)

pozdrowienia dla znajomych, ktorzy zostali na pokladzie tego tonacego statku, trzymajcie sie!!!
zdjecie uzytkownika
biały_kruk - 2014-03-14 19:42:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Odpowiedź na: [hmm - 2014-03-07 13:47:16]:
Zamiast pisać (w dodatku z błędami), weź się za robotę a jeśli jej nie masz to umyj okna bo wiosna się zbliża. Swoje przemyślenia zachowaj dla siebie a jeśli żyjesz wspomnieniami "ze śląskiej" to może lepiej cofnij się jeszcze dalej - w czasy PRLu.
Co ma być to będzie a chyba,każdy z pracowników swój rozum ma i wie co robić.

Czuwaj !
zdjecie uzytkownika
nkin - 2014-03-17 22:35:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
padnie to EGB czy przetrzyma?
zdjecie uzytkownika
mim - 2014-03-25 10:22:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [nkin - 2014-03-17 22:35:14]:
już pada, jak mucha.
zdjecie uzytkownika
12345 - 2014-03-29 17:33:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [nkin - 2014-03-17 22:35:14]:
k a s z a n a
zdjecie uzytkownika
pan krzak - 2014-03-31 20:22:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jeżeli kaszana, to po co tam siedzisz i marudzisz, zbieraj swoje manatki i gnaj do PUP-U polski malkontencie
zdjecie uzytkownika
Buli - 2014-04-03 18:54:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Co tak nerwowo u Was słoneczka?

Pozdrowienia dla wszystkich osób, z którymi dane mi było się poznać i pracować krócej lub dłużej:-)
zdjecie uzytkownika
hmm - 2014-04-04 22:57:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
dołączam sie do pozdrowien :) z pewnym i wyjatkami :P
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-04-10 21:49:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bycie mega wazelina oplacilo sie co niektorym.
ale jesli awansowalo sie osoby na tej podstawie to nic dziwnego ze firma chyli sie ku upadkowi. Gratulacje
zdjecie uzytkownika
Ajj - 2014-04-10 23:13:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
eh polaczki, kiedy nauczycie sie pracowac hmm
nie podoba sie? zmien prace! miej odwage, miej duze jaja i zrob cos z tym.
odeszli ci co je mieli.
Ewidentnie Gardzisz Banknocikami skoro zostales na pokladzie.

psy szczekaja karawana idzie dalej.
zdjecie uzytkownika
1234 - 2014-04-12 10:15:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
(usunięte przez administratora) a menagerowie tej firmy powinni byc wysłani na szkolenie pod tyt. jak rozmawiac ze swoimi pracownikami
zdjecie uzytkownika
he - 2014-04-15 22:31:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
marta! fajne mialas dzisiaj okulary na klacie ;D
respekt za odwage!
zdjecie uzytkownika
Asia - 2014-05-23 16:39:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Widze, że atmosfera w EGB Investment dopisuje, skoro pojawiają sie takie luźne komentarze, z szefem tez jest wszystko ok?
zdjecie uzytkownika
nionoo - 2014-05-25 23:13:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak Lucy szefuje?
zdjecie uzytkownika
y2y - 2014-05-26 18:22:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
kiepsko jej to idzie.
zdjecie uzytkownika
garnek - 2014-05-31 00:24:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co tam z Serem i "Jerba mater" piórkiem ?
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-21
Żródło: Gowork.pl
Bydgoszcz
(kujawsko-pomorskie)
Jesteśmy jedną z najdłużej działających na rynku firm windykacyjnych w Polsce. Od ponad 19 lat wspieramy w odzyskiwaniu należności m.in. największe banki, korporacje sektora finansowego, ubezpieczeniowego i telekomunikacyjnego. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: RADCA PRAWY Miejsce pracy: Bydgoszcz Nr ref.: Prawnik/GW/072014 Oczekujemy od Ciebie: znajomości prawa cywilnego i postępowania cywilnego bardzo dobrej organ
zdjecie uzytkownika
drewniak - 2014-05-31 17:07:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
nie schodźmy może na osobiste komentarze, bo to zazwyczaj kończy się usuwaniem wpisów na tym forum...
zdjecie uzytkownika
Indian - 2014-06-01 19:05:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Garnek musi posiadać bardzo bogate życie towarzyskie skoro siedzi na forum o tak późnej porze :) i kontempluje o swoich dawnych przełożonych :)
Może lepiej zadzwoń do Sera i Pióra, sam się zapytaj co u nich? Jeżeli masz ikrę.
zdjecie uzytkownika
naidnI - 2014-06-04 23:53:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Odpowiedź na: [Indian - 2014-06-01 19:05:56]:
...i to jeszcze w sobotę ;D
zdjecie uzytkownika
Lolek - 2014-07-20 23:44:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firmę wykupuje zagraniczny udziałowiec, a tutaj cisza?
zdjecie uzytkownika
magiriano - 2014-07-22 23:16:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Lolek - 2014-07-20 23:44:11]:
a o czym tu rozprawiać - giełda wyszła bokiem, a tak była wyczekiwana. Nic się nie zmieni
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EGB Investments SA

Twoj email:
Wiadomość: