Opinie o Unicard w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unicard. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Unicard na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unicard w Kraków

Dominika Nowy wpis

Na stronie firmy znajdziecie ofertę o pracę na stanowisko głównej księgowej. Oferowane jest tutaj stabilne zatrudnienie. Umowa o pracę na czas nieokreślony, tak? Dodatkowo firma proponuje atrakcyjne wynagrodzenie. Co w jego skład wchodzi? I w jakiej wysokości? Rozjaśnijcie.

Zatoki Nowy wpis

Mam pytanie (będzie trochę długie, więc się skup...). Skąd wynikają Twoje poglądy i wiedza o tej firmie - jesteś jej pracownikiem (i jeżeli jest rzeczywiście tak, jak piszesz to zamiast się zwolnić i zmienić pracę wolisz, jak większość nieudaczników jedynie narzekać i marudzić), czy byłym kandydatem (który rozgoryczony po odmowie za brak podstawowej wiedzy wylewa tu żale) czy może (co obstawiam!) jesteś młodym handlowcem z konkurencji i pisząc paszkwile chcesz się przypodobać swojemu kierownikowi? Przestań trolować!

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Unicard? 11 maja na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Serwisant. Ktoś z Was aplikował?

odpowiedz Nowy wpis

pojawiło sie w maju a Ty teraz pytasz ile można wołać ? po 3 miesiącach ? spałeś w tym czasie w lesie w liściach jak jeż ? wołaj na rękę conajmniej 8 koła - inflacja jest :)

Love boy

Firma widmo. Wykonywaliśmy kilka Prac dla firmy i nie kwapią się aby zapłacić za fv. Fv przyjęta zaksięgowana kilka miesięcy temu i dalej nie zapłacili. Tłumacza się że nie mają pieniedzy

Płatnik
@Love boy

Nie karmić trola! Dostajesz jakieś drobne za szkalowanie firmy czy robisz to hobbistycznie?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Unicard. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży B2B?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
byłyX

Trochę pracowałem w Unicard. Zawsze się działo nienajlepiej: dziwne decyzje, chamskie oszczędności na pracownikach (np. tanie miejskie samochody na długie wyjazdy po Polsce, bez klimatyzacji), brak wsparcia kolegów (godzina 16:00 i programista uciekał, a miał przysłać technikowi w terenie nową wersję programu). Jak widać po opiniach z tego roku - poprawy nie widać za dużej. Zamiast jęczeć lepiej głosować nogami i szukać dobrej firmy aż do skutku. Daję opinię neutralną, bo były pozytywy - cześć kolegów i na początku kariery była fajna kasa.

Bv
@byłyX

100 procent zgody z Twoją wypowiedzią, ja miałem zawsze klimę ;) bo byłem lepszego sortu?, hehhee

Niestety mimo zapewnień firma nie wraca z informacją zwrotną. A wystarczyłby krótki mail.

Zazwyczaj na goworku spotyka się negatywne opinie, ale ja chciałabym podzielić się pozytywną :) Przez kilka miesięcy pracowałam w firmie UNICARD w zespole marketingowym. Przez ten czas doświadczyłam współpracy ze wspaniałymi, zaangażowanymi ludźmi, którzy świetnie znają się na tym, co robią, a do tego zwyczajnie, po ludzku, są super :) Mogłam się rozwijać, szkolić, miałam szansę się wykazać. Otrzymywałam wsparcie i bardzo ważne w dzisiejszych czasach poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Specjalne podziękowania składam Kasi, WSPANIAŁEJ szefowej działu marketingu, z którą współpraca była prawdziwą przyjemnością. Trzymam kciuki za UNICARD i polecam rekrutację do firmy :)

małopolanka

Pracuję w Unicard ponad 5 lat, wiec myślę że mam już wyrobiony pogląd na tą spółkę. Osobiście dobrze mi się tu pracuje, dzięki otwartości ludzi, zarządu i atmosferze. Kwestia zarobków zawsze będzie dyskusyjna, a ich wysokość to subiektywna cena każdej osoby. Kompletnie nie rozumiem komentarzy osób nadal pracujących w firmie i tu na forum piorących brudy. Jeżeli komuś coś nie pasuje, to przecież nikt go tam na siłę nie trzyma. Masz umiejętności, kompetencje, uważasz że zasługujesz na więcej ? to idź dalej, na pewno znajdzie się inny pracodawca, który z otwartymi ramionami cię zatrudni. Publiczne wylewanie żółci na obecnego pracodawcę, który jakby nie patrząc regularnie zasila twoje konto pensją jest co najmniej żenujące. Jak to mówią "zły to ptak, co swe gniazdo plugawi"...żeby nie powiedzieć dosadniej.

@małopolanka

Całkowita racja!

Kiko

Małopolanka święte słowa. Mam za sobą pracę w wielu firmach więc mogę porównać. Praca, atmosfera i finanse są OK.

Lajkonik

Minusy:bardzo niskie zarobki, brak możliwości awansu i rozwoju w strukturach firmy, rekrutacja na wyższe stanowiska tylko nowych osób, brak szkoleń, stare narzędzia pracy, pracujące małżeństwa z bezpośrednią podległością służbową, produkty mało konkurencyjne rynkowo, brak w umowach zapisanych zasad premiowania oraz prowizji, słaba elastyczność pracodawcy w kwestii pracy zdalnej, przypadki złego zarządzania oraz mobbingu zamiatane pod dywan przez "niezależne" komisje, przerośnięte struktury niektórych działów a brak rąk do pracy w innych, nieciekawa wizja i strategia rozwoju firmy. Plusy: Luxmed, ciekawe projekty.

pytacz
@Lajkonik

Czy orientujesz się ile kosi konstruktor elektronik albo programista embedded z doświadczeniem ? Pozdrawiam serdecznie

@pytacz

Ile sobie wynegocjujesz, ale z tego co wiem dużo poniżej rynkowej. Natłok pracy z powodów braku rąk do pracy olbrzymi.

@Lajkonik

Cześć Lajkonik, Nie mogę się zgodzić ze wszystkimi przytoczonymi przez Ciebie argumentami, ale szanuję Twoją opinię. Nie wiem, w jakim dziale pracujesz – ja odpowiadam za handlowy. Wiem, że jeszcze dużo przed nami. Chcę wzmocnić szkolenia kadry oraz szeroko pojęty „team building”. W mojej ocenie zasady premiowania są jasno wyjaśnione – zarówno w umowie o pracę, jak i wewnętrznej dokumentacji. Jeżeli coś nie jest zrozumiałe – zawszę chętnie mogę wytłumaczyć i pomóc. To z czym na pewno NIE MOGĘ SIĘ ZGODZIĆ to oskarżenie o (usunięte przez administratora) w naszej firmie. Jako świadomy pracodawca stawiamy na pełną transparentność i kategorycznie nie akceptujemy takich zachowań! @Lajkonik - w pracy stawiam na komunikację. Jeżeli pracujesz w dz. handlowym to na pewno wiesz, jak się ze mną skontaktować :) Ps. Cieszy mnie to, że doceniasz oferowaną opiekę medyczną i ciekawe projekty. To prawda – praca jest interesująca a klienci dostarczają nam sporo ciekawych tematów! Pzdr, TK

@TK

Drogi Tomaszu, nie wypowiedziałeś się w sprawie pracy par (mąż i żona) oraz ich podległości służbowej (np. mąż i żona). Co na ten temat sądzisz?Uważasz, że jak się ma męża w zarządzie i jest się szefową działu oskarżaną o złe traktowanie (po angielsku (usunięte przez administratora) to nie rzutuje to na wynik komisji "niezależnej". Tylko bez dyplomacji jakbyś odpisał.

@Lajkonik

@Lajkonik W 4-tym akapicie mojej wiadomości masz odpowiedź :) Szczerze zachęcam do otwartej rozmowy - jeżeli jesteś pracownikiem dz. sprzedaży masz pełen dostęp do mojego kalendarza. Chętnie poświęcę Ci czas i przedyskutujemy wspólnie interesujące Cię tematy. Ps. Proszę - nie zabieraj na spotkanie buławy ;) (dla nie znających legendy -> link: (usunięte przez administratora)

@TK

W 4 akapicie mamy odpowiedź odnośnie złych praktyk w zarządzani zespołem, a nie widzę nic o zatrudnianiu par w firmie. Czy według Ciebie to normalna praktyka i pożądana w firmach z ponad 100 osobowym zespołem, w dodatku Spółka Akcyjna? Przecież osoba taka jak szeregowy pracownik nie ma szans, nawet jak jest powołana "niezależna" komisja oraz fakty są po jej stronie. Pozbycie się osoby, która zaczęła mówić o tych złych praktykach została zwolniona, przysłowiowy wizerunkowy "strzał w stopę". Kiedy będą podwyżki w DH? P.S. Sprawdziłem, i nie mam w umowie zapisu o premiach oraz zasadach ich przyznawania, terminów ich wypłat itp. itd. Chyba, że jest to praktyka w nowych umowach a starzy pracownicy zostali pominięci? L.

AJ
@Lajkonik

Niestety jest to prawda i zgadzam się z wieloma stwierdzeniami. Szczególnie ostatnie zmiany które prowadzą do nie wiadomo czego. Wizja szefostwa jest niejasna przez co stabilność pracy i nastroje zwykłych pracowników są bardzo kiepskie. W firmie pojawiają się dziwne osoby których cel nie jest znany, a brakuje pracowników do realizacji podstawowych zadań przynoszących zyski.

TKo
@TK

Chyba zbyt krótko pracujesz aby ogarnąć rzeczywistość USA ????

BB
@Lajkonik

Lajkoniku, Jak piszesz jesteś "starym" pracownikiem. Mam więc pytanie skoro jest tam tak źle to czemu się nie zwolnisz ? Poszukaj sobie innej pracy zamiast wylewać swoje frustracje. Nie dostałeś awansu i o to chodzi ? Znam wiele osób w firmie Unicard i są zadowoleni z pracy. Cenią sobie, że to nie korporacja i ma indywidualne podejście do każdego człowieka. Są szkolenia, wynagrodzenia na rozsądnym poziomie. Oczywiście zawsze jest coś do poprawy ale na pewno Unicard nie wypada poniżej średniej rynkowej.

@BB

Próbuję, niestety prestiż FIrmy nie pomaga w zmianie. Co do oceny, to faktycznie, ocena na gowork 2.8 w skali 5 punktowej, to powyżej średniej rynkowej.

qsc
@Lajkonik

@lajkonik ty to jesteś jakiś niedopieszczoty , przytulić cię ? Jak ci się nie podoba to chyba nikt tam cię przywiązanego do krzesła nie trzyma? Może spróbuj ogarnąć temat bo jak jesteś dobry handlowiec to chyba z otwartymi rękoma Cie powitają gdzie indziej. To że firma ma kiepskie oceny na goworku raczej dla kolejnego pracodacy chyba za duzo nie wnosi. Ja się mega cieszę że wyrwałem sie z tej firmy ale czas jaki tam spędziłem wspominam bardzo dobrze :) . Tak że lajkonik skończ beczeć i jedziesz !!!

Pracuję w firmie od 2 lat i mogę już powiedzieć, że jest OK. Firma ma rozsądne podejście do wielu rzeczy. Nie jest to korpo ale zarazem dość duża firma. Wynagrodzenie rozsądne. Co do wielu rzeczy można się dogadać.

HF

Tak, tak, dla ludzi z podkrapacia to złapanie Pana Boga za nogi.

Potężny pomorzanin

Zgadzam się, praca bardzo w porządku. Koledzy ze wszystkich działów pomocni i fachowi w rozwiązywaniu problemów o ile nie zaszło się im za Skórę.

***** ***

Rozumiem nowa siedziba, rozumiem nowy Jaguar ale gdzie są do jasnej ciasnej wypłacone prowizje od sprzedaży i podwyżki?

Olga

Bardzo mało tutaj opinii na temat pracy w firmie Unicard, myślę, że osoby zainteresowane zatrudnieniem w tym miejscu chciałyby poczytać coś o warunkach panujących w zakładzie. Możecie napisać, jaka jest atmosfera?

@Olga

Atmosfera w Unicard SĄ jest bardzo rodzinna i przyjacielska. Bardzo polecam!

Vlad
@Ania

Może nawet zbyt rodzinne.

Proces rekrutacji jest nieprofesjonalny. Mimo obietnicy nie wracają z informacją zwrotną

Lech Poznań
@Michał

Osoba która prowadzi dział HR woli zajmować się kudosami na worksmile.

@Lech Poznań

TAK - aktywnie korzystamy z platformy WorkSmile, na której m.in. publikowane są sportowe wyzwania z nagrodami (w zdrowym ciele zdrowy duch!) oraz wewnętrzne kudosy. Ps. Trzymam kciuki za nowego selekcjonera naszej reprezentacji w piłce nożnej - pana Michniewicza. Przypomnę, że doprowadził on @Lech Poznań do Pucharu oraz Superpucharu Polski! ;)

@Michał

Panie Michale, bardzo mi przykro, że nie otrzymał Pan informacji zwrotnej. Zawsze takie informacje wysyłamy do kandydatów po zakończonym procesie rekrutacji. Dbamy o to aby każdy z kim rozmawiamy nie został bez odpowiedzi. Niestety czasem przy natłoku obowiązków, zwiększonej ilości rekrutacji i spotkań może się zdarzyć, że rzeczywiście przeoczymy któregoś z kandydatów i taka odpowiedź nie dotrze. Są to jednak przypadki incydentalne i zazwyczaj wyłapujemy je i szybko naprawiamy nasz błąd. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Będziemy przykładać jeszcze większą uważność w tym obszarze.

LK
@TK

Kiedy podwyżki?Ceny rosną, a zarobki w miejscu.

Szukam pracy w mieście Kraków na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Najlepiej na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

TK

Niestety - jedyny aktualnie otwarty wakat w mieście Kraków jest na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży. Jeżeli więc szukasz ciekawej pracy na stanowisku Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży i masz doświadczenie jako Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży a dodatkowo mieszkasz w mieście Kraków, proponuję, żebyś zaaplikował na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży... @Administrator GoWork - robicie to źle ;)

Jo King
@TK

To jest zautomatyzowana wiadomość z portalu TK.

Buka

Cześć, Widzę ogłoszenie o pracę w dziale sprzedaży w Poznaniu (KAM). Jaka jest atmosfera pracy w handlowym? Czy jest duże współzawodnictwo? Jak konkurencja zewnętrzna? Jak kierownictwo podchodzi do pracowników? Jak wygląda początkowy okres pracy czyli wdrożenie - można liczyć na pomoc? Będę wdzięczny za informacje!

Olga
@Buka

Hej, ja co prawda nie mogę ci pomóc, ponieważ sama szukam informacji o Unicard, ale chciałabym o coś dopytać. Powiedz proszę, jakie dokładnie stanowisko w tym dziale cię interesuje? Jest szansa, że wtedy szybciej otrzymasz odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Buka
@Olga

KAM - Key Account Manager

Jak szefostwo w Unicard? Spoko traktują ludzi?

nkm

Szefowie firmy bardzo w porządku i traktują wszystkich przyjaźnie i dużym szacunkiem wszyscy pracownicy z działów atmosfera ogólna dobra i miła jedynym minusem tej firmy jest to że nie chcą zostawiać nowych osób zatrudnionych na dłuższy okres są zamknięci w takiej swojej grupie rodzinnej i ktoś nowy im nie zawsze spasuje ale tak poza tym praca jest ok .POLECAM

Sherlock
@nkm

????czekaj.. polecasz pracę na kilka tygodni? Bo z tego co piszesz na to wychodzi ???? przecież i tak cię zwolnią bo nie jesteś z rodziny

Urszula
@nkm

Faktycznie nowe osoby nie mogą liczyć na dłuższą współpracę w Unicardzie? W takim razie na jaki okres czasu przeważnie jest się tutaj zatrudnianym i na jaką umowę? Gdy ktoś się sprawdzi i będzie dobrym pracownikiem również nie może liczyć na pracę na dłużej?

Kolomolo

Witam, Specjalista ds zakupów- jakie wynagrodzenie jest proponowane na tym stanowisku??

Wojciech

Dobry pracodawca to i od szefostwa jest pełne szacunku dla pracowników.

Remik

Firma ma długi staż w branży z dobrymi wynikami oraz opiniami. Praca w dobrej atmosferze więc polecam.

Tymon

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jakieś wskazówki do rekrutacji zostawicie?

Zostaw merytoryczną opinię o Unicard - Kraków

• Jak się pracuje w Unicard?

Zobacz opinie na temat firmy Unicard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unicard?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unicard
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • łagiewnicka 54
    30-417 Kraków