Opinie o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EGB Investments S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EGB Investments S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

Bydgoszcz

A wyplaty macie ? Znowu w ciula pojechali ?

spokojna
@Bydgoszcz

nie siej paniki,co miesiąc ta sama spiewka!!wiemy ze to koniec,ale płacić muszą

zdenerwowana
@spokojna

A ja nie mam !

spokojna
@zdenerwowana

bedzie w poniedziałek to zależy od sesji w banku-bez paniki

Wrrrrr
@spokojna

dlaczego bez paniki!!!?wypłata należy mi się dzisiaj!!!!!! Nie w poniedziałek. Przeczytaj umowę co masz wpisane!!! Co mnie obchodzi sesja. Dzisiaj powinna być kasa

żenada
@Wrrrrr

Jak się nie podoba to się zwolnij a nie tu jakieś swoje żale wylewasz.. Należy - pewnie, ale firma nie odpowiada za Twoje konto bankowe i przeprowadzane tranzakcje.

miarka
@żenada

Tylko jak sie nie pododa to się zwolnij.Ja czekam az mnie zwolnią i dadzą odprawę,a smiem twierdzic,ze Ty liczysz na to samo,bo nie uwierzę,że pracujesz tutaj bo jestes zadowolona/y/i tak jak i ja wiesz,że i tak musisz szukac pracy.Powodzenia.

Gb

Ja nie mam wypłaty. Dlaczego co miesiąc to samo!!!!

GBWroc

I jak tam, wydarzyło się dzisiaj coś? Macie jakieś info? Zamykają Was, było jakies spotkanie, jakieś zapowiedzi?

Max Kolanko

Danuta Holecka

Jakieś spotkanie macie?

News
@Max Kolanko

No fakt o 14:30 wypłaty wyszły..... dobra przepowiednia :)

czas
@GBWroc

nic sie nie wydarzyło,zadnych informacji,jesteśmy dalej tylko znów nie wiadomo do kiedy.najgorsza jest niepewność.

cierpliwa

Kiedy koniec? czy widzicie swiatełko w tunelu?bo ja nie i sama nie wiem na co czekam.

nostalgia
@cierpliwa

Ja nie widzę światełka widzę ciemność.Jak siedzisz na słuchawkach to wiesz co jest grane!Czekamy na wypowiedzenia bo nic innego nas nie czeka.Plan przedstawiony,cięcie kosztów,a my co?jesteśmy rentowni?spójrz w tabelki realizacji i pomyśl czy Ty jako pracodawca utrzymywałbyś oddział,który na siebie nie pracuje?Ja nie i oni też.Kazdy umie liczyć.Nikt sie Toba nie przejmuje,nikt nie przyjeżdża/wideokonferencja powiedziała sama za siebie/,brak realizacji,słaba baza/moze inne oddziały maja lepszą,chociaż wątpię/,brak deklaracji,brak kasy,długi,dno,nigdy się nie dżwigną/ tak wypowiadają sie ekonomiści/-czas minął.Pa pa.

rozpacz
@nostalgia

prawda i tylko prawda,może pospotykamy się u innych pracodawców-chciałabym

@cierpliwa

Jakie k..wa światełko jak prąd odcięli. Lecz się

@anonymous

kiedy odcieli?teraz ?coś mnie ominęło-nie byłam kilka dni.

@anonymous

leczę się jak chyba większość pracowników wykończonych nerwowo.

@cierpliwa

a ilu ty wykończyłaś nerwowo rzekomych dłużników ile dramatów rodzinnych przez ciebie powstało co ty na to

@anonymous

dobre!rzekomy dłużnik?jeżeli nawet zdarzyłaby się taka sytuacja to ci ludzie przedstawiają dw i po wszystkim.

@cierpliwa

Kobieto pooglądaj sobie reportaże w tv i się dowiesz że często te rzekome długi dotyczyły osób nieporadnych życiowo, starszych itp.Zanim znalazł się ktoś kto im zechciał udzielić pomocy było często już za późno i tracili dorobek całego życia. A ty w tym uczestniczyłaś a teraz lamentujesz że firma padła, musiała paść poczytaj sobie ostatnie zmiany w kc. A symulowanie choroby psychicznej i załamania nerwowego nie ochroni cię przed odpowiedzialnością karną a mam nadzieję że ktoś się za was weźmie.

@anonymous

akurat ostatnie zmiany w kodeksie cywilnym to są bardzo na rękę windykacjom.

@anonymous

Za duzo oglądasz tv i szukasz sensacji.zawsze mówią o jednym przypadku i to rozdmuchują,a Ty łykasz.Ja nie ponoszę zadnej odpowiedzialnosci za czyjeś długi i próbę ich ściągniecia.....a jestem nerwowa,bo pracuję w fajnej firmie ,która niestety upada nie z naszej winy.Tego mi żal człowieku.....

The end
@cierpliwa

Fajna firma - to chyba żart :)))

@The end

A nie?szkoda że nas nie bedzie-nie żałujecie?

p3
@cierpliwa

wiecej czasu w pracy spedzacie na siedzeniu na tym forum niz na swoich obowiazkach :D

vvv
@p3

Jezeli czas napisania kilku zdan jest dłuzy od czasu obowiązków to już brak słów na nasze obowiązki.

p3
@vvv

to jak za brak obowiazkow wam placa to i tak spoko, nie plakalbym na waszym miejscu ;)

@antywindykator

Dlaczego przecież teraz z ustawy sąd będzie musiał badać czy dane roszczenie jest przedawnione a to oznacza że firmy windykacyjne nie będą ścigały jakiegoś emeryta za jakiś dług z przed 20 lat

@anonymous

ustawa jest tak napisana, że takie pozwy dalej będą normalnie trafiać i mieć nadany bieg. w prosty sposób można to obejść. co istotne to zmienia się tyle, że wydłużony został termin przedawnienia roszczeń z 3 lat do... no własnie. jedno będzie mieć np. 3 lata i 1 dzień, inne 3 lata i 364 dni. kolejny bubel prawny, już przygotowywana jest skarga konstytucyjna.

@antywindykator

Ja cię rozumie z tym 3 latami i 1 dniem lub 3 latami i 364 dniami. Ale przestaną trafiać do sądów sprawy o roszczenia przedawnione, zdaję sobie sprawę że można pokombinować z cesjami no ale wtedy pole do popisu dla prokuratora, wystarczy że raz dobrze da takiej firmie po kulasach za kombinowanie cesjami i reszta się dwa razy zastanowi zanim spróbuje ten sam chwyt powtórzyć.

@anonymous

nie przestaną. tak samo jak nie przestały wpływać do e-sądu sprawy starsze niż 3-letnie. po prostu jako datę wymagalności można wpisać byle co, byle wpisało się w ramy czasowe i już sprawa ma bieg.

@antywindykator

Nie koniecznie, jeżeli sąd z urzędu będzie badał przedawnieni może żądać dokumentów na poparcie tezy iż roszczenie nie jest przedawnione a z tym te firmy będą miały problem. Nie sądzę by jakiś prawnik zatrudniony przez taką instytucję firmował swoim nazwiskiem przewał bo to oznaczało by dla niego koniec kariery w tym zawodzie. Oczywiście znajdą się cwaniacy próbujący ominąć te zapisy ale będzie miało to pewnie charakter incydentalny.

@cierpliwa

Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 (usunięte przez administratora) na torach..."

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Xxx

I wszyscy będziemy mieć GB w CV....i będą na nas patrzeć jak na współwinnych, potencjalnie umoczonych......kto nam zaufa?????

spoko
@Xxx

nie pezesadzaj,ludzie wiedza o sytuacji i nikt nie będzie szeregowegp pracownika posądzał.

plotka
@Xxx

??????

Zirytowana

Jak myślicie, czy jutro nas zamkną? Przyjedzie ktoś do nas czy zdalnie nam to powiedzą na telewizorze? Boję się, bo nie mam innej pracy, a za coś trzeba żyć!

@Zirytowana

A dlaczego jutro?Zamkną nas ale jest okres wypowiedzenia, a nie z dnia na dzień.Chyba że restrukturyzacja stanowi inaczej.Przeciez to juz ostatni oddech.Czy ktoś wierzy jeszcze że nadal mamy tu pracę?Chyba nikt.

@Łza

Z moich informacji wynika że jutro koniec Bydgoszczy. We wrześniu lecą Lublin i Białystok. A jeśli chodzi o afery i zatrzymania tojest to dopiero wierzchołek góry lodowej. RIP Getback [*]

@Łysy

Skąd takie info?Czy po prostu domysły?Na logikę zamkną,ale to spekulacje.Piszesz żeby poddenerowac i tak juz nas nerwowych czy rzeczywiście coś wiesz?

Kropla
@Łza

Tez mam takie info.Niestety przyszedł juz ten czas.

jutrzenka
@Kropla

Zobaczymy jutro.Tez myśle o wypowiedzeniach jak i chyba kazdy.

@Łza

Takie info krąży we wrocławskich kuluarach. 100% nie dam, ale prawdopodobieństwo jest spore.

@Łysy

A to jak tak to pewnie masz rację.Dzieki.Jak co to pisz proszę.

Eryka
@Łysy

@Łysy - ale wiesz, że obudziłeś w ludziach nadzieję? Jeżeli znów nam nie dadzą papierów, to rozczarowanie będzie masakryczne...

@Eryka

Rozczarownie,ze nie dostaniesz wypowiedzenia?Zart!Wiem jaka jest sytuacja w firmie,ale mam jeszcze nadzieje,a Ty nie?

@Eryka

Poczekajcie do jutra i zobaczycie. We Wrocławiu cały dzień są na łączach z Warszawą. Pewnie do końca dnia wszystko będzie jasne.

smutek
@Łysy

czekamy,ale nastroje kiepskie,ta niepewność,ale i tak lecimy.

Realista.
@Łysy

Gadanie .... Tego nikt nie wie. Będziemy tu siedzieli i się wściekli, że połączenie za połączeniem się wbija ze co każda rozmowa gorsza i bez kasy. Po co robisz nadzieję , na łączach są, bo tylki się palą i tyle. Dopóki sami nie odejdziemy , nie ma sie co łudzić i czekać na zamknięcie. Sorry.

racja
@Realista.

To nawet jak 5 osób zostanie to będą czekać aż odejdą.Zastanów się co piszesz.Zamkną nas w ch..... i będzie spokój.Łysy ma rację!!!!!!!!!!

widz

Przypadek GetBack - TAJEMNICE RYNKÓW FINANSOWYCH odc. 1- you tube-polecam.Mega dobre!

chmura
@widz

super wyjasnione,pomocne-lecimy na bank

Lot
@widz

Super dyskusja. Po firmie.

Guzik

Kolejne zatrzymania. Od rana media hucza,niech już zamkną ten nasz cyrk! Znowu będziemy wysłuchiwac argumentów dłużników. Kolejny pretekst i tak już marnej sciagalnosci.Czy ktoś w końcu przyjedzie po klucze?

feta
@Guzik

Przyjedzie , przyjedzie,przeciez nikt tego nie bedzie utrzymywał przy takich stratach.A jak cieszą się dłuznicy!!!!!

@Guzik

podstawowy i jedyny argument jest taki, że te długi nie istnieją. tabelka w excel to żaden dowód. jedyny dług jaki tu występuje - to dług getback za obligacje. około 2,5 mld złotych. ciekawe czy getback wygra z własnym długiem i odda ukradzione pieniądze :)

DŁUŻNIK
@feta

Hura hura hura

Miś
@Guzik

Uwielbiam GB - przychodzę do pracy, nic nie robię i jeszcze dostaje fajna kasę - chwilo trwaj jak najdłużej!!!

Masza
@Miś

Chwal sie dalej a niedługo i tak będziesz siedział bezczynnie w domu.

Miś
@Masza

Dlaczego tak mi życzysz? - a ja Tobie życzę świetnej nowej pracy. Pozdrawiam

Masza
@Miś

Nie życzę nikomu żle.Może to zle zabrzmiało.Jestem tylko nerowa bo ciężko mi znależć pracę,a jak gdzieś jadę to tez niepewne.Szkoda wielka,że tak się stało.Mam nadzieję,że coś poszukamy fajnego.Nie mówię,że teraz jest super,nerwy,odsłuchy,formułki i te rozmowy z brakiem perspektyw na wykonanie planu,ale jakoś się zżyłam i dlatego taki nastrój.

farsa
@Masza

W kazdej pracy sa ludzie i ludzie.Teraz to nie ta fajna firma tylko typowe korpo.Nie ma co się łudzić-likwidacja nas czeka na pewno.Nie mozna załować,że nie bedziesz juz robotem.Praca jest !Damy radę.Najgorsza to niepewność do kiedy bedziemy?

zorza
@farsa

Logiczne że nas zamkną.Przeciez znów nas mniej.Zwolnili podpore EGB to czym sie łudzic?ze nas szergowców zostawią? po co?dla tych spraw?ale nie ma czego żałować.Będzie lepiej gdzie indziej na pewno,

kpina
@zorza

Kogo?Ile osób jest jeszcze w Bydgoszczy?

@zorza

podpora?? kto to??

obliczona
@kpina

Około 15,a co to ma do rzeczy?Czekamy na odprawy bo wiemy ze nic z tego nie będzie.Taki mały oddział,z tego zawsze ktoś ma urlop,ktoś choruje to policz ilu siedzi na sali na jednej zmianie?Brak słów.

Ciekawy
@obliczona

A czy ktokolwiek juz dostal odprawy z tych osob ktore zostaly zwolnione?

obliczona
@Ciekawy

Tak.Jak pracujesz to wiesz.Odprawy i okres wypowiedzenia bez stosunku pracy.

@obliczona

to nie lepiej na zmianie w tysiąca pograć? z tego dzwonienia na słuchawkach i tak nic nie będzie :)

Baśka
@antywindykator

no lepiej tylko ja lubię grę w Baśkę a tam trzeba 4,a tylu nir ma koło mnie .Pusto i głucho.Czas zakończyc tą grę.

klaps

Jak nastroje?same tęgie miny na sali.Dadza nam odprawy i the end.

o la la
@klaps

no pewnie że koniec,realizacja i informacja=likwidacja. wszyscy to wiedzą,nikt nie zapewnia że zostajemy,a teraz musimy obdzwaniać śmieciowe sprawy i do tego jeszcze jesteśmy potrzebni.

lot
@o la la

oj tak oj tak..................................................... lecimy

prac.cc

Myslicie ,że na koniec miesiąca dowiemy się czy nas likwidują czy zostajemy i pozatrudniaja nowe osoby zeby zapełnic cc i pracujemy?Tyle niepewności,że mam juz dość.Piszcie o Waszych odczuciach bo w firmie nie ma jak pogadać.

@prac.cc

chcę pogadac a nie tylko zaznaczenia pomocne

@prac.cc

Moje odczucia jak i innych z którymi rozmawiam/są wyjątki/że na pewno nas zamkną.pewnie i tak będzie upadłość likwidacyjna,to tylko gra na czas.

fb
@prac.cc

Jeżeli jesteś faktycznie pracownikiem Gb to przecież wiesz, że wszelka dyskusja toczy się wśród znajomych na fb... widocznie nie jesteś :) ...i uprzedzając odpowiedź , jak nie masz fb to załóż i tak siedzisz w necie ... ;)

@fb

nie założę fb nie mam takiej potrzeby a pracuje tu jeszcze niestety

kibic
@prac.cc

POLSKA do domu,my do PUP!!!!!!!

@kibic

Tylko oni wrócą do domu i pójdą grać do swoich klubów natomiast wy z cv takiej firmy.Oj czarno to widzę. Na twoim miejscu skontaktował bym się wcześniej z PUP czy cię w ogóle zarejestrują , może wcześniej będą was rejestrować ludzie od Ziobry.

też kibic
@kibic

hahaha,nie do smiechu ale prawdziwe obie kwestie-żal

@anonymous

Nie przesadzaj. Znajdziemy pracę! Martw się o siebie.

łza

Nadal nie dopłacili składki.W ZUS mówią,że juz dawno po terminie.Na nic nie ma kasy,a my jeszcze istniejemy.Kiedy koniec?Ktoś ma jakieś wiadomości?Ja z goworka wyczytałam ,że lecimy jako pierwsi,ale to tylko info z neta.

Odlot
@łza

Lecimy.lecimy

żal
@Odlot

No tak juz jest,ze trzeba zamknąć za sobą drzwi.Szkoda,ale cóż.Na pewno nas nie będzie bo to nie jest ekonomiczne trzymać kilkanascie osób jako oddział.Kiedy to zamkną to już kwestia dni tak myślę.

mhm
@Odlot

Racja,Baza kiepska,klienci kłótliwi na samą prośbę o weryfikację,Czas dla telefonicznej windykacji nadszedł ciężki.Nas mało,koszty,zadłużenie.....koniec

E.k.
@mhm

Klienci to są w sklepie tu są dłużnicy

zasada
@E.k.

tu sa tez klienci o słowie dłuznik kazano nam zapomniec!!

@E.k.

I to wredni dłużnicy ale jak nie my to inni im o długach nie dadzą zapomnieć i kilka razy dziennie będą telefoniki. Najbardziej lubiłam jak się dzwoniło z samego rana do takiego delikwenta jak był jeszcze zaspany i tak przez kilka dni, to się (usunięte przez administratora) aż gotował.

obiektywny
@anonymous

Tylko ze z rana jak są pomyłki przeważnie.dzwonisz do ludzi nie związanych ze sprawą to jest dopiero żenada!!!A i tak co by nie było to niedługo już nie będziemy dzwonic bo nas nie będzie więc nie podniecaj się.

@anonymous

ojojoj ale się dziewczynka rozzłościła, no proszę jaka wściekła na tych "dłużników" co nie zamierzali być frajerami i nie dali się nabrać dziewczynce na te badziewne teksty o obowiązku spłaty. premii przez to nie wyrobiłaś to się teraz mścisz słownie i jakieś voo doo tak po cichaczu na boku uprawiasz jeszcze może? :) a teraz skończ już te swoje podniety, te wymyślone długi są niemal już zapomniane, w sądzie już wygrać sprawy wam nie idzie na tych portfelach po tych wszystkich oszustwach księgowych. zresztą nawet nowych pozwów nie ma, bo nie ma kasy na opłaty od pozwu :) aha, telefoniki kilka razy dziennie to nie wiem czy wiesz ale podpadają idealnie pod art. 107 kw, a jakby dobry prawnik się tym zajął to i z panem prokuratorem 190a§1 kk przyklepią :) aloha1

Figa

My i tak do zamknięcia! Przecież jesteśmy nierentowni. Spójrzcie na realizacje i na koszty. Czy ktoś jeszcze widzi że przynosimy zysk firmie?

Sun
@Figa

Prezes liczy że się sami zwolnimy - marzyciel :-)))))

Bbb
@Sun

Jak zwalniać będą po kilka osób to nie jest grupowe bo to się liczy % w stosunku do ilości pracowników. Poczytaj o zwolnieniach w restrukturyzacji.

Sun
@Bbb

Do czego Ci potrzebne zwolnienie grupowe? - mi do niczego.

Gwiazda
@Sun

Dokładnie, grupowe czy nie grupowe, odprawa się należy :)

księzyc
@Gwiazda

Grupowe czy nie grupowe to i tak zwolnienie,Koniec nadszedł i juz.

kamikadze
@Sun

a będziesz siedzieć za podstawe w takiej atmosferze?do kiedy wytrzymasz?ja juz nie wyrabiam,ale szkoda mi odprawy/o ile będą na to piniądze/

fuks
@Gwiazda

jak bedzie z czego to dostaniesz,a funduszu możesz czekac nawet pół roku taki jest przepis

kocioł
@Figa

Nie wyrabiam!!!!!!!ljestem załamana,szukam pracy byle gdzie byle stąd odejść ostarecznie,Koniec złudzeń.

Enter

Niech żyje pdw!!!!!do końca i zamykamy. Jaka baza taka przyszłość a właściwie jej brak. Żegnaj nas.

pamela
@Enter

Zegnam Was juz wiem........... nie ma nas..nie ma nas....

Dołek
@pamela

Oj tak. Oj tak. Źle się dzieje,a te formułki doprowadzają mnie i klientów do szewskie pasji. Zrzut-obelga-zrzut-oodmowa wer. i tak cały dzień. Masakea

Obiektywny

Chyba to powinno dać Wam wszystkim jasność co dalszego działania GetBacku. Nie tylko Bydgoszcz ale i reszta niech sie szybko pakuje. https://www.tvn24.pl/konrad-k-byly-prezes-spolki-getback-trafi-do-aresztu,846829,s.html

nerwus

Nadal pracujemy?jak myslicie-zero komunikacji mówi samo za siebie.LIKWIDACJA

nie ma nas
@nerwus

Oczywiście ,ze likwidacjaZa daleko wszystko zaszło,nikt tu nic już nie zainwestuje,baza....żadnych ustaleń......wyzwiska.....o braku chęci weryfikacji nie wspomnę.Skąd będzie kasa na spłatę?Miała być ze spłaty długów......a jej nie ma i nie będzie.Strata wszystkiego łącznie z wizerunkiem.Powodzenia i spokoju w innej pracy.

nadzieja
@nerwus

Sami odejdziemy,nie musza likwidować.Zal mi nas,mam nadzieję, ze jeszcze rochę i będziemy w innej pracy bez wulgaryzmów,wysłuchiwania o firmie i odsłuchów.

ratownik

Co tam brak papieru ma się do całośći.Przecież to wszysko trzeba zamknąć ,a my musimy uciekać.Praca tutaj to już wstyd.Wiem,że to nie nasza wina,ale fama poszłą za daleko i jesteśmy spaleni.Nie ma ratuj-jest koniec.

Wstyd
@ratownik

Racja! Wielki wstyd przyznać się gdzie jeszcze pracuje,mam nadzieję że już niedługo.

Krach
@ratownik

Nie może, a musi zmienić pracę. Przejrzyj na oczy co się dzieje.

krach
@Krach

miało to być do @Adam

Jeśli komuś jest tak bardzo źle to przecież może zmienić pracę!!

krach
@Adam

Musi zmienić a nie, może zmienić.Przejrzyj na oczy.

Zibi z lbl

Na jutro do pracy oprócz papieru toaletowego radzę zabrać także przybory toaletowe tj. pasta do zębów szczoteczka maszynka do golenia mydło itp. No i oczywiście uprzedzić rodzinę na wypadek dłużej rozłąki bo po prezesie kolej na pracowników. Cele w aresztach śledczych czekają.

Miejcie honor

Lepiej papier toaletowy kupcie, bo od jutra może być problem a w parku nie pracujemy, żeby się listkiem podetrzec. Co następne? Wodę odetna? Gadaj człowieku 8 godzin, bo niedlugo dialer będzie dzwonił w takim tempie, że o przerwie pomarzymy.

robocik
@Miejcie honor

za cos podstawę musimy dostac,premii nie wyrobisz , a za siedzenie nie zapłaca- więc roboty do roboty

tonący
@Miejcie honor

Racja......mamy super realizacje na połowę miesiąca to też o czymś świadczy.Uciekać jak najdalej z tego statku.

Listek
@robocik

Oj tak. Papieru nie zapomnijcie z domu.

Pracus
@Miejcie honor

Nie będzie przerw, nie będzie chodzenia do toalety, to po co papier?

Bydgoszcz

A prezes Konrad K. zatrzymany na lotnisku przez CBA!!

loteria
@Bydgoszcz

Wszędzie o tym mówią.Napisy na pasku wszelkich stacji.Nic już się nie ukryje.Firma była i się zmyłą.A jeszcze pytania co do kupna EGB?Duuuuuuużżżżżo niejasności i dlatego taka baza i nasze realizacje.Koniec blisko,coraz bliżej.

Zostaw merytoryczną opinię o EGB Investments S.A. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EGB Investments S.A.?

Kandydaci do pracy w EGB Investments S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EGB Investments S.A.
1.9/5 Na podstawie 263 ocen.

EGB Investments S.A.